HCE Fórum

1546547549551552649

Komentáře

  • @Xaxxz co komentovali?
  • @Martin25
    To byla nějaká fotka z rozbrusleni před Winter Classic, je to u Procházky na IG
  • me se Frodovo vyroky libi. Takhle se vyjadruje lidr tymu. Bohuzel, Cernoch je makac, ale tim ze ma sezonou takovou jakou ma, tak moct vyskakovat nemuze. Me proste nekdy prijde, ze ta pohoda/spokojenost v tymu je az moc velka. jak piseme do kola chce to okyslicit. kdyby chtel Frodo pryc, tak toto nerika (bylo by mu to jedno), tohle jsou vyroky smerem k pristi sezone. 

    jasne, ze vitky muzou necht lakatose trochu mimo sestavu. maji utocniku, ze to muzou prehazovat vidlema (v sezone prisel zdrahal, barinka, druhej bukarts etc.). diky nasemu managementu (taky pohoda/spokojenost asi) se my muzeme rozhodnout zda postavime vanu nebo cihare. o obrane ani nemluvim. 

    nasi nejsou na 12 nebo 13. misto. ten kadr (zejmena diky Frodlovi) je lepsi (10 misto), ale celou druhou pulku videli, ze jsou zraneni, ztraty formy atd. a proste to nedoplnili. ta psychicka deka musi byt neskutecna, pak jim tam nechaj trenera, kterej se v tom s nima mota od zacatku. ani ten trenerskej tym treba nedoplnili (kdyz se to obdobne sralo Pesoutovi, dali tam Skuhravyho), aby trosku zmenili atmosferu v tymu. jediny kecy maji o tom, ze hraji o smlouvy. jako kdyby si chteli nechat hrace, kterej hraje blbe, ale pak zabere 10 zapasu a oni ho podepisou. dam priklad Strity, tam preci presne vedi co na nem maji a na jakou roli v tymu ma. tak bud mam na jeho roli v tymu nekoho levnejsiho/perspektivnejsiho/vhodnejsiho/s lepsim vztahem ke klubu nebo nemam a prodluzuju. Misto Striti muze dosadit treba Hlada. Proste kecy a kecy...  
        
  • Hele Frodo má za prvé pravdu a za druhé se mu nedivím! Sliby a ambice byli jiné! Kecy ať si bohužel už nechají a něco dělají! Odsoudit tuhle sezónu je škoda a nedivím se ,že ho to se.e! Proč už tu není trenér??? Proč po sezóně? Ten už tu má bejt a jednat i mančaftu na příští sezónu! ( kdyby byl trener to je jedno kdo Augusta, Patera,Jandač to je fuk , ale ty nekoho nalákaj !!) Kádr děravej jak řešeto za Tobolkou ,Trubačem,Ryžukem, Fantomasem sem žádnejch 5-6 kvalitních hráčů nepřijde! (Šik je hezkej...mladý co sou za louží taky , ale za prvé tu nejsou a za druhý to není ta kvalita co potřebujeme, ale hráči 3/4lajna )
    Fantomas se snaží to asi ok ,ale to je sakra málo co mají se Šikem odtrénovano v lize ??? V uvozovkách ho.no! -Pardon!
    Chápal bych kdyby trenér co chtějí byl někde pod smlouvou to budiž...
    Ale jinak by tu měl už dávno bejt ať se tím i na tu příští sezónu něco děje!
    Protože už ujíždí vlak sakra rychle i na příští sezónu ( myšleno hráče)
    Nemyslím si , že teď aktuálně hned Frodo odejde, ale samozřejmě tu nebude dlouho pokud to takhle nechají!!
    Jestli si ho nechají utéct jsou úplně blbí!!!!
    A vyhodí sakra peněz co se do něj dalo jak za přestup tak mzdu....
  • no, ono je taky vtipny, ze snad neni tym, kterej by mel realizak ve stylu hlavni+asistent+trener brankaru. jen u nas to Tobolka a spol. hodili na Eismanna a ten protoze ma ambice, tak samozrejme nerekl, ne.

    ja bych i pochopil, ze sem treba nemaji trenera do rozjety sezony, ale ze do toho nezapojej nekoho kdo u tymu nebyl (treba do konce sezony), fakt nerozumim...  
  • Xaxxz napsal(a):
    Eismann má u hráčů respekt, to nemohu říct :D
    Koukám, že v kabině je taky slušnej chlív, kterej by to chtělo vymést. Pokud tohle Kružík napsal, tak by měl dostat flastr a zbytek sezóny zůstat na tribuně....

    Inu, jakej pán, takovej krám.....ve všech směrech. Pak se nemůžeme divit předváděný produkci na ledě.
  • @pOne me se tohle od hracu taky nelibi .. furt by to meli byt profici. Nemusi se jim libit, jak trener vede tym atd, to je ok, ale tohle chovani je strasny. 
  • @pOne přesně, souhlasim, jako to že kabina nesouhlasí s nominací Eismanna na post hlavního trenéra je jedna věc, ale vyjadřovat se takhle na veřejnost to je síla. 
  • Tak buď Eismann nemá IG nebo mu to nevadí, případně o tom vůbec neví, nicméně Kružíka to vyneslo do první lajny :D
  • 1. a 3. možnost dohromady bych řekl
  • jaky klub, takova kabina. ty s horsi vykonnosti stejne vi, ze je budou chtit v dubnu podepsat. stejni lide je uz jednou podepsali a nic lepsiho nemaji. tazke pujdou cestou nejmensiho odporu.

    mam radost, ze podepisou mladase, ale presne vam reknu jak to bude probihat. pristi rok pujde do juniorky do zamori. tam to bude 2-3 roky zkouset a pak se bude rozhodovat co je pro nej nejlepsi. proste to je dalsi z rozinek, ktera to muze v budoucnu doplnit, ale porad potrebujes kvalitni hrace vedle kterych muzou rust...

    mimochodem, ani jeden z nasich soucasnych junioru nema vykonnost (ano Cihar a Zahejsky jsou mladsi) jako Siler z PLZ nebo i Ekrt/Boltvan z KOM. mame super juniorskych tym, ale s individualitama je to dle meho horsi.
  • Dle všeho Lakatoše vyrazili z Vítkovic...gólovej je a lídr je taky dobrej, akorát by si ho někdo musel dokázat srovnat
  • Cetl jsem spekulace o Boleslavi a Liberci, ale vsechno je to hooodne JPP, neni jisty vlastne vubec nic ohledne jeho
  • Asi jak tam měli kapanek dusno v kabině po těch Budejkach.
    Tak si asi k tomu něco taky rekl.
  • Jako ten Kružík to je totální úlet!!!! Co si ten borec vůbec myslí….. kdyby tady byl nějaký manazer, tak tvl sbal se a vypadni, tady si skončil, ale hned!!!!! To tady můžou zkoušet budovat, co chtějí, když si pak hrac na pomezí A týmu a Chance ligy tohle dovolí. Neuvěřitelný za mě. A to muže být ten Eismann jakej chce, ale tohle není proti nemu, ale celýmu klubu. A už si dokonce rikam, ze bůh ví jak to je tvl…. S Brukem byli všichni za dobře, měli ho radi, akorát se na nej vysrali. Takhle jak hráli, se rozhodne nehraje za trenera, kteryho tady chceš. Tedka budou, ze jako Eis špatný….. měli by to být profici a hrát pod kýmkoli. Já se modlím za to, aby přišel někdo, kdo bouchne do stolu a řekne chlapci, párty skončila. 🤦🏻🤦🏻🤦🏻
  • upraveno 22. únor
    @Flaksa34 Procházka s Jiskrou mu na to ještě vesele dali like, takže to bude u více hráčů tohle chování.. zrovna od Jiskry mě to hodně mrzí, u Procházky jsem si taky říkal, že tam se ten pokus dát šanci hráčovi z 1. ligy celkem povedl. Tímhle u mě oba klesli, Kružík o level víc, že si dovolí to vůbec napsat.
    Post edited by kinkis on
  • Hele je to hodne vytrzeny z kontextu (aspon si myslim). Ten komentar od Jiskry nemusi byt ani kritickej, kdyz na to prijde, umim ho pochopit vice rovinama. Od Kruzika teda uz pak teda min, protoze tam je to jednoznacny. Pouceni pro kluky, ze je lepsi nektery veci uplne nekomentovat na sockach…

    Jinak Flasku potesim, urcite prijde. Eismann pristi rok trener na 90 % nebude. Teda plan takovej je a jmena se nesklonujou uplne spatny, tak snad dopadne 😁😁
  • @HCE_Majkl to potesis asi vsechny s takovymhle infem :D ja uz se bojim ale byt jakkoliv optimista, takze proste jen cekam, jak to cely dopadne :D 
  • @kinkis Ono se to samozrejme nezda treba a nikdo nic nevydá, nerekne. Ale oba majitele fakt nejsou happy s tim, jak to vypada, a jakej vyvoj to ma. Dokazou si rict, kde jsou ty chyby a dost z nich tady resime celou sezonu. Proto verim, ze ty kroky, na kterych makaj, budou davat smysl. Bohuzel to budování tymu az tak good asi nemusi byt, protoze hraci rozebrání jsou. Nevim, jakou roli pak sehraje zahranici…
  • HCEMajkl: Já mám info trochu jiný, tak uvidíme 🤷‍♂️každopádně teda můžu potvrdit, ze rozhodne nesedí se založenýma rukama a nic nedělají. Tak to rozhodne není.
  • Borci, takovej nával optimismu, to mi nedělejte :D
  • @Flaksa34 Uvidime, nechci svoje domnenky a doslechu vydavat za fakta. Ale doufam, ze vsichni uvidime kus nadeje a nakonec to nebude tak zly. Snad…
  • V.V. 🙂
  • Trenérský hype incomin... Já jsem hodně zvědavý co bude.
  • @kanis Nevim, proc mas potrebu porad psat neco o Varadovi. Vetsinou jsem to presel a sorry, pokud to vyzni kriticky, ale nechapu, ze se furt opakujes. I kdyz ti uz par lidi psalo, tak to nezabralo. O dva příspěvky dal sice napises, ze by to ani Varaďa nedal dohromady, pak znovu ze by tu udelal vitr a pak ten nazor zase zmeni.

    Varaďa sem nepujde a vsichni na sockach (vcetne tebe) nestojíte nohama na zemi a jste fakt mimoni, pokud nad tim stale uvažujete. Neni ani mezi vytipovanyma trenerama, nefiguruje na zadnym seznamu. Ušetřete si tohle jmeno a radsi doufejte v prichod silnyho sportovního manazera, kterej si najde treba min slavného trenera, ale spolu s konceptem, skautingem a skládáním tymu to bude davat dlouhodobe koncept.
  • @HCE_Majkl souhlas. pro me by ten kompetentni sportovni manazer (s patricnejma pravomocema) byl ten game changer. 
  • To s tím V.V. je spíš už jen sranda.Ale když jsme u toho,tak si nějak nevzpomínam,že bych někde někdy psal,že by to tady ani V.V. nedal dohromady.

  • Na rovinu, Varaďa kvalitní trenér bezesporu je, ale napadlo vás, jestli by dokázal úspěšně trénovat prakticky noname tým? Jak v Třinci, tak v Pardubicích měl týmy solidní už jen dle jmen, plus samozřejmě defacto neomezený rozpočty…nicméně, když trénoval dvacítku na domácím mistrovství, tak jsme měli co dělat, abychom se dostali do čtvrtfinále, kde jsme následně dostali bura od Švédů
  • @Xaxxz Hele napadlo, děje se to všude i ve fotbale. Kvalitní trenér, vždy koučuje nějaký "lepší tým"  Jak Varadu vyhodili, tak jsem četl komentáře na FB a řada lidí ho přirovnával ke Pep Guardiola. Obdobná situace, nikdy nebude trenovat nějakej shit team v Premier lize. To stejný Varada, nepůjde do kladna, bolka, KV. U těch Vítkovic by to dávalo smysl, ale zase to je tým co má jméno, tradici, morava apod. 
  • Já bych to raději s optimismem nepřeháněl... Ono to optimistický 8. (10.) místo taky letos nedopadlo...
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters