1496497499501502656

Komentáře

• Dost solidní návštěva dneska :D
  • Bohužel se není moc čemu divit, mám to do Varů přes hodinu, pak přes hodinu zpět a zabít celej pátek náklepem (který nemusí být teda) se mi úplně nechce :D
  • Tak zatím dobrý, nechci to zakřiknout, že bude mít perník územní převahu se asi dalo čekat, ale všeho všudy měli dvě šance, my teda taky jen s tím rozdílem že my jsme je dali a oni ne. Krom toho, že by nás až tak drtili to se taky říct nedá, už jsem v našem podání viděl vetší defenzivní kolotoče.
  • Obavám se, že tohle neudržíme, Pardubice zatím hrajou dost posraně…ale rád se budu mýlit
  • To se snad ani neda spocitat kolikrat jsme letos vedli o 2-3 branky a bylo 0 bodu, kvuli tomu se z takovyhle tretiny neumim ani radovat :D ale zacatek zapasu teda super
  • Bylo by to hezký to udržet.Kazdopadne by to bylo velký překvapení,což by bylo krásný.
    Hlavně pro kluky,by to byla vzpruha velká.
    No uvidíme, co přinese další vývoj zápasu.
    Držím palce
  • Za mě by byl úspěch i umlátit zápas do prodloužení, jestli dneska bude 0 bodů bude to hodně škoda :/
  • Už někdy někdo viděl Kangasniemiho vystřelit?
  • Trochu odbočím od zápasu.
    Blíží se pomalu ten zápas v tom Klingenthalu, nevíte náhodou prosím Vás někdo,jestli se tam bude,budou, vypravovat nějaký bus(y)?
    Nebo nějaká jiná doprava?

• @Kulasec možná na tréninku..
  • Přiznám se bez mučení, že dnes na hokeji nejsem, protože vyprávění Brezovara ve Vysoké Peci člověk nemůže prošvihnout, ale zatím jsem příjemně překvapen skórem 2:0 po 2. třetině
  • I já jsem moc překvapen už 3:0. Chtělo by to vydržet. Habal by si nulu zasloužil.
  • A je vymalováno....
  • V klidu.Zadne zmeny stejne nebudou.
  • Fandit Energii je prakticky totéž jako být členem flagelantského hnutí :/
  • Už jsem se bál že bychom mohli vyhrát:)a HCE evidentně taky
  • To jako vážně stačí ostatní týmům hrát 10 minut? A je po našem snažení. Já už na to nemám.
  • Přesně o čem jsem mluvil, proto už neumim mít radost, ani když vedeme 3:0…
  • Promiňte za otázku. Kdo z Vás dnes čekal bod před zápasem?
    Já ne, zaplaťpánbůh za něj,i když je to k nasrani,važme si alespoň toho bodu,a já za něj klukům děkuju.
  • Oslabeni, hotovo, misto 3 bodu zas 1
  • Bod s Pardubicema je vlastne vyhra.Jedeme dam.Necekam zadne zmeny…
  • Kdybych nevidel vyvoj utkani tak bych za bod byl mega spokojenej. Kdyz clovek vi, ze 15 min do konce zapasu jsme vedli 3:0, nemuze proste byt spokojenej i kdyz to jsou Pardubice ..
  • Bod s Pardubicemi není po tom průběhu žádná výhra pánové ☝️bod je jednoznačně prohra. Tohle je prostě špatně, špatně, špatně..jsme labilní tým, který se položí po prvním inkasovaném gólu. Hokejově totálně nevyzrali..dneska už jsem se nasral i já, a to jsem už převážně klidný. Ale čeho je moc toho je příliš 😡
  • Fandit letos Varum je opravdu o psychicke zdravi
  • Jestli ani po tomhle kolapsu nenastanou zmeny,tak do konce sezony nebude zadna.Pod Brukem hrajem proste zalostnej hokej.I za toho Pesouta se hral libivej hokej ikdyz se prohravalo.
    48minut vedem 3:0…no sami jste to videli co se stalo.
    Dnes 3100 divaku,kolik priste?
  • Čekal bych, že tým, který v poslední třetině vede 3:0, bude mít alespoň minimální snahu znepříjemnit soupeři přechod středního pásma. Naši prakticky okamžitě po ztrátě puku střední pásmo vyklízeli a v tom ústupu dokonce ani na modré nepřibrzdili. Ten pohyb vzad se zastavil vždy až cca dva metry za modrou, snad aby si mohl soupeř v klidu zorganizovat to rozestavení v našem pásmu. Takový koncept může jen velmi těžko fungovat.
  • Rict,ze muzem byt radi za bod muze rict jen blazen. Pardubice hrali lejno. Totalni kolaps-opet. Tri strely,tri goly,cau.
  • Souhlas ,že je hrozně těžký bejt tady u nás fanouškem a zůstat aspoň trochu pozitivní! To fakt nejde !!
    Ale já osobně si dneska říkám za co pane bože za co nás trestáš ?! Uznám kdyz hrajem tužku ,ale dneska 50 minut zodpovědný, slušný výkon od všech lajn i gólmana .. proti prostě odskočenýmu týmu tak to je-jejich mančaft a náš to je neporovnatelný a pak nám tam spadne to co spadlo skoro všechno!
    Dneska si to kluci nezaslouzili takhle prohrát! Těžký se zvedat z takovejch K.o.!

Nekrituzju moc rozhodčí sám bych ho nechtěl dělat ani náhodou...beru nákou chybu, ale dneska se mě tam nezdáli 2 zásadní věci ,který to ovlivnili a nemuselo to takhle dopadnout...faul na Rulika jasné 4 minuty měl rosekanej ret - minimálně 2! A pak vyloučení Hlada za filmování! 2 přesilovky pro nás v kličovej čas a Pardubice by podle mě nevyrovnali !
  • No, před zápasem bych ten bod bral všemi deseti...po tom průběhu s ním ale nejsem spokojenej vůbec...Habal výbornej, ale zbytek? Však to byla totální křeč, Pardubice byly do třetí třetiny hratelní tak moc, že kdybychom jim tam dali bůra, tak by se nikdo nedivil...jsem jenom totální kokot, že jsem za stavu 3:0 nevsadil na remízu, protože mi bylo celou dobu jasný, že to nejsme schopni udržet...ale nejhorší na tom všem je, že stejně se poplácáme po ramenou, řekneme si, že bod s nima je dobrej a pojede se dál.

Chápu, že se v hokeji stane, že se neudrží vedení o tři góly...ale ty vole, aby se to stalo na takovýhle úrovni během sezony dvakrát? My to vedení nejsme schopni udržet, ani kdybychom hráli celou třetí třetinu přesilovku. Stačí jeden posranej gól a všichni se sesypou, jako kdyby hráli ten hokej poprvý. Tam musí prostě být něco špatně v hlavách. A neni to jenom o třígólovým vedení, vždyť kolikrát jsme letos ztratili zápas když jsme vedli o dva góly.

Já osobně dneska na ten hokej vůbec jít nechtěl, protože jsem čekal, že to nebude nic extra a dopředu počítal s prohrou, nicméně jsem se překonal a šel jsem. A zase odcházím domu nasranej. Kdybychom tekli celej zápas, neřeknu půl slova...ale po tomhle průběhu musí být vytočení i ti největší flegmatici.

Letos ta sezona je jednoznačně horší, jak ta loňská. Ne, že by byla o moc lepší, nicméně loni jsme aspoň po těch Vánocích začali doma hrát dobře a zápasy vyhrávali, plus to aspoň vypadalo, že se na tom hráčským trhu snaží aspoň něco dělat. Letos tam žádnou změnu nevidím. Dalo by se říct, že to je typická Varská sezóna, ale když do tebe před sezonou ze všech stran nalejvají, jak je cílem čtvrtfinále a ideálně bez předkola, tak očekáváš trochu jinou sezonu. A na zranění se vymlouvat nedá, nemyslím si, že by ten tým hrál vyloženě jinak.

Velký zklamaní letos...příští týden do areny nejspíš nepůjdu, nehodlám odcházet nasranej a ještě, když hrajeme s týmy, které bychom dle předsezónních prohlášení měli bezpodmínečně porážet. A dobře si rozmyslim, jestli pojedu do toho Klingenthalu
  • @maverick

Řekl bych, že to Hladonikovo filmování bylo posouzený správně. Aspoň mně přišlo, že to přihrál dost okatě. S Rulíkem souhlas, zas na druhou stranu, přišlo mi, že dneska nám toho prominuli na naše poměry hodně. A když nejsme schopni využít přesilovku dvě minuty před koncem, tak se na rozhodčí fakt vymlouvat nemůžeme.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.