HCE Fórum

1524525527529530649

Komentáře

  • Psal jsem tady to jméno, když tuším @VANEKnaZDI vypsal hráče s končící smlouvou. Nevím teda o tom, jestli sem jde on. Ale pokud ano, tak by to za mě byl luxusní centr do 3. lajny a klidně do přesilovky. Velkej, důraznej a zároveň i celkem pohyblivej. Ale vážně jsem nic neslyšel...
  • Tvle to je normalne smerem k Frodovi jeste provokace od Rulika :D
  • A je to v hajzlu
  • upraveno 6. únor
    David Bruk po dohodě končí v pozici hlavního trenéra Energie

    https://hokejkv.cz/clanek.asp?id=David-Bruk-po-dohode-konci-v-pozici-hlavniho-trenera-Energie-14095
    Post edited by FeryBo on
  • Takže Eismann hlavní…přesně, jak jsme říkali…z bláta do louže a ještě hůř
  • To už si opravdu dělají prdel tvl 😤😤😤
  • Snad to bude jen do konce tyhle sezóny která je stejně v 🔶 a až bude novej trenér bude si moct vybrat asistenta
  • To mělo být naopak,Eismann konec, Bruk zůstat.
  • https://vm.tiktok.com/ZGek44ENL/

    Bylo to nějak potrestaný?
  • Tak na ten rozhovor se Senkyplem jsem zvedavej, jestli od pristi sezony nebude novej hlavni co si sam vybere asistenty a budou spolehat na Eismanna, tak muzeme rovnou odpiskat i dalsi sezonu... doufam, ze nezazijem to co v Brne, kde se chteli loni hraci zbavit trenera.. a podle toho taky "hrali"
  • @kinkis
    Toho se obávám nejvíc...
  • Rozhodnutí úplně proti kabině. Nepochopitelný. Oni ho nesnáší všichni tvl…… když zahrajou pod nim, tak co asi přijde?! Bude to dělat i příští sezonu ….. normálně klauniada. Ten tým ho odpálí tvl
  • @Flaksa34 zase radsi at ho vybojkotujou ve zbytku tyhle sezony, nez aby se ted zaclo darit a oni ho nechali jako hlavniho i na tu pristi... 
  • Jestli je Frodo mezi tema hracema, co ho nemusi, ocekavam jeste parkrat virozu v tyhle sezone :D 
  • Hele ale zase mi reknete..vedeni s hracema nekomunikuje? Minimalne s kapitanem? Kdyby to preci bylo takhle,tak to nemuzou nikdy dopustit, aby delal hlavniho. Do haje achjo
  • Tak ono jestli komunikujou, jako se svyma fanouskama... :) 

  • Tady se vždycky bude dělat pravý opak toho,než co se má.
    Ta GM která tady měla rozhodně zůstat byla odejita, nikdo jinej místo ní neni ničeho kloudného schopnej za celou sezónu udělat.
    Byli zraněni hráči ( toho času 9), nic se nedělo,lepilo se junkama a Sokolovem,( tohle nemělo vůbec žádnou šanci na úspěch)
    Možná na jeden zápas,max.dva.
    Přivedl se jeden bek,kterej stejně hraje 13 minut/ zápas - zbytečný.
    Teď odvolanej trenér,další průser, páč kabina za ním šla.
    Místo něj zůstal člověk,na kterýho jsou hráči nasrani.
    Já osobně tleskám 👏👏👏👏
    Asi to byl podnět od Bruka bych řekl,už se na to nemohl koukat, nicméně já být šéf,tak tu rezignaci neprijmu, určitě ne v této době,kdy jak říkají,hrají ještě o předkolo.
    Já osobně si myslím to co se tady píše,že teď už i to předkolo můžeme odpiskat, páč - všichni víme proč.
    Jsem fakt znechucenej,a do Klingenthalu nejedu,seru na to.
  • Martin25: Jaký vedení ? Kdo to je????
  • Bruk konci jako trener,a v ostatnich pozicich zustava?
  • upraveno 6. únor
    Největší pí...na na kterou došlo!! Pardon nemám jemnější slovo ještě když to povede Fantomas se Sikem!!To už je teprv gól!!!!
    Pardon , ale s těma dvouma to teprv teď pude do ho.en a to na všech frontách!!! Jak tahle tak i ta příští! Protože jednání kdo měl přijít teď skončí ...Tobolkovi nevěřím v tomhle , že podepíše všechny potřebný on ani náhodou!
    A jak říkáte kabina šla za ním! Bylo to bohužel o kvalitě kádru ne Brukovi...
    Schází kvalitní manažer!
    Hodit všechno jen na něj to je špatně!!
    Když už tak měli jit všichni! A komplet na novo to bych jakž takž chápal!
    Teď bude kabina ještě víc v pr..li!

    Omlouvám se za sprostá slova jiná proto ,ale nemám!

    Ale 3/4 fanoušků celkově i tady po tom volalo tak tady to je !!!
    Za mě ale těžce krok vedle a hlavně totálně i odsouzená tahle sezóna!
    Post edited by maverick on
  • LukasCZ: Jaký funkce máš na mysli?😂
  • @maverick konec Bruka za me ano, ale po sezone a s celym trenerskym tymem... ale jak bylo psano, taky si myslim, ze Bruk skoncil sam, vedeni by to podle me neresilo a jelo by se dal
  • No, ty kraso. Ano, impuls musel prijit, ale toto je normalni gambling. nevidim do vztahu kabina/treneri, ale kazdopadne vedeni se rozhodlo, ze osud letosni (a zrejme i pristi) sezony da do rukou Eismana (prvni stace u dospelych) a Sika (zkusenosti jeste mensi). 

    Jsem zvedav na vykadreni Senkypla, ale mohl by mu nekdo polozit nasledujici otazky:
    - jake procesy v klubu jsou nastavene v oblasti A-tymu? Skautink?
    - kdo je zoodpovedny za slozeni A-tymu a celou sportovni strategii?
    - je pravda, ze je problem mezi Eismanem a kabinou? (ciste retoricka otazka)
    - kolik hracu je podepsano na novou sezonu? (aby se pak zase neobjevilo, ze nejsou na trhu. toto slysime uz vice nez rok a do ostatnich tymu novi hraci prichazeji/nebo jsou podepsani.)
    - obecne - kdo ridi klub? kdo ridi ekonomickou stranku (tady se musi i uznat, ze mame nove sponzory, vetsi prumernou navstevnost, a i lepsi produkci zapasu)? kdo je zodpovedny za komunikaci s fanousky (nemyslim videa a socky) a proc s nimi nekomunikuje? 

    takze pokud tam je (byt minimalni) neduvera k Eismanovi, tak to bude ted uz jen samospad. Letos nespadneme, ale pristi rok????

    Jo a chtel bych podekovat Brukovi. Slusny clovek a ten kdo odvede praci zaslouzi podekovani a ne shitstorm an sockach.  
  • upraveno 6. únor
    Jojo, ve finále díky Brukovi, ten má ruce patrně uplně čistý...
    A jinak... no, chce to vidět asi už nezaujatě, prostě teď bude teprve sranda.
    Post edited by plasa on
  • Flaksa34-Myslel jsem to tak,ze vykonaval i neofiko funkci i manazera, skauta..Respektive si skladal tym na dalsi sezonu
  • Ted me napadla naprosto apokalypticka myslenka... doufam, ze nase vedeni nenapadne, ze je volnej Ruzicka jako trener tvle ... :D 
  • upraveno 6. únor
    Neskutecna blbost, vsichni jste to popsali uz… Ja jen nechapu, proc ted??? Reci o koncepci, jak tomu vedeni dava cas a ted takhle? Proc uz teda ne v lednu a neco s tim tymem udelat. Nebo proc to nenechat dotahnout do konce sezony. A kdyz, tak vsichni pryc a mit nahradu. Coz evidentne nemame a nikdo ani plan B neresil.

    Hlavne ta komunikace je opet zalostna. Odvolame trenera, je tam Tobolkovo jedna citace a musime cekat na rozhovor se Senkyplem, kterej nas uklidni a vse vysvetli? Sorry ale to je neskutecnej Kocourkov. Cekal bych, ze natočí normalne rozhovor s Tobolkoi a bude. Ne zase musi Senkypl a musi se to pisemne pripravit a buhvi co…

    Jinak ohlasy ze satny jsou TOP!
    Post edited by HCE_Majkl on
  • jsem zvedav na reakci "kotle". pokud neprijde nejake rozumne vysvetleni s KONKRETNIMI akcemi na napravu (novy sportovni manazer, x hracu pod smlouvou atd.), ocekavam neco podobneho co v poslednim domacim utkani. Rad se pridam i ze 101 a bylo by fajn, kdyby velka cast stadionu prisla na sva mista treba az v 5 minute (nebo prvni reklamni pauze) nebo nejaka jina verze nesouhlasu.  

    Fandit neprestanu, ale veril jsem, ze Senkypl (a koneckoncu i Tobolka) nastavi nejakou ferovou komunikaci a ne toto. Dokazu pochopit, ze nejsou penize nebo ze se spletes s hracem (Zeta) nebo sestavis dobrej tym a stejne vypadnes v pred-play-off (je to sport). Ale at nelzou nebo nezamlcuji veci. Pokud by Senkypl zase rikal neurcita vyjadreni typu "budeme hledat, chceme toto ci ono, vize je takova nebo onaka", tak snad asi at radeji mlci. Chci konkretni viditelne kroky (chapu, ze to nemusi byt vse hned) a ne napady do budoucna.   
  • @HCE_Majkl ohlasy ze šatny? :) něco víc by nebylo?
  • Já taky Brukovi děkuju.
    Svým způsobem dělal,co mohl.Ja mu to zazle nemám.
    Ale jak jsem už o pár příspěvků nahoře psal, pokud to vzešlo od něj,tak bych jeho rezignaci momentálně nepřijal,pokud bych měl do toho co kecat.
    Tohle je opravdu nejhorší řešení v momentální situaci,a oni to udělají 😂😂😂
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters