HCE Fórum

1170171173175176632

Komentáře

  • Jinak teda Sokolov ma zatim dobre naslapnuto.Jen tak dal.
  • No to byla včera prča, když tam Záruba mlel o tom že se na to pilsfans nemůžou koukat a odcházejí. Pak už bylo slyšet jen Třinečáky.
  • Tak tomu odchodu Plz.fans bych rekl to,ze to co jsem slysel,tak to mel byt odchod kvuli vykonum pruhovanych panu na lede,a ne kvuli vykonu indianu.Ale samozrejme nevim,jestli to tak opravdu bylo.Co Kafkojc?
  • jukni na jejich fórum ... tam už lynčujou vedení ... @kanis
  • Falknov to dneska nějak nedává ... :(
  • Co jsem vyčetl z jejich fóra, tak v Plzni mají už delší dobu problém s vulgárními nadavkami. Vedení včetně Straky se snaží na fanklub apelovat aby fandili slušně, protože je to na pokutach stojí dost peněz. Zavedli to, že pokud začali s vulgaritami, pustili hudbu tak hlasitě aby nebyli slyšet a na kostce se objevilo "raději diskotéka než nadávky". Před včerejším zápasem prý byla schůzka fans s vedením a bylo prý slibeno že toto opatření se bude používat jen výjimečně, nejlépe vůbec a fans se budou snažit fandit slušně. Prý ale při prvních vulgaritach se opět spustila diskotéka a to fans nakrklo tak, že odešli.

    Já osobně nechápu, ale tak je to jejich rozhodnutí.
  • No dneska Baník asi trošku podcenil situaci.Jen aby je to nemrzelo.Jinak pernikari asi taky nechtějí Ruzickovce v extralize.S tou Plzní je to zajimavy teda.Vlastní fans se stavej proti klubu.No u nekterych jedinců bych se ani nedivil.Ale je to jejich problém.Každopádně to není dobra vizitka klubu,stejně tak to bylo u nas s GMMV.
  • @kanis

    Tady:

    Vyjádření Škodováků ke včerejším událostem:

    Již druhou sezónu jsme svědky snahy o změnu tradiční atmosféry na plzeňském zimáku. Tato snaha probíhala v menší míře již dříve, ale momentálně se bohužel stupňuje. Iniciativa vychází ze svazu, ale ve velké míře bohužel i přímo z našeho milovaného klubu. Na stadionu se postupně objevily různé výchovné bannery, polepy a jednou i letáky. V poslední době následovala další opatření, ke kterým se dostaneme níže. Pondělní zásah do fandění fanoušků byl ovšem dosud nevídaný. Zástupci kotle i “gaučáků” mají pravidelně schůzky s majitelem klubu Martinem Strakou a lidmi, kteří jsou zrovna v té době ve vedení klubu. Aktuálně snahu o převýchovu plzeňských fanoušků reprezentuje především obchodní manažer klubu, pan Matějka. Fanoušci společně s klubem neustále hledají kompromisy. Ustoupili jsme od některých pokřiků, odsuzujeme házení čehokoliv na led, netvoříme “problémová chorea”. Atmosféra se v dlouhodobém horizontu sama vyvíjí klidnějším směrem. Ze strany klubu za podpory a částečně i příkazů svazu bohužel dochází k neustálému utahování šroubů a jsou na nás kladeny další a další požadavky. Oprávněně se obáváme, že se plzeňský klub chce vydat cestou Liberce, Sparty a podobných klubů, kde se o atmosféru při utkání stará obsluha kostky, DJ nebo moderátor. Proti tomu se zásadně a dlouhodobě ohrazujeme, “diskotéku” nechceme a snažíme se s tím bojovat, jak to jen jde. Dle našeho názoru jsme jako zástupci části fanoušků udělali vše proto, aby nedocházelo ke sporům mezi klubem a fanoušky a aby se o atmosféru na zimním stadionu starali diváci sami. Je třeba zdůraznit, že klub má od svazu aktuálně podmínku na uzavření celého stadionu kromě VIP sektorů na jeden zápas. Tato podmínka je ovšem udělena především za trefení jednoho z rozhodčích lahví během zápasu základní části a střídačky hostů plnou plechovkou v tom samém utkání. Láhev byla vhozena ze sektoru na sezení, na který nemá skupina Škodovácí téměř žádný vliv, a člověk, který z kotle hodil plechovku byl samotnými fanoušky důrazně a nevybíravě napomenut. Společně s tímto trestem dostal klub finanční pokutu za tyto prohřešky a pouze napomenutí za vulgarity. Na základě událostí ze zmíněného zápasu základní části přijal klub po domluvě s fanoušky některá opatření. Na kostce během zápasu probíhala výzva ke slušnému fandění, později se objevilo i video, kde Martin Straka a Tomáš Vlasák společně se dvěma zástupci kotle prosí fanoušky o slušné fandění a především o to, aby nic nelétalo na led. Klub chtěl navíc již po tomto zápase použít slogan “Raději diskotéku než vulgarismy”. A diskotéka je přesně to, co nenávidíme, co na stadionu nechceme a co likviduje atmosféru na ostatních stadionech. Po velmi vášnivé debatě na jednom z řady setkání ještě v základní části klub od tohoto sloganu ustoupil a nebyl prozatím použit. To se ovšem nepřeneslo do Play Off. Samozřejmě se během zápasů objevily vulgarity, které ovšem reflektovaly dění na ledě a nevybočovaly z rámce zápasů dalších týmů. Naopak atmosféra v Plzni byla jedna z těch korektnějších. I přesto klub sáhl po diskutovaném sloganu. Fanoušci to zatím stále dokázali zvládnout a překvapivě nápis nevyvolal bouřlivé reakce, nicméně nervy některých již pomalu začínaly pracovat. Dopoledne před čtvrtým semifinále proti Třinci fanoušci požádali vedení, aby zbytečně nejitřilo emoce nápisem „raději diskotéku než vulgarity“. Spíše to lidi ještě více naštve, než uklidní. Navíc jsme již měli indicie, že tentokrát je pan Matějka připraven přes fandění opravdu spustit ohlušující hudbu, což se později bohužel potvrdilo. Zatím ale došlo k oboustranné dohodě, že se kotel bude snažit nadávky krotit (ostatně dělá to již mnohem delší dobu) a na oplátku, že se nápis a hlavně hudba nespustí při prvních vulgaritách. Konkrétní dohoda byla, že dvakrát to klub přejde. Klub ovšem dohodu porušil při první příležitosti a navíc až poté, kdy nadávky utichly. To je obrovské plivnutí do tváře všem věrným divákům, absolutní nepochopení plzeňské hokejové kultury, podraz na fanoušky. Kotel bohužel nereagoval příliš jednotně. Nikdo nečekal, že nás klub podrazí. Bohužel tedy nebylo rozmyšleno, jak na situaci reagovat. Odchod cca poloviny kotle a části sedících diváků po spuštění hudby v polovině zápasu byl spontánní. O přestávce mezi druhou a třetí třetinou se někteří zástupci klubu snažili situaci uklidnit, ale bohužel došlo k obrovské pomyslné facce divákům. Tahle trhlina se bude hojit dlouho, pokud vůbec. Prohlášení některých hráčů přímo po zápase považujeme za velmi nešťastné. Sami jsme se raději dohodli vydat vyjádření až později, až trochu opadnou emoce. Doufáme, že díky tomuto vyjádření nejen hráči pochopí, proč situace nastala. Zdůrazňujeme, že spontánní protest neproběhl kvůli výkonům na ledě nebo snad rozhodčím, jak se na některých místech na internetu objevilo. Ale kvůli obrovské frustraci z toho, že je soustavně ničena dlouholetá specifická atmosféra plzeňského zimního stadionu.
  • Upřímně - ten slogan je fakt kokotský. 
  • @kjetel Mně ten slogan na Plzeňský tým přijde vtipnej
    Navíc si za to můžou sami
  • Hoši, já ty pilsfandy celkem chápu, chodíš na hokej, abys trochu upustil páru, co já občas vypouštel v plecharéně za slova, taky by mi za to měla huba upadnout. Na hokej se šlo vždycky fandit, nadávat, prostě si to užít se všim všudy, od toho jsi divák aza to si i zaplatíš. Hokej neni balet nebo šachy. A aby tohle řídil nějakej manažeris co má na starosti kostku a hudbu a vůbec, to se pilsvedení pouští na hodně tenkej led! Házení předmětů na led je úplně jiná písnička, to myslim si odsuzujeme všichni. Ale trocha té sprostoty prostě na ten zimák vždycky patřila a patřit má. Poslechnětě si co si za pěkný slova vyměnují třeba trenéři s rozhodčíma atd. to by člověk asi za vitrínku taky úplně nedal, hokej jsou emoce, emoce jsou pí.e, ku.vy..a pr.ele :) a kdo někdy hrál nějaký sport, sám ví, jak se dokáže člověk vykurvovat během toho :)
  • Presne tak,v plecharne jsem to prozival o dost vic,a tech slov tam padalo spousty.Ted v arene je to komornejsi,a pomalu aby sis tam bal otevrit treba i susenku,aby ti nekdo neco nerekl.
    No ale s tim Plz. vocamcad pocamcad.Ale,ze si to z vetsi miry postolicovali i sami,je taky fakt.No nioc,at si to tam vyresi ke vsi spokojenosti.
  • upraveno 10. duben 2019
    Podle me to tam na kostku v Plzni napsal zokej. Protoze to bylo asi tak citlivy, jako kdyz kdysi uprostred derby zacal delat na kostce "bububu zadnej hokej nebude"....

    Plzni jde o postup do finale. Sice mam na jejich fanousky svuj nazor. Nejak to klub resit asi musi. Ale takhle to rozmrd*vat v rozehrany semifinalovy serii.... to nevim, jestli je uplne stastny.
    Post edited by pOne on
  • upraveno 10. duben 2019
    Až bude Energie v SF.tak mi můžou hrát nahlas klidně Heidi Janků a Dadu Patrasovou😀
    Post edited by pan_tau on
  • @pan_tau: =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =).Ted jsi mě rozesmál. :)
  • V Plzni jsou moc rozežraný. My jedno semifinále máme průměrně za 11 let, v Plzni častěji jak olympiádu. 

    To bych snad unesl i Evu a Vaška  =)
  • další "krotitel kober" ... @kjetel
  • No ono jak se to vezme,já jsem si před patnácti lety zakázal derby,proto že mě už nebavilo celej mač poslouchat jakej je kdo kokot a píča. Teď jsem se po patnácti letech nechal ukecat a na derby šel. Musím říct že se nic nezměnilo, debilové jsou to pořád stejný, ne li horší. Ty moresy ,které se sem zahajují z fotbalu,jsou fakt k zblití...Při vší úctě k plzeňské hokejové kultuře 🤮
  • @kjetel - právě, že to semifinále maj moc často, tak si to neumí užívat a vážit si toho. =)

    V plzni na zimáku nevlezeš ani na led před mačem a už jseš přinejlepším kokot, aspoň takový to je před derby. :s Oni tak dlouho budou dráždit hada bosou nohou až jim ten zimák na pár zápasů zavřou a můžou fandit tak z toho placu co před staďákem maj. :o
  • Tak banik postupuje do první ligy...domácí prohranej zapas bude prý kontumovan...kvůli gólmanovi
  • No tvl, kontumace ve finále , to je bramboračka, z toho postupu nemůžeš  mít ani radost,,,řekl bych ,že k tomu na svazu nepřistoupili tak nějak profesionálně...
  • Mě by spíš zajímalo jak se ty kontumace projeví v kjetelovačce :)) A ted vážně, tohle je fakt sračka s prominutim. Kdyby se to stalo někde v osmý divizi mezi HOrní a Dolní..tak neřeknu, ale tady, kde je to prakticky profesionální..hnus.
  • upraveno 11. duben 2019
    A jak jsem pochopil na instagramu, tak Závi končí? Víte někdo něco víc?
    Post edited by cliffburtonhungry on
  • Tak už to vidím i na ofiko stránkách. Závorkovi patří velký dík za roky v Energii 👍🏻👍🏻
  • No tak bramboracka to je,ale pokud nemohl ten jejich golman nastoupit,tak je to tak spravne rozhodnuti,a nikdo nic nemuze rict.Podle me je dobre,ze to tak hlidaj,pac to by si z toho kazdej delal holubnik.Mozna na to ty Budejovice spolihali,ze to nechaj na svazu bejt,ale hold na to potom doplatili.Ponauceni pro vsechny okolo.Velka gratulace Baniku..
  • Pravidla jsou pravidla a pokud je někdo poruší, má být potrestán. Problém je že nevíme jak to je. Pokud je ale pravda to co jsem četl v několika verzích, že brankář po 31.1. jednou chytal za Telč a MB si vyžádalo výjimku kterou jim na něj svaz dal a následně před 4 zápasem tuto výjimku zpětně zrušil s tím že se omlouvaji ale zjistili že jim ji dávat neměli, tak pak by se měl chliv vymetat jinde než u Žihadel.
    Jsem rád že je Baník v 1. Lize a gratuluji. Věřím že by postoupil i bez kontumaci, ale bohužel díky chybě nekoho jiného se po nich teď můžou pořád někde vozit o tom postoupili díky úředníkům a ne tím že si to vybojovali.
  • A jinak pánové, dneska deset let....Je to vůbec možný ,že hrajeme takovou dobu haluz? Ale byl to krásnej den...
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters