HCE Fórum

1680681683685686700

Komentáře

  • Už jsem chtěl čekat na konec a napsat, že jsme urvali sakra důležitej zápas a my zase nezvládneme pro změnu závěr… 🙄
  • ty vole. ztratíme vedení kvůli hodně špatnému vyloučení
  • No jo no, tak jak jsme získali usilovku a vedeni tak jsme jim jednu tak darovali a nechali je se štěstím srovnat…opět ztráta bodu
  • Tohle se muže stát fakt jen nám🙈vedeme, a sami se v podstatě vyloučíme:-( Dneska to mělo být za 3 body 🙈
  • upraveno 6. říjen
    Hele to vyloučení bylo unlucky. Když se to veme tak i to vyloučení kladna bylo nefér. Smolenak prostě před golmanem umí hrát.
    Celkem vyrovnané utkání. Dobrý. Pokud budou 2 body, super!


    To naše vyloučení byl prostě reflex hráče.
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • ja jsem spokojenej,snad bude druhý bod,ale jinak hokej peknej :)
  • Tvl Salsten 😂😂😂nejdřív udělá 3 na 1 na naši bránu a pak rozhodne …. Dobrý 2 body dneska
  • No sláva,ale darovat jim přesilovku 2 min.do konce?Ale i tak skvělé hoši =)
  • zase mohlo být za 3, ale zase jsme rádi za 2 a (snad) probuzení Eirika
  • Sakra škoda! Kladno hrálo tužku! U toho vyloučení by mě zajimalo to ochraný pásmo kolik to je ???Ale přesilovky obě jak přes kopírák Smoleňák tečuje nebo doráží na brankovišti...už víckrát se mi obrana před naším golmanem nelíbila...tam nám sakra schází Dlapič ! Důraz! Ilo byl sakra cejtit a zvedl kacalitu dopředu...ta 3 lajna hrála diky nem slušně a nebyla do počtu ...2 body good a bereme nakonec ! Kéž by to Salstenovi pomohlo na sebevědomí...
  • Ilomaki 0+2, Salsten 2+0, takhle by to slo
  • upraveno 6. říjen
    Vyrovnané utkání. Nemyslím si, že Kladno hralou nějakou tužku. Musím říct, že to byl náš nejlepší zápas a s Kladnem asi nej co jsem kdy viděl. 
    2 body super! 
    Ilomaki po zranení BEAST!
    Frodl podržel!
    Salsten probuzen? 2 goly může to fungovat dobře Ilomaki + Salsten. 

    Vyhlídky do dalších zápasů jsou zajímavé. 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Nutno rict, ze se nam po tomhle vikendu dycha trochu lepe. Neni to na nejake velke oslavy, ale ziskali jsme extremne dulezite body i co se tyce psychiky. A jsem hodne rad, ze Ilomaki je zpet!
  • Plutnar dneska sebral Jaksovi Icetime. Předtím Jaks hrál oslabení v páru s Reunanen. 
    Jak Plutnar hraje poslední zápasy tak takhle vůbec nehrál minulou sezonu. Myslím si, že ta pauza mu pomohla.  
    Ilomaki mě dneska strašně bavil. Jsem rád, že po zranění bodoval a hlavně 2 body, borec určitě půjde ještě nahoru! 
  • Dneska to byl i dobrej vykon.Skoda toho ztraceneho bodu,ale snad si z tohoto zapasu krome bodu odveze i Salsten formu a bude se vsechno zvedat tak ja.
  • upraveno 6. říjen
    Hoši 4 body po tomhle víkendu jsou zlatý, protože to co jsme předváděli před tím, to bych na 4 body nevsadil ani smradlavou fusekli, takže kéž by to byly vyhlídky lepších časů. Ten tým si musí začít věřit, protože špatný hráči tam nejsou. Tohle by mohl být odrazový můstek.
    Post edited by Screepy on
  • Doufám že se i Ilo brzy trefí, protože vždy když mu to Lukeš chytil nebo spíš ho trefil tak se tam dost rozčiloval a vztekal…jakože sám na sebe…na jednu stranu je to dobře protože to je takovej ten pohánění mechanismus co ho nakopava aby to příště udělal lip, ale zase aby to netrvalo dlouho a pak z toho spíš neměl depku že mu to tam nepadá 🙈 ale tak samozřejmě ze to byl prvni zápas po zranění a v pátek tam pošle Plzni 2 fíky 😃
  • Musím týmu pogratulovat za pěkný výkon. Před zápasem jsem tomu vůbec nevěřil.
    Skvělý 2 body.
  • Sorry, za mě zase ztráta bodu po tom průběhu…však to Kladno zas nehrálo nic extra
  • dneska jsme byli jasně lepší. Při trochu lepší koncovce mohlo být hotovo dřív. Jen mi přijde trochu divná ta nestabilita v obraně. Máme takový několika minutový výpadky, kdy místo jednoduchého vyhození to šmrdláme a nedůrazem se dostáváme pod tlak. 

    Ilo bude dobrej.

    jinak Frodo není v úplným topu. Žádná chyba a dobrej výkon, ale pár chyb ve hře holí a pár puků vyrazil taky jen před sebe. Ale to už je rozmlsanost z výkonů v loňském roce.
  • Frodo se do toho dostane a celkově to půjde nahoru. Dneska se ukázalo, že i ostatní dávají goly a to všem pomůže. Myslím si, že Frodo a každý byl zklamaný po to začátku, že to nefunguje, ale poslední dva zápasy se list obrací. Další utkání jsou klíčová. 
    Plzen - doma
    Třinec - venku
    HK - venku
    Olomouc - venku
    Pardubice - doma konec čtvrtky. Utkání s HK je předehrávka. 

    Ta tabulka je nesmírně vyrovnaná a budeme se těšit na Plzen!
  • Maverick: Žádný ochranný pásmo už není, je to zrušený myslím už celkem dlouho, jakmile ten hráč ze stridacky zahraje a ten druhej je ještě na ledě tak bohužel. Zahrál Jaks ale tohle jeho chyba nebyla, spis Reunanen to mel na klid vyvézt a ne to ztratit na modrý.
  • Jen si trošku rejpnu a neberte si to osobně, ani to nebude jmenovité - všichni Plutovi kritici by mohli aktuálně aspoň projevit trochu uznání (těm, kteří tak udělali, tak patří samozřejmě kredit)...

    Jinak dneska samozřejmě cenný dva body směrem k dosavadním výsledkům Kladna. Salstenova produktivita konečně taky a Artuho taky. Herně to nebylo tak špatný jako v pátek (aspoň můj pohled). Je ještě hodně práce na napadání a přijde mi, že některý situace neumíme správně odehrát. Ale k tomu se musí každej tým herně vyvinout a dostat, což je otázka i let. Ještě si z dneška beru, že by nám hrozně pomohl hráč typu Smoleňáka na to brankoviště, tam nemáme vůbec nikoho...
  • Dneska ještě by bylo třeba pochválit Jaks jak zůstal a trpělive bránil ten poslední nájezd těch 3 kladěnáků a pak jim to překazil. Doporučuji se na to podívat. 

    @HCE_Majkl Měl jsem na něho dost keců, ale myslím, že jsem ho i dostatečně vypíchnul v těch zápasech co se mu povedli. Snažím se bejt férový na obě strany. 

    Jinak se mi líbí Paterova práce, když je hráč co se mu daří tak ho prostě tou sestavou jde nahoru a naopak. Jinak z těch ůtočníkům se trochu začíná propadat ice time Procházkovi. Ta konkurece je fakt všude, což je celkem šílenost a pokud by přivedli ještě nějakého střelce, přeci jenom dneska bylo plno waivers v NHL. Fuuuu. 
  • Ano, Plutovi ta pauza velmi pomohla a nyní si místo v týmu zaslouží.
  • Tak Procházka měl dle lidi na FB sypat tři góly za zápas…jinak teda oproti loňsku taky moc vidět neni
  • Borec si s tim nedá pokoj :D
  • upraveno 6. říjen
    Ten borec to chce tak jak Agata Hanychová xD, ale ten účet nebude důvěryhodný a taky kdy byl založen. Takže Kachna. 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Hlavně mu už jeden profil zrušili, tak založil novej a píše tam furt to samý…ja tomu moc nevěřím, ale borec je asi přesvědčenej…nebo to taky může být někdo od nás :D
  • Od te doby co Pluto hraje stabilne,tak zadnou Plutovinu nevytvoril.Uz po prvnim zapase jsem psal,ze to byl jeden z nej obrancu zapasu a myslim si ze ten standart drzi.
    Dokonce mam pocit,ze se pomalu rozjizdi Jaks.Dneska hral dobre.
    Jen nevim co si mam myslet o Mamcisovi.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters