HCE Fórum

1543544546548549660

Komentáře

  • @Uklízečka_kabiny_HCE Pulpanovi letosni sezona nevysla a jeho podpis letosni sezonu byl trochu risk, protoze byla otazka casu kdy to pujde az moc z kopce. ale je treba rict, ze to byl super bek. dobre sezony v PLZ a pak i nektere u nas. takze trochu respektu...

    k trenerovi/SM - jak psal Flaksa, neni to jen o jmenu (i kdyz porad myslim, ze to jmeno potrebujeme), ale i o kompetencich. dokonce si myslim, ze nektera jmena neprijdou pokud ty kompetence nemaji. 

    jmena - krome tech obligatnich, bych mel jednu Finskou cestu (Kari Jalonen jako SM a ceskeho trenera) nebo Nemeckou (cesky SM a Peter Draisaitl jako trener). Samozrejme by se nabizelo pretahnout z PLZ/LIT trenery, kteri zatim nedostali moznost byt hlavnimi Reichel/Spacek, ale to nevim jak je realne... 
  • @Flaksa34 uprimne me zadny trener ani nenapada. Nejaky jmena volny jsou, ale tezko rict, jestli by jim to tady sedelo a navic u spousty si myslim, ze by sem ani nesli. Jen me desi zase dalsi roky typu Badoucek, Kyhos atd.. ja uprimne mam radsi trochu energictejsi trenery u kterych vidis ten zapal i na lavicce. Vim, ze to nehraje uplnou roli a dneska to funguje trochu jinak, ale nemam proste rad trenery typu Pesan z Liberce, u kteryho ti prijde, ze mu je u zadku jestli tym vede 5:0 nebo prohrava 5:0. Proste tam stoji a cumi, nebo aspon tak to na me pusobi :D ale doslova me zadny realny jmeno do Varu nenapada. Nebo takhle - kdybych nevedel ty info od vas jak to bylo kdyz koncil, cekal bych comeback Pesouta :D 
  • Já bych dal Pepu Řezníčka jako manažera ( jasně už to odmítl chce na svaz místo Lojzi)
    Jen je to typ co by se mi líbil no... někdo podobnej prostě co má zkušenosti ,vyzná se a Řízek tu i něco málo zažil...
    A trenér-mě by se líbil Patera a asistenty ať si vybere...
  • @1140bxl tohle byla nadsázka. Já už minule psal,ze Pulpan má odehráno a myslím si, že ti byla dobrá kariéra. Letos to bylo rizikovější a nepovedlo se to zranění prostě neovlivnis a hlavně i věk. Těším se až bude učit nové generace.
  • Ohledně těch Vítkovic. Tohle je ukázka jak úspěšně naladit na novou sezónu. Řekli, že tahle sezona je fail. Leaknuli ze maji připraveno trenérský štáb + nové příchody. Tímto trochu uklidní fanoušky, že se něco děje. U nas v podstatně furt hoří. Jako je meme s tím coklem co je v baráku a hoří celej barák 😂
  • Pro ty, co nepatří mezi memery 😉
  • no, ono se rika, ze pokud nevis neco jiste, tak mlcis. v tom prestavkovem rozhovoru na O2 byl Senkypl celkem jasny - musime posilit, jeden defenzivni obrance je jasny a vic je rozjednano. stejne tak na strane sportovniho managementu. prislo mi fajn, ze zminil, ze to posileni je i z duvodu ocekavani Frodla... takze nemyslim, ze sedi jak ten pes v tom dome, jen nevim zda vi kde sehnat vodu na uhaseni a zda te vody je tolik...   
  • Ten rozhovor asi dostupnej nikde není, co?
  • > @Xaxxz napsal(a):
    > Ten rozhovor asi dostupnej nikde není, co?

    Mám nahraný záznam, zkusím to udělat a nahrají odkaz, pokud to tedy půjde.
  • Tak se mi dnes potvrdilo od zdroje co je hodně blizko vedeni to co se tu píše celou dobu. Že nejvetší našeptávači jsou Ryžuk a Trubač....a Ryžuk hodně mluví/kamradí s Fantomasem....takže pokud tyhle tam budou a Śenkypl jim bude naslouchat tak nic zasadního se nezmení a bude to horší a horší co se týče manažeringu
  • FeryBo : kostlivci ve skříni! Dokud se jich nezbaví půjde to těžko presně! Mě nejvíc trapnej přijde Trubač toho když v tom skyboxu vidím jak je furt Šenkyplovi za zadkem a furt do něj něco hustí musím se až smát
  • Kdyby do něj jen hustil. Ale on ho Šenkypl s Tobolkou bohužel nechají jejich jménem i někdy jednat a to nejen v případě trenéra. Neberu mu vůbec jakýkoliv zásluhy, ale kromě dvou super sezón jsme prostě průměrnej (možná i míň) klub Extraligy a ta čistka má být kompletní. Nemusí se rozmetat koncept mládeže, ale za sportovní vedení má mít někdo jasnou odpovědnost + kompetence a tečka. Dokud tohle duo majitelů nepochopí a nezrealizuje, nebude nic lepší.
  • @Flaksa34 Dobrá otázka, hůř se na ní odpovídá =).  Samozřejmě sem žádný skvělý trenér ve svém trenérském "primu" sám od sebe nepůjde, proto si za kvalitu budeme muset prostě zaplatit, nic jiného ho sem nenaláká. Jmen opravdu hodně není. Mně by se docela líbil Jandač, který teď netrénoval nějakou dobu a mohl by mít chuť a zápal. Samozřejmě většina problémů co se tu děje není způsobena dle mého názoru trenérem, ale tím, že nám chybí lidé na pozicích GM a SM a trenér musí tyto pozice zastat, takže by bylo fajn vyřešit i tyto pozice jako ve všech ostatních klubech. Doufám, že nám přineseš časem zase nějaké pozitivní info, že se to hnulo k lepšímu.:))
  • A to ja zas myslim,ze to trenerem ted je hodne, protoze proste opravdu Eismanna maji u prdele. Nerikam,ze je to profesionalni, ale je to tak.
  • @Martin25 ja samozrejme o nejakych sporech a problemech vim, ale ta hra je furt stejná holomajzna. To je uplne jedno jestli tam stoji Bruk nebo Eismann
  • Osobně by se mi líbil Patrik Augusta nyní trener 20 - ale to co dokázal v liberci si myslím, že to byla velice dobře odvedená práce a to zastával oba posty.  
  • @Uklízečka_kabiny_HCE taky super trenér, ale když to neklaplo s Vítkama u něj tak nevím nevím
  • Pokud chceme,aby to tady šlo k lepsimu,tak by měl opravdu přijít V.V.
    To by to tady litalo z oken panečku.

  • @kanis zadnej V.V. neprijde, stejne jako neprijde do utoku Sedlak/Ruzicka. Senkypl od zacatku rikal, ze nechce stavet klub kterej bude pravidelne hrat spic. Proste kdyz to pujde dobre budeme tady mit klub na to hrat 5-8 misto a nekdy to muze ustrelit nahoru a nekdy i dolu. Ja jsem s tim v pohode, ale proste tim, ze letos nezareagovali na to, ze se nepovedl Zeta, ze obrana byla lazaret a mimo formu, tak ten tym postavili realne nekde 10-14.

    pokud naseptavaci jsou Trubac/Ryzuk. je treba rict, ze vysledky panove nemaji. Me vzdy udivuje jak se prsime jak mame super juniory/mladez, ale v individualnich statistikach kluci nahore nejsou a pak prijde prvni kolo play-off a tymy nasadi juniory (co jinak hrajou uz s dospelejma) a kluci jedou na Hurghadu. Nechci to malovat na cerno, prace se tam dela spoustu (a dobre), ale ze by acko (ci Sokolov) prekypoval nasima juniorama to moc nevidim.     
  • Já ale neříkám,že V.V. přijde. Já jsem psal,že by to chtělo.A ten vzduch,by se tady 100% pročistil.
  • @kanis neblbni tvl, to by letěl i Tobolka :))
  • Takže se můžeme těšit jen na ten černý scénář... Super.
  • @Flaksa34 k těm Vítkovicím. Nevím co je na tom pravda, ale slyšel jsem, že má do český ligy jít trénovat ze Spišský Nový Vsi Vlastimil Wojnar, a mluví se právě o Vítkovicích. Na slovensku dokazuje se Spišskou skvělý výsledky. Tak uvidíme, třeba je to mimo a půjde jinam v lize, nabízela by se i ta Plzeň kam od nich jdou dva rozdílový hráči. Ve Varech je ticho po pěšině.
  • upraveno 20. únor
    https://streamable.com/2ch9nc?src=player-page-share

    Rozhovor O2 se Šenkyplem během Winter Classicu. 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Super práce, díky moc
  • Kdyby přišel Varaďa tak by se na tom zimáku sám bál, protože by všechny vyházel...... a myslím, že z oken :-) :-) :-) Nereálný je i Jandač myslím, ten odmítal nabídky po Evropě a určitě půjde dobrovolně do Varů a strčí hlavu do těch hoven, ve kterých klub je....... 
    Mě osobně je jedno, kdo přijde. Ale ať přijde někdo s nějakým jasně nastaveným konceptem práce, dají se mu jasně daný kompetence a ponese pak za to v horizontu dvou sezon /protože ta nadcházející to si přiznejme bude těžký, ten kádr skládáš už na podzim a tady se spalo/ plnou odpovědnost. Ať ten někdo nějakým rozumným způsobem komunikuje s fanouškama, představí nějakou vizi kam ten klub chce směřovat, jakou cestou se tam chce dostat atp. Mluvím teďka asi pravděpodobně o nějakým manažerovi, pravděpodobně sportovním /generálního máme v podobě Tobolky). Nic co nahoře zmiňuji jsem tady za poslední dvě sezony neviděl...... jen prázdný formulace typu, že cílem je čtvrtfinále a bla bla bla. Nějaká vize klubu, komunikace s lidma /pro který se hokej hraje/ nic prostě! V sobotu kdo byl v tom Klingenthalu, s kým jsem mluvil, mraky lidí to vidí podobně. Jasně jsou zklamaný ze hry, z výsledků, ale taky z tý sebeprezentace klubu. Velký slova, velký plány a s prominutím hovno z toho, komunikace nulová, do toho uděláš kroky, kterým popřeš to co řekneš na začátku /tím myslím odchod tý GM, která se sem odstěhovala, protože to byla podmínka klubu a teďka klub řídí Tobolka, kterej tady není/. Lidi tohle všechno myslím vidí, nejsou hloupý. A hlavně by měl přijít někdo, kdo má koule a touhu v tom klubu některý věci změnit, kdo se nebude bát vyhrnout rukávy a začít makat, protože tady je myslím práce víc než dost.   
  • S tou Frodovo smlouvou to je masakr😂 majitel klubu, nejvetsi prechod v historii vesmiru pomalu a on nevi,jestli ma ve smlouve povolenej odchod do ciziny. To je fakt k posrani. Asi k tomu nepristupuji uplne precizne,rekl bych.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters