HCE Fórum

1591592594596597649

Komentáře

  • Kanis: Kdyby ten klub NĚKDO řídil, tak se tohle NIKDY nestane!!!! Mělo se to dělat přes velikonoční víkend, jenže byl to velikonoční víkend. A pak někdo, kdo rozhodl o tom, že se to přeloží na mezitýden jaksi zapomněl, že tady můžou hrát dorost a junioři rozhodující zápasy celý sezony  :s   :# :#Nechápu. 
  • Tak ono je to trochu složitější. Ta hala nepatří klubu ale městu, klub ji má pouze pronajatou. A od 2.4. si ji prostě pronajal ČSLH, aby v ní uspořádal mezinárodní utkání. A veškerá příprava samozřejmě probíhá v režii nového nájemce, HC Energie má sotva nějakou možnost to nějak ovlivnit nebo dokonce halu v této době využívat.
  • Bronzové medaile dorostu předával Moravec s Paterou. To je super že se takhle zapojují.
  • Jak muže Sokolov oznamovat nové prichody když Vary ještě neohlasili žádné odchody…to je divné toto 😂😂😂😂👌🤦🏻‍♂️
  • Pulpanovi diky, ale za me spravne rozhodnuti uz nepodepsat. Uz loni to bylo trochu na povazenou, letos uz by to byl uplny nesmysl.
  • > @12Stig12 napsal(a):
    > Nemožné, oni to oficiálně ohlásili i u nás - https://hokejkv.cz/clanek.asp?id=14255&fbclid=IwAR28LA5CE17ycj5vF-PlNkOhVtIWalC8ue7IQe35Nki3yrQ_S7Nn8rkTI4U

    No ale asi tak půl hodiny po tom co to oznámili v Sokolově 😂😂
  • @FeryBo

    Museli připravit rozhovor, že :D

  • Stale doufam, ze Polasek bude bran jako doplneni obrany, ne jako "top defenzivni bek"
  • Me se docela libi v tom PO.Jasne zadnej TOP,ale nejhorsi taky neni.
    Predpokladam,ze sem pujde misto Pulpana predavat zkusenosti.
  • Hlavaj podepsal NHL, tak to jsem teda necekal. Plzen momentalne bez golmana
  • @FeryBo - vím, ale dokopalo je to aspoň k něčemu
  • Zahřálo - Kuba Flek!
  • Jenom debil by mu nefandil😉 btw junci v třinci taky hrají na trénikovce a ve stejný čas jako áčko se spartou,což mi taky přijde dost blbý😀
  • @kinkis

    Zahřálo, ale k čemu. Je to sice sympatický, ale následně má podepsáno na další 2 roky v Brně. 

    Upřímně ty rozhovory nemám rád a nečtu je, protože to prostě není upřímné a jsou to žvásty pro media a fanoušky. 

    Když mu vyprší kontrakt bude mu 33 let a následně v té sezoně 34. 
    Je to stejný ročník jako Filipi, Holík, Kána, Kverka, Sekáč apod. 
    Jako ve 34 asi ten peak kariery nebude pokud se teda vrátí... takové nešťastné. 

  • Neočekávám, že se vrátí. Stejně jako Kumsty, Pecháček, Zaťa atd.
  • Flíčkova hra je o rychlosti když mu vydrží proč ne ! Takovej Pech je stejně vysokej a podívejte jak furt platnej...je to kdyby !! Může přijít trejd! Dneska není smlouva nepřekonatelná! Frodo ji taky v Pce měl...
    Troufnu si tvrdit , že kdyby měl srovnatelnou nabídku z Varů a Vary letos byly jinde jak bylo vyhlášeno možná by tu byl....ale proč by se vracel když to bylo skoro ještě horší!
    Musí se to tu nastartovat ,kvalitně vést, mít ambice pak sem hráči teprve půjdou (ti lepší)
    Trochu odjinud...- přijde mi vtipný jak Lojza kritizuje disciplinárku (Ujčika) když mi a všichni okolo brbláme celej rok je ticho , ale jak se mu šáhne na ,, jeho Třinec" to má plnou hubu !
  • @maverick

    S tím co říkáš souhlásím, je to kdyby to vydrží tak ano. JENOMŽE

    Pech je playmaker, takže s věkem ta pozice i skill roste, protože je to herně o IQ. 
    Flek jeho atribut je rychlost to, ale s věkem ztrácíš. 

    Upřímně nevím jestli Flek vubec dostal od nás letos nabídku. Jako už je rozhodnuto, u nás je prostě oživené, které prostě se může projevit časem a né ihned. 
  • upraveno 6. duben
    ŠALDA do KV? 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Šalda byl v PO jednoznačně nejhorší bek Litvinova,takže tomu věřim,že skončí u nás😀
  • Drb Šalda...v Hradci byl slušnej v Litvínově neviditelnej 7 bek...na 7 beku bych rád viděl Turečka,Bendu, Krajčika bo našeho prostě... nebylo by to jméno co bych si řekl posila ...hráč na hraně sestavy/Sokolov
  • Tak jsme mohli mít dvě finále a nakonec nemáme ani jedno...škoda
  • Velka velka skoda, ze si to obe mladeze nechali takhle tesne utect :/
  • U obou je to úspěch!!! Junci nejmladší kádr v soutěži takže tam o to větší pochvala! Kéž by z toho byl jednou někdo pro Áčko!
  • upraveno 6. duben
    VÍCE ZBYTEČNÝCH HRÁČŮ PROSÍM!!
    Post edited by three7 on
  • „Pokud je to tak, jak jsem to vnímal na ledě, tak šel ze slepého úhlu. Takže to asi byl faul. Plexisklo na helmě mi zachránilo zápas a možná i celou sezonu, protože jsem spadl hlavou na hranu mantinelu,“ dodal Hrehorčák.

    Vyšší trest pro sparťana ale vzbudil emoce. „Legitimní otázka – co má Kempný dělat, když Hrehorčák jede po mantinelu a metr před čistým nárazem ze strany se otočí zády?“ ptal se na sociální síti X bývalý útočník Jakub Koreis.


    Já nechápu co se všichni diví. Uplně téměř stejnej zákrok jak Voženílkovo na Chlapíka.

    Co měl dělat Voženílek, když se mu tam Chlapík natočil uplně stejně? Ale to už se uplně tak nerozebíralo,páč ten trest neměl dostat někdo ze Sparty.

    Prostě divadlo.



  • A Šalda?

    Já se k nějakým posilám/neposilám vyjadřovat nebudu.
    Byl jsem tady ukamenován posilou/Šírem - pokud tedy dorazí.

    I když vždy byl vidět víc než Šír, a v Hradci špatnou střelu neměl, ted v tom Litvínově vidět moc nebyl.
    Je to prostě "va bank". Třeba se ale trenérům hodí do koncepce pokud je pravda,že má tedy přijít.

    Může přijít třeba i někdo dejme tomu z Havířova, a může bejt lepší,než třeba nějáký známý jmeno.

    Já se nechám překvapit,alespon je na co se tesit. Ja být jimi, tak ty příchody oznámým az nekdy týden pred prvnim pripravnym zapasem, driv bych to urcite neoznamoval, to je uplna blbost preci ne? Vzdyt to tady vsichni pochopi.

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters