HCE Fórum

13031333536669

Komentáře

  • Havířov is Area51.  ;)   
  • 2 body jsou furt dobrý, furt je to výhra, nikdo nemůže čekat ani chtít každej zápas bůra, kluci bodujou, z venku teď už jistých 5 bodů, já jsem spokojenej :)
  • @kinkis To ne, ale je to víc než divný, když nedáš ani 1 gola v zkl.č. ....
  • Three7: On ten počet střel dost zkresluje. Když se podíváš odkud šli tak víc jak 2/3 z nich letělo od modré. Zápas jsem neviděl, ale vypadá to na zahuštěný předbrankový prostor s urputnou obranou a to když pak není štěstí tak i ze sta střel se netrefíš. Buďme rádi že nikdo z Havířovských netrefil nějakou šmudlu, a že i z toho jsme dva body vydolovali. Pokud se nám podaří získat v sezóně 2/3 možných bodů (104) jako v tomhle zápase, tak je PO jisté a v tom je výhra v prodloužení nebo na nájezdy stejně cenná jako výprask 10:1.
  • Three7: tak v tom případě jsou v tomto kole divní nejen naši, ale i Slávisté, Budějovičáci, Přerováci a Havířovští =)
  • @three7

    Tyhle zápasy jsou prostě obtížný... Ve středu měl Přerov 60 střel proti 12 střelám Benátek a skončilo to 1:1 (a já vzteky trhal tiket). Pokud to tam nepadne od začátku, je to trápení.

    Asi nejzajímavější je, že jako čárová pískala ženská :-).

    Pokud budou i dva body z pondělního Budweisu, tak se zlobit nebudu (přijde mi, že Motor je zatím hodně v útlumu, nemusel by se chytnout na nás ;-) ).
  • Dva body jsou dobry.Je fakt,ze z tech 51 strel by tam nejaka mela spadnout,no nespadla,ale zase je dobry vedet,ze nam jdou konecne najezdy,a vyhravame v nich.Joooo jasne,je to jen v 1 lize,ale ta liga,muzstva nejsou vubec spatny,ba naopak.Cekal jsem tedy lehci plavbu touto ligou,ale postupem casu musim uznat,ze to fakt perdel nebude.Snad bude nejakej bod z Motoru.
  • Za mě dva body dobrý, havíři taky nebudoudoma rozdávat kdekomu. Dost se tu omílá že jsme nedali gol z 51 střel na bránu, to se stane, zachytá golman a je to, prostě takové zápasy jsou. Co mě osobně ale těší je, že po deseti kolech máme 12!!!! inkasovaných gólů!Jasně, většinu svých soupeřů přehráváme, takže na naše golmany jde v průměru dle mého odhadu tak 20-25 střel za zápas, ale to na tom nic nemění, gól nám chtějí dát všichni a obrana s golmanem musí pracovat a evidentně se to té naší s našimi golmany velmi dobře daří.
  • Včera chytal za Havířov gólman Vítka, potřeboval se vytáhnout...
  • @Screepy: Yes, our team has reached a nice performance level and we are getting nice results - in example rank 1 and this 35:12 goal relation after 10 matches. But is it enough? Is it the performance level we will need for the playoffs and - if we reach it - the Extraliga Baráž? I am still not convinced. 51 shots and no goal feeds my doubts. Our team has to develop the efficiency and the effectivity!
  • Vojta Tomeček v CV zrovna moc nezari
  • Jak se koukám na tabulku extraligy, nebylo by slastnějšího pocitu než se vrátit přes Ropáky.
  • kjetel:No tak nemožný to není.Nejsme v ELH, tak je nemá kdo nakopnout :).Pokud budou hrát tak jako teď,tak v baráži skončí,a pevně věřím,ze my tam budeme taky.Pak se může klidně stát,to co letos nám.Mám na chatě za souseda Ropakovce,(se kterým se da celkem rozumně kecat),a ten říkal uz před sezonou,ze se asi letos v soutěžním zápase potkáme.Slovo (baráž),ale nevyslovil.Tak mu říkám, jo myslíš v baráži jooo? A on jen tak pokýval hlavou.Jak je vidět,něco na tom bude,uvidime
  • @kjetel To by radost z postupu snad ještě více znásobilo, zvlášť po té co jsem si u nich přečetl po našem sestupu...
  • Jen tak dal :)
  • kanis napsal(a):
    Quote: 'Hledáme hráče v lepší pozici, měli bychom častěji střílet.'

    This seems very familiar to me.  B)
  • HawK71:You mean energy?
  • upraveno 9. říjen 2017
    Koukám že jsou na tom v Plzni ,se znalostí pravidel na štíru,nejmenovaný hráč vyhodil rukou puk do hledište a stálo je to body. Včera špatně podaná hůl golmanovi a body zase fuč.
    Post edited by Viking67_ on
  • Viking67_ napsal(a):
    Koukám že jsou na tom v Plzni ,se znalostí pravidel na štíru,nejmenovaný hráč vyhodil rukou puk do hledište a stálo je to body. Včera špatně podaná hůl golmanovi a body zase fuč.
    No a? Ještě neskončila první čtvrtina a my máme bodů už 24... B)
  • upraveno 9. říjen 2017
    @kanis: Yes, I mean the HCE in the most parts of the last seasons since the championship 2009 (excluding the last season, which was a special case). Playing too complicated, and not enough shots (especially from the blue line).
    I am glad to have at minimum a gunner like Matic Podlipnik now - who shoots!
    Remind on W. Gretzky: 'You miss 100% of the shots you don't take.'
    So, if you shoot, you can miss and lose. But if you do not shoot, you have missed and lost already!

    Edit: And yes, it is the quality of the shots also. But which quality are having shots after the 10th unnecessary, inaccurate and (by the own players) unexpected pass? 
    Post edited by HawK71 on
  • upraveno 9. říjen 2017
    Dnešek nám napoví, jak na tom jsme  zase o trochu víc :) jsem zvědav.

    Jinak včera zápas Plz- Kometa parádní, koukal jsem na to opravdu že koukal, ne jen že jsem to měl zapnuté jako kulisu, a to je co říct :) Kometa se do toho ve druhé třetině opřela teda fest.. :)
    Post edited by Screepy on
  • No tak to bylo rychlý ... :/
  • Hele v poho to jen aby řeč nestála,hokej hrajete pěknej B)
  • No points today...
    22/33 - 11 points lost, so far.
  • No tak nic... Čekal jsem aspoň bod, ale každej den neni posvícení no... :D
  • Vachovce a Skuhravého poslat do Sokolova,Vachovec dlouhodobě nejhorší hráč Energie už vloni hrál tužku.
  • Střely na branku – 12:24, skore 2:1 .. no což nedá se nic dělat, jedeme dál
  • @oldias ;

    Já nejsem nadšený ani z Tuominena. Tak Litvínov i Pardubice by mohly vyměňovat...
  • oldias napsal(a):
    Vachovce a Skuhravého poslat do Sokolova,Vachovec dlouhodobě nejhorší hráč Energie už vloni hrál tužku.
    Skuhravého? To nemyslíš vážně že ne?
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters