HCE Fórum

13637394142670

Komentáře

  • upraveno 25. říjen 2017
    hnatys: protoze jednicka neni, treneri zadnyho golmana jako “jednicku” nebo “dvojku” neurcili.. za me jednoznacne Filip jednicka a Tomas do brany jen obcas, kdyz bude Filip potrebovat odpocinek a rozhodne ne proti silnym souperum tak jako tomu bylo uz nekolik zapasu letos......
    Post edited by kinkis on
  • Yes, F. Novotný needs pauses. But why is T. Závorka his back up any longer? We have other goalies ... for example O. Kuchař. Try him, instead of a sure expectation of a weak goalie performance by T. Závorka.
  • No většinou na Závorku remcam, ale včera ho v tom nechali obranci pekne vykoupat. Sice druhy gol byl klasika vyražený na hul soupeře, ale jak muze na druhe strane byt uplne volny soupeř, ktery ma milión času to poslat do prazdne brany? A u tretiho si soupeř ma čas projet pred branou a zakončit aniž by ho nekdo obtezoval... mY jsme treba takovou situaci nemeli ani jednou. Takze Zavorka nebyl duvod prohry ale naše chyby..
  • Já to zas tak moc nesleduju... Nicméně match "blbec" jednou za čas přichází, poměr střel je jasnej, prostě to nešlo. Pokud se z toho oklepou a další zápasy to zase půjde, tak bych z toho fakt nedělal žádnou vědu ani žádný závěry.
  • No já bych řekl, že takovej zápas "blbec" máme každej druhej či třetí. :/ Tohle není totiž od začátku sezóny poprvý, kdy máme šancí a střel na soupeřovo bránu jak u Verdunu a máme to nakloněný k prohře, či jako včera to rovnou prohrajem. Proti nám ať se postaví kdejaká popelnice, tak jsme schopni z ní udělat repre gólmana. Pokud tu produktivitu nebudou naši schopni zvednout, tak se nás taky prolínací boje v baráži nemusejí týkat, protože se do ní nedostanem, neboť vypadnem s někým jako bylo třeba včera Ústí. :s
  • Back to the numbers: 
    - Our offense shot 2 goals. (How many shots were needed is not relevant for this number in itself.)
    - Our goalie had an unacceptable saving percentage under 80% (this is his personal statistic and a number which is set in the same way in every match and for every goalie) and he let 3 goals in. If our goalie have had an usual saving percentage of 90% (and I am still not amused we let go goalies who had expectable saving percentages around 92-95%) we got only 1.4 goals against us. A '.4' can be seen as: In 4 of 10 matches the second goal will be scored.

    So by the usual number (= 90[%]): In 6 of 10 matches we have had won and 3 points more than we have with this 1 wrong number (= 78.57). And in 4 of 10 matches there would have been an extra time or a penalty shooting and we got 1 point or 2 points more than we have with this 1 wrong number (= 78.57). 

    It is all about the numbers. 
  • Vcerejsi zapas jsem nevidel. Neni cas.

    Podle cisel maji brankari zatim statistiky jeden 94,7 % / 1,26, druhej 92,1 % / 1,67. To neni nejhorsi. Co jsem videl, tak mi Filip Novotny prisel jistejsi. Ale zas treneri to musi videt z toho hlediska, ze se muze stat zraneni a je treba mit druhyho golmana ready. Osobne bych treba taky videl radsi FN jako jednicku. Ale od toho jsou (snad) kompetentni lidi, kteri to dokazou (snad) zvazit. Nebo si tam Kneza lepi gopro na plexi jen tak, aby doma nebyla dlouha chvile.... :)

    Vcerejsi goly, to byla prehlidka kiksu v obrane. Prvni gol, nepovedeny hafnuti na modry (budiz), ale ten samotnej obrance pak si musi lehnout tak, aby nebyla mozna prihra. On tam klecel, ze neblokoval ani strelu ani prihravku, druhej utocnik to pak daval do prazdny. Druhej gol, blbej odraz od betonu primo na hul neobsazenyho hrace. Zase do prazdny. Treti gol fatalni ztrata jasnyho puku pod kontrolou a souperuv utocnik si s tim poradil na jednicku.

    Je treba se z toho poucit. Dva goly byly v podstate z brejku (1. a 3.), pricemz u 3. golu ten brejk byl vyresenej, ale holt ztrata puku v obrannym pasmu je blba vec no.

    3 goly doma bysme dostavat nemeli.
  • Závorka's average may be (still) over 90%. Let us have a look at the single results:
    92.59 / 92.31 / 96.30 / 83.33 / 85.00 / 100.00 (and yesterday 78.57). So in 2 of 6 respectively now 3 of 7 WSM-Liga matches this 'Extraliga goalie' is an unreliable key(!) player in our game. (Btw, my preset value would be 'not more than 1 or 2 of 10 matches under 90%'.) When will our officials see the season's objectives in danger because of this unreliability on this key position? At 5 of 10 far under 90%? Or even 7 or 8 far under 90% against WSM-Liga teams (while we have to play against 2 Extraliga teams in the baráž)?

    And aside the numbers, in my eyes:
    Yesterday opponent's 1st goal = (the known) lack of mobility / 2nd goal = left defender is not holding his position (no mistake of T. Závorka) / 3rd goal = why this passivity(?), wrong reaction. 
  • Za mě, jasná jednička Filip,neklečí pro prvním nápřahu, nedělá unizákroky, kdy si kleknu a čekám jestli mě to trefí. Navíc pro Filipa hovoří jasně jeho práce holí, která je vznikající. Odpadá hodně vhazování v obranným pásmu, okamžitě se otáčí hra a soupeři nestihaji střídat. Vlastně supluje třetího běla. A to že je pro diváky šoumen, je jenom plus. Všechno se ale může změnit, ale doufám že ne.,při vzpomínce na loňskou baráž, kdy lepší gólman ,že začátku seděl a všichni víme, jak to dopadlo...
  • Benátky nad Jizerou is our favourite opponent.  :) 
  • Gol na 3-0 hrac 30. Gol na 7-2 hrac 72 :)

    Dlouho jsem nas nevidel, ale dneska se mi docela libil Vachy (posledni zapasy, co jsem mel moznost videt, tak byl prakticky neviditelnej). Balan jako obcas dobrej statista, neco jako TV-hazec. Ale tak kdyz bude davat v kazdym zapase 2 goly, tak at klidne sedi na zidli :) A Rachna, kdyz bude davat hetryky, tak nemusi ani vylejzat ze satny. Mistama dobrej Stloukal. Zpocatku docela dobrej Tuominen, pak se uplne vytratil, jak to tam zacal sazet Rachna. Stoper Filip taky dobrej, jenom jsem cekal, kdy ho i obranci zapoji do hry, jako treba v malym fotbale :)

    Mistama jsme docela zbytecne prenechavali iniciativu souperi a pramenily z toho vylouceni a taky goly. Todle by chtelo postelovat na silnejsi soupere.
  • Zajímavý je, že v současnosti máme stejně bodů jako Plzeň (37), stejně odehraných zápasů (18) a jsme i na stejném místě v tabulce (1.) =)
  • Vosa1 napsal(a):
    Zajímavý je, že v současnosti máme stejně bodů jako Plzeň (37), stejně odehraných zápasů (18) a jsme i na stejném místě v tabulce (1.) =)
    Zajímavý.

    Otázka je jestli Vy ste tak dobrý, anebo my tak špatný... :)
  • Kafka:A nebo spíš,v jaký ty lize jste 1 vy,a v jaký my.Celkem rozdíl.
  • Dneska konečně v brance Filip proti silnýmu soupeři, jsem zvědavej jak zachytá :)
  • Těch zbytečných vylouceni,by se měli vyvarovat,potom zbytečně davaj možnost soupeři,vrátit se do zápasu.Je to škoda,tohle je nějaká nemoc, jinak to nazvat nemůžu.
  • To byla zase rozhodcovská bramboračka. 
    Dneska Venca a Krejčí zralí na Sokolov...
  • Tak konečně přijel soupeř, který nás prověřil a ne ty pouťáky. Pravda Venca a Krejčoch nic moc ,ale takový Kvapil a Tomeček,to je opravdová hrůza. Nutně potřebujeme dva beky,jinak to nebude dobrý. Jo a Filip u mě velká jedna
  • Three p...umpkins!  :)
    Happy Halloween!  =)
  • upraveno 31. říjen 2017
    Myslim, ze Kladno bylo herne lepsi. Je otazkou, jak dalece za to mohlo nase neustale imbecilni vylucovani. Myslim, ze pomer strel vcelku vypovida o obrazu hry (19 doma je fakt malo!).

    Jestli to takhle chteli hrat (nebyt ten, kdo tvori, ale hrozit z rychlych protiutoku + obcasnych zaVaru), pak jim to v podstate vyslo. Ale priste by uz, pri tomto pojeti, nemuselo.

    Nicmene hokej to byl pro divaka vcelku zajimavej. Byly tam i naznaky peknych veci, ktery se nepovedlo tak uplne dotahnout. A hlavni jsou nakonec 3 body :)

    Zlomovy okamziky byly: 1. Double impact Griger-Beranek ve druhe tretine. 2. Ubranena pasaz prvnich deseti minut 3. tretiny pouze s jednim inkasovanym golem, navic se stestim 2 vteriny po konci trestu, takze jsme nesli znova do tri, ale uz do ctyr.

    Musim pochvalit kotel! Neni tomu tak davno, co clovek na hokeji slysel 5 lidi znudene na pul plynu zarvat 6x eeenergie a 5x karloooovy vary. A dnes (vcera :) ) je obrazek uplne jiny. Dobry. Chvalim jmenem celeho PK.  B)
    Post edited by pOne on
  • Dle mého názoru bylo Kladno taky o trochu lepší, obrovský problém nám dělal jejich velmi dobrý forčeking. Naše obrana občas opravdu nestíhala. Nejlepší obránce byl včera dle mého názoru jednoznačně Podlipnik. Celkově se mi Kladno zdálo i rychlejší, což me překvapilo, jelikož jsem si myslel, že máme nejrychlejší tým ve WSM lize. Určitě nám včerejší zápas nastavil trochu zrcadlo a ukázal, že stále je na čem pracovat. Stačilo málo a nemuseli jsme získat ani bod.

    Btw. Štich je stejná píča jako v extralize...
  • upraveno 31. říjen 2017
    Vosa1: No tak nase "rozehra" a dost casta neschopnost vystrcit puk za modrou, jim sla vylozene na ruku. Mistama to byly namazy, ze jejich vlastni hraci by jim to takhle krasne nedali.  :)

    Je potreba se z techto veci poucit. Je tam patrna snaha hrat za kazdou cenu konstruktivne, ale nekdy je dobra chvile vystrcit puk, orazit si od tlaku. Nebo klidne to napalit i na icing a kouskovat tlak soupere.

    Ale predevsim, pri 5na4 nefaulovat zbytecne uplne dementne s rudyma ocima a pak pri 5na3 nehazet puk ze hriste. Tam se to mohlo uplne otocit ten zapas.

    Ja jsem ten zakrok nazivo nevidel. Ale hned jak lezel Rachna mrtvej, tak jsem si podvedome rikal, to byl jiste Stich. A taky ze jo.  :)

    Podlipnik ma fazonu. Kdyby se davaly body za treti asistence, tak by si ji zaslouzil za to, jak z otocky poslal Grigera pred 3. golem. Tecnul to tam ale Kohout, takze mu asistenci sebral  :) Zlodeji, ve dne v noci chodeji  :)
    Post edited by pOne on
  • Tak nebo tak. Zvladnout utkani, kdy se az tak uplne nedari, je nekdy cennejsi, nez 8-2 s Benatkama ....
  • @pOne Souhlas tento zápas nám dal více, než naprostá většina předchozích zápasů dohromady.

    A Filip Novotný chytal výborně.
  • Jsem zvedavej kdo a kdy bude mit koule na to posadit kapitana na lavku jako 13tyho utocnika. Pripadne mu dat volno, aby se pripravil podobne jako Hlinka ve Sparte. To co predvadi od zacatku sezony je podle mého mineni  herni katastrofa.

    Jeho lajna je jedina, která ocividne nefunguje. Vachovec poslední zapasy sel herne vyrazne nahoru a konecne predvadi to co se od nej asi ceka, Gorcik to olita,ale co naplat když kazdej puk skonci u centra, kterej místo, aby to rozdal tak to zajebe.

    Jeho vcerejsi predstaveni to uz byla vylozene parodie a to se vsim vsudy co si před tim clovek umi a muze představit.

    Dal bych zpatky Griger-Flek-Beranek a Gorcika k Balanovi s Rachunkem.

    Kvapil podle me dostal sanci uz dost na to aby ukazal, ze teda jako ne. Místo nej bych hral mlady kluky  Safare,Rulika atd. Tomecek je jako 5 bekdobrej, svoje si s prehledem uhraje.


  • yosef: Ta prvni lajna docela funguje, na to bych asi nesahal. Navic: Flek si tu prvni lajnu proste zaslouzi za to, co na lede predvadi. Ale tak to musi videt predevsim trener.

    Venca je asi moc velka persona a jeho presah je i mimo hokej samotnej. Vcera byl (opet) vylozene premotivovanej a Energii plejtval spatnym smerem. Centr je tam jeste Kvera (zranenej?). Mozna by to za pokus stalo, dat ho k Vachymu a 47ce. Ze by to trochu rozhejbal.
  • @pOne Je pravda, že včerejší Vencovo faul který nás poslal do tří, byl naprosto ale naprosto zbytečný, tohle prostě nemůže udělat žádný hráč, natož kapitán, ještě při oslabení a ve třetí třetině...
  • Na druhou stranu si myslim, že ty mladý někoho jako je Venca potřebujou. A ne aby za nima přišel na trénink, ale aby s nima byl na ledě. Já bych to možná spíš viděl stáhnout ho do 4. lajny a snížit ice-time.
  •  @pOne: za me je první lajna griger-flek-beranek. 

    Samozrejme kapitan ma roli mentora,dela partu atd. Ale kurvadrat uz ani Jagr není na lede u vseho podstatného.

    A vic se v tom nechci patlat, ještě bych si nahodou vzpomel na barage a toho kdo ma obrovskej hracskej  podíl na tom , ze uz neklouzeme extraligu.

  • Za to ,že nekloužeme extraligu,může asi dvacet projranejch zápasů o gól,střelecká impotence a nenasazeni Honzíka v prvních domácích zápasech barage. Můj názor.Nevim jestli se nepletu,ale Venca včera nefauloval při přesilovce,ale kopal do ležící hokejky. To nic nemění na tom ,že to byla hovadina, ale celou dobu ho před tím kladeňák držel...
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters