HCE Fórum

17980828485632

Komentáře

  • pOne napsal(a):
    kafka: Tak tady hralo roli asi vic faktoru nez to, ze nekdo nekoho nechal setrit. Sparta (co jsem mel moznost videt), tak hrala dost bidne, pro me nepochopitelne, vzhledem ke jmenum na soupisce. Zatimco Liberec po Vanocich chytl neskutecnyho laufa. Existuje nejaka tabulka za rok 2018? Chtel bych videt, Liberec v ty tabulce. A dalsi vec, podivej se na Liberec doma. Druhej flek celkove. Takze pro ne byly prvni dva zapasy doma vyhodou a pak svou praci dokoncili hned na prvni pokus. Ve druhym zapase v Liberci pusobila Sparta vylozene trapne. Ke konci se zmohla akorat k nejakymu raubireni a zapasovym vlozkam, ale hokej ji vubec nesel. Jsem docela zvedavej na Liberec dal.

    Samozřejmě, že se tam sečetlo víc faktorů. A tuto byl jeden z nich. O víkendu sem čet krásnej rozhovor s Jirkou Hanzlíkem. Mluvil mimo jiné i o play off. Za jeden z důvodů našeho vyřazení právě Libercem už ve čtvrtfinále v sezoně, kdypa sme taky vyhráli základní část, označil to, že sme po dvou snadných domácích výhrách polevili  apak už sme se do potřebnýho tempa nedokázali vrátit.

    Máš i pravdu, že Liberec je v tutý sezoně doma výbornej. Ale když se podíváš na sestavu rudý chátry, ktepa vlastně první dvě pětky byly složený z hráčů NHL + KHL, vypadá těch 0:3 naprosto nepochopitelně. Navíc po průběhu, kdypa v podstatě po celou dobu tahala rudá chátra za kratší konec provazu...    
  • kafka: Vsak jsem psal uplne to samy. Dokonce jsem pouzil uplne to samy slovo jako ty "nepochopitelne"  :)

    Neni to hokejovej manazer. Je to realnej zivot. Ne vzdy, co je na papire, je i ve skutecnosti. A v podstate to je na ty hre pekny.....
  • kafka: Myslím si že jakýkoli Varák který zažil sezonu s Liborem Procházkou a dalšími hvězdami v našem týmu nebude nikdy překvapen že to takhle nadupané Spartě nešlo. Sám asi víš že jména nejsou všechno. My si to museli otestovat v Baráži, Sparťani v předkole.
  • @Vossy

    I pilsfandové si prožili podobnou sezonu. To se do Škodovky vrátili před jednou sezonou Kořínek, Řezníček, Vlček, Jirka Kučera i Jonák, v sestavě navíc zůstala i většina opor z minulý sezony, takže každej viděl jako minumum třetí místo.
    Jenže nakonec sme hráli o záchranu... 
  • @pOne

    Jinak máš můj obdiv, že vydržíš trénovat děcka. Já nedávno pomáhal cca 2 měsíce kámošovi, kterýmu vypad kolega kvůli úrazu a musím upřímně říct, že sem litoval už po prvním zápasu. Některý rodiče jsou neuvěřitelný!  Jsou opravdu doslova všehoschopný a  copa mě konkrétně úplně rozsekalo, že podstatně horší jsou maminky... 
  • kafka: Obcas je to boj na vsech frontach. Nechci to tady moc tapetovat.  :)
  • @pOne

    Tak dneska ještě můžeš, ne?

    První zápas semifinále hrajete až zítra. Chtěl sem se zajet podívat, bohužel musím dopoledne do Plzně a vypadá to, že tam budu až do večera...
  • K tomu šetření hráčů,dolecovani zranění atp.No myslim si to podobne,jako kafka.Nikdy neni moc dobry to šetřit,ty zranění jsou pochopitelný,tam to ani jinak nejde.Rekl bych,ze je to kontraproduktivni.Uvidí se na ledě.
  • upraveno 12. březen 2018
    Líbí se mi to nadšení Slávie - postoupit do ELH ne, ale hrát baráž rozhodně ano! :s
    Tak snad jim nevyjde ani jedno =)
    Post edited by three7 on
  • @three7 Extraligové týmy budou Slavii asi hodně fandit =)
  • Hlavně urcite ropaci.Ty by to neprenesli pres srdce,kdyby jejich Cheza,mela misto nas hrat prales.Ale tohle je jeste daleko.
  • Záruba má dnes kamery na třech stadionech, kdepa se hraje play off. Jen na tom čtvrtém ne... :/
    .
  • jo, už je poznávám ... stará dobrá Energie ... :#
  • Měli je na lopate, a po druhém gólů bylo vidět, jak si mysleli že už se Slavie porazí sama. No tak tu je třetí třetina a pro nás první test hodný PO.
  • Pokud by to bylo po první třetině 4:0, nikdo by se nemohl divit...
  • to zas jednou nebyl pámbu doma ... ufff
  • We need three more wins.
  • upraveno 13. březen 2018
    Naprosto otřesná 2. třetina - takhle fakt ne!
    Motor mě nemile překvapil, ale "přej a bude ti přáno" - a já vůl jim tam fandim a oni raději Slavii, tak okej no...
    Post edited by three7 on
  • @three7 To jo, po druhé třetině tam vůči nám byli docela vysmátí =)
  • Our 2nd unit (Brno) has won, too.
  • Paradoxně si myslím že to co se stalo ve druhé třetině, naši potřebovali. Do té doby jeli v PO hladce jak po tobogánu, a pokud ta druhá třetina bude působit po zbytek série v hlavách jako zvednutý varovný prst, tak jen dobře.
  • @Vossy Taková výhra dá týmu mnohem více než hladká výhra 6:0
  • @Vossy and @Vosa1: I agree. This match was an important experience for our team.
  • Tak vcera docela dost lidi,coz bylo dobre.Kluci to v ty 2 tretine trosku vic postolicovali,vubec jsem je nepoznaval.Dostanou gol,a najednou je obraz hry,uplne obracenej.To musi zlepsit,to se muze vymstit.Slavia je kvalitnejsi mansaft nez Smetin,to bylo vcera jasne videt.No bude to s nima hodne tezky,ale nesmime si to ztezovat sami jeste vic.Jinak Budejky doma ruping s Jagrteamem,docela prekvapko.
  • V plejof se až tak úplně na doma/venku nehraje, jako v ZČ, Budějky stejně tak můžou vyplenit Kladno, bylo to tam o jednom golu navíc, stejně jako včera v plejof ELH, oba dva špíly vyrovnaný, jednou se ta miska vah nakloní tam, podruhý onam. Myslim si, že tam je reálný, že se ta série natáhne klidně na 7 zápasů. U nás bych byl rád, kdybychom po 5 zápasech měli klídek. Zkrat se stane, nedělal bych z toho tragédii, ale bylo by dobré se takových blikanců vyvarovat, kor když máme dobře rozehranej zápas, kterej jsme si mohli od prvnéí třetiny v klidu hlídat. Ale jak už bylo psáno, leckdy takvev výstražnej prst je velmi důležitej a kluci alespoň nenabydou dojmu, že už jsou skoro v ELH..makat, makat, makat. Dneska je novej zápas, věřim, že po dnešku to bdue 2:0.
  • Ikdyby to vcera neklaplo a nedopadlo podle predstav, tak kvuli te prvni tretine se vyplatilo jit na hokej. Nevim, kdyz naposledy byla k videni ze strany HCE takova tretina jako vcerejsi prvni. Jestli vubec. Rychlej gol a pak v podstate permanentni hra plna pohybu na jednu branku. Fakt lahudka.

    Od druhy tretiny to chteli ocividne  kluci nejak dopinkat do konce. Dokud to bylo 5na5, tak to bylo dobry. Ale presilovky nas paradoxne vyhodili z tempa. Rozehravka odzadu sla o tri stupne a rychlosti dolu. Hra v utocnym pasmu ve stylu "hledam lepe postaveneho spoluhrace" je o hovne. Myslim, ze je mnohem lepsi varianta to tam solit na branku a verit, ze treba kazda 10. strela se ujme. Slavia behem tri minut bleskove a zakerne :) vyuzila poskytnute prilezitosti a bylo to.

    Ve treti tretine jsme se snazili nahodit na vlnu prvni tretiny. Ale bylo videt, jak je to tezky, kdyz souper vede, je psychicky posilenej a my hrajeme do plnych. Zaplatpambu ze to tam Flek po paradni akci Rachny trefil (chvili predtim jsem v duchu kritizoval prvni lajnu, ze je taky rada na ni, abych neco predvedla). Byly tam dalsi sance, ale aspon ze tenhle gol tam padl.

    Rychle vyuzity prodlouzeni po chybe Slavie za brankou a bleskovy spolupraci Rachna-Flek. A mame prvni zarez.

    Doufam, ze nam ta prostredni pasaz bude poucenim do dalsiho prubehu. Neni mozny takhle laxne hrat dozadu. Kdyz je posledni pred brankou Gorcik, tak to samo o sobe asi neni OK.

    Secteno a podtrzeno to bylo myslim zaslouzeny vitezstvi, byt rekneme ze jsme meli asi trochu toho sportovni stesti. Ale neda se zase zjednodusene rict (jako to rekl as. trenera hosti), ze "vyhral stastnejsi". Tak to podle me nebylo. 1. a 3. tretina byla zcela v nasi rezii. Ze hry jsme vypadli uprostred 2. tretiny.

    ---

    Musim rict, ze se letos celkem povedly posily behem sezony. Ani nevim, kdy naposled to takhle vyslo a klaplo. Vsichni hraci, co prisli, nasli svoje misto. A zkuste si predstavit sestavu bez nich. Predevsim obranu.

    V prvni lajne se mi nezda uz delsi dobu Balan. On tam jako je pritomen, diky tomu mu i body treba naskakujou, ale rozhodne neni (podle me) tim, kdo by neco tvoril. Coz bych rekl, ze je uloha 1. centra. Chapu, ze neni jednoduchy hrat tenhle post, ale kdyz tam zaskakoval Vrdlovec, tak mi tam pasoval mnohem lip, musim rict. No uvidime, snad jeho zkusenosti jeste nejak zurocime, ale zda se mi, ze to neni ono.
  • upraveno 14. březen 2018
    @pOne Naprostý souhlas snad se vším. 

    K Rachůnkovi a první lajně, hodně se po včerejším zápase mluví o Flekovi, avšak ten pouze slíznul Rachůnkovo smetanu. To jeho sólíčko, prokličkování mezi čtyřmi hráči a následná luxusní přihrávka, to bylo něco neuvěřitelného. Jinak jak píšeš především v prvních dvou třetinách byla první lajna (až na Rachůnka) naprosto neviditelná.
    V první třetině se mi nejvíce líbila čtvrtá lajna s Beránkem a Vrdlovcem. Nevím jestli je chyba v mém vedení ale ve třetí třetině jsem si vůbec nevšiml Vrdlovce, snad se mu nic nestalo.
    A to se plynule dostávám k těm posilám; musím říct, že posily se letos opravdu povedly, přesně jak říkáš, nedovedu si představit, co bychom teď dělali bez Kovačeviče, Šenkeříka a Plutnara. A nejsou to jen posily v průběhu sezóny, nesmí se zapomínat třeba na Novotného a Podlipnika. 
    Na závěr bych chtěl ještě vyzdvihnout Stloukala, který hraje v závěru sezóny neskutečně a jeho úvodní akce byla skvostná, a za včerejšek také Beránka, který prokázal, že není jenom skvělý střelec, nýbrž i výborný nahravač. Jeho přihrávka na druhý gól měla opravdu oči a byla naprosto dokonalá.
    Novotného rozehrávky od brány na útočnou modrou dělaly zpočátku Slavii obrovské problémy.
    Ještě jeden takový postřeh; Slavie velmi využívala hybridní icing a vznikaly z toho nebezpečné situace.

    Možná ten můj příspěvek vypadá moc optimisticky, ale na kritiku bude ještě čas. 
    Takže vzhůru dnes pro druhou výhru.
    Post edited by Vosa1 on
  • upraveno 14. březen 2018
    Co je s Krejcim?  Nejak sem nezachytil nejaky info proc nehraje. 

    Nevim jakym zázrakem slavisti prelezli přes Prerov, ale při vsi ucte to pro nas není souper, když jim ty goly vylozene neprinesem na zlatym podnose jak včera tak není co resit a vyhlížíme barage B)
    Post edited by yosef on
  • upraveno 14. březen 2018
    @yosef Zaprvé, Slavia porazila Přerov, a to 4:0 na zápasy.
    Zadruhé, Slavia je jeden z nejhokejovějších týmů, které jsem zde letos viděl (a že jsem viděl všechny).
    Post edited by Vosa1 on
  • Ano, uz sem si ten preklep opravil a tvoje zadruhé se nevylucuje s tim co bylo napsano. Slavie je o parnik jinde nez nas mancaft a na nas absolutne nemaj patrony, když budeme hrat tak jak se PO zapasy hrat mají. Tzn. nedavat si to při stavu 2:0 do prazdny brany,a le dat jim 3 flaksu a v klidu to dohrat.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters