• Ty kráso Hradec z posledních 9 zápasů 8x prodlužoval a drtivou většinu prodloužení prohrál :D
  • upraveno 28. leden
    Kladno u vsech svych prispevkuch na sockach vypina komentare, zajimavej zpusob jak se vyporadat s kritikou. I kdyz si tady taky stezujem, jde videt, ze muze byt vyrazne hur
    Post edited by kinkis on
  • Tak Smolenak to tam i v tom článku řekl, když se ho ten týpek zeptal,co na to říká,že nikdo nefandil 5 minut, a on na to, že si toho nevšiml, že prvních 5 minut hry s Olomoucí nikdo ani nehlesl,a začalo se fandit až po 5 minutách..
    A taky tam řekl,že tohle vůbec ti hráči nepotřebují,spíš potřebuji povzbudit.
    Takže to určitě vnímal,jen mlžil.
    Jako ono to není pro ty hráče určitě příjemný, nicméně musí tu druhou stranu taky pochopit,ať už je to jaký kolik klub,a hráč.
  • Nechci tady uplně tak ted řešit Kladno,oni mají své, My máme své,nicméně oni zase až tak uplně blbě nehrajou,akorát tam mají taky jako my hluchá místa v zápase,akorá nemají Froda,v tom bych řekl,že je podstatný rozdíl,jinak by jsme na tom byli podobně.
  • Huttula nemocný, místo něj bude hrát Rohan
  • Takže dnes jasná výhra :)
  • @kanis:
    It may depend on who is going to the game today. Recently it seems to have been good for our results when some people didn't watch the game. 😇
  • Hello @sanchezo. 👋

Maybe we should count who from the old forum is still here and active. 🤔

Symbol image for us... 😊

• Tuší někdo, jak vypadá ta výměna Hladonik-Kudrna? 28.1. a stále nic ..
  • @kinkis Vůbec netuším, ale JPP, že se Litvajs zatím s Hladonikem nedomluvili na dlouhodobější smlouvě a na tom celém to visí... Možná někdo potvrdí nebo vyvrátí
  • Koukam,ze teda jednani s Hladonikem nebudou asi celkove jednoduche
  • Kez by dal dneska hattrick,aby ho chteli🙏😀
  • Jinak dneska i kdybychom vedli 5:0 tak nebudu verit ve 3 body s tim co Brno posledni kola predvadi :D
  • kinkis

Bus úplně v klidu,nic takového stejně nenastane
  • Buď
  • Tak za minutu začínáme, pomodlit,ať je alespoň nějaký bod.
  • Už je tam =)
  • @lee myslím, že první a i poslední dneska
  • Teď tam kluci vlétnou a srovnání B)
  • Hotovo, snad rupne i Plzen s Olomouci ..
  • Nadávat nebudu, proti Brnu jsme nemohli čekat body. Jedeme dál .. Plzeň 0 bodů, Olomouc zatim 1, Vítky 1, ostatní týmy nás zajímat prakticky nemusí
  • Tak nejak jsem to i čekal..
    Jen prostě nechápu, jak naše vedení v čele s Brukem,můžou v klidu spát. Máme tady nejspíš jednu,a nejspíš opravdu jen jednu vidinu nějaký změny,a oni jsou k tomu tak loajální,že čekají,jak se domluví Hlad s Litvínovem,nebo naopak?
    No to mě poser.
    Já se snažím bejt klidnej,ono to stejně nemá cenu se rozčilovat, nicméně mě to prostě dráždí docela dost.
    Opravdu je tohle cesta do pekla,a ani se upřímně popřípadě nebudu Frodovi divit,a mít za zlý,pokud by chtěl jít pryč, páč tohle se nedá dlouho vydržet.

• Olomouc 2 body, jsme zase níže v tabulce. Ale co si budem, jestli pujdem odklouzat predkolo z 9. nebo 12. mista neni zadnej rozdil
  • Dneska dobrá první třetina byl tam pohyb škoda i 2 tyček...od 2 třetiny od gólů na 2-1 špatný až do konce... dva zápasy 1 gól to není o čem... 2 lajna dneska strašný 2 chyby v
    rozebraní hraců gol na 1-1 a 3-1... hrozný jak ten mančaft dokáže zahrát jen 1 až 2 zápasy a nebo 1 -2 třetiny...od začátku sezóny se to s nima táhne ta nestálost ve výkonu, ikdyž ono je to hodně kvalitou asi bohužel...posily co by tomu pomohly? No coment to tady melem všichni dokola..
  • První třetina mě mile překvapila, další dvě se vezly už v zajetých kolejích, škoda.