HCE Fórum

1115116118120121590

Komentáře

  • Tak Razym do Litvinova. To udelala Cheza dobrej kauf ....
  • pOne napsal(a):
    Tak Razym do Litvinova. To udelala Cheza dobrej kauf ....
    Jo. Akorát si myslím, že ho měli vzít dřív, aby si moh říct svoje k tvorbě kádru... 
  • Chudák Razým... Hlavně i škoda pro nás, Litvínov totiž bude patřit opět mezi hlavní adepty na baráž. Takhle bude přeci jenom mít alespoň naději.
    Ale co, nás baráž zajímat nemusí, my totiž vyhrajeme ten titul B) .
  • Vosa1 napsal(a):
    Chudák Razým... Hlavně i škoda pro nás, Litvínov totiž bude patřit opět mezi hlavní adepty na baráž. Takhle bude přeci jenom mít alespoň naději.
    Ale co, nás baráž zajímat nemusí, my totiž vyhrajeme ten titul B) .
    Mě hlavně překvapilo, že ropácí vyhráli přetahovanou o Tůmu. U psíkožroutů klepalo na dveře a v druhý ruce drželo smlouvu pro něj, hodně extraligových klubů...
  • kafka: On je zvyklej na polni podminky. Ve Slavii dokazal, ze i v totalne rozesranym klubu to umi drzet na urovni. Verim, ze to zvladne i v Cheze. Lepsi volbu by tezko mohli v Litvinove mit v tyhle situaci.
  • Jandac by mel sportovne priznat ze vzit Cervenku byl opet omyl jak dum! Tenhle chlapec proti slabym souperum delal z podprumernych golman hvezdy a se silnejsimk souperi zas vubec nestihal. Dyz jsem ho videl v presilovkovy lajne,tusil jsem ze nasi strany nebezpeci nehrozi. Jinak jsem spoky,USA byli lepsi,my jsme v prvni tretine zustali na parku z utkani s Rakouskem a zaslouzene byli potrestani. Americani byli nebezpecnejsi a bylo videt ze tihle kluci nehrajou v NHL jen protoze jsou z Ameriky. Tim nam nechci nejak krivdit,od pulky zapasu jsme asi hrali to na co jsme meli. Pro me pozitivum nasazeni mladych kluku, za to palec nahoru,nikdo z nich nezklamal a myslim ze nekolika z nich by tenhle turnaj mohl otevrit dvere nekam dal,klidne i casem do NHL. Takze hosi u me dobry.
  • Ja mam smiseny pocity. Na jednu stranu zklamanej nejsem. Na druhou stranu, kde bysme byli bez krejciho a pastrnaka? Naprosto bez sance. Uspech nebyl ale az tak daleko. Bylo treba budto chytit jednu z exkluzivnich kejnovek na delsi tyc. Anebo dat o jednu flaksu vic. Anebo nedelat tak hrozny chyby dozadu (2. a 3. gol). Postup US zaslouzenej. Jen mi srali tema diskusema neustalyma (trener a Larkin). Pritom si nemeli na co stezovat.

    Cervenky jsem se zastaval, ale holt chtel udelat radost kafkovi asi. :-)
  • pOne: no to me rekni za co si Cervenka zaslouzil nejaky zastani? :)) pro me hrac kerej udela v osmi zapasech 0+2 vcetne tymu jako Rakousko,Frantik,Belorus..nema v presilovce ve 1/4finale co delat..ja doufam ze tohodle (nevimzaco) zasluhare uz dalsi trener brat nebude..hokejista to byl svyho casu dobrej,ale ten cas uz odval jako letosni snih..
  • Screepy: Za nic na tomto MS (ne ze bych videl vsechno....). Jen jsem ho nechtel lyncovat predem a dal mu sanci. :-)
  • upraveno 18. květen 2018
    Mno tak za mne obrovským zklamáním vstup do utkání. Přesně po "Jandačovsku" do play off - bez pohybu, bez důrazu, jen sme připosraně čekali na to, copa soupeř udělá. Udělal. A kupodivu se sám neporazil...

    Mno a když člověk porovná hru a přínos obou kapitánů pro tým, je mu jasný, že tuto včera ani jinak dopadnout nemohlo...
    Post edited by kafka on
  • Koukám na nové ceny vstupného a za mě OK. Nedokážu si představit, že by to šlo ještě níž.
    Ale jsme v KV a řada lidí bude nadávat...
  • Mimochodem, ropácí hlásí další posílení kádru.
     Přichází Janus, Petružálek a J.Mikúš prodloužil...
  • @kafka No Ropáci začínají solidně posilovat, nějak moc se mi to nelíbí =)

    @kjetel Souhlas, ty ceny jsou poměrně dobře nastavené, chce to využít euforie z postupu, letos se budou permanentky prodávat určitě lépe než v předchozích ELH sezónách.
  • Ropáci evidentně narazili na nový vrt...
  • Roman Červenka - nejlepší nehrající kapitán v historii našeho hokeje.  =)
  • Nerejte tolik do chudáka Červenky. Víte jak to těžce nesl. Včera se dokonce pokusil samým žalem zastřelit, ale naštěstí do dobře dopadlo. Prý se netrefil.... :)
  • Vossy napsal(a):
    Nerejte tolik do chudáka Červenky. Víte jak to těžce nesl. Včera se dokonce pokusil samým žalem zastřelit, ale naštěstí do dobře dopadlo. Prý se netrefil.... :)
    Jestli bude s tutím netrefováním pokračovat i dále, tak upřímně lituju jeho manželku... :)
  • kafka: Nelituj. Jestli má problém i v tomto, tak třeba bude manželka ráda, když netrefí ani domů :)
  • Já sem hodně zvědavej, kdepa se bude netrefovat příští sezonu. Pač ve hře je i jedna docela brutální varianta...  :s
  • LOL, tak to by byl hit okurkovky :)
  • kafka: Ze by se netrefoval v modrym?  ;) 
  • kjetel napsal(a):
    Koukám na nové ceny vstupného a za mě OK. Nedokážu si představit, že by to šlo ještě níž.
    Ale jsme v KV a řada lidí bude nadávat...
    I know the following comparison is a little bit misleading, but: 4,600 Czech Crowns are 180 Euro, for tickets in the German DEL those seats would cost 700 up to over 1,000 Euros (for a much worse hockey level :s ).  :)
  • > @HawK71 napsal(a):
    > kjetel napsal(a):
    >
    >
    > Koukám na nové ceny vstupného a za mě OK. Nedokážu si představit, že by to šlo ještě níž.
    >
    > Ale jsme v KV a řada lidí bude nadávat...
    >
    >
    >
    >
    > I know the following comparison is a little bit misleading, but: 4,600 Czech Crowns are 180 Euro, for tickets in the German DEL those seats would cost 700 up to over 1,000 Euros (for a much worse hockey level :s ).  :)

    To jsi sem radši ani neměl psát, nebo se vedení inspiruje a přijde se stejnou přímou uměrou. Čím horší hokej, tím vyšší cena :)
  • @Vossy: That is your idea!  =)  
    ...I would like to see the prices for the lower German leagues then.  =)  =)  =)
  • Koukám že u Sasů v Crimmitschau na stojáka za 14 €, na sezení 19 € (to se nedivím, že jezdí raději do Litvínova za 150 stání/250 sezení).

    U Bavorů v Bayreuthu za 15 €/22 €. Obé na druhou bundesligu... 
  • upraveno 19. květen 2018
    Yes, DEL2... mostly standing around on the ice, skating in slow motion, occassionally hitting the puck, sometimes fist fighting, and in between some striped clothed clowns running amok through what they only call "hockey rules".  =)
    That comedy is expensive.  B)
    Post edited by HawK71 on
  • pOne napsal(a):
    kafka: Ze by se netrefoval v modrym?  ;) 
    Doufám že ne. Bohužel i tuta možnost existuje... :'(
  • @kafka To by byl úsměvný pohled =)
  • @Vosa1 takový milý, s přejícným úsměvem ... ;-)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters