HCE Fórum

1654655656657659

Komentáře

  • A vlastne hruzostrasny 2. tretiny jsme meli taky, prvni zapas a hned tam mame 0:2 :D 
  • To není první kolo, jak jsem si představoval...
  • tak mě se líbí jak hrajou,i je docela přehrávame,ale prostě koncovka nás snad bude trápit každý rok :/
  • Procházka 2+0, to bude na Facebooku dneska veselo :)
  • Ty naše přesilovky. V tom jsme snad prokletý
  • Začátek jako loni konec, kdo to má :D
  • Nemyslím si, že by byla úplně vymyšlená ta přesilovka před 2:0, ale celkově to dneska byla o produktivitě. Mohli jsme to mít ve svých rukách. Z Kloučka jsme udělali gólmana pro NHL. Těch šancí ještě za stavu 0:0 bylo dost a na druhou stranu těch pozičních chyb taky. Škoda v tom, že Motor takovej doma celou sezónu nebude, nějakej bod ve hře určitě byl…

    Viděl jsem pozitivní věci a mám i několik otazníků, včetně nasazování lajn, ale uvidíme po víkendu. Teď to jsou dojmy po prvním špílu, kterýho je teda škoda…

    Btw - duo Kofroň a Procházka jsou zatím dost HOT v Sokolově. A je to dobře, takhle musí pokračovat (resp tak by to mělo fungovat) a s tím sebevědomím pak můžou dostat šanci...
  • Vymalováno, paráda...
  • 3:0 je trochu prokletí. 

    Herní projev se změnil. Nejsem tak nasraný, protože se mi ta jejich hra líbila. Herně byly lepší. Tvořili šance, dostatečně střílely. Nejsou to zápasy, kde bylo 15 střel. Ta poslední přesilovka už byla nervózní. To se dalo čekat, že tam prostě ji zahrají špatně. Měli více ze hry, myslím si, že mohou jet domů a mají na čem pracovat. Dneska nejslabší článek Kružík a Koffer. Žeby Kofron a Prochazka back?? 

    Je to trochu nešťastné. Klouček dobře zachytal. 
  • Tak máme za sebou takový vzpomínkový zápas na loňskou sezonu.

    ✅ Nevstřelit ani gól
    ✅ Nevyužít žádnou přesilovku, ani 5 na 3
    ✅ Zápas prohrát ve 2. třetině

    Jedna věc, kterou chválím a která loni nebyla. 3 min před koncem při přesilovce timeout a pak pokus bez gólmana.

    Ale jsem v klidu. Loni byl začátek snový a sezóna na hovno. Ještě je čas.
  • Vyrovnanej zápas, kterej rozhodla produktivita...škoda o tomhle to prostě bude proměnit to málo a přesilovky.Myslel jsem si ,ze problém budeme mit v utoku a bylo to tak dneska ...no nic jde se dál je to první kolo ...Procházka v Sokolově je ,ale volovina o tom žádná tam máji být jiní...
  • Ta přesilovka 5 na 3 byla krátká. Navíc se nevyhrálo buly a už máš skoro po čase. Nevím jestli tam byla střela. 
  • Je tam dost pozitivní věcí. 35 střel si ani nepamatuji, kdy to bylo. Schválně jestli to bylo při nějakém tom 0: výsledku xD 
  • Je pravda, ze loni to bylo 0 golu a k tomu 12 strel :D ale zase z 35 strel nedat ani gol naprosto prumernymu golmanovi, jako je Kloucek.. potrebujem strelce :X
  • Někdo se tu před začátkem sezóny zmínil, že nejčastější skóre s nulou bylo 3:0. No a máme ho tu zase 🤦. Osobně od deváté minutu první třetiny až do půlky druhe se mi herní projev líbil. Zbytek stál za velký..... Myslím si, že nám chybí rozdílový střelec. Koffer to je " černý Petr" z Pardubic. Pořád je to první zápas sezóny a je čas se sehrát víc a poučit. Loni jsme první tři zápasy góly stříleli a vyhráli ale zbytek sezóny placana bez změny herního projevu. Tak snad v pátek překvapí doma.
  • Jinak kdyz vezmu nase konkurenty - Boleslav obrat z 0:2 za 3 body, Plzen obrat kde 2x prohravala za 2 body.
  • Dle expertů je naším konkurentem Kladno, který teče v Pardubkách, takže tady nějaký pozitivum je :D
  • A skore ma horsi nez my, takze nohy na stul a klid! :D
  • Tak já bych místo Křuzika do druhého dal Procházku a místo Koffera dal Kofroňe,i když jsem na něj většinou nadával 😆ale Koffer a Kružík nic moc, líbil se mi první útok a třetí útok 💪,ale ty přesilovky se nezlepšili vůbec 🥺
  • upraveno 18. září
    Jsme na tom stejně jako Třinec, Kometa - dle medií to jsou conteders na vítěze :) 

    Meanwhile Sockolov 1. tabulce Kofron a Procházka hot af ...... to je prostě jak naschvál :D 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Procházka s Šikem ale určitě up a Kružík se Sapim down...bohužel snad to Pateru brzo trkne...Sapi a Čihař v týhle konkurenci nemůžou hrát oba ,ale bohužel jen jeden ...Šik je vic obouchanej první ligou mezi chlapama...jsem rád za šanci mladejm, ale to by sme museli mít super gólové 1 dvě řady což nemáme, takže potřebujeme aspoň 3 vyrovnaný kde bude každá schopná dat gola...
  • Prochazka hattrick :) ten navrat do Varu bude rychlej bych rekl
  • Nemá hattrick, má 2+1
  • Ale souhlas, on zpět, Koffer dolů
  • upraveno 18. září
    Podle onlajnu hattrick:  2. Procházka (Kofroň), 36. Procházka (Kofroň), 60. Procházka 

    Tak ještě se sirénou, kdy už bylo o všem rozhodnuto poslal kotouč do odkryté branky ONDŘEJ PROCHÁZKA, pro kterého ale může být göl důležitý, neboť tak dovršil hattrick!
    Post edited by kinkis on
  • upraveno 18. září
    Nemá náhodou Procházka 4 góly za ty 2 zápasy? No ono je to jedno, protože lidi ho tu nechtěli, když to není žádnej střelec, tak co už...
    Post edited by three7 on
  • A dle livesportu 2+1, tak nevim
  • Situace. Prochazka dorazí a zase bude jalovej :D :D :D 
  • Více jak 90% pravděpodobnost :D
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters