HCE Fórum

1590591593595596656

Komentáře

  • Až od 1. května to je. A tady bych drama rozhodně nečekal, nejsou herci do něj!!!!
  • Ty jo asi mas pravdu hele👍
  • Já mám taky za to,že je to az od 1.Května
  • Ono to bude podobné 2.dubna jako 2.května 🙂.
  • No pokud by finale udelal dorost i junci,tak by to byla dobra vizitka. Bohuzel s tema pardalama nad nimi ( A tým), už to tak růžové není,a je to ohromná škoda,páč to by pro tak ( malý ) klub jako jsme my,bylo opravdu velké.

    Oni toTi dorostenci i junioři mrskaj celkem slusne kazdy rok,ale proste by chtelo,aby se pridalo i Acko,a ta moznost tam urcite je,to at mi nikdo nerika,že ne. Ale musi se u toho premejslet a jednat rychleji nez ostatni,pokud chci neceho dosahnout.

    Pokud niceho dosahnout nechci,tak proste nejednam,a to se presne deje ted,nebo tedy ja doufam,ze uz to tak neni,a ze uz se jedna,nejaky naznak s Kalousem, Patýsem,a Moravcem už je,tak snad už bože můj.
  • Jak skvělěj tah na trase PCE - VARY to pro Nás byl viz. Koffer - Vondráček tomu vše napovídá,že se u toho musí přemýšlet.
    Podívejte dneska jak to Vondrcovi jde,a jak je prostě pro ten dream team platnej. To byla strašná chyba tenkrát.
  • Jediné co se v dubnu můžeme dozvědět je kdo konci. Teď se oznamují nebo se spekuluje o hracích, kteří nehrají a na kterých se pracovalo minimálně od ledna. Takže bych byl v klidu. My žádného takového nemáme a mít nebudeme…
    I když se trochu děsím kdo ty hráče domlouva. Rozumim, ze Patera a Kalous můžou pomoct s nějakým seznamem, ale někdo musí mluvit s hráčem / agentem, dojednat podmínky a hlavně podepsat. Podpis je asi Tobolka, ale kdo dělá to predtim? Kalous po tréninku narodaku asi těžko. 

    Mládež - dobrý výsledky, zejména u junku překvapeni vzhledem k věku týmu. Na druhou stranu ta dobra mládež je trochu problém toho klubu. Možná mají lidi od mládeže příliš velké slovo i do profi týmu. A mládež je jiná disciplína než muži a profi hokej. Bezky a sjezdovky jsou oboje lyžování, ale každý trochu jiný.  ;)

    vondrc/koffer - vůbec to nejde porovnat a ani ta výměna nebyla o tom, ze bychom nutně chtěli koffera. Vondrc nechtěl podepsat smlouvu a už ho to tady nebavilo. Měli jsme úzkej kádr a jedinej kdo sem chtěl jít (a my ho akceptovali) byl koffer. Koffer je stejnej ročník co Jiskra a rozhodne to nemělo stát na něm. Jiskra je do prvních 3 lajn a u Koffera záleží zda mu chceš dat ještě sezónu šanci v 3-4 lajne. Třeba Kofroň je par let starší a tam bych už nezkoušel. 

    No a jsme zpátky u kádru . Pokud chceš hrát třeba Sapouska (pokud by se vrátil) a nekoupíš fakt 1.lajnu, která dá jistotu golů, tak toho kluka můžeš krásně spálit. Takže jsem zvědav co ten Kalous vymysli, vzhledem k času co měl / má to vidím na metodu pokus/omyl. 


  • Pár vět tam prohodí i Frodo :)
  • 1.kveten pravidlo už neplatí. Je to od tohoto roku.
  • Bude za nás někdo hrát nebo mám v květnu oznámí 4 hráče z Chance ligy, že toho víc nešlo?
  • Driv nez v kvetnu urcite vic info vedet nebudeme. Otazka je, kdy se treneri a vedeni rozhodnou o konecnych odchodech u hrace, kde to treba jeste neni 100% jiste. Zase bych se trochu uklidnil, je 2.4. a drtiva vetsina tymu ted opravdu nehlasi jednu posilu za druhou.
  • Ještě do nedávná hrající budejice už taky ohlásili odchody jen tady tomu vévodí amaterismus a ani odchody nevíme 🤮💩💩
  • Dorost 2:2 na zapasy!!
  • Do prdele treneri jsou tu sotva 14 dní a s týmem se seznamují. Nechte je ať se rozhodonou sami koho tu chtějí. Pořád nadáváte na Tobolku že tomu nerozumí a teď chcete aby to byl on kdo rozhodne o tom kdo odejde? Prostě tu nebyl ještě před měsícem nikdo, kdo by stavěl tým na novou sezonu. Teď už je tu máme, ale za 14 dní fakt nedoženou práci která se měla dělat půl roku, už to pochopte! Třeba to nedoženou ani v následujících měsících a pak můžeme nadávat protože se tady začalo pozdě, ale třeba jména jako Kalous a Patera dokážou přilákat hráče kteří budou stát za to a věřím že už teď na tom pracují. Ale nečekejte že se tohle dozvíme 2.4.
  • @Vossy kdo tě pích vidlema? konečně záblesk normálního myšlení <3
  • Kdo by chtěl na juniory koukat zdarma, koukal jsem, že na onhockey by měl být od osmi stream
  • Petře, vy ty medaile nechcete, že?
    Ne. Trenér se nás před zápasem zeptal, jestli toho pána známe. Řekl nám, že tady má bronzové medaile. My jsme se ale prostě semkli a řekli si, že je nechceme. U všech byl přednější týmový výkon, každý nechal na ledě 120 procent a dokázali jsme to. Sérii jsme vrátili zpátky k nám a tam ji otočíme.

    Přitom bych řekl, že po dvou domácích porážkách se vám do Boleslavi nejelo úplně dobře.
    My jsme věděli, že když se semkneme jako tým, tak dokážeme přehrát úplně kohokoliv. Takže nálada byla vítězná. Myslím si, že v prvních dvou zápasech byla naším problémem špatná koncovka, nedávali jsme góly.


    Tohle je hezký číst,ví to o sobě,a to je dobře.


  • Tak junci doma naklep, chtelo by to urvat
  • Drb... Zrovna okolo mě v Praze projelo auto s logem Energie a jménem Lukas Zetterberg. A myslím, že v něm i seděl. Znamená to, že s ním počítaj..? :)
  • Nebylo to takový sponzorský od Algonu? Kangasniemi taky jedno takový měl :D
  • Jj Lukas měl takový žlutý,a Kangas takový tmavší šedý.
  • plasa: Ne, vezli ho na protiúčet! :)
  • No já mám zase tohoto souseda. Potkáváme se u tříděného odpadu.
  • Jak vyhlížíte vašeho soupeře?
    “Absolutně si netroufnu říct, kdo to bude. Celou sezonu pro nás byly jasným favoritem extraligy Karlovy Vary, protože kádr mají fakt našlapaný a mají skvělé individuality v útoku.”

    Kéž by se takhle někdy mluvilo o našem Áčku :D
  • @kanis Jojo, bylo to žlutý, Opel nebo co :)
  • Jj, něco takovýho to bylo.
  • Tak dorost padl, bronz.
    Junci dvakrát teď padli doma,2:2 na zápasy.
    Chápu,že se dělá led v Aréně, nicméně oba týmy před domácími zápasy říkali,že se jim hraje lépe v hlavní hale.
    Tohle se mělo nějak zařídit.
    A junci Třince mají rozhodující zápas hrát v hlavní hale,pro přístup diváků, zadarmo.
    Je to normální?😂😂😂
    Tam ano, tady ne.
  • Já bych řekl, že zrovna v těchto kategoriích je domácí výhoda spíše nevýhodou
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters