HCE Fórum

1620621623625626634

Komentáře

  • Co furt vsichni mate,proc by mel odchazet. Sice hraje vyborne,nicmene ma tady podepsanou smlouvu,a nasledujici sezonu odehraje tady.
    S kým by jsme hrali?
  • Tohle muzes rict jen a pouze v pripade, ze v te smlouve neni klauzule. Rikame to proto, ze kdyby ji tam napr. Flek mel, tak posledni sezonu co hral u nas by tu uz taky nebyl, protoze mel nabidku z venku. A ja fakt neverim, ze Bery zadnou nedostane.

    A pak se staci podivat treba na Dedka. Pokud se on rozhodne, ze by ho treba chtel, tak on je jak maly decko a udela i nesmysl aby ho ziskal. A tam uz je pak uplne jedno, jestli je pod smlouvou, nebo ne.
  • + ta rovnice je uplne jasna - Zatovic se ukazal v repre -> konec ve Varech
    Flek se ukazal v repre -> konec ve Varech
    Bery se ukazal v repre -> ?
  • Jasný já vím. Jen to chci trochu odlehčit. Jestli půjde,tak ven,v rámci extraligy si myslím,že měnit nebude.
  • Tak nějaké další posily, ne? Jedno jméno nestačí.
  • Mimo HCE
    Docela koukam jaka nevole v ramci socialnich siti se spustila potom co semifinale ma komentovat Jilek s Hostakem.
    Za me teda taky skoda ze ct sport tam nezaradi duo Voras-Zaruba.Aspon nejake plusove body mohla mit u divaku.Tahle dvojka fakt bavi.
  • Za mě teda Záruba velký špatný a tím nemyslím jen tento šampionát. Už několik let ho nedokážu poslouchat.
  • Voráček + Záruba - ano zdá se to být funny, ale v podstatě to degraduje tu úroveň toho komentování. Pak s profesionalitou to nemá nic společného. A Komu se to líbí je to spíše zábava pro méně bystré diváky. Kdo to sledoval tak Zaruba je okey, ale když komentuje repre tak setam snaží dostat ty hlášky ve stylu Rachna kachna toto letělo, ale co si budeme je to umělě tvořené a nikdy to nebude už tak spontánní jako kdysi

    Voráček je dobrý ohledně postřehů, ta funny část moc ji nemusím jak jsem napsal předtím. 

  • Nevim hosi tady bych sel proti vam.Podle me CT konecne trefila do zeleneho a velka cast lidi si preje Zarub-Voras…ja teda taky
  • Tohle je o tom co lidem se líbí. Ja mám rád při komentování informacemi, postřehy, zajímavosti.

    Hlášky fakt nemusím.
  • Me prijde ze duo Z-V dodava od vseho neco+lidi to maj radi.Tim nechci hejtit Jilka je to uzasnej komantator viz Tour de France.
    Ale kazdy ma rad neco sve.Ja to psal jen proto,ze fb dela petice aby komentovaly Z-V bral jsem to jako zajimavost
  • Tak ona ČT vyloženě nemá špatného komentátora/experta, narozdíl od O2, kde třeba Duda se vůbec nedá poslouchat, protože není schopnej dát dohromady souvislou větu v češtině. Zárubu mám rád hlavně díky jeho emocím a do toho teď trefili Vorase, kterej ho výborně doplňuje. U Jílka mi ty emoce chybí, viz třeba zapas o bronz 2022, kde jsem nevěděl, jestli jsme dali gól my nebo USA :D
  • @Uklízečka_kabiny_HCE

    Reálně ti dost závidim, že tam můžeš být...to je koncert na tom ledě
  • upraveno 25. květen
    Moc hezky se na to kouká! Krásnej hokej! Klobouk dolů před našima- připomíná to starý zlatý časy jak
    ten tým šlape a funguje ve všech směrech!
    Post edited by maverick on
  • Na zacatku MS jsem rikal,ze to bude propadak.Cetl jsem nazory ze ctvrtfinale bude uspech.
    Jsme ve finale,predvadime svetovej hokej a 2 misto bude zklamani 😀
    Opravud kloboucek co predvadime CELE MS
  • Od zápasu s Kanadou všem okolo sebe říkám, že budeme hrát o zlato a je to tady 🤩 🇨🇿


  • Nádhera, co k tomu dodat, být v ou tu aréně tak asi i slzička ukapne, tohle byla velká hokejová radost ❤️🎩
  • Jako priznam se - pred MS jsem finale neveril ani nahodou :) ale ten tym slape opravdu jako tym, radost na to koukat!
  • @Uklízečka_kabiny_HCE kamarade,tak povidej jake to bylo primo v arene??? Neskutecnej mazec co??
  • upraveno 26. květen
    Kupoval jsem lístky na obě semifinále ještě před MS s tím, že uvidím top 4 mužstva :D 
    Nečekal jsem, že tam budou NAŠI. Celý turnaj hrajou dobře, velice disciplinovaně a nestojí to na jednom člověku. 

    Atmosféra byla velice dobrá. Hype Crew a maskoti to povzbuzují a češi domácím dobře fandili fakt hukot. Asi nejlepší atmosféra co jsem kdy zažil. 

    Ohledně toho celé MS. Celkově na papíře nebyl top team, ostatní měli top hráče z NHL a mladíky. Kdyby se to rozebralo:

    Finsko - celý turnaj absolutně neviditelný mužstvo, mladíci z NHL absolutně zklamání. 
    Kanada - Počas skupiny to vypadalo, že se jim ani nechce, hrali to na poslední třetiny a celkově ten dojem byl nic moc i včera se swiss to bylo celkem ležerní tempo. 
    Swiss - měli dobrý kádr konstantní výkony, fiala, nico, josi to fakt táhli, ale přidali se i ostatní. Právem ve finále.
    USA - mladý a asi nejvíce nabitý kádr, který vyšel naprazdno s našimi, ta ofenzivní síla tam byla, ale naši ten zápas odehráli dobře. 
    Swe - no včera jim to nevyšlo, obrana hrala špatně a naši využívali šance. 

    ČR
    Červenka - upřímně na to, že v peaku karieru měl hrát to co hraje ve 38 při závěru kariery je celkem sranda, vzal na sebe tu roli a daří se mu. Musím uznat poslední MS velmi dobrý přínos.
    Celá ta 1. lajna Kaše/Sedlak/Červenka hrála dobře, sedli si a využívali hlavně šance. 
    Kubalík - no jedna z nejhorších sezona z NHL, kdo viděl, ty zápasy tak víme jak marný doslova byl, nicméně 4 lajna v NHL bude mít co dělat, aby dostal něco lepšího, protože prostě na to sám nemá
    Nečas efekt - ten "rozdílový hráč", který využil Kubalíka. Hraje dobře a řekl si o toho rozdílového hráče. Jenomže v NHL a v Carolině on nebude mít podepsáno a co jsem slyšel tak o něho mají zajímem Montreal, Nash, Calgary, San Jose, Utah, 
    Zácha Pasta - zatím neviditelný, protože si je soupeři hlídají. Svým způsobem to otevírá v dalším věcech prostor jiným. 

    4.lajna asi není třeba zminovat a Beránka známe, hraje svoji hru a tomu svědčí. 

    Kdybych měl říct nějaké zklamání - Krejčík, Hájek, Kondelík, Palát, Voženílek (ale ten měl nahráno tolik, že se mu ani nedivím :D fucking beast. 

    Celkově ty top mužstva prostě nehrála na hraně jako naši a proto jsem i my ve finále, protože furt šli do toho plnou sílou a nic nevynechávali apod. 

    Já jim teda fakt nevěřil :D někdy je lepší to nesledovat a člověk by mohl fandit naším :D 
     
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • no, Bery by mohl hrát i volejbal dle toho výskoku na střídačku Švajcu :D
  • Koukám že Beránek "přestoupil"
  • Berymu to hrozně přeju
  • Takhle jsem si dlouho nezařval, neskutečná síla tohohle týmu, všechny klobouky dolu. Mistři!
  • To byl koncert, nebyl zapas, co by mě nudil

  • Ondrové Beránek a Němec jsou mistři světa z Varů! To je prostě super pro náš klub
  • Ještě nesmíme zapomenout na pana Kalouse ten je taky zlatý!  
  • Mame v tymu nekolik mistru sveta 😀😀
  • Neskutečný 👏👏
    Mistři!


Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters