HCE Fórum

11415171920632

Komentáře

  • Namaha to je a zabere hodne casu a taky nervu obvolavat celej Bayern a vysvetlovat co to prinese kdyz vezme auto nalozi syna a jedes z Bad Tölz do Varu (360km)na jeden zapas a jeste v nedeli...pak cekas, pac se musi zeptat manzelky a jestli to casove vyjde a jestli nema kluk treba fotbal a to je porad dokola....po zapase mi ale fotrove do jednoho  rekli ,ze jejich syn jeste nikdy nehral proti tak dobrymu tymu ktery ma system a pekny nauceny prechod do ofenzivy a s tak dobryma okolo neho ...ale rad to delam

  • pOniku a Screepy mrkni na to co prikladam jako link  a napis sem si o tom myslite , jde mi o ty sprintiky 20 a 15metrovy s pauzema 3-5 min , pac jak pise se da rychlost nadrit jen v rozmezi 12-13 let ... jste oba na ty kola takze tu psychofyziologickou bolest znate.
    http://www.zacha-hokej.cz/domu/rozvoj-rychlosti-mladych-hokejistu

  • http://www.hokejkv.cz/clanek.asp?id=Historicky-okamzik-Energie-navazuje-spolupraci-s-cinskym-Qiqiharem-9414

    ...uvedl na začátku úterní tiskové konference předseda zapsaného spolku Hockey Club Karlovy Vary Miroslav Vaněk.  - Vypadá to, že Vaněk odešel opravdu jenom naoko  :/ 
  • upraveno 27. červen 2017

    Qiqihar? Wow! The Yellows are coming and every Czech team will have a Chinese cooperation partner? =) 

    ...all in all: Nice! Interesting to see! :)

    _______________________
    Edit: Why is the size so big and bold? I can not make it smaller and thinner...  :o

    Post edited by HawK71 on
  • @Vosa1 , ty prachy mu sem "sichlhammer" nasypou jako luftjardovi ....pust si jeste jednou ten rozhovor v tom radiu , za 2 roky TITUL !!!  Mira jede presne kopii slavistickyho fotbalu ...kupujte permice pac na pristi rok se k ni nedostanes !
  • To že se u nás sklouzne 5 číňanů po ledě s juniory ještě neznamená čínské prachy. Známe asijské mužíky a jejich notýsky. Jakmile je budou mít plné poznámek tak pofrčí domů, aby evropské nápady uplatnili v domácí levné výrobě a to jim stačí.

    Navíc čínská firma která bude chtít investovat u nás, se porozhlédne po klubu který ji bude dělat jméno, což momentálně náš tým není. Slavie byla sice taky dole ale její jméno je samo osobě obchodní artikl a tak se toho chytly. Vary na tom jsou bohužel úplně jinak. Rád bych se pletl, ale nevěřím tomu že by nás měli zachránit čínské peníze.
  • Kafko , mira bude sefem Asia ligy , kancelar s tema peknyma usmevavyma sekretarkama , vedle relax cimra all inclusiv ....
  • @Vossy: Nevertheless I see it positive. The Chinese are thinking in long, long terms (mostly). So if this cooperation/relationship is established and well-tried someday, there can be enhancements. Maybe it is just a careful beginning of a really useful partnership (for both sides).
  • @Hufnagl
    Chudáci Asiatí... :)
  • mira hloupej neni , on je kreativni a praci si nasel sam ...ten kokej klub je jeho firmicka tak klidek
  • myslis zensky rod , no tam uz nic nebezi jo neco snist  @kafka
  • Kafko , mira se pta jestli bychom te nemohli premluvit ze bys ridil DF v tej China klubu. Zridili by rovnou nekej ten google prekladac ...mas prej jako on nejdelsi zkusenosti .
  • vcera jsem to promeroval ty cesty na fichtlu treba z toho Qiqiharu na zapas se Zlatym Amurem nebo na zapas proti HK Sachalin , tam bych potreboval nakej prevoz pres vodu ...



  • upraveno 29. červen 2017
    ...Teď byl prý Petr Jaroš ústně domluvený s Honzíkem, že pokud by nastala situace, že Jihlava postoupí a Karlovy Vary sestoupí, půjde do Dukly... :o


    http://hokej.idnes.cz/david-honzik-petr-jaros-jihlava-dukla-rozhovor-sparta-ppo-/hokej.aspx?c=A170629_2335921_hokej_ten


    Tak nevím, jestli zrovna Jaroš má co říkat o férovém přístupu, takovéto ústní dohody mi přijdou značně neetické, zvláště pokud to bylo během baráže.
    Post edited by Vosa1 on
  • Hufnagl napsal(a):
    Kafko , mira se pta jestli bychom te nemohli premluvit ze bys ridil DF v tej China klubu. Zridili by rovnou nekej ten google prekladac ...mas prej jako on nejdelsi zkusenosti .

    Kuš potvoro! A kdopa se mi postará o malý děti, farmu, sousedku, rybníky, lesy i ostatní pozemky, když já budu řídit DF v Číně?
  • Kafko , vubec nepremejslej a vem to ! Holky uz mas na vdavani a pulka uz je z baraku , na farmu klepe praseci mor , ze vzduchu praci chripka , rybniky na pul vyschly , lesy napadany kurovcem a pozemky suchy , po desti neprijimaj vodu pac si to v kooperaci za totace s JZD chemicky prehnojil a pulku pozemku udelal meliorace ...jedina vize , zbalit lepsi pulku a vem to s nakym orient express na vychod ....s parkarema ti pomuzem na dalku .
  • Heel, to radši prodám všecko, krom lesa a rybníků Babišovi a nechám se u něj zaměstnat, než abych jel pracovatt do Číny! Nemám rád žlutý lidi ( krom Simpsnů ) a navíc v Číně nemají prazdroj, ani božkovskej rumíček a bez tutoho nemůžu existovat...
  • prazdroj uz tam delaj a jeste v lepsi KVAlite votom jeste nevis ...nestacej vyrabet , tak to rakosnici nemaj
  • @Hufnagl

    Hele, ať si tam ten svůj prazdroj pijou - já jim ho přeju. Mě ke štěstí úplně, ale úplně stačí ten náš... <3
  • upraveno 30. červen 2017
    Vosa1 napsal(a):
    ...Teď byl prý Petr Jaroš ústně domluvený s Honzíkem, že pokud by nastala situace, že Jihlava postoupí a Karlovy Vary sestoupí, půjde do Dukly... :o


    http://hokej.idnes.cz/david-honzik-petr-jaros-jihlava-dukla-rozhovor-sparta-ppo-/hokej.aspx?c=A170629_2335921_hokej_ten


    Tak nevím, jestli zrovna Jaroš má co říkat o férovém přístupu, takovéto ústní dohody mi přijdou značně neetické, zvláště pokud to bylo během baráže.

    All in all: That is business. Sometimes there is unethical behaviour. But it is interesting to see, someone is feeling betrayed, if his own behaviour is shady also. 
    Especially he should know: There are bigger fishes in the sea than his/this little Jihlava.

    On the other hand in one point I would like to see someone like Petr Jaroš at KV: He works with the right requirements for goalies! ...instead of our trend to smallish goalie-"dwarfs".  
    Post edited by HawK71 on
  • Hufnagl napsal(a):
    prazdroj uz tam delaj a jeste v lepsi KVAlite votom jeste nevis ...nestacej vyrabet , tak to rakosnici nemaj
    Hele a neni tuto:

    http://ekonomika.idnes.cz/pilsner-urquell-chyba-plechovky-zakladatel-groll-frantisek-josef-1c5-/test.aspx?c=A170629_163449_test_fih


    ten prazdroj z Číny? :)



  • Not from "Číny"... Owner of "Pilsener Urquell" is Asahi, from Japan!  =) 
  •  =)  ...seems like nobody else wanted him, so R. Egomaniac Duda signs in Freiburg again.  http://www.hockeyweb.de/del2/radek-duda-bleibt-in-freiburg-89229
  • null
    A to mel jit do Italie.
  • Maybe his fitness level is low (again). Or his bad reputation preceded him.
  • Pro parkare : Dneska asi tak pred 16.h , zalezi jak rychle vypraska Andy Murray toho Bublika , tak  pred zapasem "Kvitky" pobezi na TV Nova Sport videoklip pro Kvitka , necim jsem se podilel , bude nasledne i na jejim facebooku ...prosim o lajcik , bylo s tim hodne prace ...vzadu v tom malym tistenym je nekde "thanx" ...
  • upraveno 4. červenec 2017
  • Hufi: tak Wimbledonský výprask tenistek dokonán. Doufám že to nebylo tou tvou písničkou... ;) :) Nehrálo se něco od tebe v posledních letech i v KV Aréně?
  • A pro Sagana? :/ =)
  • Screepy: Stat se todle Saganovi v dresu Tinkoff, tak Oleg rozpouta treti svetovou valku!  =)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters