HCE Fórum

1168169171173174604

Komentáře

  • Uvidime co se stane pokud se Chomutov neudrzi, pak by mohlo byt k mani par zajimavych hracu
  • Klhufek taky není k zahození.No nechame se prekvapit.Toho Rašku bych tady ale videl rad.
  • Koukám ČT68 vysílá první dvě kola barage, dvakrát Kladno. Aby se nepo... :s
  • plasa: buďme rádi za to, jinak bychom byli chvíli bez hokeje :)) (ale jinak tvou frustraci chápu)
  • Ale tak... Já jsem bez hokeje celej rok, není čas =) Jen prostě tohle je takový... Chápu, jdou po marketingově zajímavejch věcech (Plekanec, Jágr), líp se jim o tom plká, ale stejně. Čeho je moc, toho je příliš. :)
  • Pěkně Fero. Hned mi naskočily deset let staré vzpomínky :).
  • @plasa Jj, vzpomínám si, že z naší předloňské sestupové baráže neodvysílala ČT jediný náš zápas. A loni se s vysíláním taky nijak nepřetrhla (mám pocit, že z našich zápasů odvysílala pouze ten v Litvínově, kde jsme vyhráli 5:1). Mimochodem letos ČT několikrát vysílala i první ligu, včetně určitých (kladenských) zápasů play-off. Toho jsme se loni taky nedočkali.
  • Hoši berte to, jak to je, prostě Jágr, Kladno..hotovo, stejně jako v ELH to byl samý zápas Komety, nenaděláme nic. Můžeme nadávat, můžeme být naštvaný, ale to je jediný co můžeme.

    Mě by spíš zajímalo, kam se vypařila Plzeň co smetla Ol v prvnim zápase 8:1..dbeska je to jalový tvl, kafko co se s nima tak serete kurde :)
  • Tak Olomouc to dotahla do sedmyho mace. Neuveritelny ....
  • Nazorný příklad toho, kam to soupiskou, rozpočtem , stadionem podprůměrný tým může dotáhnout, s ohledem na výsledky Ol i ze sezon předešlých to neni náhoda. Můžeme jim tiše závidět.
  • Koukám . že Plísni teče voda do zádele.Každej včetně mě čekal že je přejedou a ejhle...Kovář s Gulim neviditelný a Mora jezdí po prdeli.No jsem zvědav. Špatná zpráva je , že Sokolov padl na nájezdy, budou to mít těžký...

  • @Viking67_ Sokolova je obrovská škoda, tento domácí zápas byl hodně důležitý a snad nebyl rozhodující.
  • @Viking67_ je to tak, dneska Plz jalová, první lajna nic. Sedmej zápas je už úplně jedno, jestli jsi doma nebo venku, naopak si myslim, že to může hrát do karet Olomouci, doma jsi pod tlakem domácích fanoušků, kteří doufají a věří, což může svazovat ruce. Ten sedmej zápas bude velmi zajímavý!
  • Zítra přeji výhru Chomutovu,Kladno vůbec nemusím,vždy to byl tým plný plaček.
  • Kladno v extralize taky nechci.Už kvůli tomu humbuku kolem.Letos bude baráž ale hóódně zajímavá a těším se na ní víc jak PlayOf .
  • Postup bych přál Motoru, divadlo okolo Kladna mě fakt nezajímá... A Perníkáři za ten hnus rozhodně dolu....
  • Chomutov - Kladno; neuvěřitelně zajímavý zápas. Kladno dominovalo neproměňovalo šance, avšak Chomutov to silou vůle a díky famóznímu Petersovi přečkal a ve třetí třetině nemilosrdně udeřil ze dvou ojedinělých šancí. Hokej umí psát poutavé příběhy.
  • Tak Sokolov to na ledě Vrchlabí zvládl a v pondělí hraje doma rozhodující zápas. Bude to asi hodně vyhecovaný.  =)
  • @Skopec Podle Onlajnů tam dnes údajně museli ošetřovat rozhodčího po zásahu lahví =)
  • Tak Vrchlabaci taky nejsou žádní svatouskove.Tam se to údajně mele dost často.Info je od známého,který tam poblíž bydlí.Takze kdyz Sokolov tuhle sérii vyhraje,bude v 1.lize?Nejak to jde ted mimo mně,neni moc casu to ted sledovat.Ale držím jim každopádně palce,at se to podaří.
  • @kanis Pokud Sokolov vyhraje, tak bude hrát finále s Moravskými Budějovicemi. Kdo vyhraje postupuje do do Chance ligy. ;)
  • @Vosa1 - Taky jsem četl ale na ledě se taky v závěru asi hodně jiskřilo. Každopádně se jedu do Sokolova na ten rozhodující zápas podívat. 😎
  • Diky za info,tak at postoupi.
  • Budu to naoko sledovat.Jel bych se tam taky podivat,ale hold práce no.
  • Když to stihnu z práce, tak se taky zajedu zítra podívat do Sokolova
  • Moc, moc práce... Nezbývá než držet pěsti a doufat, že se tam člověk vypraví na finále.
  • Jojo.No a dnes opet Kladno tvl.To uz je celkem i blbý vuci treba Motoru.
  • To Kladno je dobrej průser.... Ne že by mi to extra vadilo, ale nechápu je...
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters