HCE Fórum

1613615617618619

Komentáře

  • upraveno 6. květen
    Ty kraso, tady se fakt behem okurkovy napise serial, kterej by se dal zfilmovat. Byl jsem tady taky v posledni dobe jen parkrat a celkem negativni, ALE:

    - vsichni jsme vedeli, ze sportovni koncepce neni a lidi domluveny taky ne, takze ocekavat ted nejaky zazraky, to proste nejde
    - kdyby neodesel Bruk, jeste by se neco udelalo, ale stalo se
    - udelal se Kalous a celej novej realizak
    - sečteno, podtrzeno je vycisteno a da se na tom zacit neco stavet

    Klub je trochu stabilizovanej, co se tyce struktury. Ze je ta denni operativa spis amatérská a nikdo tomu nerozumi, to je holej fakt. A tady narazime stale na toho chybějícího GM s jasne definovanou odpovědnosti. Bohuzel Tobolka to fakt nedela dobre (z pohledu podnikatele možná ano, z pohledu sportovní organizace méně) a jeho kolegyne z firmy by mel mit taky jinou odpovednost. Prostě ta struktura musí být z lidí (aktuálně spíš z Tobolkovo firmy), co jsou tady, co budou / začnou mít vazbu na HCE, na Vary, na region a budou mít motivaci tady něco budovat - viz třeba Dan Kubelka a redakce. To z principu možný teď není. Nemám jim to za zlý, z domova a za monitorem je každej chytřejší. S tou odpovědností je te pak horší, ale musí se počítat i s kritickým hodnocením nebo názorem. A tady prostor pro zlepšení je. Co se sportovni stranky tyce, tak ta je velmi posílena, ale vysledky muzou byt videt klidne az v priprave na sezonu 25/26.

    Téma prodej. Ano, neco ven prosakuje a jsou to opravdu jen dohady a varianty. Nevim, jak moc v tom bude figurovat Tobolka, ale Senkypl urcite nema v planu po 2 letech utikat. Ten clovek by mohl klidne Dedkovi konkurovat, ale nechci a neudela to. Navic si tu vazbu sem buduje postupne a s pripadnym aspon malym úspěchem to bude vetsi a vetsi. Je trosku nesmysl tady o tom ted mluvit. Protoze ted s jistotou reknu, ze nic s prodejem v teto nadchazejici sezone tema nebude…
    Post edited by HCE_Majkl on
  • GM se tedy ani neresi, protoze to Tobolku bavi? Nebo co je vlastne ten duvod?
  • Téma bude se zuby, nehty, udržet.
  • To je totiž taktika na @HCE_Majkl aby sdělil jestli něco neví. 😂

  • Z Plzne tam na par minut nepojedu, ale kdybyste zitra nekdo nemel co delat a chtel byt ""slavny"" :D jen teda nutnost napsat Danovi
  • upraveno 6. květen
    @Uklízečka_kabiny_HCE Pokud budu vedet, vyzvanim jedine na Discordu 😎

    No ja spis poprve vyckavam, zda ty dve permice do 109ky vubec koupim…
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Ke koupi permice me presvedci spis naka ta topova posila nez promovideo😀😀
  • Ahoj! Normálně si tady jen občas něco pročtu, ale když už tu padla o mně zmínka, tak rád objasním některé věci ;)

    Nejdřív k tomu Berymu - bral jsem to z celkového hlediska, nikde nic ofiko samozřejmě není a nikde podepsáno nejspíš nemá, spíš je to moje domněnka, jelikož už loni o něj byl zájem z Finska a jak je často v repre, tak jde rozhodně vidět, a zároveň si myslím, že už bude chtít se posunout dál, než se v uvozovkách plácat tady, kde si na úspěch ještě dlouho počkáme.

    Celkově - na Twitteru se snažím trošku rozvířit vody ohledně Energie jako to dělají fanoušci jiných klubu v TELH na X, jelikož mi to přišlo mrtvé z naší fan strany na téhle platformě. Snažím se psát zajímavě, samozřejmě ne všechno musí být pravda, ale snažím se čerpat z mých relevantních zdrojů a ohledně přestupů psát věci, které jsou aspoň trošku pravdivé a pokud něco nedopadne, tak i to se stane, nevidím do klubu tolik, jen čerpám z mých několika dobrých zdrojů. 🙂 Takže se předem omlouvám za některé "nepravdy", ale většinou to info mám z ověřených zdrojů.

    Díky a přeji pěkný den!⛲️
  • @jakub_cerno ;

    Na Twitteru to děláš dobře, jsem rád, že tam máme taky někoho aktivního od nás...určitě pokračuj  :)
  • @jakub_cerno pridavam take pochvalu za prezentaci na X :)
  • Já působím na FB, protože Twitter mi nikdy moc nepřišel k srsti to jejích UI je těžko pádně, ale taky se připojuji k pochvale. Jako ve výsledku jak se šíří vody všude jinde tak je asi jedno kdo co napíše :D 
  • K tomu prodeji: V případě, že by k tomu došlo a Šenkypl /Tobolka se svými 7% v tomhle ohledu nehraje žádnou roli/ nemusí nutně znamenat, že by to byl konec extraligového hokeje ve Varech. 40% má pořád město a 10% hokejový spolek okolo Vaňka ...... Uvidíme co bude. Nějaká koncepce tam vidět je, hrát mladý kluky se vztahem k regionu /pokud na to budou mít/ je něco, co tady léta chybělo. Ve Varech víc než kdekoli jinde platilo, že nejhorší pozici tady měli vždycky odchovanci.... Tohle rozhodně kvituji. Jenom nerozumím tomu, že teďka půjdeme cestou nějakých experimentů s cizincema. Potřebujeme za mě minimálně 1 rozdílového beka, spíš 2 teda, a minimálně 2 útočníky do prvních dvou lajn, spíš 3 /Kobliho odchod se pořád nepodařilo nahradit/. Těch hráčů na trhu bylo dost, myslím hráčů, kde máš nějakou jistotu, jsou prověřený extraligou. Jasně nemusí se to vždycky povést, ale máš nějakou jistotu, že ty hráči mají v extralize něco odehráno. Z týhle kolonky hráčů jsme ale nedovedli zatím nikoho, což teda v květnu není nic moc  :/Co za tím je, ví jen majitelé, zatím se to na mě tváří jakoby se tady budoval low cost tým...... Tyhle hráče prostě musíš zaplatit, o to víc, když chceš, aby šli do týmu, kterej hraje většinu své extraligové historie spodek tabulky. To samé platí o posílení managementu klubu. OK přivedl se Kalous jako sportovní manažer, zkušenosti má nepochybně obrovské, kontaktů mraky, přestože na posledních štacích jeho to moc slavné nebylo, ale uvidíme co z tohohle mráčku zaprší. Jinak vím, že na pozici GM oslovili jednoho bývalého kluka z Varů, odchovance. Chytrej borec, hokej hrál profi i venku, při hokeji vystudoval, umí řeči, dělá teďka nějakýho manažera v Praze snad nebo co. Nedohodli se na penězích.....
  • @Flaksa34 hele muzeme se bavit o tom, ze zazdili sezonu a dohadovani posil na letosek, muzeme se bavit o tom, ze nevyuzili moznost nejake importy vyzkouset na konci sezony (zkusili jen toto MCFaddena), ale to byla pro me diskuse do Velikonoc. ted me zajima jak to chteji postavit a s jakou ambici. podle toho uvidim s permicema... 

    ke GM - problem je, ze pokud hces aby se nekdo vratil z Prahy/nebo sem z Prahy sel, musis mu dat vic nez ma v Praze. coz se proste nekdy nevejde do nejake hierarchie v klubu...  
  • upraveno 7. květen
    Sorry ale GM je clovek, na kterym ma stat celej klub a dobrej clovek v tyhle pozici udela vzdycky dlouhodobe rozdil. Coz zrovna Senkypl i Tobolka musejí vedet. Takze takovyho cloveka proste musis zaplatit (tim nerikam preplatit), at uz ses kdekoliv. A nemam vubec predstavu, kolil do tyhle pozice chteji dat, ale sestimistna castka to byt proste musi a idealne nebude zacinat jedničkou…

    To neni hrac do 1.lajny, kteryho přeplatis, neklapne, tak ho vytrejdujes. A ja si proste stojim za tim, ze to nemuze delat Tobolka a cast jeho podnikatelský organizace, i kdyby meli sebevetsi kompetence a předpoklady.
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Zkusili McFaddena? a kdy? vzdyt měl pobyt na ledě za zápas cca 12 minut. Na přesilovce nebyl ani jednou.
    A pak ho pustí s tím,že nepřesvědčil,bodejt by mohl.
  • Kluk z Chebu bude hrát za Zlín🤔
  • No kdyz se vratime v case presne o rok tak jsme tady resily prijemnejsi otazky a to jestli u nas podepise Kovar,Cervenka atd…bylo hezke zit v tech spekulacich :)

    No a o rok pozdeji se spekuluje o prodeji :/ Ale snad vse dopadne dobre
  • Nic se prodavat nebude,neblaznete furt.
  • Že by naše nová dvojka?
  • Tak už jsme zase ve slušný okurce :) snad se oznámí nějaký jméno před zářím, ať to trochu zase ožije :D jediné co občas zahlédnu v souvislosti s náma je potenciální konec Grígera
  • Kinkis: Máš sportovního manažera na MS, tak co by si chtěl jako? :-) Jinak teda Polášek stoprocentně nepřijde, přestože sem už za Bruka podepsal!!!
  • To je fakt :D :D zas Zábranský si v repre stahoval lidi do Brna, u nás ale asi nehrozí :D

    Polášek .. pro nás by byl určitě posila a zkušený hráč, na druhou stranu loni byl na hraně 7. bek/Chance liga (ale v nabušenym Třinci).. nezbývá než doufat, že se Kalous trefí v zahraničí
  • kinkis

    Jen aby jsme se nedivili, preci jen je tam pořád Bery
  • No takový Andrej Šustr by se mi celkem líbil.
  • A máš to😂😂😂
  • Žádnej Andrej, ale Juniorka 😂😂😂
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters