HCE Fórum

1522523525527528656

Komentáře


  • Neco k pobaveni/nasrani :)

  • A tohle uz je jen a pouze k nasrani a ten kdo nasazuje obrance + Bruk, kterej je hlavni by tohle meli sakra vysvetlit
  • Těch 22 u Stříteskýho není o nic lepší..
  • Ano, tým skládal Venca 34, ale už celou sezónu ho mohli změnit nebo doplnit. A pokud teda už mají tým na další sezónu z většiny hotovej , tak ať řeknou kolik už mají podepsáno. Nebo Šenkypla tahaj za nos a v květnu se dozvíme ze nejsou hráči na trhu. No a zároveň si přečteme kdo podepsal v jiných týmech. 
  • Jestli budou čekat až do května tak už tam nikdo nebude, musejí ty hráče začít dělat už teď, včera bylo pozdě. Adam Musil končí v Pardubicích, zkusil bych urva ze Sparty Irvinga, Buchteleho, z Liberce Faška Rudase, pravděpodobně to bude i Kurovsky, do obrany Pyrochtu zkusit, Jakse.. Koblihu přitáhnout zpět.
  • @kinkis

    Vezme se obránce, kterej má být bodovej, má mít dobrou rozehru a výborný čtení hry a co uděláme? Necháme ho hrát 16 a 13 minut na zápas...
  • A nehraje ani minutu presilovky :) ja ty trenery fakt absolutne nechapu
  • Skládá se tým? A nebo se skládá balíček výmluv pro Bruka, až v květnu zjistí, že je pozdě na nový hráče? Moc se mi tu nechce už těmhle slibům věřit....
  • Těžko tomu věřit, když nejsou byť jen malé náznaky nějakého jednání...kromě toho Kurovskýho, teda
  • A nicneříkající rozhovor s Procházkou vydali pro jistotu jenom v aplikaci :D
  • Havlín prej do Bolky po sezoně
  • Havlin, Pulpan, Bartejs pryč, místo nich musí přijít 3 top obránci, ne jen doplnění místo nich.
  • Já nevím, já bych ho tady prostě jako 7.beka úplně v klidu nechal...místo něj klidně Stříteskýho pryč
  • Bartejs snad fakt vypadne do toho Brna (proc ho berou absolutne nechapu), Pulpan uz podle me musi premyslet o konci kariery. Havlin me jako 6.-7. obrance asi nesere, jestli odchazi, je to mozna skoda, jestli nechtel nejaky prehnany penize
  • Do Bolky chtěj mimochodem i Furcha, toho chce i Plzeň...takhle to vypadá u ostatních, aspoň se nějak spekuluje...u nás ticho po pěšině
  • upraveno 4. únor
    Nemáte někdo bližší info k Dlapovi? Je šance, že nastoupí ještě v ZČ?
    Post edited by kinkis on
  • @kinkis
    Zábranský staví nostalgickou obranu, která tam vyhrála titul...vrací se i Gulaši :D
  • Tak zase neverim, ze Gulasi bude horsi nez Bartejs :D ale ani jeden ten podpis nedava smysl teda :D jeste kdyz je velka sance, ze jim odejde Furch
  • O Kometu bych se nebál, tam budou v pohodě, Bartejse dají max do 3 lajny, možná ani to ne, pošlou ho do Přerova.
  • Spis jsem zvedavej, kolik hracu od nas tam zas pujde, fungujem posledni roky jako jejich farma :D 
  • Poslal bych tam celou obranu, nemám s tím vůbec problém.
  • Jestli bude takhle stavet kazdyho kdo projde,jako ted Garretta,tak to ani nikdo jiny chodit nemusi,pac je to stejne k prdu,v tom pripade.
  • „Je tu skvělý tým, vysoké ambice a věřím, že tu v budoucnu vytvoříme něco speciálního. Proto jsem nakonec odmítl i nabídky ze zahraničí,“ vysvětluje zkušený reprezentant, jenž proti Kladnu zapsal dvě asistence, a Sparta tak proti Rytířům zvítězila už podeváté za sebou. / Kempný)


    Tohle se urcite cte moc hezky Spartanskym fans. Njn.
  • Já už jsem zlomil hůl, všechny hole co mám doma, je to letos strašnej masakr :-/ Nezávidím jim to teďka kurva ani náhodou, protože jsou v prdeli, po včerejšku nemají jistý ani to předkolo. Je otázka jestli by se našel nějaký vhodný trenér, který by to tady vzal v týhle situaci, protože kdyby jen odvolali Bruka a hlavní trenérem se stal Eisman tak by to bylo ještě horší než z bláta do louže. Mimochodem za obranu je odpovědný on, beky skládá a posílá na led Eisman!!! Bruka se žádným způsobem nechci zastávat, ale všechen hate jde na jeho hlavu, přitom za tohle je odpovědný celý realizační tým. Domnívám se, že vedení má jen jeden plán B a to je Eis hlavní trenér, plus Bruk bude mít jako hlavní trenér garantovaný kontrakt /tzn.by ho museli vyplatit/, Eismana navíc všichni včetně realizačního týmu nesnáší...... v prdeli situace úplně. Po sportovní stránce by Bruk plus celý realizační tým měl skončit, šancí dostali až běda, nefunguje to vůbec, bez Frodla by ten tým byl téměř jistě mimo předkolo. Na druhou stranu je mi Bruka líto, fasuje od lidí strašný bomby /ty socky to je fakt hnus, nechápu, že už to klub ty komentáře nezarazil/. Pokud by bylo příště nějaký setkání s fanouškama zase, tak ať tam jde Bruk ale i lidi z vedení klubu!!! Pak bych se ptal, kdo je vůbec v tom klubu sportovní manažer? Je to David Bruk opravdu? Má kompetence sportovního manažera opravdu? Tj. jako sportovní manažer rozhoduje o složení realizačního týmu? Má jako sportovní manažer budget peněz na tým a rozhoduje o tom, kdo tady bude a nebude, kdo se podepíše nebo nepodepíše? Nebo to funguje tak, že on je na papíře jakoby sportovní manažer, ale finální slovo mají lidi nahoře v kanceláři? A pak bych se ptal, kdo to jsou ty lidi ve vedení? Je to Tobolka? Anebo je to i pan Píša a spol. snad? :-/ :-/ Pak bych se ptal Bruka, jaký chtěl hráče a proč ty hráči tady nejsou /to je otázka spíš na "vedení"/. Kdyby byly 2/3 shora uvedených otázek pravdivě zodpovězený, tak by si lidi myslím udělali dostatečný obrázek o tom, jaká je odpovědnost Bruka jako sportovního manažera!!A znovu opakuji nechci se ho vůbec zastávat jako trenéra, tam nese plnou odpovědnost. Letos to hodí počítám všechno na něj opravdu, ale co ty další sezony? Pokud to bude dál takhle "fungovat" tak bohužel. Tady kdyby byl Varaďa, tak myslím ty lidi vyháže normálně z okna kanceláří. 
    Nějakým pohádkám o tom, že jako vydržte, teďka ten tým skládáme už opravdu MY /kdo to je kurva?/ bude to lepší, příští sezona už bude úspěšná. Jestli ho skládají tak, že si mysleli, že Bartejse mají pod opcí, kterou můžou uplatnit do konce ledna /chtěli ho tady dál, což upřímně nechápu tvl/, nikdo s ním nejednal, když pak prosáklo Brno, tak za ním šli hele ale Ty máš opci tady..... hmmm ve smlouvě kterou mám já opci teda nemám, tak asi musím mít jinou smlouvu..... tvl to je až úsměvný :-) Samozřejmě, že opcio nemá. Naprostý diletantství...... 
    Já tady chodím na hokej ještě od Krajskýho přeboru tvl, ale tohle??? Tým v rozkladu, realizační tým v rozkladu, obranu hrajeme jak junioři tvl, úplně bezkontaktní hokej, jediná lajna, která je schopná pravidelně dávat góly, pravidelně v poslední době dostává všechny góly, "vedení klubu" na profesionální úrovni....... Ale příští rok už to určitě vyjde. To, že jsou někde peníze ještě neznamená úspěch. Podívejte se na Vítkovice letos, myslíte si, že tam prachy nejsou? Klub jako jsou Vary má jedinou šanci na úspěch, a to je, že všechno bude šlapat jako hodinky, budou nastavený nějaký rozhodovací kompetence a z nich jednoznačně vyplývající odpovědnost konkrétních lidí, plus to, že celej ten klub by měl táhnout za jeden provaz, počínaje kustodem přes realizační tým, hráče konče nějakým generálním manažerem, tady teďka z toho není nic.
    Sorry za tapetu..... 
     
  • 1140bxl: Já jsem o tom přesvědčený, že Šenkypla tahají za nos. Kdyby si sem sednul na měsíc, a byl tady osobně, tak by asi koukal. 
  • Flaksa34-🫣🫣 tak hlavne, aby nezjistili, ze Frodo nema smlouvu na 3 roky ale na rok😀
  • upraveno 5. únor
    Jak píše Flaksa. To že se nedaří to se stát může. I s velkými jmény se dá hrát baráž (myslím že je nás dost co si boj s Chomutovem pamatujeme).
    V co asi velká část nás všech doufala po odchodu Vaňka a jeho vedení týmu formou kamaradských a vyderačských metod, byla profesionalizace klubu na nejvyšší úroveň. Ta ale bohužel není vidět a zatím všechny kroky, kterými se klub prezentuje, svědčí spíše o amatérismu a naději, že ono to nějak půjde.
    Uveril jsem těm kecům že se necháme inspirovat NHL a tím jak se to dělá ve Washingtonu, místo toho to tady vede z home officu kamarád majitele a vše se hodí na hlavu trenéra, který vlastně v nejvyšší soutěži začíná a v druhé nejvyšší vedl tým který mu sestavování repre trenéři z mládežnických reprezentantů.
    Dokud se něco nezmění ve vedení klubu, neobjeví se GM který si bude umět udělat pořádek i za cenu toho že vyháže 100 lété kancelářské krysy, které si tu drží svoje tepla místečka zuby nehty jen proto že to tak přece vždycky bylo, tak se tu nic nezmění.
    Post edited by Vossy on
  • Asi tak.. ale tohle tuseni zacalo vlastne loni, kdyz byla po par tydnech “odejita” nova gm, pani z posty.
    A stoprocentni souhlas s tema 100 letyma kancelarskyma krysama,bohuzel.
    A posledni vec..ano,Eismann je opravdu nedobry clovek, uprimne mi tam vadi daleko vic nez Bruk.
  • @Flaksa34 souhlas. necham ted socky a ten shitstorm stranou, ale proste problem je, ze nemame jako fanousci (po roce) zadnou predstavu jak ta nase organizace funguje a kdo odpovida za co.

    Senkypl je obecne jako podnikatel znamje tim, ze tyhle restrukatlizace umi. Vi jak nastavit organizaci, aby fungovala. jsem presevdcenej, ze kdyby mel tak nevykonej start-up, kterej je na noze se svymi zakazniky (fanousci), tak okamzite prekope management. 
       
  • Eismann byl takovej vždycky? Co si pamatuju, pár let zpátky ho dost lidí opěvovalo pro jeho trenérskej potenciál, nikde ani náznak toho, že by to měl být nedobrej člověk
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters