HCE Fórum

1159160162164165623

Komentáře

  • Na Plzeň se v play off vyloženě těšim, to je záruka pěknýho ofenzivního hokeje a Olomouc by byla ideál soupeř, troufám si říct, že byste je smetli v max. 5 zápasech, jeden by možná silou vůle ušmudlali..
  • Zajimavej rozhovor s Pešoutem ve včerejším Sportu.
  • Na to tady apelujeme, aby to někdo hodil na sklo pro nás, co nemám včerješí sport nebo předplatný isport :)
  • To co předvedl Bednář je na vítězství ve Zlatý helmě 😊
  • Musím se smát.Sleduju onlajn.Čas 27.19-Vary dali gól.Říkám si,kurňa hlavně hned nedostat gól jako skoro vždycky.Sotva jsem to stihnul doříct,tak hned další 28.00 Sparta dala gól.Fakt jsem se zhluboka zasmál =)
  • upraveno 1. březen 2019
    Bedna dobrý, ale ostatní jsou myšlenkami bůhví kde. Sralta v rozkladu ale na nás by stačili i kdyby hráli ve třech.
    Post edited by Jiri72 on
  • Tvl proč na to koukám. Asi jsem masochista
  • Bod velmi dobrý, už jsem nedoufal, skoda tech najezdu. 😢
  • V našem současném rozpoložení bod ze SParty asi dobrý počin. Bednář prý chytal famozně (neviděl jsem to, nemám O2).
  • Screepy já to měl live z O2 Arény. Ten kluk je parádní.
  • To je ono! Neskutečný zákrok 😊
  • No vzhledem k nasim vysledkum je ten bod hodne zlatavej.Ted jsem videl ten zakrok,opravdu parada,vsechny prsty nahoru.Na tom shotu je taky krasne videt,jak kretensky branime.Dva nasi hraci se tam motaj u tyce proti jednomu nahravajicimu  rudochovy pred branu uplne volnymu hraci soupere..Proc je tam volnej netusim,muze mi to nekdo vysvetlit?Proc se tam motaj oba u ty tyce,stejne tam jsou jako kuzelky,pac je v pohode prohodil.Neeeeee jak Senkerik,kterej trefi i jednoho hrace,natoz dva =) =) =) =) =).Ja to nemyslim nejak spatne,jen proste mi to uz prijde usmevny.
  • Ale zase na druhou stranu asi malicko zlepsení.Ted z tech dvou poslednich zapasu venku jsou aspon dva body,zitra by to chtelo vpu cvokaru 3.Porad se lamu,jestli tam mam ject,ale asi jo,pojedu kluky podporit.Sice jsem tam 3x v tejdnu kvuli praci,ale tohle bude doufam zabavnejsi.
  • @kanis napsal(a):
    > Ale zase na druhou stranu asi malicko zlepsení.Ted z tech dvou poslednich zapasu venku jsou aspon dva body,zitra by to chtelo vpu cvokaru 3.Porad se lamu,jestli tam mam ject,ale asi jo,pojedu kluky podporit.Sice jsem tam 3x v tejdnu kvuli praci,ale tohle bude doufam zabavnejsi.

    Myslíš 🤣
  • ...nechci tu snižovat výkon ani talent Bednáře, ten to může dotahnout ještě daleko a taky bych vůbec nebyl proti, kdyby tuhle sezonu mohl dochytat... Ale taky je to o tom, že mu Forman tu lapačku trefil. :)
  • @plasa

    Lidem jako ty se říká kazišuk  =).
  • Se zeptej Formana, jak by mluvil o Bednářovi :D
  • To:Plasa
    No kdyby ji tam ale tak rychle nedal,tak mu ji jak ty říkáš "netrefí". Takze za mě parádní zákrok.Nebo je potom Forman drevak.
  • Ježiš, co v tom hledáte za složitost? Parádní zákrok + klika, to je všechno. :)
  • U takovyho zakroku u tebe musi stat trochu stesti, ale nelze Bednarovi uprit, ze tam tu lapacku mel ve spravny cas na spravnem miste :) takze je to kombinace trocha stesticka ale i umu, to stejny vcera Will pri tom zakroku proti LIT hraci, taky mel stesti, ze mel lapacku kde mel a ze se premistil jak se premistil, ale poslat to LIT hrac potazmo FOrman trochu vys, tak jsme tady zadny superzakrok neoslavovali :) ale na to se nikdo nepta, od 16 letyho kluka to byl zakrok paradni!
  • Chtěl bych se přimluvit za příhoz toho článku na iSportu rozhovoru s Pešoutem.Máte to někdo? :)
  • Tak jak dnes vidíte dnešní mač. Dnes se podíváme pravdě do oči, jak na tom jsme.
  • Od nás bída, od Chomoutů ještě větší. Tohle se udržet dá.
  • Souhlas zapas blbyho s blbejsim. Njn čeká nás doba temna v 1 lize.
  • @Jiri72

    Chomouti nebyli lepší. To urveme  ;).
  • Jasnačka.Jdem do toho.Musíme :)
  • 3 zapasy po sobe sebrali bod,a jeste k tomu venku.To se cení,a na zaver ZČ to snad to sebevedomí trochu zvedne.Ted zkusit doma smiknout pernikare,a mohlo by byt líp,pokud cvokari rupnou.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters