HCE Fórum

1707708709710712

Komentáře

  • Opet jsme vzali vykon proti silnemu souperi, zmuchlali ho a hodili do kose. Stejne jako po Trinci. Tak nejak jsem to bohuzel cekal.
  • @Flaksa34 souhlas. dneska bod zlatej. jsem meli jen chvilkove zablesky. aspon nejakej bod. ty vykony jsou hodne nevyrovnane (OK tym si seda), ale je to proste i im, ze ve 3. lajne hrajes nuloveho importa s prvoligovym hrace (Kofron ale bojuje, to se musi nechat) a 17-ti letym talentem... v prvni lajne ti hraje kluk (par poslednich utkani) co ma od zacatku jednu asistenci. bud ten utok doplni nebo bych rekl, ze hrajeme nas strop a bude zalezet na stesti ci nahode kde to mezi 9-14. mistem bude. 

    Motor - kdyby dneska na nej trochu vic vleteli, tak ty jsou nejisty jak prvorodicky 

    k Saldovi - ja proste nevim, ale takhle se o triko v prvnim tymu nebojuje. spoustu veci resi dobre, ale proste kazdy zapas ma absolutne lehkovazne momenty. mel by si hoch uvedomit, ze on neni Reunanen, ale je tam od poctive prace. 100% soustredeni po celou hru, jinak muze jit hrat Maxa ligu.
  • 1140bxl: Já si nemůžu pomoct, ale první lajna je s Čiharem úplně někde jinde. To jakým způsobem tlačí mladyho Sapyho je nad moje chápání, borec by se potřeboval rozehrat v Sokolově proste…. Máme v podstatě dvě lajny, který jsou schopny dat gól, což je v dlouhodobým horizontu strašně málo…
  • Ja hlavne ty vymene Cihar - Sapi mezi 1. a 3. lajnou vubec nerozumim. Proste proc?
  • No pánové tabulka našlapaná a oproti konkurentům pod náma máme aktuálně odehráno o tři zápasy víc než Olmik o čtyři víc než Vítek a o tři víc než Třinec a Liberec, Plzeň a Motor mají o dva méně. Malinko to začíná smrdět ..
  • Dneska to bylo strasny! Jako ani jeden tym si nezaslouzil bod.Chvilema mi to prislo jak kdyby oba tymy si rekli-dneska vyhrajte vy! Ne nechcem!-vy vyhrajte! 😀
    Ty presilovky hnus.
    Musim se,ale vratit k tomu zakroku na Cihare.Dneska plno lidi rikalo vcetne me,ze proc kurva nekdo nesunda rukavice a uz toho soupere nenafackuje.Zase nic.

    Jinak co se tyce zapasu,dneska nas Frodo podrzel.Dneska vychytal tutovky👍

    Co se tyce atmosfery…no proste deti.Kazdej sektor rval neco jineho.Chvilema to bylo az protivne to pisteni.Od druhe tretiny mi prislo ze vic decek bylo na parku nez v ochozech,ale asi chapu ze ne kazdeho zajima hokej.
    Doufam,ze se uz tahle akce nebude u nas opakovat.Plno pernamentkaru nasranych ze dostali pri vstupu listek na jina sedadla,pritom meli zajistene svoje obvykle misto v sektorech za stridackou.

    Dneska jsem asi rad,ze se za dnesni hokej neplatilo(teda aspon my meli lupeny za 0KC jak jsem psal). Za teb vykon bych cekal ze zaplati hraci nam.
    No nic jedeme dal👍
  • A hlavně parchanti házeli často něco na led...doufám, že se už tahle akce opakovat nikdy nebude, organizačně to zvládnutý moc nebylo, hokej debilní a atmosféra nulová...to radši ať dají vstupenky pro děti a všechny studenty za 50 a bude to mít lepší efekt
  • To sem taky nechapal proc to delali..kdyby jednou(stane se) mozna…ale slyset kazdou tretinu ze hazou papirky na je trapny. Jak rikam,za me to uz neopakovat.Nic proti detem.
    Mozna ze ten vykon byl ovlivnen i tou detskou atmosferou…blbej cas na zapas..tezko rict co dneska bylo spatne,ale bylo toho dost.
  • V nedeli v Bolce mame co napravovat, doufam, ze se k tomu zapasu pristoupi uplne jinak a ocekavam i zmeny ve formacich.
  • Jinak co se tyce hracu..Sapousek proste nemuze hrat 1 lajnu.
    Jaks na presilovce dneska ani jednou nevystrelil.Pravda je,ze dneska nestrilel skoro nikdo.
    Salsten mi prijde,ze to je cim dal tim horsi u neho.A je mi to lito,na neho jsem se pred sezonou moc tesil

    Dneska nejlepsi hrac opet a jednoznacne Tarmo
  • upraveno 25. říjen
    Taky jsem měl od Salstena nějaký očekávání a nic...
    A ano, taky bych čekal, stejně jako po KO na Ilomakiho, že po tom koleni někdo přiletí a ten čuňajs dostane na budku. To mi chybí k tomu povídání o super týmu. Ty hráči se za sebe přece musí postavit... Tady se stane potenciálně likvidační faul a nikdo nic.
    Post edited by plasa on
  • Na druhou stranu, za Pešouta se naši taky nervali...viz zákrok tehdy na Sičáka na Lapači
  • Ja si ani behem hry nevsiml... Salda ma dnes ice time 1:18. Takze ho hned po tom jeho prvnim golu stahli?
  • Me prijde,ze my se ani nepošťuchujeme.Dneska nic,v Trinci nic,s PCE nic..a muzu pokracovat dal.
    Cekal jsem ze Šír bude nas zlej muz..ale jako uplne ne no..
  • upraveno 25. říjen
    Tak jsem se šel rozdýchat na Linhart a teď pár věcí ke dnešku  =) Nápad skvělej, a i když to znovu nepotřebuju, tak klobouk dolů před vedením, že tohle se zorganizovalo a proběhlo, za mě to zaslouží ocenění...

    Hokej? Stejnej hnus jako první zápas doma s Bolkou. Výkon strašidelnej, bez náboje, bez důrazu, bez rychlosti, x frajerů naprosto tropickejch. Naše hra při přesilovce, naše kombinace, koncentrace na každou přihrávku, každej souboj prostě úplně totálně mimo. Takovej výkon si zaslouží návštěvu možná 2500-3000. Souhlasím s tím, že Sapoušek je jen a jen protěžovanej, výkonnostně nemá na Extraligu a jen tímhle zabíjíme Čihaře. jak mohl být vyhlášenej naším hráčem zápasu, nechápu. Jedinou šanci, kterou tam měl, tak nedokázal ani udržet hokejku na ledě a nebyla to žádná těžká situace.

    Prostě pořád nám minimálně 2 útočníci na to, aby ten kádr byl na střed Extraligy. Šalda je pro mě obrovský zklamání. Už do Litvínova šel s tím, že by mohl udělat progres, to neklaplo a ten problém e evidentně na jeho straně. Protože u nás je naprosto tragikomickej. Ano, odehrál si 2 střídání a pak ho posílal Moravec bokem. Blbý je, že místo něj naskočil na většinu zápasu Rulík a to taky nebyla vůbec žádná sláva.

    Byla tady zmínka, že nemáme vůbec žádné bijce a nebudíme respekt. S tím naprostej souhlas, faul na Čihaře důkazem. Potom tam Harris minimálně 4 střídání seká naše hráče, dohrává je jak prase, skoro tam trefí kolenem Reunanena, kterej ho teda seřval slušně. Ale čekal bych, že další střídání Harris dostane ránu a někdo ho srovná.

    Opět jsme darovali body a ne soupeři, kterej by za to stál. Budějky naprosto hratelný, čekal jsem daleko silnější tým a nakonec jim tady dáme 2 body. 
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Ohledně toho prohození čihaře a sapouška mě napadá jen jediné rozumné vysvětlení a to, že Vojtu čekají nějaký akce s dvacítkou a jestli se dostane na ms tak bude chybět tak se snaží sehrát někoho jiného 🤷🏻‍♂️
  • Nebylo to ono víc asi netřeba- za ten bod mužem bejt rádi- za Frodem to dost cinkalo......souhlas, že se Sapim v první lajně se nedá hrát-jo snaží se bruslí, ale to je málo to je hráč úrovni 4 lajna ( ķéž by se v budoucnu vyhrál, ale ted jestě ne )...v ty 3 schází ten Ilo to je ohraná písnička- nečekal jsem ,že bude tak dlouho out ...takže furt dokola - žadoníme tu o posilu do útoku...
    Trochu bych rozporoval počet diváků- to podle mě někdo přestřelil...viděl jsem to teda jen v bedně, ale těch volnejch míst bylo hoooodně a pochybuju ,že byl plný Vip ...slušnejch 4500 cca asi jo ,ale 5500 to se mi nezdá
  • já si myslím, že těch 5500 je včetně lístků pro školy, které nebyly využity - řekněme že z 24 děcek z 6.A jich přišlo jen 15, ale započítali všechny.
  • Já myslím, že to daleko od reality nebylo. Ty děcka dost pobíhali sem tam, takže reálně 5k tam bylo...
  • Dle mého sel Cihar k Salstenovi, aby tu lajnu zvednul. Což by říkalo hodně o Salstenovi..  
  • Je to saskarna, tohle vůbec nemělo být s těmi dětmi. A už vůbec ne od 12 hod. To je prostě mrdarna strašná.
  • Tohle se vedení vůbec nepovedlo.
  • Fakt ideální pátek.. Mač v blbym čase, ještě ostudnej jak nevim co a CEB se dík nám klidně mohly teď nastartovat. Pro nás jen sešup a to máme nejvíc zápasů.
    Fakt to tady moc dobře nefunguje
  • no, možná to bylo i pro něco dobré. Kdyby se začalo v 17:30 či 18:00, tak by byl problém, jelikož by se ještě hrálo. I když by to snad do konce zápasu vydrželo


  • asi tady budu jedinej, ale to dnesni utkani z meho pohledu melo smysl (ted nehodnotim hokejovej vykon). dobre zorganizovane, dobre odpropagovane a velmi dobre vytezene z pohledu PR. ano, vetsinou to slo na vrub beznych fanousku/permanentkaru, ale pro Energii jako organizaci dobre. 

    jsem kritickej, ale remcat na vse a vsechno? kdyz se udelal Klingenthal, tak blba organizace busu a ja nevim co jeste. Kdyz udelaji detske utakni (celkem casto v Americe), tak taky pro spoustu uplna kravina. a pak se samozrejme vsichni shodnou, ze se nic nedela... rekl bych, ze jednou za rok by klub s nejakou specialni formou utkani prijit mohl. prilis casteji ne, pak je to opruz, ale me se libi ze se snazi a dokonce by meli jit i originalne po jinych vecech, ktere funguji v zahranici ci u nas - catering, merch, komunikace s fanousky atd.  ale kazdy ma jiny nazor.

    ted jeste aby se snazil i Kalous s tema utocnikama. 

    ted me napadlo, ze bych ocekaval, ze Senkypl zaplati na kazdy zapas play-off prase co se bude pect pre arenou. nebo tech prasat vic podle toho kolik prijde tisic divaku/Bery da golu atd. chce to do toho trochu vtipu a originality (uz je ve fanshopu Reunanenovo vysivani pro devcata?)
       
  • Jsme v Čechách, nejsme v Americe. Tam ať si to dělají jak chtějí oni po jejich. Tady na to není člověk zvyklej, většinou mu to není po vůli,což je pravda.
    Tady jde o toho 6 hráče pro ten domácí tým, a tohle určitě dnes pro kluky nebylo. Spíš to vyhovovalo soupeři. Jak jsem psal, kulantne řečeno nahovno.
    Ono se taky může stát, že žádný prase nebude
  • kanis: Ty jsi jak ti důchodi. Ať si to dělají po jejich...  Tady na to nejsme zvyklý... Už mi tam jen chybí "zlatí komunistí"

    Myslím že hráči si zrovna na atmosféru nestěžují.

  • Vossy neblbni, přeci nebude říkat, že to bylo nahovno.
  • Takže tam vlastně ani člověk jindy chodit nemusí. To je dobré vědět.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters