HCE Fórum

1146147149151152608

Komentáře

  • kinkis napsal(a):
    Na zápase jsem nebyl, 2 body asi dobrý, ale vést 5 minut před koncem 3:1 a neudělat 3 body mi přijde špatně ..
    @kinkis: Our defense made some holidays. 
  • Dneska klasický karlovarský posrání se v kině v přímym přenosu. a to ani nemluvim o tom, kolik tutovek a samostatných nájezdů na bránu jsme zazdili, ZLín měl před třetí třetinou téct o čtyři góly a my jsme se mohli těšit na zápas s Litvínovem, takhle jsme se až do konce zápasu nakonec třásli strachy, abychom nerupli za nula bodů ty voe. Přitom ZLín nehrál nic, kde nic, tu nic..my jsme ten zápas měli naprosto pod kontrolou a pak už jak píšu v prvním řádku. No, co k otmu říct, dva body dobrý, ale jednoznačně měli být tři, je to škoda, protože az do 55. minuty se mi náš dnešní výkon líbil. Těch 5 minut mi totálně zkazilo náladu..
  • Klasika no.Ale ted jsem koukal na ty Nase junky s tema Rusakama,a taky slusny tvl.Prohrat 2:1 a z toho dostat oba dva goly v nasich presilovkach,to je taky na nobelovu cenu :'(
    Jinak jsme byli lepsi,proste nechapu.
  • upraveno 29. prosinec 2018
    @kanis to je takova parafraze na nas vcerejsi vykon, nevyzralost, nezkusenost. Jestli se hodla ted Chomutov s Pardubicema chytit, tak se nam jeste muze pekne zkomplikovat situace. TO jsou tri, ctyri vyhry v rade a mame o zabavu postarano. ALe verim, ze tomu tak nebude a budeme spise vzhlizet k mistum kolem desitky.
    Post edited by Screepy on
  • To:Screepy
    Presne tak.Verim taky,ze to pohlidame,a i kdyz to nebude predkolo ale Playout,tak hlavne at je to bez baráže.Potom by pristi sezóna mohla bejt zase o neco lepší,a aspoň to předkolo se uz povede.Bylo by to fajn.Spatne nehrajeme,ale je v tom to co říkáš,na to doplácíme.Cas vse ale srovná,a bude to dobrý,pokud tedy vetsina mansaftu zůstane.
  • Vono kdo by taky rekl,ze Sparta bude v tuto chvili 11,3 body pred náma.
  • Sparta je už léta k smíchu,víc jak celej náš ansámbl. Peněz neomezeně a výsledky nikde, mezinárodní trenér a žádná změna, i když letos měli našlápnuto celkem dobře, ale zase kde nic, tu nic, oni se ještě zvednou i kdyby jim k tomu měli pomoct pruhovaný, Sparta přece nemůže hrát Vsetín cup.
  • No s tou Sraltou mas asi pravdu.Mansaft jak fik,a nejakej ten patek vysledky nijaky.Jinak nechci nejak rozebírat ani hanit Budejickej hokej.Ale tak nevim proc,ale sleduju jejich vysledky,a taky tedy nic moc.Porad kecy jak chtějí postoupit,mansaft na 1 ligu nadstandart,lidi jim tam chodi pořád ty roky plno,a nic tvl.Dnes opet prohra doma s predposlednim Ústím.
  • Myslim, že Budějovice nevsadily na dobrýho kouče teda... Např.
  • plasa: to je otázka, Prospal je Budějovičák jak poleno, jen možná chce od těch kluků až moc a má nesplnitelný představy :) takže těžko říct, každopádně prohrát doma s marnym Ústím, to už chce kumšt, ale oni ty jejich výsledky nejsou buhvíjak přesvědčivý ani v ostatních zápasech, někdy někoho smáznou, zrovna nedávno jsem koukal na CB - Kladno a tam je sfoukli jak svíčku, ale pak zas předvedou totální haluz. Každopádně jestli se nějak nezmátoří, tak na postup do ELH to zase nebude, už po..stopdesátýosmý..
  • Já mám Prospala docela rád, ale mám takovej dojem, že trenér to uplně není. Ale třeba se mejlim. V každým případě jim to tam prostě nějak nejde. Proslýchá se teda už delší dobu, že tam do ELH ve skutečnosti nikdo moc nechce, ale tomu osobně zas tak moc nevěřím. Kdo ví, co za tim je, že předváděj tohle. Možná mj. taky to, že prostě ten team není až taková špička 1. ligy. Myslim, že i papírově jsou třeba Kladno a Dukla trochu jinde.
  • Jinak musim říct že velmi sympatické vystoupení Třince na Spengleru, dojel na neproměňování šancí, to je všechno, ale je to vleká škoda, protože tam mohl zanechat větší stopu. Jinak co se hokeje týká, klobouk dolů, dnešní zápas s Davosem, jen jsem koukal, jak pěknej hokej umíme u nás hrát. A doufám že se koukali i ti naši zelenáči a inspirovali se na zítřek s ropákem :)
  • To s tim Prospalem bych spíš videl tak,ze on moc chce,ale asi jim to tam tem hráčům neumi ouplně tak vsechno dát,jak chce on.Mozna i parta není ouplně pospolu.No každopádně to neni tady na poradu dne,jen jsem to tady nadhodil,protože jak jsem psal 1.ligu sleduju,a je trosku víc,ani nevim proc.Mozna proto,ze jsme tam jako familie měli pribuznyho z 5.kolene,a ten na Motor onehda chodil,a porad vo nem básnil.
    Jinak Třinec opravdu PĚKNÝ,musel jsem jim vzdy po každým zapase zatleskat,pac i kdyz rupli,tak nikdy horší nebyli.Skoda tech nevyužitejch šancí,tam se to vse bortilo,a lamalo.Ted uz jim ale zase na druhou stranu budu přát,aby až budou hrat s náma,ty sance taky nedali.Ale jinak opravdu moc Pěkný!!!!
  • Ti nasi junci na tom MS "20" zatim celkem pěknej hokej.Skoda toho zapasu s Ruskem,tam jsme byli lepsi,ale chybi tomu golovej efekt.Stejne tak s tou Kanadou to dnes spatny nebylo.Sice bylo vidět,ze ty Kanaďani jsou proste lepší,ale z nad i strany to taky bylo fajn.Dost šanci jsme tam meli,ale zase ty goly tomu chyběli.
    Akorát je skoda,ze se to taky neporada nekde v Evrope.Takhle si to tam vlastně všechno delaj sami pro sebe,a všichni se poser.te
  • upraveno 30. prosinec 2018
    @kanis Příští rok se toto MS "20" hraje v ČR, v Ostravě a Třinci.
    Post edited by Vosa1 on
  • No tak super
  • upraveno 30. prosinec 2018
    It seems our coaches/team do not find an effective tactical concept to win these days (especially not against Litvínov).
    Post edited by HawK71 on
  • Hlavně po dnešku mi to přijde, že ty sny o desítce byly hezký, ale vsetíncup je jistota. Desítku si k tomu pak může člověk dát do kelímku :)
  • @HawK71 I think Razým has us perfectly readed. He knew how to play against us last year with Slavia in play-off too.
  • Což o to, play-out ještě taková hrůza není, hlavně se ale vyhnout baráži
  • Bohužel ač nechci ale musim uznat ze ten redaktor co psal ten článek o tom ze energii dojde energie měl asi tak nějak pravdu. Kde je ten parádní hokej co nám šel...rychle protiútoky...cpani se před bránu atd...onlajnysta to napsal dobře “Energie zbytečně hledá v hokeji vědu, příliš si přihrává i v situacích, kdy se vyplatí vystřelit. Díky mnoha přihrávkám má Verva dost času na to, aby do nahrávky vložila hůl a hráče Karlových Varů si rozebrala.” přijde mi ze chceme teď víc na co nemáme 😞
  • Tak zase... Pešout a spol. vykládali o systému, že než zbytečně vystřelit a odevzdat puk, tak radši přihrát. Nějakej čas to fungovalo, měli jsme málo střel a dost gólů. Už to nefunguje tak jako před tím. Ale jestli to znamená, že se má totálně změnit styl a prát to všechno na kasu... to nevím. Pokud to měl trenér fakt dobře vymyšlený, tak je asi správně držet styl hry, jen se naučit takový ty menší rychlý adaptace podle toho kdo a co proti mě hraje. A to je zase trochu vyšší dívčí... to by asi byl úkol na příští sezonu. Jinými slovy... letos hlavně nerozmrdat tým, kabinu a udržet ligu :) Příští sezonu bych pak remcal víc :)
  • upraveno 30. prosinec 2018
    Jenze sestupovou sezonu jsme rikali, hlavne udrzet mlady a pristi sezona bude super. Spadlo se tym se udrzel a rikalo se postoupit a bude to super, kdyz se udrzi tym. Postup a ted se rika co? A pristi rok zase? a dalsi zase? To uz ale nebudou mlady a bude potreba nejaky najit ne?
    Post edited by Bongito on
  • Každej uz nas ma precteny,proto ta hra,uz nema takovej efekt,tedy lepe řečeno,nemá žádnej efekt,protoze proste nemáme plan B,kterym by jsme soupeře prekvapili.Pokud se neco nestane,tak to budeme mít jeste setsakramentsky těžký.Vsichni nam odskocili,a ted se budeme zase plácat okolo 12 mista,az do konce.Hlavne neeee proboha baráž
  • A hodně me mrzi,ze dneska Litvínovu na Nas stačil jejich hodne podprumernej vykon.
  • @Vosa1: Yes.  :)
    It is usual to read the opponent. So over the time it is a game of acting, re-acting, re-re-acting... and so on.
    The last season, until the first half of this season our coaches/team were ahead of this game or they knew how to re-act on opponent's developments (for example especially in the baráž, when they found the right concepts, even under extreme pressure).
    But now it seems they have a bigger problem to re-act.

    On the other hand this would not have to be such a big problem. If our defenders would not "assist" the opponent's team - like M. Plutnar before the 0:1 today (and V. Sičak in the last match, and so on). On top I do not know why our coaches do not react on such individual fails of our defenders - we have enough defenders to create a more competitive situation for each defender. Such a fail and the defender is not in the team for at least the next two matches. Why do the coaches renounce this possibility? Btw: I would call back L. Vágner.
  • PF (párky furt) 2019!!!
  • S hořčicí a křenem 2019 :)
  • upraveno 1. leden 2019
    Have a nice turn of the year party!  :)

    Happy New Year! 🍀
    Post edited by HawK71 on
  • Jsem neměl moc času se vyjádřit k tomu co jsem viděl v televizním přenosu s Litvínovem, tak to teď napravim. Prohra naprosto zasloužená, Litvinov byl lepší, od začátku, možná s výjimkou pár chvil prostě hrál lépe. My jsme byli marní až hanba, když to srovnám se zápasem se Zlínem, tam jsme až na pět minut poslední třetiny byli lepší tým a měli mít tři body, s Litvínovem zaslouženě ani jeden. Roli hrají dkle mého dva faktory ,jednak asi soupeři už ví co od nás čekat a za druhé, my už taky to co jsme hráli při naší šnůře 8 vítězných zápasů nehrajeme..my jsme tak trochu zpohodlněli a snažíme se kolikrát hrát profesorsky na úkor dřiny, žraní ledu a zase dřiny, která nás tak zdobila. Tohle jestli si naši chlapci neuvědomí, tak ještě můžeme mít na konci sezony srandu. My nemáme tým a la Třinec, ten si to samozřejmě dovolit může, protože má na to hráče. Pešout by měl tem chlapcům okamžitě promluvit do svědomí, jinak se nám může nepěkně prodloužit sezona. O tom že na desítku to asi nebude se už asi nemá mco smysl bavit, teĎ už ta ztráta je dost velká, zase by musela přijít nějaká šňůra a v to tak úplně nevěřim.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters