HCE Fórum

1594595597599600656

Komentáře

  • Nevim, jestli tady někdo kouká na Třinec, ale za stavu 0:1 v čase 59:55 byli ve středním pásmu a nakonec to asi desetinu před koncem poslali do prodloužení...šílený a pro diváky tam to musí být zážitek jak kráva
  • Frodo čisté konto :)
  • upraveno 11. duben
    Xaxxz: na Trinec jsem koukal a jak letěl puk do rohu říkal jsem si jasnej konec! Neuvěřitelný hraje se fakt do poslední vteřiny..teď maj Spartu na lopatě...ze 3:0 klobouk dolů!
    Post edited by maverick on
  • Jj ten Třinec je fakt dobrej,a někdy má i kliku ze zadku, nicméně jim to vychází,a no prostě jsou dobrý.
    Když jsem byl na té Spartě teď v úterý v O2 ,tak i Ti jejich fans ( Třinečtí ) úplně v pohodě, naprosto v pohodě. Hlavně těm hráčům věří, a neřeknou špatné slovo.
    Ono se asi i jinak fandí, když mají takový tým.
    Samozřejmě asi taky i zanadavaji což je normální věc, ale nic přehnaného.
    Na mě udělali velký dojem.
    Docela i cumeli, že jsme jim fandili s nimi v kotli, byli za to rádi...
    I když ze začátku to bylo takový divný, ten pokřik O,O, Oceláři, mi nějak nešel😂😂😂
    Občas jsem tam zamotal Energieeee, tak se změnili jak pitomý.
    Hezký to bylo.
     Co se týče Kobliho - tam si myslím, že pokud s ním budou jednat, budou tam na něj prasule, tak tam zůstane. Co tak říkal, tak se mu tam líbí...
    Ale určitě bych mu přál i to, kdyby se sem vrátil 😂

  • Ne ( změnili ) ale smáli 
  • Tak ještě, aby k tomu týmu měli nějaký výhrady, když vyhráli ligu 4x za sebou…to se taky úplně jinak fandí, když vlastně ještě ani nezačne sezóna a oni už mají skoro jistotu finále :D
  • No právě, o tom píšu.

  • Frodo,super 👍
  • Kanis
    Když jsem koukal na 3nebo4 zápas tak došlo i na Pražské kurwy
  • Běž si lehnout ju?
  • @pepin to je snad normalni ne? Hlavne u vypjatych zapasu, zapasu, kde rozhodci musi rozhodovat hranicni situace atd.
  • Pepine, Pepine.

    Běž si tam jednou jen tak inkognito mezi ně stoupnout, a budeš mluvit jinak. Pak si jdi stoupnout do vašeho, a bohužel i našeho kotle,a pak mi tady napiš,nějaký morály.

     Spa fans na ně řvali vulgarity téměř kazdou chvíli.

    Neříkám, že jsou svatí,nicméně opravdu jsou jedni z nejlepších na našich stadionech co se týče nejakých výlevů.
  • Plzeňák bude něco říkat o nadávkách, když v Plzni lítaj nadávky ještě před zápasem...
  • upraveno 12. duben
    By člověk neřekl, že je to už 15 let...


    Post edited by kjetel on
  • No už by to chtělo, postoupit alespoň z toho předkola ty bláho 😂
    To fakt není už normální 😂
  • @kjetel
    Nejhezčí zápas všech dob  <3
  • Jihlava už taky vypsala odchody a potvrdili ze Šik jde do extraligy takže je to jasný si myslím
  • Když vidím to video, ten tým byl spešl :D. Bylo mi 17 let a ty zápasy a atmosféra. 
    Když se člověk podívá na statistiky. 
    Tak bodově si dobře vedl celý kádr. 
    Obránci okolo 15 bodů. Hlavně ten tým měl fakt dříče. Typický je Franta Skladaný. 
    Taky velká dominance Mensátora v základní části a hlavně v playoff 
  • @FeryBo prej Litvinov
  • > @LukasCZ napsal(a):
    > @FeryBo prej Litvinov

    Aha, tak skoda
  • Tak co by tady taky dělal,když vidí, jak to tady je.
    Když tady byl,tak byl ( nechtenej ), tak hold je to teď takhle no, bohužel.
  • V únoru se tady na fóru řešilo, že Šik podepsal u nás 
  • Skoda ze se rozhodci nesli podivat taky na video, kdyz Vozuch dostal hokejkou do oka a Dano od Irvinga do repy.
  • K tomu Šikovi psalo se o něm i tady tak jsem zvědavej! Hráč na 3-4 lajnu všude zatím...v Litvajzu by mu ji daly taky...pokud půjde jinam než k nám bude to škoda! Kolik odchovanců máme v kádru? Víťu a Beryho ( ale ten je původem Havl Brod...) ještě Haby se dá asi počítat...tyhle kluci se maj tahat domů a né si je nechat utéct a tady nechat hrát jinej průměr...no uvidíme kde skončí...
  • no, v Pardubicích si asi ten 7. zápas Sparty a Třince pěkně užívají. Jelikož po takovém maratonu bude mít vítěz o dost míň sil než Pardubky, co přejely Litvínov
  • To sice jo, ale i tak budou mít Pardubice co dělat, ať už postoupí jeden nebo druhej...bylo to vidět s Hradcem, kterej jim taky dal zabrat, protože ani jeden zápas vyloženě nebyl horší...což se o Litvínovu říct nedá, ti tam byli jak komparz
  • neskutečný co předvedli kluci z Třince. Jasně, 5. titul v řadě by byl už trochu nuda, ale radši dynastii Třince než výhru Dědka
  • Teď to už musí vyhrát :D

  • Ten Třinec je prostě neuveritelnej 😂😂😂
    A teď všichni fandit Třinci.
    Tohle nesmí PCE dokázat,aby jim spadli huby 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters