HCE Fórum

1613614616618619656

Komentáře

  • Já se po.eru😂
  • Nechápu ty zabedněnce co furt nadávaj, co dělá na MS Bery. To co ukázal teď si nedovolí ani spousta NHL hráčů
  • Celá 4. formace je výborná...zatím nejvíc nebezpečná
  • @kinkis

    Protože ti borci vůbec netuší, která bije. A tak to je vždy. Berának tam prostě hraje zaslouženě s úlohou rychlého forčekingu, napadání, souboje a rychlost + sila.  a ta jejich lajna funguje dobře. 

    Většinou ti lidi jsou prostě idioti co sledují hokej jenom v květnu
  • Musim rict,ze dneska Bery jeden z nejlepsich hracu. Mladej Spacek tak super.Kdo naopak dost chybuje je Hajek.
  • Jako, takhle zábavnej zápas se skore 0:0 jsem hodně dlouho nezažil
  • Velká výhra, klobouček!
  • Bery si hrál svůj standard, já fakt nezažil, že by tenhle kluk vypustil nějakej zápas...celá lajna byla dobrá, jen tak dál
  • Jen me mrzi ten neuznanej gol….stale jsem toho nazoru ze to melo platit….jak v tom zapase Slovaci s Nemci
  • Tyto situace jsou nyní opravdu těžké racionálně posoudit. Každý má na to jiný pohled. 
    Dneska jsem poslouchal vyjádření Francouze, který řikal, že Tomášek byl blokován a nemohl normálně se přesinout na druhou stranu. 

    Tím jak se hokej vyvinul a vyvinula se i technologie tak prostě Coach Challenge je něco co to przní. Když jsem byl na NHL ten měsíc tak prostě v jednom zápase bylo 7 Coach Challengí. 
  • Nedvěd říká , že nemá zkušenosti s Kulichem z MS tak proto ho nebere 😀 co to je za kec tvl !! Jako a kde je má sebrat když ho nevezme...nejnadějněší útočník po Pastovi co za mořem je ! Špaček jich má kolik ? Taky na MS nebyl jen teď pár pripraváků...tak proč se vymlouvá na zkušenosti z MS... i kdyby ho vzali jako náhradníka on by přijel 100 % rád...mohl se vyzkoušet v zápasech se slabšíma týmama Británie atd... tam nemusí vůbec Červus hrát a mohl si odpočinout a místo něj Kulda aby se ukázal...Nemyslím si , že jsem zaujatej tím, že byl ve Varech ...ale stejně jako je tam Špaček a jeví se dobře tam měl bejt i Kulda to my nikdo nevymluvi! Takovejch nadějí máme poslední dobou jako šafránu a on se vymluví na takovej blábol
  • Bery, to je hráč

  • Berry je borec.Mrázek,řekl bych nejhorší hráč týmu ;)
  • A nadsazkou bych rekl,Dik za odvedene sluzby Bery u nas 😀 ten kluk hraje neskutecne jak vcera tak dnes.
    Cervus to je taky demon ve svych letech 👍
  • Bery je démon, to je radost ho na tom ledě sledovat. Zato jsou tam jiní, kteří by měli dobrovolně odevzdat hokejky a letět na Hurghadu..
  • Beránek 1 i 2 zápas hraje velmi dobře. Celá ta lajna funguje skvěle a fungovala dobře i v přátelských zápasech. 
    Ohledně situace u nás. Končí mu smlouva 24/25. Myslím si, že on by chtěl zkusit klidně i zahraničí nebo i jiný tým. Chtěl bych ho vidět i jinde jak se schválně ukáže. Uvidí se, ale přál bych mu i jiné mužstvo. Letos zaslouženě vydřená reprezentace!
  • Včera jsem byl na zápase proti Norům.... Můžete mi prosím někdo vysvětlit, co je to za díru ten Mrázek?
    Celkově mi to přišlo jak špatnej vtip, většina zápasu. Beránek = pecka spolu s Červenkou, jinak o ničem...
  • No ja zatim vidim bojovnost v ceskem tymu.Jak jsem psal za me zatim nej.hraci Bery a ten Cervus. Na druhou stranu podle me dost chybuje Hajek i mladej Spacek,ale nic proti nim.
    Bude zajimave sledovat(pokud) vypadne Boston nebo Carolina a vsichni 3 utocnici by prijely,koho vysoupnou ze sestavy
    Napriklad ten Flek tam jen lita sem a tam a nic z toho, ale treba na to mam spatnej nahled.
    Jinak ta lajna Kondel-Bery-Kampf(neco spolu hraly v lajne) tak byla fakt skvela.
    Byl jsem i mile prekvapenej ze Bery dostava i prilezitost chodit na oslabeni.
    Je to fakt hezke sledovat naseho hrace na teto akci,ale buduju se tam sakra velke jmeno.

    Ten Mrazek…taky sem cekal trosku vic,ale treti gol to proste Norove perfektne zahraly.No uvidime zitra 💪💪
  • Flicek mi letos prijde trochu neviditelnej, oproti minulym letum. Rychlost ma, ale k puku se temer nedostane, vzhledem k fyzickym parametrum to tam ani moc nepritvrdi. Ale treba se jeste rozjede :) 
  • upraveno 13. květen
    Spíš by mě zajímalo, koho z útočníků vyřadí, pokud fakt přijedou Pasta se Zachou...doufám, že do tý čtvrtý formace zasahovat nebudou
    Post edited by Xaxxz on
  • No, myslím, že Flek je zrovna kandidát na náhradu... (to mu nepřeju, jen mi to tak přijde)
  • Když už nemáme posily, tak bude aspoň vzpomínka a třeba někoho z bejvalejch hráčů ještě ukecame 😊
  • Jj posily nejsou tak bude kemp a tam se vybere někdo z toho nej co tu bylo 😀 hezká akce je dobře,že se kluci sejdou! Krom Melena a Doktora to vypadá na skoro všechny zatím...
  • Určitě pojedu :) za mě dobrá akce
  • Posily jsou jen se čeká až na zelenou tudíž až 25/26
  • Berte to naivně...všechny naše posily hraji na ms, tudíž se je dozvíme až po skončení MS :D
  • Proti souboji s Finum nebe a dudy, placani po mantinelech a v rozich, dneska zatim hrozny
  • A teda rozhodci koukam i na mezinarodni urovni solidni amaterismus
  • Ale BERY, to je hráč prostě...zase je vidět a zase si nenechal srát na hlavu
  • Ale teda Voracek jako komentator skvelej, Zaruba se tam pomalu zastava prihovanejch a Voracek je tam skoro serve ze jsou to amateri 😂😂
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters