HCE Fórum

1707708709711713

Komentáře

  • Jasnej šaldovo gol…jel s nim jak kdyby si chtěl jen pokecat, tvl ten hráč nesmí mit vůbec hokejku na zemi
  • No naše obrana je asi ještě na obědě, to je zase děs tvl…topovej zápas s Dedkovicema a pak zas tenhle hnus
  • A zase…hodné Vary…sunda cihare kolenem a místo toho aby mu to tam někdo vysvětlil všichni zvedají ruce a koukají po rozhodčím 👏👏👏
  • Uz me tohle rakveni nasich hracu bez odezvy zacina pomalu srat
  • A přesilovky jsme zapomněli taky někde cestou...
  • To je síla... je mi zle.
  • Po 2. za sebou nevyužita 5ti minutová přesilovka? Hezky hoši 👍
  • Ten počet naprosto rizikovejch přihrávek, ten je příšernej. A Šaldu do Sokolova... jen co se vrátí marodi.
  • Zatim se naplnuje presne to, ceho jsem se bal.
  • Atmosfera docela OK,decka se snazi..
    Ale nase hra po 1 tretine obrovska tragedie..presilovky uplne v****
  • 4. místo na přesilovce? to byla čistá náhoda a hlavně zásluha Reunanena. Obrana opět tragická. Z posil se povedl jenom Reunanen, možná Moravec a to je prostě málo. Šalda úplně mimo, Jaks moc nezaostává. Doufám že teď o přestávce bude pořádnej vítr v kabině, protože ta hra za moc nestojí.
  • Některé přesilovky byly dobré, to 4.místo je právem. Ale spíš point je takový, že v některých případech mají problém se tam dostat. Dneska to bylo ukázka. Ale zase dělali celkem riskantní přihrávky. První třetina nebyla fakt dobrá. Doufám, že je tam Patera profackoval a vlitnou na ně. 
  • Tezko se vlitava kdyz z jednoho oslabeni jdes rovnou do dalsiho ..
  • a pak do dalsiho :D 
  • aspoň to oslabení má parametry dneska. Zatim teda....
  • No jeste ze tak, ted vyuzit toho momentu a dal makat!!
  • Ctu to teda jen na onlajnech, ale teda prijde mi, ze vzdycky kdyz dame gol, tak misto toho, aby nas to nakoplo a dostali jsme se do dalsiho tlaku, zacne hrat souper a my jsme pod tlakem. Ted to podle onlajnu vypada uplne stejne.
  • No, je to nechutný…hlavně děti vydržely fandit jenom první třetinu, jinak tady je skoro ticho
  • Ty vogo, to je takovejch nesmyslnejch ztrát puku... Už aby byl R2 zpátky a trochu se to všechno zklidnilo zase.
  • Sorry, ale zrobna s CEB hrát 1:1 je fakt úlet...
  • A 1:2 PP ještě větší :)
  • Dneska hrůza. Bod zlatej. 
  • Ok, jsem nasranej.. Otřesný dneska!
  • S tímhle se bude muset něco udělat jinak budeme za tyden v neděli na 13. fleku. Fakt děs, můžou líbat koule Frodlovi za ten bod.
  • Výbornej nápad. Kdyby hrali venku, bylo by to lepší.
  • Jak v tom Klingenthalu, taky uplně zbytečně ztracený body tenkrát.
  • Pánové s tímhle se běžte vy💩

    Proti béčku reprezentace nebylo pomalu co vytknout a šlo vidět ze kdyz se chce tak to proste jde a další zápas hned tohle? Ja vim ze s budejicema nam to v posledni dobe moc nejde, ale oni taky nejsou zrovna v laufu a tohle to byl fakt hnus. Opet si nepomůžeme ani 5ti minutovou přesilovkou tak to je pak těžký
  • Co tady držkujete tvl?😂nahodou dneska jsme získali bod, výkonem jsem si nezasloužili ani jeden …. Bída strašná. Konstantnost výkonů chybí …
  • Výkon shit, zlatej bod a jede se dál. Dneska to nelepilo to šlo vidět. A CB hral lépe. V neděli další zápas. 
  • Strašná sračka, jak akce, tak výkon
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters