HCE Fórum

1545546548550551640

Komentáře

  • Frodo, no ty vole, ty máš kliku a my taky 
  • Frodo drží, udržet hlavně teď do konce třetiny
  • Při vstupu do šatny každej políbit Frodovi zadek, ale 2:2 po dvou třetinách v Pardubicích je víc než slušný výsledek!
  • zatraceně, já zapomněl, že Pernikáři okopírovali goal horn od NYR... 
  • To byl fofr, ale dneska tam aspon vidim nejakou snahu bojovat, body nebudou ale nejsem nasranej
  • No nic, ale dneska aspoň byla snaha....
  • Škoda nebylo to špatný! Řek bych , že i na bod to herně bylo ,ale není nám přáno ...znova stejně jako s Pardubicema kdyz hrali posledně u nás bylo vidět jak je důležitý střílet od modrý...nám dali doma 3 góly od modrý dneska taky 3 ...aspoň ten Bartejs to tam nahazuje a za poslední zápasy je náš něj střelec což je smutný...
  • no, nebyl to nečekaný výsledek, ale aspoň bojovali
  • Karlovy Vary si prohrou 2:5 s Pardubicemi připsaly již 7 porážku z posledních 8 zápasů a v tabulce TELH jim patří až poslední postupové, tedy 12 místo. Před sezónou se však o Energii mluvilo jako o černém koni soutěžě. Hodně nelibě to nese opora v brankovišti Dominik Frodl, jenž si po zápase takto ulevil před novináři.


  • Tak zrovna u nej se fakt není čemu divit…a jestli rychle někoho rozdiloveho neseženou, tak mu můžeme po sezóně zamavat na rozloučenou
  • upraveno 21. únor
    Bohuzel no.. ja se uz celkem smiruju s tim, ze se bude v lete hledat novej golman k Habymu... predstava, ze by jim Frodo znova sezral, ze se privedou posily a pujde se na ctvrtfinale zni skoro nerealne
    Post edited by kinkis on
  • Já jsem s tím už smířenej, že po této sezoně Frodo odejde. 
  • Citim z nej uz nechut a odpor k tomu vsemu tady. A neni se cemu divit. Taky si myslim,ze to po sezone bude end.
  • upraveno 21. únor
    Ten rozhovor na strankach s nim mi prijde divne agresivni teda, co je tohle za otazku?
    Post edited by kinkis on
  • To dle mého dělal nejakej redaktor pro Pardubickej tisk/web a my to jenom převzali…děla se to tak často
  • A jo, dělala ho Karolína Červenková, to mě nenapadlo
  • Jen doufám, že náhradu za Froda hledaj a ne že budou v červenci brečet, že není kvalitní gólman. Je škoda, jak se to tu podělalo... s ním (a s kvalitnějším týmem) jsem fakt mohli bejt jinde......
  • Nejhorsi je,ze mi tu kvalitu(aspon jmenovite) mame.Urcite ten tym na papire nepatri na 12 misto.
    Ale bohuzel.Nechapu proc hraci zapomneli hrat hokej.
  • Kdyz si vezmu, kolik zapasu jsme loni ztratili ciste kvuli Lukesovi, tak loni s Frodem bychom to ctvrfinale dali
  • Aby k nám náhodou nešel klouček.
    Nemám zmapované smlouvy u gólmanů tak jenom čisté hypoteticky.
  • upraveno 21. únor
    No ja se dostanu na Spartu na hokej naposled v tyhle sezone, tak doufam, ze bude Frodo v kase, videt ho aspon jeste jednou chytat za nas nazivo
    Post edited by kinkis on

  • Tam jsou prostě uplně někde jinde.
    Tvl nejlepsi strelec letosni ligy mistru,a nechaji ho sedět,pac si mysli,ze mu ho..o nesmrdi.
    Tleskám :)

  • Jsou to diletanti,nic vic.


    Já už taky začínám věřit tomu,že jde určitě pryč. Vůbec se mu nedivím,a fandím mu,at se dostane do lepsí organizace nez co je tady za hnus.
    Tady je to totiž opravdu šílený,a to je slabý slovo.
    Tvl,ona ta Bolka nas jeste fakt dostane,a ja tomu nechtel verit.To je ostuda strasna.Horsi nez u Kladna,pac u nich nikdo s nicim jinym nepocital.
  • Podle mě je Frodo pod smlouvou! Těžko říct, co bude...... skoro bych si myslel, že tomu ještě sezonu dá..... uvidíme. Nebo takhle ....sezonu, když to bude příští rok stejný, tak pochopím, že jako bude tlačit v průběhu sezony, aby ho vyměnili....... 
  • Taky u mě převažuje pocit, že se tady na to nevysere
  • Frodlik nikam nepujde, jeste fakt jednu sezonu zacne. Ale myslim si, ze i od nej uz dost zaznělo smerem k vedeni. A jak tu zaznělo, tak v prubehu sezony muze na neco tlacit.

    Ale jak uz tu resime buhvi jak dlouho, bez razantního okysliceni a doplneni tymu kvalitou, to nepujde. Nevim, jak to bude vypadat, ale pristi rok musime jit do TOP 8 po zakladni casti + dojit min do ctvrtfinale, vse ostatni je neúspěch. Zatim na to ale nejsou splněny ty vstupni podminky no…
  • Eismann má u hráčů respekt, to nemohu říct :D
  • @Xaxxz jako ten musí skončit po sezóně, prostě musí
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters