HCE Fórum

13435373940670

Komentáře

  • Ach ty naše usilovky :'(
  • Přesilovky katastrofa,není co dodat.
  • Ty venkovní zápasy jsou zatím za trest  :/.
  • Bez golu to nepujde :) ale tak nevadi,bereme bod,kazdy bod se pocita.
  • A v (případnym) Play Off/Baráži si taky budeme řikat, že stačí vyhrávat doma...
  • three7:Jojo,stačilo by to.Pokud skončíme první,budeme vždy začínat,a pripadne končit doma.Takže vyhrávat doma,a stačilo by to.
  • @kanis "Pokud".... To mluví za všecko ;)
  • three7: Je jasny,ze pokud budou venku takhke bodovat,nebodovat,nemuselo by to potom v Play off stacit,kooor kdyz chytneme (moravu).Co me docela zarazi je,ze kdyz jsem cucel na tabulky,tak ve venkovnich zapasech,jsme druhy.A my si tady vzdychame,jak nam to tam nejde.No tak ja nevim.
  • Je to jak kdyby nam ty venkovni 0-0 zapasy ordinoval sam Venera :)
  • Koukněte se jak jsme hráli v naší mistrovské sezóně a jak to dopadlo na konci. Celá sezóna je teď o tom abychom vyladili tým na PO. K čemu nám bude když projdeme sezónou jako nůž máslem a pak nás v PO překvapí tým který to ubojuje. Naopak si myslím že je fajn že hrajeme těžké zápasy. Včerejší zápas odehrál první tým ligy s čtvrtým. To doopravdy všichni čekáte že budeme jen a jen vyhrávat? Až na poslední třetinu v Kadani jsem vždy viděl naše hráče makat naplno a to je to co mě baví . Je za nám první čtvrtina soutěže kdy mají všichni ještě sílu a chuť protože je o co hrát. Já pořád věřím že tým co tu máme, na postup má.
  • Na instagramu jsem četl i komentář typu: "Stydím se za hráče co nosí karlovarský dres po dnešním zápase!" :) přišlo mi to fakt úsměvný.. některý fanoušci by se měli trochu zamyslet, prohráli jsme 1:0 a ne 10:0, i když jsme prohráli, furt jsme dokázali bodovat. Já zůstávám v klidu a spokojen :)
  • Esli nekdo pise takovyhle komentare, tak by zaslouzil zelenym parkem po hlave tvl..
  • @Screepy abych byl úplně přesný:

    lukypoborsky: "Katastrofický výkon!!! Třetí zápas v sezóně 0:0. Navíc dnes hrál Frýdek s juniorama a i tak porážka. Rozhodčí pískal pro Vary, plno přesilovek a i tak slabota. Ostudný výkon! Stydím se za hráče, co nosí Varskej dres!"
  • No tak to je kokot
  • No,ale zítra by meli kluky z lapace,dat ne?Nebude to určitě perdel,ale doma je doma.
  • Jen pro zajimavost... Chomutovu opet nechodi vyplaty :)
  • upraveno 17. říjen 2017
    Ok, a tabulku jsem nekoukal. Tak to tak strašný neni no. Ale prostě to člověka naštve, no ne?
    Nikdo nečeká stálý výhry, ale když nedáš góla, tak je to zvláštní...
    Tamten na instagramu je fakt pablb. Můžu bejt nasr* ale tohle je už moc...
    K CV - nějak je nesleduju, ale vcelku mě to překvapuje, někdo o tom víte něco víc?
    A Vsetín padne ;)
    Post edited by three7 on
  • Ohledně CV je to ofiko zprava, nebo od nekoho znamyho?
  • Pokud je to s tim CV pravda,tak si tedy  Vojta hodne pomohl.Tohle je vzdycky vsude neprijemny,at je to,kdo je to.Nechapu proste lidi,kluby,ktery proste na to nemaj financne,proc to nereknou.Skoncili by,hrali by,na co by prachy meli.Treba jako Vsetin,a kde ted jsou.Sice to nejakej patek trvalo,ale proste se vratili,a je o nich zase slyset.Tohle by se dit nemelo,kazdej chce za svy odvedeny usili pro nekoho,nejakou odmenu,penize.To ze je pak nedostane,je lumparna,a pokud to tam v tom CV takhle je,nedivim se,ze tusim 6 zapasu nevyhrali.Neni tohle ma vec,ale tohle odsuzuju,neni to dobra vizitka pro klub,a i pro ligu samou.
  • Kazdopadne,my dnes 3 body.
  • Ano, Chomutov opět hráčům neplatí...
  • Nedorost, kterej byl už jednou nohou ve Slovanu, nakonec zůstává v Motoru :) tak to vypadá, že ty zvěsti okolo Stavjani a odcházení hráčů z týmu kvůli němu byly přeci jen pravda :)
  • kinkis napsal(a):
    Nedorost, kterej byl už jednou nohou ve Slovanu, nakonec zůstává v Motoru :) tak to vypadá, že ty zvěsti okolo Stavjani a odcházení hráčů z týmu kvůli němu byly přeci jen pravda :)
    Nedorost měl jí do Slovanu stejně jen na část sezony.  Nejpozději v lednu se měl do Motoru vrátit.

    Jinak Denis Kindl si už v pátek v Třinci zahraje s bráchou v jednom týmu. ;)
  • Jojo, budete mít trochu překindlováno :) :)
  • Ohledně CV je to duverna zprava z kabiny. Asi jako když jsem to psal x mesicu zpátky ☺
  • Ste včera nehráli? Na teletextu vidím, že ste rozdrtili Vsetín a tady ani písmenko...
  • I do not like soccer, but the following is an excellent example for the right spirit: 
    The FC Bayern München is not a top team in Europe anymore. It has not the financial background of other teams like Madrid, Barcelona, Paris or many English teams. Nevertheless München tries to keep up with those teams in Europe, and München has still the highest ambitions and season's objectives.
    In the beginning of this season their coach (back then) Carlo Ancelotti had lost controll over the players, the team in whole and the tactics. So he was fired. Signed was now Jupp Heynckes and his old coaching staff again - they won the Triple (German Championship, German Cup and Champion of the European Champions League) with München in 2013.
    After the first match in the German 1. Bundesliga - München won it by 5:0(!) - Heynckes said: 'We can ground on this performance, but not all was wonderful. There will be better opponents, then we have to play more[sic!] superior.'
    Yesterday after his first Champions League match now - München won it by 3:0 - Heynckes was still not really amused: 'We [...] did not use a myriad opportunities to score goals. In the feeling of a secure victory we allowed to much and we were careless[sic!]. These things must be named and stopped[sic!].'

    In my eyes, this is the right spirit to build a successful team, to develop a team and to reach the season's objectives. To reach for the stars, usually you have to do the needed work for it.
    (Btw: To stop mistakes has nothing to do with those crude excesses of bad feelings some people writing in social networks. Naming and stopping mistakes is constructive - crude excesses of bad feelings are destructive.)

    PS: For me, Plzeň is no longer among the favourites now - it will be the top favourite on the championship of the Extraliga, if Jakub Kindl fits in the team. 

  • kafka napsal(a):
    Ste včera nehráli? Na teletextu vidím, že ste rozdrtili Vsetín a tady ani písmenko...
    O vítězství z kterýho bolely oči se nemá cenu ani rozepisovat B)

  • Já bych přecijen něco zmínil, když jsem viděl zase jakej dynamit vyslal Podlipnik pod víko Horčičky ty voe..pozlatit mu ruce tomuhle obránci, na to je radost pohledět :)
  • Jen tak pro zajímavost, Zbyněk Michálek se vrací do ČR .(Sparta).Pamatujete ?
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters