HCE Fórum

1681682684686687700

Komentáře

  • já si myslím, že jak Pluto teď není obránce č1 v týmu, tak se mu hraje mnohem lépe, protože teď pod drobnohledem jsou spíš Jaks, Reunanen či Maminčis
  • Ty kraso ta tabulka je slusne natriskana. Jedna vyhra od 6. mista, 1 prohra od 13. mista :D 
  • Jaks by potřeboval dát gól, by mu to myslím dost pomohlo, tak snad se brzo trefí. Ten tým od něj tu produktivitu potřebuje, protože dozadu to nic extra nebude, což se myslím vědělo když se podepisoval už... Pluty od tý doby co naskočil tak hraje výborně, je to jeden z našich nejlepších obránců, ale lidi ho stejně na tribuně hejtí. Přijde mi, že si lidi vždycky vyberou nějakýho otloukánka a jedou do něj bomby, pak jen čekají až ten hráč udělá chybu, což samozřejmě udělá, protože je to prostě rychlý a každou situaci nemůže ten hráč vyřešit správně. Jako včera Reunanen před tou přesilovkou Kladna. Je to hokejista jako kráva, trochu mi připomíná Martina Hlavačku, akorát někdy zbytečně předržuje puk, včera to měl vyvázt za červenou nahodit a v klidu se mohlo jít vystřídat, pak bysme to už dohráli myslím. Smoleňák souhlas, takovýho hráče na brankoviště bysme potřebovali jako sůl. 4 body za víkend dobrý, mohlo jich být sice víc, ale aspoň mají trochu klid na práci. V pátek to chce porazit Plzeň, je to zápas o 6 bodů, tabulka je vyrovnaná fest a chce to hlavně doma tyhle zápasy proti těm týmům zespodku vyhrávat. 
  • upraveno 7. říjen
    Přesně jak píšete, tak jak tady chybí typickej střelec ala Koblasa tak tu chybí takovejhle hráč jako je Smoleňák, dřív tohle dokázal Vondrc nebo Venca 🤷🏻‍♂️
    Post edited by FeryBo on
  • Přesně tak a snad se Kalous na tyhle typy zaměří do budoucna...střelec a nějaká věž pak by ten kádr hrozně stoupnul si myslím!

    Reunanen souhlas- Přesně typ jako Hlavačka,Nosek, bo Zámorský od sousedů..jak mají tihle beci někde + tak naopak jim schází defenz a nebo některé věci přehráváj,  ale zaplať pánbůh za něj ! Tu defenz musi vyvážit jiní tam já osobně doufám v brzkej návrat Dlapy ...potřebujeme brouska i u naší brány!
    Reunanena bych jen rozdelil od Jakse - společně jim každej zápas v naší přesilovce někdo ujede...1 se stane ,ale tohle už bylo snad 3 zápas v řadě...od sebe a každého do jedné...

    Flaksa34: díky to jsem nevěděl ! Pak není o čem a jasný 2 min...
  • Za mě teda ta naše obrana včera nic moc. No spíš nic, než moc...
    Co mě těší, že si tlučhubu Lukeše naši pěkně vychutnali.
    A výhra na Kladně je letos (prozatím) cennej skalp.
  • @Xaxxz tak ten twitter ucet co psal o tom Gustovi, je uz komplet smazanej.
  • Tak to byl buď nějakej zoufalec, co chtěl být výraznej, tak si vymýšlel, nebo naopak mluvil pravdu, tak mu třeba Dědek zařídil blok, protože tam i často mluvil o Pardubicích :D oba účty mu zablokovali
  • Jinak taky nerozumím tomu, proč hrajou Jaks s Reunanenem spolu přesilovku. Logicky se nabízí jejich rozdělení, chceš mít přece dva top ofenzivní obránce rozdělený v obou PP lajnách
  • chramousky daval tweet ze do telh jdou hraci z waiveru a i kanadani a usa ...domonce i nejaky trener
  • Trener asi Brno, co jsem tak pochytil. A daval nejaky 2 hrace a priznam se, ze z tech fotek to nepoznam. Ale mluvi se o Rouskovi do Sparty
  • Což psal i ten smazanej borec, třeba fakt nekecal

  • Kdyz se hraje az v patek, tak nejaky JPP :)
  • Do Pardubic buď Holaň nebo Hořava, plus chtějí Stránského
  • Dneska se objevilo na facebooku.Kdo z vas pamatuje?
  • upraveno 7. říjen
    @LukasCZ Jáá, klidně bych většinu zvládnul vyjmenovat :D, kdyby to tam nebylo vypsané :D 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Rulík a Hořava pěkný trenérský duo:))
  • Ale co ten PAVEL Kumstat? :D 
  • Me jt o obrzek text kde se pe  DYNAMO PARDUBICE BITE B D  BANK SOK OLDV VS  7102024 71020240D1800 OD 1800 ZIMNT ZTMNISTADONCHRUDIM IMNISTADION t SESTAVA  SOKOLOV HAMALK 85 51 HABAL PULPN A 90 26 4O ROHANM M KLEJNA 9 TUREEK EDIV KRAJIK 12 15 DOROT VRACOVSK A 10 3 IK 48 KERN 19 KREMEN 18 13 KOFRON 89 TOMEEK MAJDA 94 22 ROHAN C 67 BULKA 23 ADMEK CSAMANG LECHTA 88 Taxa JANATA LIGA TRENRI Marika Eismann TRENEREMariskaEismannFeco FeoDneska chytá Hamalčík hmm asi to dává smysl.

    Jsem zvědavý co se dneska urojí jesli tedy něco. 
    Muelller Brno no kam ho tam narvou :D Tam, taky nebude místo někdo půjde asi z kola ven Tipuji že Říčka.
    Jsem zvědavý kdo z waivers se ukáže v Evropě, zajímavé jména tam jsou. 

  • Jsme 2. nejaktivnejsi tym co se strelby tyce. Jak je to s vyuzitim asi vite sami :D 
  • @LukasCZ No jejej, upřímně je to první nebo druhá sezona, kterou jsem začal aktivně sledovat a být fanouškem 😎
  • Tak to já bych dal až tak od 07/08 výš :D
  • Jinak kdyz tady vzpominame na ten tym a zaroven spekulace o posilach…pamatuju si jak jsem se v te dobe dozvidal o novych hracich az pri rozcvicce pred utkanim 😀 doted mi nejakym zpusobem zustaly v hlave posily Alese Kratosky,Hurtaje a golman Bárta 😀
  • LukasCZ
    Ha, dva naší legendární obránci. Reprezentační bek David Hájek a Ríša Bauer 😃 

    Ještě jsem si vzpomněl na Romana Žáka, ale ten tu byl o pár let dřív 😃
  • A prvni cizinec byl Dimitri Suur ne? 😀
  • Nejdřív se jmenoval Rodin(e) a pak se oženil a byl z něho Suur 😃
  • Já slleduju Varský hokej někdy od roku 96, Takže mám v hlavě ještě časy 1. ligy kdy se u nás rozehrával Jirka šlégr, v obraně spolu hráli nejmenší a největší obránce Weiss a Tsygurov, v útoku válel Porák s Vostřákem a hučelo na Opavskýho Hučka kdykoli se dotkl puku. Pamatuju si když jsem na baráž s Opavou který začínal od 18:00 čekal v Plechareně už od 13:00 a okolo 15:00 už byl stadion skoro plnej. Zmrzlej, nohy bolavý, hlasivky vykřičený a zápas prohranej, ale stejně to mám jako jeden z nej zápasů co jsem kdy zažil.
  • Tvl. ono to za 2 roky bude 30 let co rok co rok fandím jak kretén a  zažil jsem vlastně jen první dvě úspěšné sezony v 1. lize, pak 2. úspěšné sezony v extralize když bylo stříbro a pohár a dalších 15 let plácání s jednou radostí při návratu do extraligy. To jsem si za těch skoro 30 let fandění moc PO zápasů neužil. :)
  • Hele úplně prvním cizincem si myslím, že byl Normund Sejejs. 
    OFS 1998-99 KARLOVY VARY NORMUNDS SEJEJS  Aukro
    Jinak 03/04 byla poslední sezona, kde Vary neměli logo na dresu od další už byla v dominanci E logo. 
    Nový hráč se vždy objevil v nějakém to bulletinu nebo prostě na rozbruslení, protože když jsem byl malej tak jsem vždy vstal za brankou hostí u mantáku, dlouhé hodiny čekání :D V té době u nás chytal i Libor Bárta, ale toho si fakt matně pamatuji jenom z kartiček :D Spíš duo Fráňa a Pejchar. 

    Všichni víme, že nejlepší obránce v KV byl Libor Procházka a Michal Mádl :D 

    Jinak až budu mít trochu více času tak vám jsem nasdílím něčo zajímavé, co bude trochu mapovat Karlovarský hokej v čase a hezkou nostalgii. 

    Počet střel je celkem zajímavý, co jsem koukal na data https://www.hokej.cz/tipsport-extraliga/stats-center/team-analytic-stats?season=2018&competition=6475&stats-section=corsi&stats-order=cf&stats-direction=desc

    Vary samozřejmě vždy dole. Ale spíš, když si vzpomeneme na sezony Bruka, vždy mě štavalo, že prostě oni málo střílely a v dalších zápasech nebyla snaha to změnit. 
    Letos je vidět, že když jim Patera řekne střílejte tak to tam prostě střílí ze všech pozic, což minulou sezonu moc nebylo. Nepamatuji si zápasy, kde by Vary v posledníchj dvou sezonách měli víc jak 30+ 35+ střel. 

    Upřímně Vítkovice i Boleslav nám ty zápasy ukradla a to je 6 bodů. Jediný tým, který nás fakt porazil, že hrál dobře byl Litvínov. Kam tedy mířím, pokud naši budou pravidelně bodovat, dostanou se do pozitivního skoré, tak pomalu by se mohli dostat do pozice černého koně. 

    Snad to bude ještě zajímavé :D Jsem zvědavý na Plzeň. Jelikož tam je golová impotence jak vyšitá. 8 zápasů a 13 golů je hodně špatný. 
  • 96/97 - 1. místo v první lize, baráž o postup 7 zápasů s Opavou prohra 3:4
    97/98 - 13. místo bez vyřazovacích zápasů
    98/99 - 11. místo bez vyřazovacích zápasů
    99/00 - 11. místo bez vyřazovacích zápasů
    00/01 - 14. místo baráž o udržení 6 zápasů s Chomutovem výhra 4:2
    01/02 - 10. místo bez vyřazovacích zápasů
    02/03 - 10. místo bez vyřazovacích zápasů
    03/04 - 12. místo bez vyřazovacích zápasů
    04/05 - 10. místo bez vyřazovacích zápasů
    05/06 - 10. místo bez vyřazovacích zápasů
    06/07 - 7. místo ZČ, předkolo PO s 10. Třincem prohra 0:3
    07/08 - 4. místo ZČ, LIT 4:1, ČB 4:3, SLA 3:4, Vícemistři
    08/09 - 6. misto ZČ, LIT 4:0, SPA 4:2, SLA 4:2, Mistři
    09/10 - 11. místo ZČ, po zápasech o umístění jsme klesli na 13. míslo (12 zápasů play out)
    10/11 - 10. místo ZČ. předkolo PO se 7. Slavií prohra 2:3
    11/12 - 11. místo ZČ, po zápasech o umístění jsme 11. místo udrželi (12 zápasů play out)
    12/13 - 12. místo ZČ, po zápasech o umístění jsme 12. místo udrželi (6 zápasů play out)
    13/14 - 12. místo ZČ, po zápasech o umístění jsme 12. místo udrželi (6 zápasů play out)
    14/15 - 12. místo ZČ, po zápasech o umístění jsme si polepšili na 11. místo (6 zápasů play out)
    15/16 - 14. místo ZČ, po zápasech o umístění jsme na 14. místě i skončili (6 zápasů play out), Rozšířená baráž po 12. zápasech 2 místo a udržení extraligy
    16/17 - 13. místo ZČ, po zápasech o umístění jsme na 13. místě i skončili (6 zápasů play out), Rozšířená baráž po 12. zápasech 3. místo a sestup do 1. ligy
    17/18 - 1. místo v první lize, PO VSE 4.0, SLA 4:0, Rozšířená baráž Rozšířená baráž po 12. zápasech 2. místo a postup do extraligy
    18/19 - 12. místo ZČ, po zápasech o umístění jsme 12. místo udrželi (6 zápasů play out)
    19/20 - 9. místo ZČ, předkolo PO s 8. Hradcem Králové 1:1 (Ukončeno COVID)
    20/21 - 10. místo ZČ. předkolo PO se 7. Pardubicemi prohra 1:3
    21/22 - 12. místo ZČ. předkolo PO s 5. Pardubicemi prohra 0:3
    22/23 - 9. místo ZČ, předkolo PO s 8. Olomoucí prohra 1:3
    23/24 - 11. místo ZČ. předkolo PO s 6. Č, Budějovicemi prohra 0:3

    Takže 28 sezon co sleduju hokej:

    PO extraligy  6 serií ale za to 5 z nich vyhraných celkem 35zápasů, 23 výher a 12 proher
    PO první ligy 2 serie obě vyhrané, 8 zápasů a všechny vyhrané
    Předkolo PO 7x  z toho 6 prohraných a jedno zrušené, 24 zápasů, 5 výher a 19 proher
    Baráže o postup 2x a celkem 19 zápasů
    Baráž o sestup  3x a celkem 30 zápasů
    Play out 48 zápasů

    Umístění v první lize 2x 1. místo
    Umístění v extralize 21x 10. a níž, 5x 9 a výš

    Když si to takhle shrnu, tak se vůbec nedivím že je náročné sem dostat jakéhokoli ambiciozního hráče který chce něco dokázat. Za naš působení v extralize jsme věčně 10 a horší, přes předkolo PO se neumíme dostat a v baráži jsme odehrali skoro stejně zápasů jako v PO. Myslím že Kalous to nemá vůbec jednoduché. Prakticky až na ty tři sezony (Venera, Paleček) jsme neustále ve spodní třetině tabulky.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters