HCE Fórum

1593594596598599656

Komentáře

  • Třeba Jasper z Hradce by nebyl vůbec špatný.
  • Pěknej jarní úklid, byť mohl být ještě tak o 2 jména delší, ale nějak se začít musí.
    Teď to hlavně nelepit slabejma jedincema...
  • Tak jsem se včera zúčastnil v O2 toho hokeje.
    Třinec začátek parádní, 0:2, pak už hráli co potřebovali.
    Ten konec byl pro ně nakonec šťastnej, gól nejdřív uznají, pak neuznají, je to saskarna.
    Jinak stali jsme v Třineckým kotli, a musím opravdu dát palec nahoru. Nejenže byla výborná kulisa, ale musím teda smeknout před nimi, jak se drželi před Sparťanskými diváckými provokativními projevy.
    To co tam na ne porvavali,a nejen jejich kotel,to jsem dlouho nezažil.
    Oni úplně vše ignorovali,ani jeden,a upozorňuji,ani jeden pokřik vůči Spartě se nekonal,jen hnali svůj tým.
    Což jsem už taky dlouho neviděl.
    Takže před Trineckymi - Respekt 👍
  • Dík za článek :)
  • To by mě zajímalo, o kterých posilách ze zahraničí se mluví, kromě Sapouška s Rymonem samozřejmě
  • Žádný jiný, ty dvě jména jsou Rymon,a Sapousek. Trochu raději bych napsal jméno Jiří Kulich, ale to je už teď tabu.
    Toho bych tady bral všema deseti.
  • Furt neverim, ze by se mel vratit Rymon, vzhledem k jeho cislum, co ma. Rozhovor hezky, ale takhle stejne optimisticky to vypadalo i loni, a vysledek zname vsichni :) je mi sympaticke, ze se neco deje. Ze na to nekaslou, snazi se udelat zmenu. Novy treneri, novy SM, spousta hracu konec. Kez bychom konecne taky jednou zazili poradnou sezonu.
  • A jo tak odchody víme...rozhovor taky slušnej i když nechápu, že není třeba podobnej u nás a je s tímhle idnes rychlejší, ale budiž...a že budou posily až v květnu to je 14 dní to mi nevadí pokud je opravdu mají což z rozhovoru vyplývá....očekáváme teda 2+2 obrana útok top první lajna a 4x doplnění 3-4 lajna...
  • Spis doufam,ze prijdou 4 obranci do prvni a druhy lajny,3 utocnici do prvni lajny a 2 utocnici plus jeden obrance na doplnění 😁
  • @maverick

    Jj přesně tohle jsem si taky řekl asi už je mají podepsané ale prostě se musí 14 dní počkat. 
  • Varga88 : ideálně, ale v našem případě asi jen sen 😀
  • Mě celkem zaujala tahle věta…nebo teda otázka… “Už na podzim někteří hráči říkali, že došly síly. Čím to?”

    Nejde náhodou tohle za tím našim vyhlášeným kondičním trenérem u kterého byli v Brně rádi ze se ho zbavili ze to stalo za hovno ze v půlce sezóny hraci neměli potřebnou fyzičku? 🤷🏻‍♂️🤦🏻‍♂️😂
  • A jak to s nim vůbec teď bude? Snad nebude pokračovat, ne?
  • @Xaxxz ja stale doufam, ze prijde zprava o zmene, protoze tohle jen potvrzuje to, co se o nem rika.
  • Tak bohuzel to slo videt,ze jsme nemeli energii uz po prvni tretine.....ten kondicak by mel jit pryc jako prvni....
  • Tak ja uz mam o jednom hráči naprosto jasno, co se týče našeho posílení.
    Tady je.

    Foto: Matt Krohn, ČTK/AP

    Brady Tkachuk.

    Ve svých 24 letech už je kapitánem Ottawy a syn někdejšího vynikajícího útočníka Keitha Tkachuka a mladší bratr Matthewa by byl pro USA velkou posilou. Kromě gólů a přihrávek umí i přitvrdit.

    Bilance v letošní sezoně NHL: 77 zápasů/68 bodů (34+34)


  • Rymon myslím jestli se vrátí do ELH, tak to nebude do Varů!
  • Držím palce, ať se Frodlíkovi dnes v bráně daří
  • Trochu jsem doufal, ze ho uvidim v sobotu, holt budu muset koukat na Klimese .. :D
  • upraveno 11. duben
    @Flaksa34

    Oprav mě, pokud se mýlím, ale nemáme ho náhodou pod smlouvou stále my? 
    Post edited by Xaxxz on
  • Jinak Frodovi to hrozně přeju, mohl by klidně chytat oba zápasy :D 
  • Xaxxz: Bohužel Rymon je jeden z mála co odešel ve chvíli kdy mu smlouva u nás skončila a novou nepodepsal. Je to sice náš kmenový hráč a slíbil že když se bude vracet tak s námi bude jednat, ale to nic neznamená. Jakmile mu jinde nabídnou lepší podmínky a budou ochotni zaplatit tabulku, tak může jít kam chce.


    Jak to nyní s našimi krajánky vypadá vysvětluje manažer mládeže Bronislav Píša. „Jednou skupinou jsou hráči, kteří odešli do zahraničí, a skončila jim v Energii smlouva, neboť jsme byli domluveni, že je v určitém věku uvolníme. To je případ Dominika Rymona. Jsme s ním ale domluveni, že pokud mu v zámoří skončí smlouva a vracel by se zpět, tak s ním budeme jednat, protože je to náš hráč.“


  • @Vossy
    Díky, jsem si ho nejspíš spletl s Kočím
  • Flaksa 34 : přál bych mu aby zůstal za louží ! Ale překvapil si mě tím, že by nemusel jít do Varů...upřímně není to Kulda! To čumím, že by ho zlanařil někdo jinej a to by byla velká prohra managementu!!!
  • Nejlépe třeba Litvínov,to by byla teprve pecka.
  • Kanis: no to by byl gól ti máš pravdu...S Litvínovem mě zajímá jak to bude s Koblim ? Smlouvu nemá myslím...po takové sezóně ho musí chtít půlka ligy ! Ale přál bych mu i někam ven ..
  • A divite se Rymonovi (nebo komukoli jinemu)? Pokud se vratit do evcropy, tak musis mit predstavu jak chces posunout karieru tzn. vedle koho te nechaji hrat. kdyz mu reknou, ze bude hrat se Sapim ctvrtou lajnu a kdyz bude dobrej tak dostane Kruzika s Redlichem na kridlo... Proste pokud nebudou 2-3 top bodovi hraci, tak se nevrati (pokud ma nabidku od jinud)... 
  • Uprimne receno asi kazdy tym by ho soupl do 4lajny.Mozna treti.
    Muzeme jen spekulovat pokud a proc by dal prednost jinemu tymu ELH.
    Ale snad on i jeho partaci jeste zustanou v zamori.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters