HCE Fórum

1156157159161162606

Komentáře

  • upraveno 7. únor 2019
    https://www.idnes.cz/karlovy-vary/zpravy/kv-arena-prejmenovani-realistic-smlouva-reklama-soud-zaloba.A190206_094205_vary-zpravy_ba
    EDIT: Why is this link not working? It was about the article on http://www.idnes.cz :
    "Karlovy Vary zažalují vlastní KV Arenu kvůli smlouvě o reklamě"
    It reminds me on the "Eiffel Tower scam" of this one: https://en.wikipedia.org/wiki/Victor_Lustig
     =) 
    Post edited by HawK71 on
  • Ono to trochu souvisí i s tím, kdo je nyní u moci, kdo smlouvu uzavřel a kdo stojí za Realisticem. 

    Faktem je, že za deset let, co byl čas, nikdo nepřitáhl žádného sponzora. A to se v minulosti prsila Mattonka i Holoubek.

    Jeho argument, co by na nízkou částku za jméno řekli sponzoři hokeje (https://www.idnes.cz/karlovy-vary/zpravy/kv-arena-je-blizko-dohode-s-titularnim-partnerem.A140110_151344_vary-zpravy_slv?) neberu. Hala je městská a jen letos je provozní dotace+další dotace za 31 milionů korun.

    Ale politiku bych sem moc zatahovat nechtěl, jsem až příliš stranný  =).
  • A ja ho beru. Protoze jenom diky hokeji je  jmeno sponzora slyset. několikrát tydne v tv a jinde. Jinak se tam poradaji tak cca 3 akce do roka  a na to se tezko nalaka nejakej sponzor.
    Takze hokej je vykladni a jedina skrin kv areny. 

  • Ne. Tu halu platí každý Varák nemalými penězi každý rok. A ještě bude. Z tohoto pohledu mi může být jedno, jestli je tam hokejový sponzor nebo hráč gorodek.

    Hala je městská, klub soukromý. Chceš si halu pojmenovat podle svého? Kup si ji a plať si ji.
  • No, tak já teda v první řadě čumím jak puk, že sponzora městské haly shání Holoubek. WTF??? :D Halu si pronajímá klub od města, jasně je hlavním a dlouhodobým pronajímatelem, takže má smysl se s ním bavit, ale že se to v podstatě překlopí a osobou, která vybere sponzora bude KH... no jako, haha... hahaha. Tvl, koukám, že ve Varech je vše při starým.
  • Stavka ju?
  • Včera jsem nekoukal, viděl někdo včerejší zápas live?
  • upraveno 14. únor 2019
    I only watched the goals and had seen enough. 

    For example:
    Where surfs L. Kozák around (when R. Vlach has to try to do L. Kozak's job) at the 2:1?
    Why let V. Eminger his defender partner M. Rohan alone against two opponents at the 4:3?

    I still do not know, why we signed these new defenders - L. Forman or D. Tureček can not make it worse.
    Post edited by HawK71 on
  • Ja videl fragment druhy tretiny jednim vokem. Bylo tam krasny nedas dostanes dvakrat po sobe. 3-1. A uz jsem nejak nemel chut se divat dal....
  • Já to viděl skoro celý, mimo první půlky 1.třetiny. Ano ve 2.třetině měli jsem sem tam nějakou šanci, samostatný nájezd Flíčka ale víc nás zlíňáci mleli - viz gól na 2:1. Co spíš mě štve, že když jsme po pěkný akci ve 3.třetině vyrovnali na 3:3 , tak hned v tý samé minutě propadnem ve vlastní obrané třetině a necháme si dát góla na 4:3. Takže místo abychom byli na koni z dorovnání stavu o dvě branky a mohli případně otočit skóre , tak dostanem zas facku a vlastně snaha o vyrovnání je o ničem.A z naší střeleckou efektivitou vlastně víceméně ztracenej zápas z kterýho mohli koukat nějaký body. :s
  • It would be interesting this season. 
  • @HawK71 Yes Jihlava would go back up and propably Pardubice would go down. And mainly we would might keep calm this season =)
  • A je to tady.Dle meho,je to spravny krok.Aspon se proste ty mansafty budou snazit vic po celou zakladni cast.Takhle si kazdej rekne,noooo tak to umlatime v barazi.Za me dobrý krok.
  • @Vosa1: That is the point. :) Pardubice would have had a strong stimulus for the rest of the season. =)
  • Chtělo by to aspoň pár bodů uhrát na PO a ne si myslet, že je vše okej...
  • Kurnik jak mam natipovat tipovacku?Mi to tam nechce pustit.Diky
  • A jsme zase o krůček blíž blamagi :-/. 
  • Tak to vypadá na výlety do Vsetína :#
  • No co si budeme nalhavat.Tuhle sezonu budeme mít opet velkej problem,se barazi vyhnout.To uz je ostuda jako prase.Rok co rok jsme  v barazi,pokolikate uz ani radsi nepocítam.Jasny,jeste tam nejsme,ale cvokari chytli luft,a to neni dobry.
  • S každym mačem je to horší a horší.. Co bude dál?
  • Baraz  a sestup prvni ligy. 
  • Jo, je tu už reálná hrozba baráže, to si nebudeme nic nalhávat, bohužel. Škoda zápasu v Litvínově, proti hradci se asi ani nic jiného čekat nedalo v současném rozpoložení. Nic, bojovat a zkusit uhrát nějaký bod v Ol, protože v Liberci to asi nevyjde :))
  • No mit v polovině souteze naskok 19 bodu na Chomutov,a 8 kol do konce zakladni casti mit uz jen o 3,je sileny.Zhruba ve stejnou dobu jsme byli na 7 miste,a byla pod nama i Plzen,Litvinov,Boleslav.Ach jo,to byli casy.Ja jen nechapu proc, se ten tym na takhle dlouhou dobu, takhle promenil k nepoznani.Co za tim je????????????????.Tomu uz se ani krize neda rict,to je neco nepopsatelnyho.Davali goly 5-6 za zapas,rychly byli jak vitr,kombinace jedna basen.Ted???Nic z toho tam neni.Jasne nemuzes kazdej zapas dat 5 golu,ale, no proste me to hrozne mrzí.
  • Zajimava sestava dnes
  • @kinkis a k čemu nám byla k hovnu
  • upraveno 19. únor 2019
    15. prohra z posledních 17 zápasů, čtyřzápasový venkovní trip na obzoru, situace začíná býti poměrně kritická :s . Naštěstí soupeři pod námi jsou také zcela tragičtí, takže máme stále naprosto vše ve svých rukách...
    Post edited by Vosa1 on
  • Naše zápasy mi dělají radost jen z pohledu tipovačky :-/. Budou to nervy do posledního kola Vsetín cupu. 
  • ...and we are running out of players.  :/
  • Co k tomu ríct?NIC.Ja nevim no,dle me jakoze uplne tak blbe nehrajeme,to byli jiny sezuony,kdy se na to opravdu nedalo koukat.Ale proste ted nedavame goly,sance jsou.Vcera opet to same,kolik sanci,a 1 gol.No je proste videt,ze bez dvou trech rozdílovych hracu to nepujde.Jen ta bojovnost nestaci,jako stacila v pralese.Pokud ty hraci neprijdou,nema cenu se v ty ELH drzet,to bude dalsi sezony porad to same,a porad se to tocit dokola.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters