HCE Fórum

1537538540542543656

Komentáře

  • No jako s tim jak letos hrajeme je po zapase no ..
  • Tak alespoň že ty dresy máme hezčí. ;-) 
  • Zážitek, ty vole…hokej hnusnej, pivo hnusny a drahý, kotel potichu, curaci německy co tady hulí krabičku za třetinu…díky bohu, že máme za chvilku konec sezóny
  • Kde jsou ty naše "hvězdy" co mají táhnout tým? Černoch vypadá jako každej druhej hráč ve 4 lajně, hnus. Podprůměr.
  • Tvl prej budeme žrat led…kde? To je hnus…
  • Ostuda, rozpusťte to.
  • Jak psal, prohrát ano, ale se ctí. S timhle doufám, že jdou zpět do Varů pěsky. Zítra body taky nečekám.
  • A co jste čekali. Vždyť ty dva zápasy pod Eismannem hrajeme pořad ten samej hokej jako celou sezonu jen jsme s Bolkou měli štěstí že nám to tam v první třetině napadalo. Prostě nic...
  • @Vossy máš pravdu, že je na čase přestat snít a doufat, že se něco změní, páč fakt ne.
  • nejsme schopni hrát s nikým, možná jen Kladno by jsme mohli dát... hrůza. a přesně jak píše Vossy - Bolce jsem dali 4 góly (některé se štěstím), ale jinak prd.

    máme náskok 13 bodů na Bolku a zbývá 6 kol, to už Bolka nedá, i když očekávám, že náš náskok bude o 3 až 6 bodů menší po 52. kole. a nebyl bych překvapen, kdyby jsme po 3 zápasech v předkole jeli na dovču, pokud nezmění styl hry (což na 95% nezmění)
  • 2.32 Hradec. 
    Nakládal bych to  :3
  • ty vole, co to je, Bartejs dává 2. gól ve 2 zápasech
  • @Uklízečka_kabiny_HCE to zní jako plán na kvalitní přivýdělek ☝️😄
  • nejdřív budu pozitivní - Habi neinkasoval :)
    ale to je asi vše...
  • Já když se koukám na ten náš los - získáme vůbec letos ještě nějakej bod? Už tomu nějak moc nevěřim
  • @rumburak ”Nejlepšími hráči utkání vyhlášeni Jiří Černoch (KVA) a Adrián Holešinský (PLZ)” ten kdo určuje hráče utkání by s tebou nesouhlasil :D
  • Nejlepší jednoznačně někdo z dvojice Kružík/Kofroň
  • Kinkis - jo, proti Kladnu, to už bude ve full relax módu před barážovou pauzou/překvapivou dovčou ze 13. místa. a možná bychom mohli překvapit Budějky
  • Jako zážitek asi jo bylo to něco jiného... jistě , že to mělo i - ale úplně nejhorší na cele akci bohužel byl naše hra ! Hrůza bohužel...Smutný,že nejvíc byl vidět Kofroň a Bartejs ...aspoň se snažili bruslit...ostani na to moc není co říct...chudák Frodo ještě!
  • Trenéry vyházet, půlku týmu vyházet nebo jim platit půlku výplaty. Jak hezky to na začátku začalo tak ten konec sezóny je teda až příliš hořká pilulka. Takhle to asi nepůjde páni majitelé. Takhle asi fakt ne. Nedá se na to už dobrých 20kol koukat, jediný na koho se dá koukat je Frodl. Už i ti lídři týmu kteří by to měli táhnout jsou jen vlastními stíny.
  • Jsem zvědavej, kdo z týmu zdrhne přes léto. Jestli vůbec a kdo se dovede. Tahle sezona je už ofiko odepsaná. Lidi se smáli Plzni, jak udělala výprodej a odpískala sezónu - 2x nás přejeli. Tenhle tým má jednu jedinou věc - gólmana. Na jak dlouho?
  • Tady v Klingosi jim to prostě sedlo lépe.
    Jinak zážitek? No nevím,stali jsme dole,a nebylo přes plexi už vidět vůbec nic.
    Jen jsem čekal,kdy kdo z horních řad, začne řvát gól.
    No,shrnul bych to tak,že tohle se moc nepovedlo,ale nevesit hlavy.
    Dle mého je velká chyba,že tohle vůbec podstoupili.
    Plzeň doma měla opravdu výhodu 2x domácího prostředí.
    Jednou jsme tam vyhráli, jednou,blbě prohráli.
    U Nás jsme jim dali celkem přesvědčivě,a tady prostě to domáci prostředí totálně ztratili.
    Už bych si ničeho podobnýho nešel.

  • Noc moc lidí tam už není. 
    Bartejs > Brno
    Havlín zřejmě taky pryč - nemyslím si že jeho podepsaní by bylo pozitivum výkonostně šel dolů
    Hladoník > Litvínov - výkon rapidně taky pryč 
    Kanga > spíš zpět domů Finska i když Finská má své problémy a celek vážné. Nepočítám, že by Kanga šel jinam v CZ - typově se jim moc nehodí a navíc je prostě malej. 
    Prikryl asi whatever who cares 
    Pulpan důchod Plzen trenovačka
    Zetter > hodně štěstí v rekonvalescenci, ale moc šancí nedávám, že by hrál ještě hokej. 
    Bernovský -  sokolov 
    Kružík - Ačko letos dobrá sezona 
    Fadden - new smlouva u KV + 1 
    Střítetský who cares - 33 starej asi neprodlužovat. 

    Otázka COACHe - já si nemyslím, že Eismann bude další sezonu hlavní kouč. Nedávalo by smysl, aby se zbavili Brouka na konci a vedl to asistent další sezonu. Jestli tam byly nějaké krok ho posunout jako hlavního kouče, jsou spíš domněnky. Poslední zápasy prostě odehrají a zabalí, 13.místo by pro ně bylo co největší trest. Protože se může stát, že je mohou překvapit Budějovice nebo Litvínov. 

    PS: Trochu optimismu a nádsázky - Příjde Jandač + Les Lancester (o) - Martin Frk (ú) - když příjde Frk podepíšou Kangu.  B)  

  • Po pristim kole dost mozna budem ztracet 4 body na 11. misto.. realne uz hrajem jen o to, jestli si dame 3 zapasy v predkole z 12. nebo se pojede na dovolenou rovnou ze 13. tvle... pred sezonou a po 1. ctvrtine ZC jsem tohle teda necekal.
  • kanis - jak jsem viděl při přenosu tu mlhu na plexi + náš "výkon", tak jsem si říkal, ještě, že jsem si kvůli tomu nevzal dovču a nekoupil ty drahé lupeny
  • Předkolo máme jistý,Bolka už nás dát nemůže.
    Takže si to protrpime až do konce.
  • Ale jo,jsem rád,že jsem tam byl.
    Už jsme busem v Chodově,takže za chvíli ve Varech,a domu,a vyspat se z toho.
    Bude líp.
  • @kanis je to hodne teoreticky, ale je to furt jen hokej, takze ta sance tu furt je..
  • Strašný to bylo. Takhle nasranej už jsem dlouho nebyl. Tvl na špatným hřišti, si necháme dat 3 góly do prázdný brány. Ten tým v tomhle složení na to jednoduše nemá …. 🤷‍♂️žádný trenér by s tímhle nic nesvedl. 🤮🤮🤮🤮
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters