HCE Fórum

1547548550552553649

Komentáře

  • Jakože pokud bychom příští rok pravidelně hráli kolem 8. místa, byl bych naprosto spokojený. Boj o čtyřku je úplná utopie. Ale tohle plácání na hraně předkola je strašný.
  • pánové, nemějte obavy. Ohlásili, že Košťál hraje za Oxford s Čechem. Jasné posily na příští sezonu, i když bude trochu problém to vyřazení čísla 26... :D
  • upraveno 22. únor
    Nevím, kdo z Vás bláznů, tak moc touží po dresu Jiskry z Klingenthalu, ale nečekal jsem, že mě to bude stát víc než Frodlík  =) Víc nedám a nemám  =)
    Post edited by HCE_Majkl on
  • @HCE_Majkl Beryho za 15 litrů jsem taky nečekal :D
  • Boleslav se po zítřku může dotáhnout na 7 bodů za nás, s ohledem na los to není vůbec nereálný bohužel.
  • Boleslav taky nema nejak hezky los, neverim, ze by to s ohledem na celou sezonu dali.
  • @VANEKnaZDI Paradni vec od iSportu. Pohled na nase plejeri ale nevypada moc hezky, az na vyjimky…
  • @HCE_Majkl treba Frodovo karta temer nema chybu :D zbytek uz je horsi :D 
  • trosku na pozitivni notu pri patku. pokud pocitam spravne. tak kdyz dneska vyhrajeme a MBL prohrajou, tak mame jisty pred-play-off, ne?  =)
  • No, jenže my asi nevyhrajeme :D 
  • @1140bxl takhle ano :D ta šance ale, že my prohrajem a Bolka vyhraje je výýýrazně větší :D
  • jasne, ze jsou v lepsi herni pohode nez my. ale je to 5 kol, aby nas preskocili musi 4x vyhrat, ne. z tech 5 kol hrajou is Dynamem a Spartou. (predpokladam, ze do konce neudelame ani bod) takze MBL musi porazit KLA/PLZ/OLO a udelat 2 body za zapasu se SPA/DYN. dle myho je spis teorie. 

    pres tu nasi mizerii, verim, ze po vikendu bude rozhodnuto, ale v podstate jde o to kdo si zahraje dalsi 3 zapasy.   
  • Jak píšeš.. jestli se opravdu stane, že třeba v posledním kole nedáme ani to Kladno, půjdem do toto play-off absolutně jako tým do počtu.
  • Nerad to píšu, nicméně pokud do play off postoupime,tak ten tým na kterej vyjdeme, vyhraje jackpot.
  • upraveno 23. únor
    @kinkis To tam půjdeme stejně, tohle rozšíření kapacity PO je za mě absolutní nesmysl, pochopil bych to s předkolem 6.-10., zbytek ať letí na Hurghadu, dyt je to dehonestace hokeje, ty týmy jako jsme my a ve vší úctě i Plzeň na play off nemají vůbec nárok. Vítkovice teoreticky můžou pozlobit, ale taky mají tu výkonnost jak na houpačce. play off má být odměna za tvoji celosezonní práci, jenže my bychom si za celozenní práci nezasloužili letenky ani na Balaton, natož na Hughadu a natož hrát nějaký play off tvl
    Post edited by Screepy on
  • No vidím to úplně jasne…dnes nebudou body, ale v neděli porazime budejky a pak ještě Kladno a nakonec půjdeme z 11 místa na budejky…Frodo to zavře, kluci přepnout na play-off mod a překvapime a přes budejky přejdeme a budeme ve čtvrtfinále a vlastně jsme splnili cíl a vše zas bude ok a Fantomas bude za hrdinu ze vlastně zachránil sezonu
  • Type your comment@Screepy


    Vidím to úplně stejně. 12.tým tabulky prostě nemá v play-off co dělat, je to degradace základní části. Kluby si to chtěly udělat jednodušší, ale tohle je cesta do pekel. Dopadne to tak, že to play-off nějak učudlaříme, pak nedopatřením uhrajeme v předkole jeden zápas, a nakonec se řekne, že to vlastně nebyla neúspěšná sezóna....
  • @martinkv i kdyby se nějakou haluzí udělalo čtvrtfinále, nikdo o týhle sezóně nemůže říct, že byla úspěšná. Furt to dělaj hlavně pro fanoušky a my letos až na cca první čtvrtinu ZČ jenom trpíme ..
  • Nevím to přesně,ale nebyl důvod rozšíření předkola kvůli covidu?Že prej si kluby vydělaj víc korunek na větším počtu zápasů který vy normálně nehrály.
  • Ja bych zase tak ostrej k tem 12 tymum v p-p-o nebyl. Nemyslim si, ze mezi 8-13 tymem je zase takovy vykonnostni rozdil. Radeji at hrajou p-p-o zapasy nez nejake nadstavby nebo neco takoveho. Pro divaka je to vdecne... Serie zacina za stavu 0-0 na zapsy a ja bych treba proti nam hrat nechtel. Hrajeme ted sice hovno, ale on se muze Frodo 3x zblaznit, zavrit branku a jedes na Hurghadu. Sice to neni to na co bych si vsadil, ale p-o pry rozhoduji brankari a my mame nejlepsiho. 
     
  • @1140bxl třeba rozdíl mezi námi a Olomoucí že 😆ten už trvá šest zápasů v kuse ten rozdíl
  • Jen taková věcná.Jdou Vám prosím Vás spustit web stránky hokejkv?
  • Microsoft OLE DB Provider for ODBC Drivers error '80004005'

    [MySQL][ODBC 3.51 Driver]Can't connect to MySQL server on 'denisa.esports.cz' (10061)

    /weby_data/tabulky/inc/mysql.asp, line 29


    Já se tam nemůžu dostat


  • Dneska solidní návštěva, bych se nedivil, kdyby to bylo pod dva tisíce
  • Ale Froda je mi fakt líto
  • Chudák Frodo tvl…je mi ho upřímně líto jak ho v tom nechavaj…ten jestli neodejde tak to bude ta nejlepší zprava
  • Naši dělaj všechno proto aby si Frodo po 52. kole sbalil kufry a už ho tu nikdy neuvidíme
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters