HCE Fórum

1144145147149150604

Komentáře

  • upraveno 12. prosinec 2018
    kanis napsal(a):
    Tak dalo se cekat,ze se neco semele.Vcera jsem jel pres most na Brezovy,a fakt ten napis tam je.To nepochopim proste kterej vocas si tam s tim chtel dat takovou praci.
    No jo no. Já ten nápis u přehrady vidím jako důkaz toho, že tu bohužel stále ještě žije dost zamindrákovaných dutých hlav. Chvílema mi přijdou směšní, jindy je mi zase smutno, pač se ukáže, že takovej nápis dokáže duté hlavy z protistrany vyprovokovat k reakci, která je stejně stupidní... :/
    Post edited by kafka on
  • upraveno 12. prosinec 2018
    Jak krásný to bylo včera na pilszimáčku. Hokej nádhernej! Švédí opravdu výborní, my taky hráli suprově. Po celým pilszimáčku se pohybovali fandové Švédů, fotili se s domácíma fandama, pohoda, klídek, tabáček... B)

    Tuto duté hlavy, které se na hokej chodí poprat, nikdy nezažijou... :s  
    Post edited by kafka on
  • A přitom by tohle mohlo úplně stejně fungovat i na poli západočeskýho derby..jenže to už se nikdy nestane :s
  • Doporučuju si sehnat dnešni sport . Sígr tam na dvou stránkách mluví o varským hokeji.👍👍👍
  • Výborný rozhovor ve Sportu s Vláďou Sičákem dneska. Povinnost pro všechny fandy přečíst 💚
  • @Viking67_ Koukám, že jsi mě předběhl 😉
  • No co k tomu rict.Akorat zbytecny provokace,prilejvani oleje do ohne.Jako kdyby nestacilo si rozbit huby,a pak jit spolu na pivo.Takhle nekdo inkognito napise napis na zed u prehrady,potom ty druhy ukradnou saly+megafon,a hrdinsky si zakryjou tlamy,aby nebyli poznat.Tomu se rika hrdinstvi z obou stran.Kdyby to Ti Plzensky vymetla aspon sundali,tak si rekmu.Jooooo tvl ty maj koule.Ale to voni ne.Poserove jsou to,stejne jako ti od Nas,co napsali ten napis Zkurvena Plzen.Bezte se vsichni co s timhletim vsim mate co docineni vysrat dementi..Tim nerikam,ze s tim mate neco spolecnyho Vy tady co sem pisete,to chran buh.Me jenom dokaze nasrat lidska blbost,a presne ted to takhle je.
  • Misto toho aby jsme se jako Zapadaci vsichni spolu dohromady semkli a tahli za jeden provaz,tak je to presne naopak,a nebude to dlouho trvat,az se fakt stane neco daleko horsiho,nez nejaky napisy,saly,megafony,apod..Kez bych nemel pravdu.
  • Tahli za jeden provaz... jak by to jako mělo vypadat? :)
  • @plasa

    Společně kradli megafony Ropákům a Sparťanům  =).


  • Článek ze sportu prosím naskenovat 🙂 zvládne to někdo pro nás co jsme nechytli trafikanta? :)
  • upraveno 12. prosinec 2018
    kjetel napsal(a):
    @Vosa1 @kafka ;

    Já měl vždycky pocit, že nás Plzeňáci tak trochu trollí, protože hlavní rival pro ně vždycky bude Sparta. 

    Bingo!  To je takový derby ze srandy, něco jako rodinná rozepře pro zpestření dlouhý sezóny. Až na některý mladší kusy, který nectí tradici dědů a otců - nenávidět rudou štrougalovskou chátru za hrob a ještě o kousek dál. . 

    Ostatně spoustu lidí má nějaký vazby na KV, třeba já jsem bránil vlast ve Dvorech, chlastal v Píčáku a měl holku v Tašovicích. Stráže Hory, Děpoltovice, Bochov, noční tahy ve městě, nedovolený opouštění posádky stopem do Plzně ... Je toho hodně.

    Od tý doby taky nepiju Bechera, nejde to... 

    Jo a ten nápis mi nevadí, naopak, mam z toho prdel.
    Post edited by Frankenstein on
  • @Screepy Zkusil jsem to vyfotit, tak si to všichni zvětšete, mělo by to jít v pohodě přečíst 😉
  • Cliff: Díky. Pěkný rozhovor.
  • @cliffburtonhungry

    Taky připojuju poděkování.
  • @cliffburtonhungry Zajímavý rozhovor, moc díky :)
  • cliff: moc díky! pěkný rozhovor! :)
  • Taky děkuju,hezký rozhovor :)
  • Poměrně zajímavé srovnání bodů týmů ve spodku tabulky po polovině sezóny s naší sestupovou sezónou.


    Tabulka po 26. kole sezony 2016/17:

    10. Olomouc 8 2 3 12 56:67 31

    11. Plzeň 8 2 2 15 65:85 30

    12. Zlín 7 2 2 15 57:88 27

    13. Dynamo 6 3 1 16 65:82 25

    14. K. Vary 5 1 4 16 49:88 21


    Tabulka po 26. kole sezony 2018/19:

    10. Litvínov 11 2 1 12 63:62 38

    11. K. Vary 11 1 1 13 75:74 36

    12. Boleslav 11 0 1 15 59:69 34

    13. Dynamo 5 2 2 17 54:96 21

    14. Piráti 5 1 3 16 56:81 20



  • What do you say about the new design of the website?

    www.hokejkv.cz
  • Oficiální stránky HCE se zas posunuly v grafické úpravě . B)  Za mě palec nahoru. ;) =)
  • @HawK71 Nelíbí se mi to, ale asi si jen potřebuju zvyknout :)
  • @Vosa1

    Snad už to v tutý sezoně perníkářům vyjde a konečně spadnou...
  • Co te repre panove. Nevidel jsem zatim nic, je to vazne tak spatny? A co bery?
  • Na Rusa jsme vcera ale neměli.S těma Finama to bylo lepsi,nebo spíš Finí nemeli takovou kvalitu jako Rus.Rusaci tam maj fakt tip-top mansaft.Nestihali jsme jim.Jinak si myslím,ze ten herní projev toho mužstva špatném není.Celkem maj i pohyb,rekl bych ze vetsi nez za Jandace.No uvidise,je to zatim jen par zapasu pod Rihou.Bery hrál vetsinu zapasu s Finem,byl vyloucenej,a myslim,ze z toho zrovna padl gól,ale nejsem si ted úplně jistej.S Rusem toho moc nenahral,myslim jen posledni třetinu,a to jeste nevim jestli celou.Uz jsem to pak moc nesledova.Jinak ty novy stránky tedy pro me zatím nic moc.Tam to bylo pro me přehlednější
  • Novy web za me rozhodne palec nahoru uz jen proto, ze to konecne optimalizovali pro mobily :)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters