HCE Fórum

1113114116118119605

Komentáře

  • Na druhou stranu by další hostování nebo střídavý starty byly možná lepší než uspěchat přestup :)
  • Vosa1: Na ty fotce vypada Mlejnek, jak kdyby sem prisel za trest a jeste pritom dostal ranu na levy voko.  =)
  • @kinkis Taky jsem z toho šokovaný. Možná ho Vary chtěly, akorát ho Ústí prostě nepustilo, jinak si to fakt nedovedu vysvětlit. No snad alespoň dostane šanci formou hostování.
  • Vosa1 napsal(a):
    @pOne Třeba Chomutov na tom není vůbec růžově. Naopak Bolka solidně posiluje a dle jmen patří jednoznačně k favoritům ELH.
    Já bych neřekl, že Bolka posiluje. Už dnes utratila za hráče víc, než před minulou sezonou. A když se podíváš podrobně na jejich nákupy, nedávají moc smysl. Nakupují hodně, ale podíváš-li se na jejich soupisku, je tam hlavně v útoku mraky ofenzivních hráčů. Na tuto dojeli už v tutý sezoně a jelikož na střídačce stále ještě velí Kýhos, kterýmu útočnej hokej rozhodně není vlastní, myslím si, že ani v příští sezoně nebudou hrát v horní polovině tabulky... 
  • @kafka To máš pravdu, proto jsem napsal podle jmen, já těmto "týmům" hvězd a la Klepiš, Vondrka atd. moc nevěřím; koneckonců tady jsme si to taky zažili a rozhodně to nic dobrého nepřineslo. Přijde mi, že se tam tak trochu moc nekoncepčně rozhazuje, pokud přijde krize v (nejenom) automobilovém průmyslu, tak na to slušně dojedou.
  • V1: Tak je tam manazerem Latal. Potrebuje, aby mu neco zustavalo za nehtama. K tomu je potreba delat velky kaufy a velky gaze.  B)
  • Na hostování jsme tu měli víc hráčů:

    Vrdlovec, Šenkeřík, Plutnar, Krejčí.

    Šenkeřík taky z Ústí a o něm se hokej.cz nezmiňuje...
  • upraveno 2. květen 2018
    kjetel: Senkerikovi treba koncila v Usti smlouva. A predpokladam, ze o toho zajem mit nebudem. Plutnar by byl gut. Otazkou je, jestli ho Libe pusti pripadne... Krejci prisel odnekud ze Slovenska, ne? Mel ve smlouve klauzuli o rocnim prodlouzeni v pripade postupu.

    EDIT: S tim Senkerikem navic kdo vi, jak to je, ohledne jeho materskyho klubu. Protoze ten strida 3 kluby za sezonu, pak se ani nevi :)
    Post edited by pOne on
  • upraveno 2. květen 2018
    Vosa1 napsal(a):
    @kafka To máš pravdu, proto jsem napsal podle jmen, já těmto "týmům" hvězd a la Klepiš, Vondrka atd. moc nevěřím; koneckonců tady jsme si to taky zažili a rozhodně to nic dobrého nepřineslo. Přijde mi, že se tam tak trochu moc nekoncepčně rozhazuje, pokud přijde krize v (nejenom) automobilovém průmyslu, tak na to slušně dojedou.
    Jojo, pOne to napsal dobře. SM je v Bolce Látal. Mám dojem, že už ho tam odtud minimálně dvakrát vyhodili a jakpa vidno, jsou v tutom ohledu nepoučitelní.

    Si tak někdy říkám, jakpa by asi s tak velkejma penězma, který každý rok v Bolce nasype do hokeje AutoŠkoda naložil náš Dědek, nebo nějakej jinej chlapík, kterej hokeji rozumí...
    Post edited by kafka on
  • Z článku o zájmu o Jágra v Berlíně: "V Berlíně by bezpochyby naplnil halu, pokud by se ho podařilo získat. A to je vždy hlavním cílem, aby lidé na hokej přišli." 

    Já teda nevim, ale neměl by být hlavním cílem sportovní úspěch?
  • @kinkis no nevím, podívej na fotbalový Arsenal  ;)
  • Kdo toho Mlejnka v Sokolově zaplati? SUAS? Ten tam asi nebude trenovat a menezovat za 50 hrubyho, dyz odesel ze Synerce, kde se urcite nemel zle. Nevim, esli to pro nej neni mrhani talentu, mohl klidne zase o stupinek vys nebo zustat v ELH, ale v Sokolove to asi maji naplanovany jinac..asi to tam zacinaji myslet vazne. pOne nam rekne, ten tam kouka z vokna..
  • Vrdlovce samozrejme skoda, z toho by byl myslim si platnej ELH hrac, ale co nadelame, kdyz neni nas. Uvidime, esli ho Usti nepusti za lepsim.
  • Na stránkách Ústí je na konci článku o hráčích kteří už jsou podepsani, tato věta:

    "Klub bude nadále spolupracovat s Mladou Boleslaví, nově s Pardubicemi a v úzké spolupráci bude pokračovat i se Spartou a Karlovými Vary."

    Podle mě, úzká spolupráce může znamenat střídavé starty. Pokud teda nebudou mít zájem z výše jmenovaných týmu a nenabidnou víc než naši.
  • upraveno 2. květen 2018
    A nice hit: 
    https://www.sciencealert.com/dolphin-body-slammed-paddleboarder-western-australia-confirming-just-how-mean-dolphins-really-are
     B) 

    Btw: I do not like this 'sports' neither, but to check that stupid paddler from the board...? :o This goes too far! ;)  =)
    Post edited by HawK71 on
  • upraveno 2. květen 2018
    HawK: Jasnej faul. Nebyl v drzeni kotouce. A jeste si prasacky naskocil. Kazdopadne tomu predchazelo prilis mnoho hracu na hraci plose.. dneska byl k videni krasnej hit v NHL washington - pittsburg. NHL je v tomhle bozi, nekdy je to sice za hranou, ale porad je to krasna tvrda hra.
    Post edited by Bongito on
  • @Bongito: Yes, a clear foul: An illegal hit with the dorsal fin = charging!
    But the referee could not penalise the offender, because he had no jersey with a number on - and that would have been another two penalty minutes, because of illegal equipment! 
    Btw: Can be a part of the body (here for example the dorsal fin) an illegal equipment also...?  :3
  • upraveno 2. květen 2018
    Screepy: BMW+SUAS. Uz jsem to tu psal. Jak se tu zjevil xman. :-)

    Edit: Kdyztak mi na sebe posli platny cislo. Mam jich na tebe asi deset a nevim, ktery plati. Ses hroznej fluktuant :-)
    Post edited by pOne on
  • Horní lištička s kluby na offiko stránkách je konečně opět extraligová  B)
  • upraveno 2. květen 2018
    ...and we are officially back: http://hokejkv.cz/clanek.asp?id=Energie-na-galaveceru-TELH-privitana-zpet-mezi-elitou-9982
     :) 

    I am waiting for a comment from Kafka about this:
    'Nejlepší rozhodčí (ČSLH): Stanislav Barvíř;)
    But I want to remind before: One of the reasons I am watching Czech hokej is the general quality of the referees! (Especially compared to the German wannabes in striped jersey, who must have won their licences in a lottery.)
    Post edited by HawK71 on
  • No tak to pro Mlejnka musi bejt skok jako krava,z Liberce do Sokolova,zadnej med teda.
  • Tak jdeme na ně, ale vypnu zvuk, páč  Roberta poslední dobou moc nemusím...
  • T.Rohan se Zadrazilem zahajuji pripravu v Sokolove.
  • Furt nic? Žádný novinky?
  • Přijde mi divné že se tu furt nic neděje.. A doufám že se to tu nechystá prodat třeba budějkám když budějky rozprodali kádr
    :/
  • To jsou mi nahozy.... Mirdas, na shnilou tkanicku nic nechytnes. Dej si tam aspon zizalu na hacek.....
  • Sezóna nám skončila před 14 dny. Počítám že dokud nebylo jasno kde budeme hrát, tak jakákoli jednání s případnými posilami neměla moc smysl. Počítám že v posledních 14 dnech naopak probíhají jednani o různých hráčích a napovídá tomu i účast našeho trenéra na MS. Pochybuji že tam jel jen na dovolenou. Navíc bylo avizované že chceme udržet většinu týmu pohromadě, takže to že se nic neděje je podle mě spíše dobře znamení. Mít naši podepsáno jinde, tak už se to ukázalo. Jsem taky zvědavej a denně sjíždím všechny weby o hokeji jestli se někde něco neukáže, ale řešit teď konspirační teorie je vážně na palici.
  • @Vossy perfektně napsáno.
  • @Vossy myslíš jako esli budem hrát v KV Areně nebo v Nejdku? :D
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters