HCE Fórum

1526527529531532634

Komentáře

  • Dve jmena mela byt na stole i u nas. Jak to dopadlo, to se necham prekvapit, ale moc nadeji si nedelam…
  • Jako nam uz jen chybi spekulace o tom, ze Senkypl chce prodat licenci a jsme naprosto presne tam, kde jsme pred lety byli..
  • At tu nejsme jen depresivni, neco na zasmani z Instragramu ... mozna je to spis k placi, nez k smichu .. :D 

  • Řekněte mi k těm posílám trošku víc, nestyďte se.
  • Probuďte se! Vidle (ne Widle!) jako jediné to mohou zachránit! Vzpomeňte na husity a francouzskou revoluci!
  • Já myslím, že si Bruk o ten vyhazov už fakt dlouho koledoval. Já jsem ho kupříkladu neviděl pořádně vystřelit na bránu... to už ani nepamatuji. Góla nedal, jak je rok dlouhej. Bruslení bylo z jeho strany pomalé. V osobních soubojích byl hodně slabej a vzadu tu rozehrávku dával doslova mizerně. A těch chyb, co nadělal v obraně! Prostě si myslím, že hrál celkově hodně pod očekáváním. Takže za mě v pořádku. Něco se s tím už udělat muselo. ........Nebo počkej! Není tohle všechno spíš neschopnost hráčů a sebelepší trenér s tím nic nesvede? ...Samé otázky. Tak hlavně že se tím jeho odchodem vše, co jsem napsal výše, definitivně vyřešilo a bude líp. ;-) 
  • @Kulasec s timhle prispevkem jsi spatne, tady tohle nikdo netvrdi, to musis na FB/Instagram
  • @rumburak
    Z tohohle výčtu bych si tipl tak Hanzl a Král...první čtyřka už je rozebraná a ostatní spíš návrat do mateřských klubů
  • Ten fin by mě zajímal, asi Jormakka?
  • Se člověk dočítá věci ...Bruk domluvil ,ale vedení zamítlo tak o čem se pak bavíme?
    Dokud tenhle klub nebude mít schopného přinejmenším GM tak se nikam nepohne !!!...pokud se začíná od 0 měli začít teď! Šup novej trenér a asistenti a ty ať si to okouzlující a stavějí i na příští sezónu ať vidí co schází! Takhle přijde někdo v létě a bude se zase sezónu zajíždět rozkoukávat? Nedej bože nechají asistenty a nahoře to zůstane taky takhle tak to bych jim tu přemoci hodil na hlavu už asi takya

    Někdo to tu psal dokud nevypadnou i ty poslední kostlivci tak to nebude dobrý ! Ryžuk ,Trubač- toho když vidím jak je pokaždé přilepenej na Šenkyplovi i v boxu jak klíště když tu je...nedivil bych kdyby byl Fantomas z jejich hlav je to jejich kůň!

    Za mě Brukovi taky dík!!! Loni to měl těžký s V34 ! Letos mu nevyšel Zett + forma některých ...pokud někoho domluvil a bylo mu zamítnuto měl to těžký a ve finále na to byl fakt sám!
    Viděl jsem 2 tréninky to je prd , ale bylo znát jak hraci berou jeho a Fantomase - byl tam rozdil ! Si myslim i prodloužení Kangase ted bude težší !!! Že ho ukeca Tobolka ? Za mě to chtělo ještě trochu trpelivosti a posilu do vedení -tohle je obrovkej krok zpět!
  • na jednu vec bychom nemeli ale zapominat. nebyt Senkypl, Tobolky (ten ho dotahl) a mesta, tak se nebavime o nejakem posileni. za to kredit vsem zucasnenym. 

    co kritizuju jsou ty deklarovane ambice a pak ta neuprosna realita. Cernochovi (kterymu se nasypalo) se nemusla povest sezona (je to sport), nemusi se povest kazda posila (Zetta), ale proste to "nic nedelani" ze strany naseho managementu vzhledem k soucasne i pristi sezone je to desive.

    za Holoubka jsme vedeli, ze uz nema ten drive. drzel to svejma (a verejnejma) prachama dost dlouho. lidi kolem toho se asi uz taky opotrebovali. proste znali jsme svoje limity - zadnej rozvoj a snaha o preziti. ted ta ambice ale byla jina. nikdo neceka varadu a utok na titul, ale toto... 

    bohuzel nevidim (a nikdo o tom neinformuje, abych videl), ze v Energii je jasna sportovni koncepce a clovek zodpovednej za jeji plneni. samozrejme konkretni kroky k jejimu naplneni. 

    jinak receno, kritizujeme Cernocha, ze nedava goly. Ale Tobolka (ve sportovni oblasti) v sezone skoroval jenom jednou (Kanadan) a z toho se tady pise, priharvky od Bruka nejake dostaval. 

    Zacina to vypadat, ze zaba na prameni sportovniho uspechu je nas 5% majitel Tobolka. Bohuzel doslo na to, ze se do toho zacina montovat nekdo kdo tomu nerozumi...  
  • By člověk věřil, že takový věci tady už nezažije a ejhle, jsme tam, kde jsme byli…nemůžeme mít klidnou sezónu a stojím si za tvrzením, že KV Aréna byla postavená na indiánským pohřebišti…protože takových věcí, jako u nás, to jsem jinde neviděl :D
  • Dokud to nenastane v klubu řád, jasný kompetence,tak výsledky nebudou ani se slavným Mariem.
    To jsou věci,u kterých se musí začít,pak samozřejmě trenér a hráči.

  • Líbí se mi jak se kolem ligy v zákulisí jiných týmů mluví o tom, že bysme klidně mohli udělat Varaďu a že nikdo nechápe proč Senkypl nepustí korunu, že podle začátků a těch rozhovorů působil jako Dědek 2.0
  • Varaďu sem nikdo nechce protože ten by byl první co by vymetl ten Augiášův chlév:) a to my si do našeho rybníku tahat nějaký takový moresy nenechame. To přeci dá rozum. Protože kdyby k tomu byla vůle tak by tu zůstala GM..
  • Varaďa by je tady zjebal na jednu hromadu a je mu jedno jestli si majitel nebo hráč ze 4 formace.
  • tak treba by mě docela zajimalo jestli se řeší prodloužení smlouvy s Kangasem....,jestli na příští sezonu budou hledat novéhe trenéra....jestli hledaji GM a jestli když Bruk vyskautoval hráče,tak proč mu ho zamitl? ale tady od toho vedení se člověk vážně nic nedozví

  • Myslim,ze Kanga by tu pristi rok nezustal ani za zlaty prase.
  • Ať si tu do konce sezony je ten šašek ale ať okamžitě začnou námluvy s novým trenérem a ten ať si začne oslovovat hráče a ne že ho v létě udělají a on tady bude trénovat hráče který tu ani nechce.
  • No já doufám že to tu Eismann fakt má jen do konce sezony, protože ta antipatie vůči němu je opravdu enormní, to není jen .. my tě nemáme rádi..
  • Jestli je alespoň trochu soudnej,tak by to měl pochopit sám,a v tichosti odejít.
  • Co se týče Varadi - já osobně jsem ho čekal,asi jsem možná pro mnohé blázen,ale je to tak.
    Já proti Brukovi nic neměl,ani nemám,ale Varadu jsem tady po jeho konci v Pcích viděl.
  • Screepy: No napsal si to přesně no, to není vůbec antipatie, ale nenávist😊A začal dobře Eis …. Asi aby si kluky získal, tak jim zrušil den volna a najedou pěkne dvoufázi, v juniorce tohle přece fungovalo😂😂😂😂já se poseru tvl.
    Jinak o příchod hráčů se stará prý pan Tobolka, Tpč takže Tobolka přivede hráče a tady je mas trenére. Slušný matroš🤦🏻
  • Tak to musi mit kluci radost😂
  • @Flaksa34

    Jsi dobrej insider, zásobuj nás tady častěji, zajima mě, kam až tahle antipatie povede…jinak nechápu, jak muže Tobolka rozhodovat o hráčích, když hokeji absolutně nerozumí
  • @Flaksa34: Vsak uz to taky nezustalo v satne a myslim si, ze tohle bude jeste zajimavy. Kazdopadne jak jsem uz sepsal ve svoji tapetě, tohle je manazersky rozhodnuti, ktery jde hlavne za Tobolkou…

    A nevim, zda to nekdo potvrdi, ale Bruk nebyl odvolan. On to proste polozil, protoze uz nebyl ochotnej tolerovat nektery veci a pak je nechat sypat na svoji hlavu..
  • No hlavne by to chtelo, aby se tyhle veci nedostavaly na facebook.
  • @Flaksa34 jj to o tom zrušeným volnu a dvoufazi jsem taky slyšel 😄 chlapec chce být ještě víc v lásce než je. Aby se mu po cestě domů nestala nehoda 😄
  • Jestli jsou v klubu kluci, a ja verim,ze ano, kterym na varskym hokeji zalezi, tak se postaraji o tom,aby nemel tenhle krok na ne vliv. Jsem naivni.
  • Screepy- no..nejsme v Rusku😀
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters