HCE Fórum

1495496498500501660

Komentáře

  • upraveno 19. leden
    @kinkis @kanis

    Pánové, díky za nabídku, ale ono to zase není tolik. Na rok to je nějakých 1000 korun, což si ještě můžu dovolit obětovat  :)

    Pokud by se situace změnila, tak poprosím (ostatně v začátcích to jeden rok bylo, vybralo se na tři roky provozu  :) ).
    Post edited by kjetel on
  • Ty Pardubice..... já jím toho Dědka přeju :-) :-) :-) Jsem zvědavej jestli se Varaďa bude nějak bránit. Když už nic, tak může jít minimálně o prachy. Předpokládám, že jako hlavní trenér měl garantovaný kontrakt, ze strany Dědka to může být taky slušná hra, aby mu nemusel ty zbývající 4 roky vyplatit...... což by byla samozřejmě raketa, 20 mega a vejš počítám.   
  • @kjetel zas mi přijde trochu nefér, abys to táhnul sám, přeci jen je nás dost co to tu navštěvujeme několikrát denně :) až se bude blížit platba klidně dej vědět a věřím, že se zase může vybrat částka na nějaké delší období :)
  • @Flaksa34 dlouho nepamatuju takhle neskutečně nesympatickou osobnost v hokeji ty kráso, to fakt radši hrát spodek tabulky než mít jako majitele tohle individuum
  • Ahoj všem
    jsem na tom podobně jako uživatel "Puck140". Nějakou dobu to tady sleduju, občas si něco přečtu, a teď jsem se konečně dokopal i k registraci, abych mohl občas něčím přispět. Na rozdíl od "sociálek" má zdejší diskuze nějakou úroveň, tak doufám, že nepřicházím v době, kdy to začne uvadat.  :)
    Díky za přijetí a přeji pohodový den
  • @Flaksa34 a pak to bude vymáhat po městu 😄 další zářez do kumulativní ztráty, 20M 😄
  • No on to spis Dedek chce hrat na neplnění povinnosti = poruseni smlouvy. Je samozrejme otazka, jak to meli postaveny a co tam bylo. Ale nejak se mi nechce verit, ze by hokejovej fanatik VV mel ve smlouvě neco, co by sam nechtel delat, nepovažoval za dulezity a umyslne vypouštěl…

    Spis to vypada, ze fakt byla blizko hracska nevole a to vzdycky poleti trener. V tom pripade je to ale totalni selhání Dedkovo rozhodnuti. Kdyz si beru takovyho trenera, a ze Varaďa je sakra specifickej, tak prece pocitam s tim, ze to bude za hranou, ze tam bude enormni tlak, ze budou nespokojeni hraci. To je dan za perfekcionismus, kterej ma vest k titulů. Vubec se VV nechci zastávat, ale celkem se tesim na jeho vyjadreni. Protoze ze strany klubu a Dědka tohle bylo komunikacne naprosto nezvladnuty, a i kdyz ten kadr je nacpanej borcema, tak Zadinovi to vubec nezavidim :-)
  • HCE Majkl: Na druhou stranu jim to může pomoct, pokud ho teda opravdu odpálila kabina. By se jim mohlo ulevit, plus borcům je jasný, že musí kurva hrát, protože jinak se to otočí proti nim. Každopádně kdyby sletěli dolů Marťani a hráli play off :-), tak proti Pardubicím jim budu fandit :-) I Spartě budu fandit, a to ji zduše nenávidím ..... Strašně nesympatickej klub. 
  • No ja si zase říkám,že proč ten tlak mohli ustát hráči Třince takovou dobu,a to byli také super hokejisti.
    Něco to naznačuje o Pardubické kabině,že prostě primadony,který si nechtěj nechat do ničeho kecat. Jestli to tedy je tak,jak se píše,že neunesli tlak od Varadi,a vadilo jim,že po nich chce to co po nich chtěl. Vzdyt on má nastolený nějaký koncept své práce,a tohle vše bude chtít všude,kde bude působit.
    No nevím,možná kecám zase kraviny.

  • Neříkám,že zrovna jeho,ale něco podobnýho by se šiklo,s těmi jeho parametry.To už je slušný hovádko.

  • nekde jsem cetl, ze Varadovi uz pry poslali pisemnou vytku takze to asi vrelo delsi dobu. popravde nevim zda je az takovej problem v hracich, ale spis v celkovem slozeni organizace. pokud proste nedochazi ke komunikaci s trenerama junioru/B-tym atd. tak je to spatne. samozrejme ten problem muze byt Varada, ale muze to i byt ze proste on je ten cizej/novej element (vsichni ostatni jsou Pardubicaci), kterej se proste neohlizi co kdo udelal pro PCE v minulosti, ale resi soucasnost a budoucnost... no a pak je jednodussi vymenit jednoho nez prekopat organizaci pokud si myslis, ze to ostatni funguje super... jen si mohli toto vsechno vyresit nez ho angazovali...

    kazdopadne dneska budou frajeri nabuzeni, tak uvidime jak to s nima ustojime. zejmena ty nase nove posily. posily co svet nevidel. :-)
  • Jestli je pravda, ze kabina Pardubic byla proti němu, mohl by to dneska být solidní fičák :D neumim si nějak představit, že bychom dneska měli bodovat :D
  • @kanis

    I to zkurvený Kladno je schopný dotáhnout beka, kterého bychom tady přesně potřebovali na ochranu našich hvězd…mi neříkej, že by byl nějak drahej, když si ho muže dovolit zrovna Kladno
  • Líbí se mi ta naivita... ze spodku ligy budeme příští rok nejlepšejší tým v celým Kosmíru. Budeme mít skvělý trenéry, super hráče... WOW...
  • 1140bxl: O tý výtce to psal Záruba nevím jestli na svým IG, ale někde to psal a média ho citovali. Svým způsobem s tím Varaďa musel počítat, protože když pošle zaměstnavatel výtku, tak je to jen příprava na ukončení toho zaměstnance. 

    Bek velkej by se hodil, Dlapič minimálně dalších 7 týdnů mimo hru, léčili to konzervativně, jenže to nezabralo a musí na operaci.... když se daří, tak se daří.. :-/
  • No dnes s bodama pocitat nemuzeme,spis se vyhnout nějakýmu nášupu. To samý v neděli na Spartě.

  • Hele třeba budeme mile překvapení :) v Litvínově taky nikdo nečekal 1:6 a hle..tak co. Právě že letos se nám stává že v ten nejneočekávanější moment předvedeme slušnej výkon, kéž by to tomu tak chtělo být i dnes a v neděli :) i když těžký to samozřejmě bude.
  • Frodo? nějaké zprávy o něm?
  • @kanis soupisku jsme ještě nedali, na fotkách z rozbruslení byl Haby
  • Chytá Habal
  • @Flaksa34 a Frodo furt nemocnej, nebo dvojka?
  • Pánové vzpomínáte za co dostal Bery dva zápasy stop od Ujčíka?? Viděli jste teď v Olmiku od Švrčka ten hit na hlavu Jiskry?? Tak tady se pokochejte🤮
  • @swaty
    Že tě to překvapuje :D udělat to někdo od nás, dostane 5 zápasů minimálně
  • Ujčík je vypatlanej, to se ví už dlouho :)
  • @Xaxxz ani nevím,ale sere mě to neskutečně, protože přesně jak píšeš.
    @kinkis jj Ujčíku Nagano.....🤣
  • Tak dnesni navsteva bude nejspis odpovídající vykonum. Jeste aby se Pernici rozlezelo, pak tipuju debakl… 🙃
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters