HCE Fórum

1707708710712713

Komentáře

  • Stejně by se platový strop obcházel. V Lit jsou (minulý rok byli) min 2 hráči,kteří měli osobního sponzora 
  • @Screepy
    Minulý rok Kirk
  • Sponzorovi došlo, že to je totální kravina, a Liam frnknul 😂😂😂😂

    To bylo tenkrát při rozhovoru s ním keců z jeho strany, jak je tam spokojenej.
  • Ale letos jim snad ten osobní sponzor do toho hodil vidle. Hynek si poplakal, že musel držet finance než se Kaše rozhodl, zda zůstane... 
  • A stejne jsme porazily Pardubky 😀 platovej strop bych moc neresil.
  • Platovej strop v našich podmínkách a systémech prostě nehraje roli. Chápu tu myšlenku, kterou by to mělo splnit, ale na to se musí jinak. A jak sami vidíte - každej ví, že Dědek nasype nesmysly komukoliv, ale že taky umí chytit právníka a dostat se z tý smlouvy, když se blbě probere. To není prostě jediná cesta a určitě ne ještě v prostředí, kde si ty kluby na sebe bez majitelů nebo generálních sponzorů nadregionálního významu ani nevydělají...

    A když se nad tím zamyslím, tak kromě Třince je tady x klubů, které ročně sypou nesmysly a výsledky z toho nemají. A přesně jak tu padlo - Extraliga začne být v Evropě fakt hodně v TOPu a bude i jednodušší sem někoho dostat. Bohužel naše role bude vždycky taková, že z 2 komet jedna po sezóně vždycky odejde, proto musí být víc příkladů typu Číhaře...
  • Ta koncepce z těch Pardubic vyloženě svítí... Mně přijde, že nakupují jako když přijde hladovej do obchoďáku a bere vše co mu padne do oka.
  • @kanis ten trejd jeste ne. Je to v jednani, ale nic neni hotove. Muze se klidne stat, ze nic nebude.
  • Psali,že už ho tam za Kondelika poslali, a že už není Zohorna v kádru Pardubic.
  • Tak v čb je to podobná situace jako byla u nás s Vondrcem…vi že po sezoně tam stejně jde tak proč za něj aspoň ještě něco nezískat kdyz půjde ted, co jsem vyčetl tak Kondelik je nebo zatím byl sotva jen stín toho co minulou sezonu ale uz se pomalu zvedal
  • Oni čekaj na s výměnou na zítřejší odpoledne. Proti Varům se chytí každej komu se nedaří, tak prý až Kondelík zítra chytne u nás formu, vymění ho za lepší odstupný. =)
  • Ja se zitrku bojim jak cert krize, jeste ten cas k tomu, ja doufam, ze nebudem nakopavac Budejovic :X
  • Rozhodně nebudeme nakopávač Budějovic ani žádného jiného týmu. Doba, kdy se na nás "rozjeli" soupeři už je dávno za zenitem.  B)
  • Kinskis: Ten trejd je hotovej, plus teda v Budějkách bude i jiný pohyb, jeden hráč se jim ještě vrátí z Ameriky plus ještě jeden hráč z kádru odejde.....
  • uklízečka: Hele nemohl by si udělat něco s tou profilovou fotkou?  =)Na fcb si psal, že si chceš koupit Tarmovo dres... tak třeba kdyby sis tam dal jeho:-) se přiznám, že mě úplně ta fotka lobotoma Procházky irituje =)nic proti Tobě .....
  • @Flaksa34 diky, ja furt moc nechapu, proc to vlastne Pardubice delaj. Neprijde mi, ze by ted potrebovali Kondelika v kadru.
  • upraveno 25. říjen
    @Flaksa34 To je právě ten cíl..... :D Ale Libor je prostě legenda :D 
    Mám ho v plánu koupit, ještě se chci zeptat zdali tam jsou nášivky. 

    Tak napůl jsem ti vyhověl.  B)

    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Flaksa
    A ty si dej fotku Venci 😀
  • dle meho to PCE to delaji s vidinou play-off (sehrani) + veri, ze ten Kondel jim sedne vic nez Zohorna. kazdopadne kdyz k tomu pripoctu jeste toho americkeho forwarda, tak maji skoro basketbalovy tym. obrana nejmensi 187 a utok 182... spousta hracu kolem 2 metru... no a tohle pustis na ani na 70kg Sapiho :) 

    jsem docela zvedav na repre pauzu, normalne je to prilezitost pro nejake zmeny/doplneni... u nas to zatim nevypada, ale proste silny power forward chybi... 
  • Tak podle storiecek to zatim vypada, ze decka udelaj lepsi kulisu a atmosferu, nez "normalni" publikum :D 
  • Tak jako solidně je to tedy zaplněno. 
  • Tvl, to je atmoška jak na MS 😅



  • Doufal jsem, ze ten uvodni tlak skonci golem, jen jsem necekal, ze v nasi brane
  • Tak hlavně, že se Budějice dík nám zase zvednou... 🤦

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters