HCE Fórum

1147148150152153607

Komentáře

  • Naprostej souhlas.Dle nadpisu clanku na Nasem webu "Snazime se hru zjednodusit" je jasny,ze makat se uz asi jen tak nebude.Bohuzel.
  • Makat by meli porad stejne,jako makali.No jooooo,ale poznali,ze je to hold drina no.Jedine tenhle styl,jim ten uspech si myslim prinese.Jediny co by meli zjednodusit, je vyndavat lehcejc puky ze svy obranny tretiny.To je hold nase dlouhodoba nemoc.Tam to je vzdycky milion zbytecnejch prihravek,a stejne nakonec sance soupere jako Brno. Vsichni tohle o nas vi,a tak to hrajou na maximalni pres v nasi tretine na nase borce,a vsem to vesmes vicemene vychazi.
  • To proste musej prece ale vedet kurnik,ze nemuzu mit hlavu dolu,a nekam jen tak ten puk poslat nazdarbuh,jeste k tomu po prknech.
    Schvalne se vzdyckysnazim i na tohle koukat u nasich souperu,a tam jen sporadicky vidim,ze by to takhle zahrali,no a kdyz to takhke zahrajou,tak maj taky potom problem..Je to sice fofr,ale vetsinou maj hlavu nahoru kde je volno,a mrd tam s tim,a je to pryc,a neeeee zadny prihravky sem tam,a tam,a sem.No nic
  • To je o zkušenosti, já nechci někomu vyčítat, že se něco nepovede, kdo hrál jakýkoliv kolektivní sport, tak ví, že kolikrát myšlenka je dobrá, jenže proti němu stojí dalších 5 hráčů a udělat někdy něco dle představ není tak jednoduché, jak se může z tribuny zdát. Takže jsem celkem smířlivý, v tomhle směru mě spíš štve neproměňování šancí, tam si myslim, že už máme hráče, kteří toho góla umí dát, ale to o jsem viděl proti ZLínu, to mě zase usadilo na zem, protže my si ty šance vytvořit umíme, jenže naše zakoneční je tristní..
  • Sparta nám moc nepomáhá, nejprve prohra s Pardubicemi a nyní s Chomutovem  :s
  • Jasny nikoho nehanim,vim,ze to neni kolikrat jednoduchy.Sanci v zapasech mame vic nez dost,o tom neni pochyb.To,ze je nedame,je polovina kamenu urazu.Druha polovina jsou prave ty zbytecne nabidnute sance souperi,kterej je casto umi vyuzivat s vetsi potenci,nez nasi borci.No Chomouti jsou uz o 9 bodu,bude to jeste zajimavy.
  • Dneska jsem se obětoval a koukal na zápas s Hradcem a mám několik poznatků:

    1) nechápu proč takhle nehrajeme doma, dnešní zápas nebe a dudy proti tomu co jsem viděl s Litvínovem, bruslení, sebevědomej výkon, jasně, tu a tam chyba, ale krom proměnování šancí nemám prakticky těm klukům co vytknout

    2) neproměnování šncí viz výše, to je to v čem nás teď nejvíc pálí pata a kde defaxcto ztrácíme body respektive ztratili jsme je v posledních třech utkáních právě díky tomuto..tohle se as naučit nedá ačkoliv Venerových 1000 puků na bránu před sezonou do sebe možná něco mělo

    3) Novotný už chytá zase ve své fazoně, tam je to všechno stále v pořádku, dnes několikrát podržel přesně tak jak potřebujeme

    4) dneska z naší strany fakt koukatelnej pěknej hokej, čekal jsem jak nás HRadec smázne jak nic po našich výkonech a ono prd, my pořád ten hokej hrát umíme, jen kdyby se k nám tu a tam odrazil jinak puk a my chtěli dát gól, to je věčná škoda

    5) v mezičase jsem koukal jak Plzeň decimuje perníkáře a byl to moc hezký pohled :)

    Toť vše.
  • A k tomu vsemu jeste pomuzou chytat Pavelkovi,kdyz minutu pred koncem pri Power-Play srazí letící puk do jeho brány vedle tyče. =) =) =) =) =).Ale jinak hezkej hokej.Doufám,ze na ten výkon navazou v neděli doma.
  • @kanis no to je přesně ono, zrovna takový pitomý odraz puku od našeho hráče..místo toho, abychom dali gól, tak si ještě odrazíme ten puk mimo bránu, ale to se zlomí :) v neděli hrát stejně, Liberec bude teda silnější než Hradec, ale snad z toho nějaký bod kápne.
  • Se vším souhlasim, ale zase jedeme dvakrát sami na kasu a nic. To ,že hrajeme hezkej hokej,je k prdu, když nejsou body...Kolik jsme prohráli zápasu o gól v sezoně, když jsme spadli?....
  • @Viking67_ to jsme ty šance ani neměli :) ale to neproměnování šancí nás samozřejmě asi mrzet bude..
  • Silny budou,ale k porazeni jsou.Musime se drzet Nasi hry,vepredu makat,litat tam,promenovat aspon jednu ze dvou sanci,a v zadu jednoduse vyndavat gumu z pasma.Pokud by jsme je dokazali obrat o nejakej bod,nejlepe 2-3,tak verim,ze by to kluky opet nakoplo.Tvl co to tam ty PCE vcera delali v tej Plzni?Slusnej narez.Olomouc super fazona,jde jim to,a asi i dobre ze to tam bylo pred Vanocema odlozeny.V Unoru to treba bude opacne v Nas prospech,uvidime.Vcerejsi vykon Naseho mansaftu mi zvedl trochu naladu,i kdyz to bylo bez bodu,cesta spatna neni,vyuzit tam polovinu sanci,byli by bez bodu domaci.Kafkovi odpojili net????? ;)
  • upraveno 5. leden 2019
    Škoda, že vás víc nehraje kjetelovu tipovačku. Ten marnej hon na kafku v takhle malým počtu je trochu vo ničem... :) A přitom taková pěkná hra :)
    Post edited by plasa on
  • Tak mam natipovano.Uprimne receno,uplne jsem na tu tipovacku zapomel.Snad mi ty tablety Kotvicniku co mi nedavno koupila manzelka na zapominani pomuzou. =)

  • upraveno 5. leden 2019
    akorat jsem to sem chtel napsat že i kdyz nejsem na nejaky obchodavani s hraci kord kdyz tym celkem slape,ale nejake oziveni v utoku by to chtelo...nekdo kdo umi dat gol a ukaze nasim jak to je jednoduchy a ty se opet chyti...neco jako minulej rok prisel z usti Vrdlovec....nebo letos na začatku Vlašak...tak kouknu na web a hle...sice to neni strelec ale tak treba vnese novej vitr do utocnych plachet... https://hokejkv.cz/clanek.asp?id=Podkrusnohorsky-presun-ofenzivu-Energie-posili-Jakub-Cerny-10450&fbclid=IwAR2DnxtYzAAYpslqqweC8GFQihrK3oQIhdo3LcN1DbEgo1YfwET4WXJVji0

    Post edited by FeryBo on
  • Plus podepsaní Šenkeřík a Gorčík na další sezonu. Zrovna Kuba Černý není vůbec špatný hokejista dle mého názoru, takže za mě by mohl pomoct v naší žalostné koncovce z posledních zápasů, pro me dobrej trejd, ano je mu 31, ale to si myslim ničemu nevadí, zkušenosti v našem týmu v podání takových hráčů můžou jen pomoct.
  • Někdo mě sháněl?  :)

    Jinak včera na pilszimáčku nádhernej zážitek...
  • Letos Černý za Litvínov 1+1 v 18 zápasech, snad mu Vary budou sedět víc :)
  • Prostě mu to letos v Litvínově nesedlo, Vlach se taky soužil v Třinci a pak se tu rozjel, aby se zase zabrzdil :)) no uvidíme, snad bude platný.
  • kafka: jojo, včera jsem tu demolici jednim okem sledoval a byla to moc pěkná demolice, ten Kovář vás neskutečně zvedl..no jo, to jsou ti rozdíloví hráči, jak někde říkali v TV, hráči co mají úroveŇ nad ELH, v Brně třeba Mueller, v Třinci několik, a to stejný je Kovář, pak takovej hráč najedou dokáže pozvednout neskutečně celý tým a najednou i Gulaš hraje to co se od něj žádá, jen tak dál.
  • Tak jsem na Černocha zvedavej.Špatnej urcite neni.No je to jeste za dlouho,ale ta základní skupina co maj Nasi repre junci příští MS,je masakrojdni.To nemůžou přelézt ani za zlatý prase.No jinak smekám pred Finakama,to byla jízda radost pohledet. ;)
  • So we have a real left wing now (for the 2nd line?).
    I am looking forward.  :)
  • Plutnar and Šenkeřík in one defender line?
    Liberec said: Thanks! 
  • Za normálních okolností bych asi bod s Tygercem bral, ale za těchto okolností asi trochu škoda, ale zápas jsem neviděl.
  • No tak dneska jednoduchý shrnuti zapasu.Opet more sanci na naší straně,ale bohužel,ta koncovka je žalostná.Velikanska skoda té cca.pul minuty pred koncem,tam to kluci krasne vysachovali,a nas borec to mrdnul misto do prázdný kasy do gólmana.Ach jo,mohlo byt veseleji.Bod beru,ale škoda tech dvou.Libaci byli tentokrát hratelny.
  • tak nějak nechapu vlašakovo vetu.... "Kdybychom proměnili alespoň 60% šancí, tak jsme porazili o čtyři, o pět mužstev víc. Je to náš problém, na který musíme reagovat zlepšením obrany."  to mysli jako tak že davaj malo golu proto musi vic branit?? neni lepsi teda promenovat ty sance?? :D
  • Jo, to mi taky nedává smysl =) a kor od útočníka, který bohužel už nedal gol nějaký ten pátek
  • Chomutov na nás už jenom 7 bodů, s tím že máme zápas k dobru ..
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters