HCE Fórum

1465466468470471617

Komentáře

  • Já na to dneska nastesti nekoukám
  • Já se musím smát tvl 😂😂😂
  • Tohle je akorát k pláči. Jsme se po prvním gólu do naší sítě totálně složili. Nechápu
  • Jako... Já vím, že jsou některý hráči z formy a tak. Ale tvl... Tohle je přece o koučingu.
  • Za tohle by měla přijít oficiální omluva od klubu tvle
  • Sice sníženo, ale 6 inkasovaných branek v řadě... (NYR vs Phily maj po 1 třetině, tak jsem z5)
  • Opět Bruk ukázal jakej je pan trenér když si nevzal aspoň time hned po 3 góly aby tým uklidnil. Opět tam jen stoji a čumí. Já vím ze on není na tom ledě ale když vidí ze se to začíná na tom ledě srát tak snad má nějak reagovat ne? Od toho tam je…nebo k čemu je teda trenér na lavičce při zápase?
  • Škoda těch Beryho dvou nájezdů za stavu 0:2.
    To už by se Litvajz složil,a bylo by to jinak.
    Jinak hold,nedá se nic dělat.
    Rozehraný krásně, nicméně zase opět ta samá písnička.
  • Souhlas, padá tam jeden za druhým a nic. A není to poprvé, co se to stalo a žádná reakce. Trenér má hráče zkusit uklidnit, když to jde do kopru a ne čekat, jestli dostanem další gól.
  • upraveno 24. listopad 2023
    Vést 3-0 a takhle to prohrát je špatný...vyloučeníma a chybama ! Zas tak šilenej válec to od Litvínova nebyl mi přišlo ...dostali to od nás na zlatém podnose...z těma druhejma třetinama by se mělo fakt něco dělat už to není náhoda ,ale pravidelnost ! Ne, že bych před zápasem čekal 3 body ,ale takhle prohrát slušně řečeno štve
    Post edited by maverick on
  • Vojtěch Šik (asistent trenéra Karlových Varů): „Třicet minut jsme plnili, co jsme si řekli, pak jsme od toho lehce upustili a Litvínov ukázal sílu a zatlačil nás. Ve druhé třetině jsme dostali čtyři góly, do třetí jsme šli s tím, že chceme utkání zvrátit na naši stranu. Nepovedlo se, dvakrát jsme chybovali a Litvínov to trestal. Chtěl bych vyzdvihnout atmosféru utkání.“

    Tvl. "lehce upustili"?! Mě už tyhle alibisticky keci fakt nebaví. Přejít z vedení 0:3 na 6:3, není lehce upustili a to můžeš atmosféru vyzdvihovat jak chceš. Jedinej kdo si tu atmosféru utkání užil byli domácí fanoušci. Radši bych aby byla atmosféra na hovno a my odvezli 3 body, než takhle o ně přijít.
  • Vossy

    Nech to být,vždyť je to takhle pořád.Myslim tím,ta hodnocení utkání.
    Je to pořád dokola, bohužel.
  •  I když to bylo 0:3, tak jsem byl naprosto v klidu, páč tohle my udržet nedokážeme.
    Možná bych tomu věřil,kdyby Bery proměnil ty dva úniky,a bylo to 0:5,to bych už možná kapanek jedním okem věřil.
  • upraveno 25. listopad 2023
    Včerejšek jsem potřeboval rozdýchat a nechat to na ráno. Nechci hodnotit jednotlivý výkony, ani ten zápas. Řeknu jen svůj pocit, kterej má většina z Vás. Vedeme 3:0, říkám si, jak snovej zápas to může být, ještě to otevřel Čeče, hrajeme v Litvajsu. No ale to by samozřejmě nebyl průběh pro tenhle tým. Pak dostaneme na 1:3 a jediný, co mě napadne je nejspíš to samý, co napadne v tu chvíli většinu hráčů - jsme v prdeli, tohle nedáme!

    A ja fakt nevím, co v tom týmu je špatně a začínám si říkat, že kromě Frida nemáme fakt žádnýho lídra, ale totálně žádného. Ano, všechny ostatní byly naprosto zbytečný chyby, ze kterých jsme dostali ty góly a musí se nechat, že když se Litvajs psychicky nakopl a sundal tu deku, tak bylo jasný, že nás přejedou, prostě kvalitou a hrou jsou totálně jinde. Ale to, jak to odevzdáme jednoduše a posraně, to už je fakt tristní. Nevidím do šatny, ale fakt si myslím, že nám chybí trochu hierarchie a pár lídrů, který ten tým umí v těhle chvílích trochu zklidnit a nasměrovat.

    A abych samozřejmě nezapomněl, tak tuhle roli má i realizační tým. Oni sice nejsou na ledě, tam jsou hráči, a kdyby se to stalo 1-2x, tak neřeknu. Ale kolikátej je tohle zápas, kdy ho buď dáme z ruky, nebo hrajeme jedinou třetinu, nebo absolutně nestíháme od začátku. A když se něco opakuje, musí zasáhnout i jiná instance než lídři v kabině. Stále jsem názoru, že Bruk je správnej trenér a chci ho na tý střídačce, ale chci už vidět nějaký změny - herní, komunikační, jmenný, jakýkoliv. A malá omluva všem, se kterými jsem nesouhlasil v otázce trenéra. Jak říkám, stále jsem jako fanoušek pro Bruka, ale už mám pár svých otazníků. A jelikož máme teď fakt těžkej los, tak říkám naprosto otevřeně, že ty 3-4 zápasy teď budou pro mě dost směrodatný, jestli ten názor ještě nepřehodnotím...

    A nevím, kolik lidí z klubu čte fórum (jsme přece jenom hodně malinká skupina), ale příští víkend na tu Spartu by si zasloužili tak 2000 lidí max. Jenom škoda pro Koště a Kumiho, protože těm naopak přeju vyprodanou halu... 
    Post edited by HCE_Majkl on
  • HCE_Majkl - sám jsi si v těch očekávání změn už odpověděl, že ten Bruk tam nemá už co dělat. 🙅 A za ty obecný kecy na tiskovkách už po několikátým prosraným zápase ani jeho asistenti. To si jako myslíš, že třeba Čéče, Bery nebo Pulpič,budou koučovat lavičku, když se ti zápas roztéká po rukama? Od toho tam snad je ten trenér.! To ho pak nemusíš mít na lavičce vůbec a jen vyhazuješ peníze za jeho výplatu. 🤦
  • @Skopec Možná odpověděl, ale názor mám ten, co jsem uvedl. Ano, je to o trenérovi, ale sorry, já na ledě taky nevidím ten typ hráče, kterej není jen o bodech a hokeji. A nejspíš teď někomu křivdím, ale ani ty 3 jména nejsou tenhle typ a jejich výkony jdou zejména za nima. V posledním podcastu s Dudou (ale nevím název) zaznělo něco, s čím naprosto souhlasím - otěže drží vždy lídři kabiny a kádru, trenér je v tomhle často až druhořadej. Samozřejmě až na výjimky typu Varaďa nebo Pešán, ale takovej trenér tady není.

    Že na to někdo kouká, kdo by to měl ladit a bohužel zatím nenašel cestu, jak dosavadní sestupnou tendenci změnit, je další průser. Proto jsem napsal, že tam ty otazníky mám už taky a bude jich jen víc, pokud se to nezmění. Co je ale ještě horší - kdo ve vedení je kompetentní k tomu, aby dělal sportovní rozhodnutí? A zase se vracím k tomu, že trenér nemůže být zároveň sportovní ředitel a tyhle dvě pozice musí být i směrem k nějakým konstruktivním diskusím a řešením oddělený...
  • Nejsem pro odvolání Bruka. Nepředpokládám ze je nějakej problém v kabině a výměna trenéra dlouhodobě fungovat nemůže. Řekneme si na rovinu, ze problém je v kádru. Odchodem Koblasy jsme rozbili první lajnu a náhrada Zeta je průměr až podprůměr. Ikka je (zase) zraněnej, což měl být další přísun bodu co není. O obraně jsem psal opakovaně, ale i tady docela dost zranění a Pluto (podepsanej jako hvězda obrany) mimo formu. Takze bez čerstvé krve do kádru ani Scotty Bowman z toho nic neudělá a budeme se plácat tam kde se plácáme.


  • To by chtelo posilit,nicmene ne vymenama,ale doplněním kadru,adekvatně,ne juniorama a ne hracema Sokolova. To by bylo k nicemu.
    Nejakej hrac typu dejme tomu Smolenaka,Vondrce,by to chtelo,a nejlepe do kazde rady jednoho, ale alespon dva,kdyz ne ctyri,to asi ani financne nejde,a je tezky takovy hrace sehnat.
  • Filip Pavlík z Hradce do Bolky - Z Bolky do Hradce Pláněk.

    Napriklad ten Pavlík by tady spatnej nebyl.
  • @kanis S tim rizikem do toho Kmonicek sel. Ale evidentne je to uz opravdu na zivotni lekci. Golmansky je to špička, ale v kazdym klubu, kde byl, nikdo nakonec nesmutnil, ze je pryc. Bohuzel v hlave toho moc nema, jinak by sahnul uz vazne po odborný pomoci…

    Co vim od kamose, kterej se kolem MHK mota, tak uz pri jeho podpisu z toho nebyla kabina moc nadsena, ale vsichni verila, ze se to prave tady zlomi. Misto toho Bartosak zlomil dalsi duveru a neverim, ze si v Extralize jeste nekdy zachyta (pokud je pravda, co se melo odehrát). Muze byt rad, ze nikoho nezabil, kazdopadne uz je nejspis bez smlouvy…
  • upraveno 25. listopad 2023
    Pavlík si sám řekl o trejd, ozvala se Boleslav.

    O trejd jste si řekl sám?
    „Ano, prvotní impuls vzešel ode mě. Chtěl jsem odejít.“


    Proč jsme se neozvali Vary když ví kde je tlačí bota?
    Myslím si ze to není špatný obrance a střelu má dobrou 🤷🏻‍♂️
    Post edited by FeryBo on
  • FeryBo : je tam podstatný to slovo trejd...někdo koho by chtěl Hradec by musel za něj...od nás leda Pluto, ikdyž se mu teď nedaří pochybuju ,že by bohužel někoho jiného chtěli podle mě nikdo jinej nepřipadá v úvahu ...a je tady další kolečko jestli vůbec by chtěl on a nebo ho vůbec naši trenéři bo vedení chtělo pustit...Pavlíkovi to nejde šlo by se do rizika..něco jiného by to bylo kdyby ho pustili samotného za odstupný...
  • I dnes koukám na NYR, dnes proti Bostonu a pánové, to se nedá srovnat. Nemyslím teď hru či kvalitu týmů, ale trenéry. NYR dali 2 góly v časech 5:58 a 10:56. Trenér Bostonu, Jim Montgomery, zareagoval oddechovým časem a Boston srovnal během pouhých 24 vteřin (13:50 a 14:14). Načež Peter Laviolette (trenér Rangers) zareagoval vlastím time outem a podařilo se mu stabilizovat hru. Radost sledovat trenéry, kteří ví, kdy zasáhnout. No jsem zvědav, jestli letos uvidíme od Bruka oddechový čas i na zastavení soupeřovy ofenzívy a ne jen na konci hry při či před hrou bez brankáře.
  • @12Stig12 Vazne srovnavas jednu náhodnou tretinu (kde se muzeme bavit o tom efektu) NHL s nama? 🫣 Souhlasim s tvym apelem, taky bych neco takovyho rad videl, ale jen nestli nemas trochu nadsazeny ocekavani. Btw na ten zapas koukam taky a vedle toho bych u nas rad videl cca 2-3 takticky prvky, jak si zjednodušit zivot a nedelat hrubý chyby…
  • nesrovnávám dění na ledě, ale reakci trenérů. Je jasné, že kvalita hráčů je někde jinde a té se extraliga nemá šanci přiblížit. Avšak tohle je něco co bych od trenéra chtěl vidět - použití time outu na uklidnění kluků (nebo se o to aspoň pokusit) a ne dělání sochy, které se opírá o plexi za střídačkou
  • upraveno 25. listopad 2023
    Prave ze kvalita hracu, takze logicky i kvalita treneru. Ale at neslovickarim, tak souhlasim minimalne v tom, ze behem sezony byly momenty (urcite tak 2-3), kde bych ten TO cekal z fleku taky.

    Ale i herne tam jsou veci, ktery by se daly naucit a vyzadovat, nic slozityho…
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Kulda povolán do Buffala. Škoda, že mám víkendovou službu v infocentru, jinak bych si dal noční zápas Sabers proti NJ Devils
  • upraveno 26. listopad 2023
    Tak odehrálo 14:53, 0G, 0A a -1 při prohře Šavlí 2:7.
    Post edited by 12Stig12 on
  • To je sice moc hezky,moc mu to Kuldovi přeju,je to borec,a jen tak dál,a dělá skvělou reklamu.
    Nicméně bych byl asi radši na našich stránkách,kdyby tam psali něco k momentální situaci,co předvádíme na ledě.
    Nebo tedy spíš nepředvádíme.
    Nebo tedy co předvádíme za stavu 0:3 pro nás,a proč to takhle nakonec dopada,že pro všechny na světě z toho kupodivu není ani bod.
    To by mě zajímalo.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters