HCE Fórum

14041434546632

Komentáře

  • @plasa

    Kjetel + Kopec hlásí zájem na výlet ☺️
  • jinak Harky dneska 0+2  a Osmik 0+1  prvni zapas za FM
  • Karlovaraci: Co to bylo vcera ve Varech za Uber-blokadu, kurnik. Do KV Areny se nedalo z prutahu odnikud dostat. Vsude zasekany. Co to je za bordely todle?
  • @pOne
    To je běžná věc. Opravujou ten mostík u dvorské školy, tak to všechno jezdi po tuhnickym mostě...kolem 16:00 je to každý den, když je hokej, tak je to ještě horší
  • Bongito: Dosud jsem se teda nesetkal s tim, aby to bylo takhle tragicky. Vzdycky jsem na hokej v pohode dorazil kolem Globusu.

    Jinak vcerejsi trefy Kohouta a predevsim Rachunka - luxus. A Flekovo procpani se doslova skrz obrance taky pekny. 
  • Já jezdim ze starý role a vždycky stojim už na začátku sjezdu z průtahu a je to od té doby co dělaj ten most.

    Koukám že Plzeň přišla o Kubalíka.
  • @pOne No co se teďka kolem 16-17 hodin vytváří u Globusu, je opravdu neuvěřitelný.
  • @Screepy Jasný, Ty přisedneš do vlaku v Holomócu...
  • @oldias Velmi komické nahloučení doměnek, nesmyslů a hrubek. Stačí jako vysvětlení?
  • @plasa kolik lístků mám objednat? :) zatim vidím já, plasa, kjetel +1 tzn. 4, ale předpokládám, že to není konečný počet, mám v HCE spojku, takže to budeme mít free, ale myslim že stejně víc jak 4 neuhádám, teď o víkendu jedu KV, tak zjistim ;)
  • No, tak já obešlu další pražáky, esi by taky jeli. BTW kotel se tam nechystá?
  • @plasa jj, určitě obešli, ještě jaký vlak zvolíme? Přímý tam jede Sulov z Phy v 13:22, já v Ol přisedám v 15.49 a ve VSE jsme v 17.05, zimák je od nádraží do 10 minut chůze. Anebo můžeme dřív, ale s přestupem v Hranicích, to jede regiojet, tam bychom si museli booknout nějak kupé pro sebe.. :) (tzn. le čim dřív, tím lépe). U Sulova zas hrozí, že když bude zpožděnej..což se tak nějak občas děje, tak bude jisté riziko, že neuvidíme začátek.
  • A kdypa se jede do toho vsetína?
  • Kafko, nekaž to... :)
  • plasa napsal(a):
    Kafko, nekaž to... :)
    Já vím, správně česky je Vsetín...
  • plasa to co jsem napsal nejsou žádné domněnky a nesmysli,to je skutečnost já to vše prožil,ale jak vidím ty jsi vševěd.Nevím kolik je ti let, ale koukám že si se vším hned hotov,možná že jsem nebyl jen fanda,jako dnes.Hlavně se zpětně podívej na svůj pravopis,pak kritizuj druhého.
  • Moc hezkej gól byl i ten 2 Slavistickej.To jak si tam vychutnal našeho beka,a pak Fifu,bylo dost dobrý.
  • upraveno 16. listopad 2017
    @oldias Je vtipný když v příspěvku, kde kritizuješ něčí pravopis, uděláš několik pravopisných hrubek =) =)
    Post edited by Vosa1 on
  • vosa 1 Já nekritizuji něčí pravopis,to kritizoval plasa ,ale nemohu zato že mě klávesnice vynechává čárky to snad,tak velké hrubky nejsou. plasu jsem upozornil aby se podíval na svůj pravopis,když kritizuje jiného.Je zajímavé že jiné příspěvky jsou plné chyb, to Vám nikomu nevadí, čím to asi je?Jinak si myslím že se bavíme o hokeji a ne o pravopisu.
  • @oldias O čarkách se vůbec nebavím, ale napsat např. "nesmysli" s měkkým i... :'( Ale rozhodně tady nechci nikoho poučovat o pravopisu, jde jen o to, že to prostě kazí dojem z toho příspěvku, ať už je názor jakýkoli. ;)
  • vosa1 To máš pravdu tam sem se překlep.
  • vosa 1 Teď jsem se podíval co jsem napsal, tak to nebyl překlep,ale hrubka jako hrom to mně fakt mrzí,musím se omluvit je to ostuda.ale už se stalo,hlavně ostuda pro mně.
  • Dneska bych to viděl podobně jako se Slavii. Tak tipuju 5:2.
  • upraveno 17. listopad 2017
    A good tip, @kanis, not so far away.  :)

    Btw @all: Is a saving percentage of 50% a new negative record for a professional goalie?  :o
    Post edited by HawK71 on
  • ten zavorka tvl....je to marny, je to marny, je to co?? je to zavorka ach jo....
  • upraveno 18. listopad 2017
    Tak jsem se tam byl včera podívat na vlastní oči, abych konečně počul, co že je to zač ta první liga. Začátek trochu vlažnej, z naší strany určitě, čekal jsem, že na Havířov vlítneme s trochu větší NRG. Pak samozřejmě inkasovanej gól (za tenhle Závorka nemohl, to byla pěkná podvíkofka), ovšem tím vystoupení Závorky v tomhle zápase skončilo. V druhý třetině bylo jasný, kdo převezme otěže zápasu, tam už Havířov tahal za mnohem kratší konec a byla otázka času, kdy nám to tam napadá. Jedinou brzdou bylo, že jsme zase a opět dostali laciný góly.. (viz Závi).Ale pak už se to přecijen protrhlo a bylo jasno. Havířov hrál sympaticky, ale hokejově nestíhal (rozdíl kvality dle mého názoru velký.  Třetí třetina už byla jen formalita. Ale Havířov hrál sympaticky, to jim nelze upřít, i gólman jim celkem zachytal (no aspoň měl zákroky) :)

    Z naší hry mám celkem dobrý dojem (s výjimkou Závorky), neměl jsem ani chvilku v tom zápase pocit, že bychom měli prohrát ( i když jsme prohrávali) bylo vidět, že jsme hokejově pořád o parník jinde, takže pokud netrpíme střeleckou impotencí, pak bylo úplně jasný, kdo tenhle zápas vyhraje.
     
    Co se úrovně týká.. :) je to taková pomalejší extraliga s nižší úrovní hokeje, když jsem občas viděl, co provádí ti kluci havířovští, je znát, že je ta úroveň jinde. Tohle je pro nás škoda, protože až dojde na lámání chleba v baráži (pokud se tam dostaneme) tak narazíme na extraligovou úroveň, která je (bohužel pro nás) jinde.

    Záviho poslat na hostování, kamkoliv a vzít si jako dvojku nějakýho juniora, klidně, ať halt Novotný odchytá 10 - 15 zápasů v řadě, ale ten kluk je teď zralej na Mariánky tvl..

    Konec krátkého reportu :)
    Post edited by Screepy on
  • upraveno 19. listopad 2017
    #akceVsetín jestli ještě nejdu s křížkem po funusu (vlezla se mi dovolená), tak bych se ještě skromně přihlásil taky ... víkend obětuju ;) nástup Pha
    Post edited by Pingvin on
  • Havířov vede v Kladně 5:1  :o  :o
  • Our chance for a comfortable gap to rank two.  :)
  • Dneškem získává zítřejší zápas ještě mnohem větší náboj, Budějovice mohou přeskočit Kladno, my se můžeme dostat do opravdu pěkného trháku... B)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters