HCE Fórum

1494495497499500660

Komentáře

  • Ty krávo…tak to jsem nečekal…ale tak aspoň skončí teď a ne v březnu. Zkusil bych ho sem zlomit :D
  • Psal jsem, ze tam neni na růžích ustláno 😁 Jako vykomunikovano domu amatérsky a tech spekulaci je mraky. Ale vypada to, ze par hracu uplne nekousalo, ze musi byt profici kazdym coulem. Nechci nic rikat, ale tahle zmena muze stat letos Dynamo titul, protoze se Zadinou to urcite neudelaj :-)

    A jinak Dedek je Dedek no 😁🫣
  • Někdo z Pardubic na twitteru psal, že už má podepsáno u nás :D
  • Na fb koluje docela hezka fotka 😀😀
  • Jako PCE to je fakt fór dne 😀 aspoň trochu vtipu do té naší skepse ! Fanda si prostě jen říká škoda no ! Byly tu doby kdy se modlíme aby nám to tady zůstalo, že nebyli finanance teď docela jsou ,ale není schopnej manažer podle mě...
  • Ale když už tu je ta diskuze ala scifi tak Varaďu bych taky bral ! Zatím by šla řada hráčů, ale to by se zakopal u nás...leda by si chtěl přidat do životopisu i výhrabání týmu z bídy...
  • Ten určitě do konce sezóny se nikde neobjeví…když tehdy skončil v Třinci, tak rok nikde nebyl
  • Ale přeju jim to, dementům…čekal jsem, že ho vyrazí po konci v p-off, ale takhle brzo…Dědek je prostě magor, vyhodit nejúspěšnějšího klubového trenéra, chci vidět, s čím přijedou zítra, jestli budou rozhození, tak pro nás lehká výhoda
  • @Xaxxz obávám se, že náš tým je rozhozený výrazně víc :D
  • Ten Dědek je taky dobrej klaun tvl 🤣 dá smlouvu na pět let a po půlce sezóny adios ani bych se nedivil kdyby teď Varaďa jen seděl a kasiroval cash.
  • No tak stači Dědkovo tweet…ten by potreboval za to arogantni chovani poradne nakopat do řiti

    K dnešku jsme ukončili smlouvu s Václavem Varaďou. Život jde dál.
  • @FeryBo Kdyz si myslis, ze k vesmir se toci kolem tebe a nad tebe neni. Uz jsme to tu rozebírali, tomu klubu to nepreju, ale aby to po jeho éře neskoncilo velkym bankrotem. Jinak pro nas nic moc zprava, bud to bude zitra od Perniku krec nebo naopak naprostý uvolneni…
  • Spíš je to taky důsledek toho, že si do týmu nataháš strašně moc hvězd, kterým se nechce prostě makat a takhle to dopadá
  • Za chvilku tady budou ty joudove z fcb🙄
  • no, asi nejde zavést nějaký vstupní kvíz, že?
  • No to jsem zvědav co se tu navalí za chamraď. Doteď to tu mělo úroveň, jestli to klesne na úroveň keců na fb tak bůh s námi 🙄 Jinak k našim výsledkům asi bylo řečeno výše vše, s něčím souhlas, s něčím ne, ale spíš ano, bohužel.
  • Kdo bude zlobit, bude vyhozen...

    A já si říkal, že je ten zvýšený počet zájemců divný  :).
  • Btw k Dedkovi a jeho partě no comment, na druhou stranu, aspoň se fanoušek má čím bavit 😄 od tohohle pána můžeme vždycky očekávat nějaké perly. Ale tahle perla ho bude stát draho..
  • Ahoj kluci, par let to tu jen ctu, tak si taky dovolim prihodit par svych uvah o tom co se tu deje.
    Tym - nejvetsi problem je asi v tom, ze vetsina hracu nenaplnila ocekavani. Jsou od zacatku sezony bez formy s obcasnym zableskem. Cernoch, Beranek, Jiskra, Redlich, Hladonik, Plutnar, Kanga, Zett. atd. U dvou hracu bych to pochopil, ale letos je jich moc. Nevim, jestli jim nesedla nova letni priprava a z toho i prameni ta casta, vlekla zraneni a nemoci..to tezko rict.
    Mame tu mnoho hracu, kteri na extraligu (zatim?) nemaji. Kofron, Koffer, Kruzik, Prikryl atd…Hladonik je pro me take velke zklamani. Nejak neni schopny udelat ten dalsi krok. Tech hracu je vice. Snad jedine prekvapeni je oziveni Grigera s Rachunkem, kdyz hraji spolu a Prochazka. Ale myslim, ze na nich to nemelo stat. Kdyby ty body ze zacatku nedelali ani oni, tak nevim kdo :)
    Hodne nam take chybi fyzicky zalozeni hraci. Nejake hrace se slusnymi parametry mame, ale ty neumi hrat do tela - napr. Redlich. V zapase s Olomouci to bylo hezky videt. Nejaky Bambula tam rozdal par hitu a byl ho plny led, protoze mu tim samozrejme naroste sebevedomi. A my nemame nikoho, kdo by ho trefil a zase mu trochu pristrihnul kridla :)
    Mame v tymu proste az moc malych hracu..jak v utoku, tak obrane. Jedinej Beranek dohrava hrace a hraje do tela. Ale od nej bychom chteli asi spise ty body. Dale mi tu chybi nejaky lidr kabiny. Poradny kapitan, ktery dokaze vyburcovat a strhnout cely tym, kdyz to tedy treneri nedelaji. Kolikrat mi ta nase stridacka prijde mdla az odevzdana. Bez zivota.

    Trenersky tym - uz pri oznameni naseho tria mi prislo dost naivni, ze takto nezkuseny tym treneru bude na extraligu stacit. Jsem v pohode s Eismannem. Tam je ten posun nahoru logicky. Muze se ucit (nevim tedy od koho) a sbirat zkusenosti. Bruk asi nema spatny myslenky, ale neumi to prenest na tym a na led. Bylo o nem receno dost. A pak tam je Sik. Urcite toho v hokeji dokazal vic nez ja :)) ale nevim, cim si hned tu extraligu zaslouzil. At jde k juniorce a ukaze se. Nedovedu si predstavit, jak peruje napriklad Pulpana a radi mu, jak to mel zahrat lepe. Treneri musi mit u hracu respekt a byt autorita. To si myslim, ze tady nemame.
    Nezkusene vedeni + nezkuseni treneri..smrtelny kombo :)

    Omlouvam se za spam. Dalo by se v tom stourat dal, ale koho to zajima :)) Jsou to samozrejme jen moje pocity, ktery muzou byt uplne mimo. S tim tymem nejsem, ale takhle to na me pusobi :)
  • Když bude někdo jooo prudit tak se hold musíme spojit a vyženem ho hejtama odtuď zpět kam patří...
  • Puck 140: na první koment solidni tapeta jak tady říkáme...více méně to vidíš podobně jako my tady...bohužel! Rači by jsme všichni řešili 5-6 flek a pár jmen na příští rok...místo toho je tu zaděláno na průser za kterej se budem modlit aby nebyl!
  • Jako realne..jestli opravdu neni podepsany zadny hrac na pristi rok nebo alepson nejsme krucek od podpisu,tak nemuze byt o koncepcni praci ani rec😞 a obavam se,ze fakt neni,protoze nekdo by tady urcite neco vedel..
  • Jako ja zil furt v naivni predstave ze tym na pristi sezonu uz je v plnem proudu, ze se resi ta obrana + doplneni utoku atd a z vasich informaci tady jsem dost smutnej teda ...
  • No ty blaho,to jsou věci. Ty tam do těch perníků míchají slušnej matroš. Upřímně? Tahle zpráva přebila vše, čumím jak péro.
  • Už vydali prohlášení stylem “za všechno může Varaďa”, jsem zvědavej na jeho vyjádření
  • Ted jsem to dočetl,a takových (funkcí) by normální smrtelník snad ani nemohl stihnout. Tvl jeden clovek stmelovat herní systém všech jejich týmů? Navíc špičkově vést A tým? Nooooo slušnej zápřah.
  • Technické oznámení:

    Vzhledem k růstu nováčků jsem chtěl zeditovat pravidla fóra a zjistil jsem, že střeva jsou notně zastaralá. O víkendu si budu hrát s nastavením, budu upgradovat redakční systém a pod. Protože budu řadu věcí provádět metodou pokus-omyl, může dojít ke krátkodobé nefunkčnosti.

    Vsechno si zazálohuju, takže o 15 tisíc příspěvků za 7 let snad nepřijdeme.

    Konec technického oznámení.
  • @kjetel hezky :) mimochodem - příspěvek na chod fóra není potřeba? Netuším kolik vyjde takovou srandu provozovat
  •  @ kinkis : @ kjetel

    Klíďo se přidám


    A ještě s tím Varaďou. Je to prostě totální fake,nicméně pokud by tady byl, to by byl cvrkot v klubu tvl =) =) =)

    To i prameny na kolonádě by tryskali o půl metru výš =)




  • esli nejni čas na ty vidle a kydat ...
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters