HCE Fórum

1508509511513514656

Komentáře

  • Jiskra je budoucnost a ne nijak vzdálená, snad si ho nenecháme proklouznout mezi prstama....
    Novej trenér ANO, ale NE teď, to mělo bejt dávno a neměl by na lavičce zůstat nikdo ze současnýho tria, pokud chceme výš příští rok.
    A souhlas s tou obranu, jak tu bylo napsáno... to není kapitánův problém, ale pana SM.
  • VANEKnaZDI: Tak já to sem nechtěl úplně takhle napsat no, ale je vidět, že ty info prosakujou..... je to průser, a pokud bude hlavní trenér tak to bude ještě větší průser. Starý ho vůbec prej nevzali no...... 
    Kinkis: Tím, že vyměníš Vojtu Šika za někoho jinýho nic moc nevyřešíš.....
  • Three: No obranou sice souhlas, na druhou stranu máme čtvrtý nejhorší útok v lize, a to už je i kapitánův průser, resp. je pod tím taky podepsanej....
  • souhlas, ze Jiskra je budoucnost. Ale tlacit ho rychle do "C" role? nevim, chytrej je dost a svou roli si najde. C muzes byt i bez C.

    Cernoch/Bery - hrajou horsi sezonu, ale ja myslim, ze jim chybi body od Koblasi. Kdyby k sobe dostali strelce tak jim ty body pujdou nahoru. Jsem na to koukal, Cece ma 0.4 bodu na zapas a loni mel 0.6. On nikdy nebude delat bod na zapas. A myslim, ze to se ani neocekavalo. A nedelam si iluze, ze nekoho tak extra golovyho sezeneme (i kdybychom chteli Cernohca menit). Takze za me rozhodne nemenit. 

    Tocime se porad dokola. Z letnich posil se povedl Frodo a castecne i Kangas. Pozitivni prekvapeni je Prochazka. Zbytek se bohuzel nepovedl. No a (i podle lonskych cisel) jedinym nasim produktivnim obrance byl Pluto a ten ma jeste horsi sezonu nez Cernoch/Beranek.

    Pokud ten tym chteji posunout, tak musi (minimalne) vyrazne hrabnout do obrany a do utoku musi prijit sniper do prvni lajny. No a samozrjem musi pridat i na vysce. Zatim ns kazdy tym muze zadupat do ledu. Asi to je spis k dalsi sezone, ale s tou obranou je to urgentni.  
  • To u toho obránce co má přijít fakt nikdo netuší ani přibližně kdo by to mohl být? U všech týmů jsou vždy konkrétní jména a u nás nikdy nic bližšího.
  • @rumburak no ja na netu ani nikde nezaregistroval ze k nam vubec nejaky obrance prijit ma
  • @Xaxxz vida, tam jsem dokonce i sam psal a tohle jsem nejak uplne prehlidl :D diky!
  • @kinkis
    V pohodě…zrovna Peslar bych řekl, že je docela kvalitní zdroj, ale víc jsem z něj nedostal :D
  • Furt nevěřim, že jeden obránce spasí celej kádr a příští roku budeme mistrama, poté co vhodně doplníme a potrénujeme...
  • Nespasi, musel by to být top ofenzivní obránce aby aspoň pozvednul produktivitu a hlavně přesilovku. Jestli chtějí spasit jsou potřeba obránci aspoň 3 a to hodně dobrý.
  • Na druhou stranu mít hráče jako je Ceresnak, Blain, Zámorský nebo Kempný tak teď máme klidně o 10 bodů víc, takový hráč udělá velký rozdíl, co je schopný udělat 35 bodů a dát góly.
  • Já se vrátím k tomu Senkerikovi. Za normálních okolností bych chápal, že ho vedení nechtělo. Dozadu to bylo takový velký špatný. Ale my tu marodku vzadu měli dlouhodobě a dopředu by určitě pomohl. Na try out sem klidně mohl jít.
  • @HawK71 Hallo HawK71, you are still here!  :) I am maybe from the old forum, but definitely not active :-D
    I'm still thinking about the match in Klinghenthal, if I can make the date...

  • @pOne asi takhle vedení HCE nově prezentuje přestupy, kdo bude na plakátě odchází :-) Týmový fotograf převezme roli sudičky.
  • https://www.eliteprospects.com/player/284924/nicolas-beaudin

    Má namířeno do Čech tak schválně kampak??
    Má ho zdobit rychlost, chytrost, dobrá rozehrávka jen je to prcek...
    Draftovanej v prvním kole kdysi...
  • Do Sparty.
  • Je to tak a vypada to, ze Frk se do ELH nepodiva. Rapperswil chce udajne vysoky odstupny
  • Dnes je 30.1.2024
    Přeji Vám proto všem,Hezký, a úspěšný den🍀🍀🍀
  • @kanis něco se peče? 😊
  • Max tak pizza u Arény…
  • swaty

    To nejspis ne, já jen, že je dnes celkem Hezky.
  • A 30.1.
  • Jestli i po dnešku budeme na nula příchodech a nebude ani žádný trade, beru to jako jasný signál od vedení, že tahle sezóna je ofiko odpískaná
  • Tak Frk se nedomluvil v Brně skrz prachy :) no tak jsem rád, že do týhle hry jsme se (snad) ani nepouštěli..
  • @Screepy jo? Ja co koukal na jejich forum, tak udajne Brno nechtelo zaplatit odstupny, ale co se tyce vyplaty hrace bylo vsechno ok + Frk sam do Brna chtel, melo to stat jen na tom odstupnym
  • Im Westen nichts Neues
  • Jestli jde po penězích a k nám nechce tak ať se tady pak ani neukazuje.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters