HCE Fórum

1164165167169170604

Komentáře

  • upraveno 15. březen 2019
    Myslíte,že si taky dají půlnoční trénink po dnesnim navratu jako Sparťani, když taky tak trapně v PCE rupli? 😒
    Post edited by Skopec on
  • Tak zrovna od Sparty bych nekopíroval raději NIC! :) :)
  • Sparta je už na Hurghadě...
  • Jezkovi voci nechte je furt bejt.Proste je to tak a my tady s tim vubec nic neuděláme.Hele nejak to dopadne.Ja uz se s tim nestresuju,a Vy,se na to uz taky vybodnete,nebo Vam prdne cevka.Jinak ten fotbal jsem nevidel,byl jsem servanej z práce jak samice,tak jsem usnul,skoda.
  • Tak při objektivním pohledu na naší předvadenou hru umocněnou včerejší jalovým výkonem v PCE bych tu dovolenou jako na Spartě bral všema deseti.  B)
  • Skopec:
    Já taky,za chvilku uz bude,neboj.Jeste 4 zápasy,a je to.
  • @kanis vocamcad pocamcad..dostat bura od Pardubic který jsou celou sezónu ve sračkách je prostě hanba, to i já který ten tým hajim mám s tímhle trochu problém..ale samozřejmě věřím že to nějak usmudlame..
  • Ja uz se nedivím vůbec ničemu,a tak ani ne vysledku v Pardubicich.Jasně ze me to neni příjemný,ale proste, uz jsem letos rezignoval s tim,ze at to nejak dosmrdlaj.No a od příští sezony se budou muset setsakramentsky snažit,pac pro posledniho,uz bude jen nizsi soutěž,jak všichni vime.Hold to chce širší,a zkušenější kádr,jinak to bude porad dokola to samy,bohuzel.
  • Ta prohra Vsetina me hreje u srdce. Od lonske sezony je fakt nemusim..
  • Litvínov moc dobře věděl co nám dluží a jsem rád že to kluci pochopili😄
  • upraveno 17. březen 2019
    Ted by byla hezka jeste vyhra Pardubic :D
    Post edited by kinkis on
  • Chomouti zase vyhrajou,uz jsme mohli bejt v klidu,pri úspěchu Pardubic.Jojo Screepy,os Litvajzu jsem očekával,ze nam to budou chtit vratit.Ale,ze to bude u nich,jsem nečekal.Nicméně i tak tohle nemam rád.Ze 3 zapasu ted musime mit minimálně 3 body,coz je si myslím hratelny.
  • Kdyz budem mit na konci ply-out stejne bodu jako Chomutov, kdo pujde do baraze?
  • @kinkis Chomutov, máme už teď zajištěnou lepší bilanci ve vzájemných zápasech.
  • Jj,presne tak.No a ted koukám na tu Bolehlav se Zlínem.No radeji to teda přeju Zlínu,ale asi marně.
  • vynatek z komentare Lubiny po prohre s CV:
    Proč jsem z utkání stáhl Marosze, muselo dojít každému, kdo ten zápas viděl.“

    =) ..skoda ze jsem ten zapas nevidel :D


  • Asi měl žízeň
  • Play-off tipovačka poběží, klasicky se bude bodovat každý zápas. Na lepší kapacitu nemám  :).

    Jen doufám, že mám nastavené pořadí od nuly  :).
  • Good job kjetel! :) už jsem to tam nasázel..
  • Jinak je tam i otázka na mistra, za 25 bodíků, bude otevřená týden (do konce prvních čtyř zápasů 1/4).
  • no, ten mistr ligy, to je záludná otázka.. :)) a za týden bude stále záludná..
  • Taky proto je dobře ohodnocena  :). Taky tam vidím tak pět adeptů  =).
  • Chci natipovat,a nechce me to tam pustit.Co mam prosim udelat?Kdyz kliknu na zapomeli jste heslo,tak mi tam vyjede nejakej eror,diky
  • @kanis

    Mrkni do zprávy.
  •  kjetel - pěkná práce. B) Taky jsem se zapojil. ;)
  • Super! Škoda, že jsem nestihl ten první mač. Koukám konkurence je silná, tak snad mi zbyla forma (tedy klika) z konce základní části i do play off :) Díky, kjeteli :)
  • Komete tam dneska spadlo vsechno, co vypadalo jako strela :D 

    Střely na branku ve 3. třetině (celkem): 

    Hradec Králové – 13 (42) 
    Brno – 4 (16)  
  • upraveno 18. březen 2019
    Hradec s Kometou pěknej zápas! Mělo to všechno co má zápasy play off mít a Kometa upletla z celkem hovna bič, ale na šance se nehraje :) Ovšem poté Plzeňská demolice Olomouce to byla oda na ofenzivní radost :)  v plné nahotě se ukázalo, že Olomouc je na tom šestým fleku shodou okolností, to neni prostě tým, který má být šestý, ano asi by mě Olomoučáci ukamenovali a smáli se mi, že hrajem Vsetín cup a měli by na to plný právo, ale za tímhle si budu pořád stát, ten tým je tam kde je díky Irglovi a někdy až neskutečný klice v zápasech, kde vyhrál, zatímco my bychom dostali bůra. A dneska se to ukázalo a já jsem si ten zápas užíval skoro jako Plzenský fanoušek :)) doufám, že se s nima Plzeň nebude moc štvát a v SF už uvidíme fakt luxusní zápasy s někým z týmů, které tam patří. Samozřejmě Olomouc to zadarmo nedá, doma asi budou kousat, asi i zítra to bude jinný zápas, ale když vidím tu ofenzivní sílu, z toho jde strach (ještěže tam nejsme místo Ol my) :)) Jen jsem mohl dneska teda v té tipovačce trochu víc přitlačit na skore pro Plz.. :D
    Post edited by Screepy on
  • Kjetel:
    No jelikoz jsem jelito,tak nevim do jaky zpravy mam juknout.Zezacatku jsem parkrat natipoval,ale pak uz ne,nemyl na to nejak cas.No a proto jsem i pozapomel heslo.Ted to po me chce,a ja ho nevim,a v zapomeli jste heslo me to hazi do eroru.Diky
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters