HCE Fórum

12829313334632

Komentáře

  • Jinak ale musim rict, ze Rachna strasne predrzuje puk a mistama pusobi jako brzda spis nez katalyzator (nebo mozek) nasich akci. Trochu mi tema manyrama pripomina hazece televizi. Coz je taky jinak vybornej hokejista.
  • Kulda a Sanchezo sem nechoděj... chystá se někdo na tu Slavii?
  • počítám s tím, že tam budu :-) @plasa
  • Jinak tu nebylo zmíněno, že Martin Frk začne sezónu v NHL :)
  • A Hufi už tu taky dlouho nebyl. :/

    Nevšimnul si někdo, jakpa včera hrála naše "děcka" Kvasnička s Chalupou?
  • "Tomáš Rachůnek je po prodělaném otřesu mozku z utkání s Litoměřicemi z nemocnice doma." - uvidíme jak moc velká ztráta to bude.. :/
  • @Pingvin My se asi ještě osobně neznáme, nebo...? :)
  • já ti nevím ... leda asi z edenu s kuldou ... :-) @plasa
  • @Pingvin Jo, tak to asi jo, jen si uplný prd pamatuju, pardon :)
  • Plasa:Teda vy jste museli vypadat :)
  • @kanis :D Ale neee, já nemusim chlastat, abych zapomněl. To samo :)
  • Tak dneska jsem se dozvěděl od jednoho člena bývalé vlčí smečky co hrál MHL,ze klub dostal před tou sezónou co v ty MHL skončili,prachy na další 3 sezóny dopředu.Kolik rikat nebudu,ale pri ty sumě,se mi protocili panenky.To by mi zajímalo,kde ty prasule skončili.
  • @kanis Od koho to dostali? To je nějaká blbost, ne?
  • @kanis

    Otázkou je, co je na tom pravdy (jestli si něco nepřisadil), ale vzhledem k tomu, kolik ročně do HCE protočí erár, bych se nedivil.
  • upraveno 3. říjen 2017
    Koukal jsem na tabulku ELH a 8.-14. místo dost bída. Neskutečně málo bodů oproti WSM.
    No snad přivezeme nějaký body ze Slávie...
    Post edited by three7 on
  • Koukám, že fanklub vypravil bus. Tak já nevim, jsem se těšil na klídek s párkem a pivkem a ona tam jede omladina :) Ale co, dneska jsem doma ze skříně slavnostně vykopal dokonce šálu, tak už pujdu :)
  • Plasa:Prý od ruský strany.Říkal mi to přímo hráč,kterej hrál tu MHL za vl.smečku.Prý to meli krásně rozjetý,a ten konec je prý hrozně překvapil,pac věděli kolik na to dostali.Prý co se v tom klubu děje, nebo tedy tenkrát dělo za MVGM, nemá obdoby.No nic,nebudu to tady dál rozebírat, ale byl to tedy hnus.Končit, vůbec nemuseli.
  • @kanis Tady se klidně rozebírat může, banovat se bude za jiné věci  :).

    @plasa Se omlouvám, ale dneska bude Eden beze mě. 
  • @kjetel To je citát z Bible?
  • kjetel:Nerad bych kdyby si to tady přečetl třeba někdo s vrchu,aby s tím neměl potom ten dotyčnej třeba jeste problém.I když on uz prej nehraje.Vyprdnul se tady na to.Prej měl v ty dobe i nabídky odjinud,a tady ho nepustili.Prej mu řekli,ze jinam ho nepustí, jenom prej do Sokolova.Ale přitom s nim do Acka nepočítali, jelikož jeho rodiče nedali sponzorskej dar.Ja čuměl jak blázen když mi tohle vše říkal.Prej nedas prachy,a nehnes se z místa.Taky rikal,ze kdyby tady v tom klubu nebyl (nekdo) hamyznej,tak je to tady vše úplně někde jinde,ale tak to vime vsichni,jak to asi bylo.Jinak ty prachy tedy reknu,bylo to prej 80mega jen pro junky.
  • Vsak sportovni vysledky (acka) jsou zrcadlem celyho fungovani toho klubu. Asi to nema cenu furt dokola opakovat. Vsechno ma nejakej svuj duvod .....
  • kanis napsal(a):
    kjetel:Nerad bych kdyby si to tady přečetl třeba někdo s vrchu,aby s tím neměl potom ten dotyčnej třeba jeste problém.I když on uz prej nehraje.Vyprdnul se tady na to.Prej měl v ty dobe i nabídky odjinud,a tady ho nepustili.Prej mu řekli,ze jinam ho nepustí, jenom prej do Sokolova.Ale přitom s nim do Acka nepočítali, jelikož jeho rodiče nedali sponzorskej dar.Ja čuměl jak blázen když mi tohle vše říkal.Prej nedas prachy,a nehnes se z místa.Taky rikal,ze kdyby tady v tom klubu nebyl (nekdo) hamyznej,tak je to tady vše úplně někde jinde,ale tak to vime vsichni,jak to asi bylo.Jinak ty prachy tedy reknu,bylo to prej 80mega jen pro junky.
    Že koruny na MHL a ELH byly rozdělený, a že se nesměly používat na ELH se vědělo už dávno. Když tuto poprvý MVGM udělal, dostal od Rusáků žlutou kartu. Slíbil, že už se nic podobnýho nestane - ale udělal tuto znovu. Proto Tenkrát přišel tak rychlý konec velmi dobře rozjetý sezony...
  • Nečekal jsem, že dáme Pepíkům bůra :)
  • Ocekavame report bubenika PK.....
  • Dneska by to šlo...  :) A taky čekám na pořádnou tapetu tak za dva Kulasece :+1:
  • Hlavně že jsou body doma.
  • Dneska důležitý body,dobře vy.
  • Report nebude, protože jsme se cestou z hokeje s Hansem a Kuldou neshodli v hodnocení výkonů a kvalit mužstev. Neplačte, můžou za to oni :)
  • plasa: Takze kazdej svoji tapetu a budeme hlasovat .... :)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters