HCE Fórum

1611612614616617649

Komentáře

  • Mě se líbí jak na to lidi nadávají :D a především na Beránka :D
    Taky si myslím, že to má zasloužený v těch zápasech hrál dobře. Je tam od černé práce, defenzivní činnost + forčeking. Jsou tam nějaké jména, které bych osobně nebral. Ale celkově je to slabší no. Aspoň člověk vyhraje hezké peníze na tipsportu. 
  • Ja co nechapu je nominace Stranskyho a nenominace Vrany. Stransky za me bida neskutecna, Vrana makal, byl videt a nejede..
  • Vůbec nechápu, že upřednostnil Kousala se Stranskym před Noskem a Vránou…za Beryho jsem rád, v klidu by tam mohl par zápasu vedle Kondela odehrát
  • Ohledně Vrány - nejsem jeho fanoušek a jsem toho názoru, že šancí dostal už mnoho a stále nic. 

    Nicméně!  Jeho povolání do repre spíš byl jenom formalita, aby neměli dusno u medii tréneři, že proč ho nepovolali. Ale už předem bylo rozhodnuto, že prostě na MS nepojede, i kdyby hrál jak bůh pričemž v Brně hrál okey asi si to místo na základě výkonu vybojoval dle, ale do tipvoačky do nominace jsem ho nedal, protože ho prostě nemám rád. 
  • Dostalo se ke mě zajimavy info…je to od známého který mi řekl o příchodu Šika už někdy v unoru…takže to asi nebude úplný JPP, ale něco na tom pravdy bude…ale prý ten Polášek a Nedomlel byli domluveni s Brukem 🤦🏻‍♂️ a měli přijít ale tím ze on tu už není tak nepřijdou…což už je asi jasne, pak měl přijít nejakej TOP Fin, ale ten to v nedávné době odřekl…možná se informoval od Kangy a Hutta jak to tu je 🤷🏻‍♂️ Má přijít nějaký Američan ze slovensky ligy který má za sebou asi 6 otřesů mozku a letos toho moc neodehrál…měli údajně vytipovano a vyskautováno okolo 50ti hráčů a v podstatě nepřišel nikdo, buď nechtěl, nebo se finančně neshodli, nebo neprošel u majitele. A poslední taková perla je…ale to bych bral trosku s rezervou ze by snad majitele to chtěli příští rok prodat, poplatit všechny pohledávky atd aby klub byl čistý a pustit to, vzali si prý velký sousto a podcenili své síly. Na jednu stranu se mi to nezdá, Šenkypl se jen tak něčeho nevzdává, na druhou stranu jestli to má na starosti Tobolka a Šenkypl dostává zkreslené informace o tom kdo už je podepsaného, kdo je domluvenej atd. tak bych se tomu asi nedivil. Hlavně když slibujou a slibujou a vidí ze to asi tak jednoduchý není i to sem dotáhnout nějaký hrace.
    No prej to bude letos v Kv hodně zajimavy.
  • Ten Američan byl až do zranění nejlepším hráčem tý ligy…byl úplně jinde, u nej to je strasnej risk
  • Ferybo: Některý věci z toho, co píšeš můžu potvrdit. O Poláškovi jsem to tady už psal, byl domluvený s Brukem, že sem půjde..... Když podepsali Kalouse, tak to padlo, on nechce hrát pod Kalousem a Kalous nechce jeho, takže to dopadlo v zásadě podle očekávání. A z mých zdrojů mám potvrzený i to, že pokud tahle sezona nedopadne, tak majitel /tzn. Šenkypl, protože to je majitel, Tobolka je NIC/ bude přemýšlet, že se toho zbaví. Prý přecenili ten region, co se týče potencionálních finančních partnerů, Šenkypl už za právě skončenou sezonu doplácel celkem ranec /takže neměli rozpočet asi úplně pokrytej/. Takže tak, letos se myslím bude hrát o víc než o to čtvrtfinále /pořád tenhle cíl prý zůstává!/.
    Jinak teda složení toho kádru zatím, většinu kluků, co přišli jsem teda věděl dopředu..... za mě jak píše bxl od třetí lajny dozadu dobrý, zvýší se konkurence, odchovanci /pokud to budou moct hrát/ jsou vždycky plus. To je ale všechno, první dvě lajny, jak mají vymyšlený, to popravdě jsem dost zvědavej...... protože postavení v tabulce Ti vždycky uhrajou první dvě lajny + golmán. Hráči na trhu byli a pořád jsou, ale přijde mi jako by prostě do toho nechtěli sypat prachy......
    K Berymu - to, že tady shání pozemek s lesem přece neznamená, že se nebude chtít sportovně posunout a jít někam do týmu, kde si o něco zahraje. Podle všeho to vypadá, že si tady buduje nějaký zázemí, což však nemusí nutně znamenat, že nebude chtít odejít. Co já vím, tak ven pokukoval už po konci letošní sezony ....... 
  • No pokud by po sezoně 24/25 došlo k prodeji, tak si troufám říct,ze to o může být i konečná. Silného majitele se dle mě nesežene.
  • Zajímavé...pak má bejt fanoušek optimista 😉 ale dokud nejde o život tak jde fakt o h...o! Já si třeba už za Holoubkovi éry říkal, že ten až se na to jednou vy...e tak to tady padne , protože sem žádného jiného blázna neseženu a našel se! Ono to nák dopadne...už tu byli i horší časy kdy vejplaty nechodily a první liga...Něco na tom určitě může bejt na druhou stranu si říkám kdyby měl Šenkypl tenhle úmysl tak proč by bral všechny(sponzory)do Ameriky ze který se vrátili cca před měsícem a kousek a vyprávěl tam o vizi té přestavbě teď atd...( i ten veljet ho musel stát velikej balík nejelo jich málo)...
    Uvidíme! Stejně jako posily...Samozřejmě už to chce nějakej posun (úspěch..) bez toho to asi je otázka času, že se to opravdu rozpadne...
  • Pritom by stačilo, kdyby se přivedl fulltime GM, kterej tomu rozumí…
  • upraveno 6. květen
    No takže se zase rozjíždí ten zacarovanej kruh…nesezenes hrace —> nemůžeš pomyslet na vyšší příčky —> nepohybujes se ve vyšších příčkách —> nejsou sponzoři —> nemáš sponzory musíš vše dotovat sám —> nechceš to dotovat sám —> nebudeš mít lepší hráče 🤷🏻‍♂️🤦🏻‍♂️

    Měli jednu sezonu do toho proste nasypat…ne samozřejmě stylem jako Dědek…a pokud by se udělalo čtvrtfinále nebo třeba semi tak by viděli ze lidi o to tady maj zájem, natahlo by to další sponzory a hned by se mohlo vymyslet dal a třeba zkusit nejakej ten koncept. A ne přijít s tím ze se pojede podle nějakýho konceptu a nedej bože ze během 2 sezon nebude aspoň semifinále….kord když tomu hovno rozumí a jsou obklopeni nebo se obklopí lidma kterými se obklopili. Pak tady začnou vyskakovat jak jsou zklamaní atd atd když během sezóny s tím týmem vůbec nic neudělali…maximálně tak marketing zlepšili, soutěže atd za což aspoň palec nahoru, ale na tym se úplně vys… a když vedeli ze s tím nic dělat nebudou ze to nějak doklepou meli se soustředit na další sezonu a začít budovat už v prosinci. Nejspíš tam asi nejakej zájem byl podle těch info ale tak když vidím ze hraci sem nechtějí protože se tu hraje věcně dno tak je proste zaplatím když ty peníze mám a hlavně se s nimi “vytahují” ze finance nejsou problém…musím něco obětovat a pak doufat ze se zadari a časem se vše vrátí. Já vím ze teď tady budu ukamenovanej za to ze si dovoluju psát ze měli zaplatit nějaký ty lepší hrace a ne sem tahat “juniory” ale ať pak neříkají ze pokud se neudělá čtvrtfinále tak to prodají…anebo jo, ať to táhnout ty mladí kluci, já jsem za ne rad, dáme si to s Kladnem, pak projedem baráž, oni to prodej a třeba to zas vezme Karel nebo třeba suas a budeme dělat sokolovu béčko proč ne 🤷🏻‍♂️
    Sorry za tapetu ale už jsem se musel vyplakat když vidím jak vlastně ani neví co chtějí a chovají se stejně k tomu týmu jako vyjebali s kangou…čekali jsme víc, ale aby jsme mu nějak pomohli to ne tak to raději svedou na další věci místo toho aby řekli jsme vocasove, podcenili jsme to, jde to za námi, poučili jsme se a uděláme to lip.
    Post edited by FeryBo on

  • Já si myslím, že když se ta vaše parta fandů sejde, tak jste horší drbny, než báby na trhu... 
  • Ja vidim z mýho pohledu 2 základní problémy, pokud jde o sportovní stránku:
    1. neexistující vedení týmu / klubu - loni byl klub / KV Arena jak vybrakovanej squat
    2. velkej rozdíl mezi slibama a realitou 

    K tý dvojce: Asi bych v pohodě pochopil, kdyby se řeklo: jsme a budeme malej skromnej klub, kterej si nemůže nijak vyskakovat, budeme mezistanice pro mladý hráče a odchovance, který jinde nemají prostor a tady ho dostanou (a tak bude pracovat i sportovní vedení, pokud teda nějaký bude!!). A buď to vyjde a nebo ne. Zanadáváme si jako obvykle a život jde dál. Vidím tady ale velkej rozpor mezi slibama/očekáváním a realitou. A to žádnýma sockama nedohoníš.....
  • souhlas s @pOne, ale jednu poznamku k diskusi nad pristi sezonou. zatim tady jen resime, ze nejsou spekulace, ze urcite nikoho nemaji atd... muzeme na to koukat ale i opacne... tym drzeli pohromade (i na prani Bruka) a ten tym dle myho nebyl hladovej a takovej uspokojenej s tim, ze to na to 12. misto nejak umlati. rozhodli se udelat prestavbu tymu = ja celkem souhlasim. zacinaji budovat nove varske jadro po hracich co hrali MHL - Jiska, Sapi, Sik, snad i Turecek atd. zase souhlasim. tyhle kluci to zatim (az na Jiskru) nemuzou uplne, ale za 2-3 sezony... no a ted "zbyva" doplnit tym o rozdilove hrace, Kubelka slibuje, ze neco se oznamovat bude, takze ja cekam a zhodnotim to pak...

    nevim a neznam senkypluv zamer s HCE, ale ve vsech svych aktivitach to neni nutne sprinter, ale nekdo kdo cilene a postupne buduje. myslim, ze pokud si stezuje na podceneni podnikatelskeho supportu, tak si prilis moc o kraji nezjistil. kde bych podceneni chapal je lidske vybaveni vedeni klubu. asi si myslel, ze je jednoudussi sehnat jak sportovni, tak celkove vedeni... sportovni profi usek mame od leta poresen... kazdopadne pro sezonu zustava (aspon podle me) ukol, kdo je hlava/tvar klubu a spojuje profi (Kalous) a mladez (Ryzuk). 
  • By mě zajímalo proč ten Jandač nešel k nám? 🤣
  • Uklizečka:bo s ním je i Venca Pletka a šály s ním už nemáte
  • Václav Pletka v KV taky hrál nějakou sezónu 🤣
  • Když jsem viděl 12 nových příspěvků, čekal jsme nějakou novou oznámenou posilu.. místo toho se dozvim, že letos možná půjdu na HCE naposled .. to je fakt pondělí jak vyšitý
  • Ty spekulace ohledně případného prodeje potvrzuji, taky jsem to zaslechl.
  • Hokej dotují ,,blázni " co hokej Milujou ! Holub ač měl mouchy takovej byl...bez top sponzora ( škodovka v Bolce ,Betano,Fortuna, atd...)nezbejvá než to dotovat! Do Varů se nikdo nepohrne...Pak je tu cesta Olomouce jenže na tu naject není snadný aby se nespadlo ...Šenkypl má svého dost a k Varům ho nepojí nic! No sem zvědav! Asi jsem nečekal, že by tu byl 20 let jak Holub , ale po 2 letech by to bylo hooodně rychlé ale nic není hotové a 100 % Něco na tom může bejt , ale ono se to už prodávalo tolikrát!
  • A pak po takovejch příspěvcích přijde někdo a napíše, ať nebrečíme, ať nejsme pesimisti atd. Ale všecky ty zákulisní NEGATIVNÍ informace člověku moc nadějí nedávají. A posily stále NIKDE....
  • opravte me zda rikam neco spatne, ale jedine co muze Senkypl prodat je jeho podil v klubu (43%). Predpokladam, ze "majetkem" klubu jsou tak maximalne prava hracu. Jestli si ten konstrukt kdyz se to prodavalo pamatuju dobre, tak licenci "vlastni" hokejovej spolek. ten to samozrejme bez silneho majitele muze jen tezko provozovat... a to ponecham stranou, ze 40% tam ma mesto.

    navic letos se do toho obul. prisel kalous a vymenila se pulka muzstva. takze tohle bude uz Senkyplova Energie a ne Holoubkova. proste se mi ten prodej nezda. spis me zajima co daji dohromady a jak to bude fungovat jako tym. 
  • upraveno 6. květen
    @Kulasec bych tam píchnul vidle ...
    Post edited by kafka_jr on
  • > @three7 napsal(a):
    > A pak po takovejch příspěvcích přijde někdo a napíše, ať nebrečíme, ať nejsme pesimisti atd. Ale všecky ty zákulisní NEGATIVNÍ informace člověku moc nadějí nedávají. A posily stále NIKDE....

    A to budu ja🙂 protoze breceni hysterie a nadavani je tu dost a rekl bych ze dost s predstihem. Chapu ze jste nedockavy ale tady se dva mesice v kuse vydavaji soudy nad necim co se nevi. A je to porad dokola🙂
  • Furt je tu sance ze nasadi brusle Patera s Moravce 😀👍
  • Když si nemůžeme psát o opravdovejch posílách tak musíme mít jiný téma 😉 jinak by to nebylo Varské fórum kdyby byla nuda...
    Podle Kubelky někdo podepsanej je ...
    Uvidíme kdo a určitě se bude hledat a čekat dal klidně i do toho září si myslím...
    No a po sezóně jaká bude se uvidí ...ohraná písnička...samozřejmě že bejt to bez posunu k lepšímu chápu, že Šenkypl může ztratit ,,chuť " se s tím prát dál ..al to je kdyby a za dlouho a spousta věcí to může změnit
  • Úvaha

    Kdyby to realně chtěl prodat. Tak v podstatě nepošle dál Rachunka, Huttulu, neposílí sportovní celkem a neveme Pateru a Moravce. Nechá vše při starém. Ale jsou tady prostě kroky co říkají chci to změnit, mám plán pokračuji. 

    Klub začal více se prezentovat veřejnosti. 
    Soc a Marketing se také výrazně zlepšilo. 
    Ten letní kamp co plánují.

    Prostě tohle nevypadá, jako by to chtěl zabalit. 
  • upraveno 6. květen
    Nevypadá nevypadá, to může nevypadat a pak si jednoho dne řekneš, stačí, a hodíš inzerát prodám hokejový klub. Tohle je byznys jako každý jiný, a pokud to není tvoje quilty pleasure tak tím víc, protože tahle quilty pleasure v českých luzích a hájích ti nevydělá ani na slanou vodu..takže to musí být aspoň částečně quilty pleasure a musíš za tím vidět větší rozměr než je to že tě to stojí peníze. Přínos pro mládežníky, pro region..je tam spousta přesahů který se nedají finančně měřit nebo velmi obtížně, ale je jasný, že mít nebo nemít ELH klub v regionu je sakra rozdíl
    Post edited by Screepy on
  • ja si ale porad myslim, ze ten jeho napad byt atraktivni pro mlade nadejne hrace tzn neco jako prestupni klub, je spravny. proste mi to prijde rozumnejsi nez do toho sypat nesmysly jak Dedek. Ocekaval bych, ze se zacne debatovat o stavbe hotelu/intru pro mladezniky primo v arealu a idealne se skolou tamtez (mozna i ve spojeni s volejbalistama). summer akademie co poradaji, pripravny kemp pro juniory (co se chteji dostat do kadru) jsou super akce. samozrejme Ti nastane situace, kdy kluk v Vysociny/Slovenska sebere misto nasemu, ale to je ta konkurence, ktera te posouva dal a nuti se porad zlepsovat. 

    ALE pokud nebude stabilni acko, majici realnou sanci na ctvrtfinale (a tudiz muze nechat nejakeho mladsiho hrace i presilovku, kdyz ma formu), tak proste ti mladi neprijdou. kdyz to hrajes tak, abys umlatil 12 misto, je to o kreci a ti mladi si nezahraji/nerozvinou se...

      
  • jo a tohle vsechno potrebuje nastavit jak sportovne, tak ekonomicky. no a proto chybi GM. a toto muze byt Senkyplova nocni mura, proste nemuzes sehnat lidi, ketrym muzes verit, budou tady a daji profi/mladez/ekonomiku do jedne linie... dokonce si myslim, ze tento clovek nemusi byt ani hokejovy odbornik... ale pokud takovy nekdo je, tak je v Praze a dela treba uplne jinej sport... 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters