HCE Fórum

1535536538540541700

Komentáře

  • To predkolo uz nejspis nejak umlatime,a tak nejak mam pocit,ze na Nas vyjde Litvajz. To by fakt asi bylo zajimavy.
    Oni samozrejme letos jinde nez my,nicmene bych to uplne tak beznadejne nevidel.


  • Tohle mohlo být tady. No nic,to uz je jedno,jen bych dal par lidem tady za to korunu.


  • takový Petr Koblasa aktuálně kraluje extraligovým střelcům.To je k tomu clanku.

  • od casu 29:15 tema Varu.
    Je to podcast Koreise pokud by to nekoho zajimalo
  • Ve vysledku nic noveho, myslim si, ze tohle vsichni bohuzel dobre vime. Je otazka, jestli s tim bude vedeni neco delat, nebo se budeme nadale placat na spodku tabulky i v dalsich sezonach.
  • Dneska drzet vsichni povinně palce Motoru a Kobliho parte. Zitra se pokusit pod hvezdami porazit Plzen za 3 body,a bylo by o neco lepe dychatelno.
  • Kinkis: Hele minule si mě tady vyjebal, že jako bych mohl napsat něco optimistickýho :-) tak když je ten pátek, tak Tě třeba potěším..... vypadá to, že varianta s Růžičkou snad padla  :3
  • Třikrát sláva…tak snad to vezme někdo schopnej
  • @Flaksa34 doufám, že se chápem, že to bylo myšleno jako fór s nadsázkou a ne že bych chtěl jakkoliv “jebat” :D co se Růži týče je to mega dobrá zpráva!
  • nam uz ale taky staci malo. mame radost, ze neco nestalo :) 
    dulezity je abychom meli radost az se neco stane. teda pokud se neco nekdy stane  =)
  • Jinak je celkem vtipný a smutný zároveň, že zítra hrajeme open air zápas a veškerý média to absolutně ignorujou. Hrát tam Sparta nebo Pardubice, posloucháme to už tak od listopadu .. :D
  • No ovšem jestli se bude hrát vůbec. Znamej mi teď říkal ze hraci nejsou vůbec spokojeni s ledem, mistama je i voda. Utvrzujou je ze na zapas bude ten led mnohem lepší, kvalitnější a poradně zmrzlej…tak uvidíme no
  • @FeryBo Led uplne OK neni a je to pochopitelny. Hodne ukaze dneska spiel…
  • @FeryBo myslim ze Kubelka na FB komentoval, ze zruseni hrozi v pripade silneho deste, ten by podle predpovedi byt nemel, tak uvidime co s tim jeste udela venkovni teplota
  • Uvidí se,kdyžtak se to odehraje v Aréně no,ale bylo by blbý,že by propadli ty lístky, páč to nebyla úplná láca tedy,co si budeme povídat.
  • upraveno 16. únor
    Ja uprimne doufam, ze se to odehraje v Nemecku i kdyby led byl horsi. Pokud to nebude nebezpecny vuci zdravi hracu, delat vse pro to, aby se to odehralo tam.
    Post edited by kinkis on
  • Rozhodne se max zítra do 13.hodiny, jestli se to odehraje tam nebo tady
  • upraveno 16. únor
    Včera jsem koukal na nějakou reportáž a říkali, že led má 5-6cm a hrát se může za jakéhokoliv počasí, i za deště, pokud to rozhodčí vyloženě nezakážou. Jediný, co je problém je sněžení a silný vítr.

    To.. že to český média ignorujou je absurdní. Němci k tomu mají přesně opačný přístup, což na druholigový klání je super.
    o2TV ovšem dělá maximum pro skvělej televizní zážitek.

    No ale i tak si s sebou asi raději vezmu deštník =)
    Post edited by three7 on
  • Three7
    Doufám že ten deštník je vtip 🤔😁
  • @VANEKnaZDI Mě spíš přijde vtip, co všecko je zakázaný tam s sebou brát... 🤦‍♂️

  • Tak on by ten přístup těch médií byl taky jinej, kdyby se hrálo u nás…pokud si pamatuju dobře, když v roce 2019 hrála Sparta s Litvínovem v Drážďanech, tak se o tom taky tolik nemluvilo…za to to dvakrát zrušený winterclassic mezi Kladnem a Pardubicemi ve Špindlu, o tom se mluvilo furt.
  • Nedávno jsem ve Špindlu byl,a tak jsem si akorát říkal,kde tam,se to mělo konat.
    Páč to je taková nudlička,té tam snad na to ani není místo.
  • Three7
    Nic jsem nenašel. Hodil bys prosím sem, nebo mně do zprávy link?
  • Kdyz jsem loni videl ten winterclasic kometa-trinec,za jakeho pocasi se hralo,tak uprimne vubec nechapu,proc by se nemelo hrat. Prset nema.
  • @VANEKnaZDI s deštníkem tam asi moc nepochodiš
  • FeryBo
    Za vtip jsem bral, že by si ho tam někdo vzal. Celkem mi dávají ty zákazy logiku. Možná až na ty vlajky
  • No zákaz jídla teda nevím, když tam asi budou stánky.... to samý s pitím.
    Fotit/natáčet taky ne?! a ty megafony pro spíkry třeba... 
  • Nevím jak to tam bude vypadat. Může být myšleno tak, že je dovoleno konzumovat pouze to co si koupíš uvnitř. Tak to taky funguje téměř všude.
    Fotky z mobilu nebudou problém. Jen asi nechtějí aby se tam lidi promenádovali s dvoumetrovým objektivem. Jen moje dedukce. Zítra uvidíme.
  • No vlajek tam maj fans Crimmitschau tři perdele... 😃
    Mrknu na stream na MDR, ať mám nějakou představu....


Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters