HCE Fórum

1523524526528529662

Komentáře

  • @Martin25 mam stejny pocit, do ty doby to melo vzestupnou tendenci, cistili se pozice, prichazeli novy lide jako videokouc atd, pak nastal ten divnej "dobrovolnej" konec, kde zaclo prosakovat jak se Tobolka naparoval, ze ji vykopl... a od ty doby jedeme jen a pouze z kopce a blizime se nejhorsi sezone za poslednich par let
  • Člověk naivně po pátečním bojkotu fanklubu čekal i nějaký vyjádření od vedení 🤷‍♂️
  • @VANEKnaZDI jojo, nejsi sam.. a tohle je presne ta nekomunikace, ktera vsechny sere
  • Vyjádření jsi včera asi četl,nebo ho sem tedy někdo hodil z fb.
    Na web nikdo nepsal.
  • Vůbec se nic neděje, prostě to přejdou, jako kdyby žádnej protest vůbec nebyl
  • kanis- ale to nebylo aktualni vyjadreni. Ten co to sdilel (mluvime li o te odpovedi na messengru) potom doplnil,ze to byla zprava z podzimu.
  • Ale to, ze nebudem hrat podle planu, myslel Senkypl furt teda na tuhle sezonu?
  • Martin25

    Já vím 🙂
  • Za to jsme dostali informace o lístkách do Klingenthalu :D
  • Xaxxz: Tak s juniorkou měl úspěchy celkem, jenže ten rozdíl mezi juniorským a seniorským hokejem je propastnej. On to měl vždycky nastavený tak, že ten juniorskej tým tady držel pod tlakem /kluci, co pod ním někdy hráli by mohli myslím vyprávět/, což u áčka prostě nejde. Navíc teda myslím, že mohl jít nejdřív třeba na rok dva Sokolov a extraligu až pak. Navíc teda nidky nic nehrál, má maximálně starty ve druhý lize, vrcholovej hokej nikdy nehrál. Když pak přijdeš k áčku a začneš tam vystupovat tím jeho stylem, tak bohužel prostě. Ty hráči ho odpálili, se schválně někdy podívejte na střídačku, když jim něco jakoby vysvětluje, mají ho v p..i, nemá žádný respekt, hráči mu nevěří. V juniorce si možná neustálým řvem ten respekt vybuduješ, ale u chlapů sotva. Je to škoda, protože trenér špatný za mě nebude, ale s tímhle přístupem bohužel. Co jsem teda třeba osobně já od něj čekal, asi teda zcela naivně, že některý ty mladý kluky zkusí hrát, myslím opakovaně několik zápasů v kuse, třeba toho Turečka, kterýho zná velmi dobře, protože pod ním hrál. Nicméně hovno, když jsme potřebovali beka, tak jsme si ze Sokolova stahovali /nevím z jakýho důvodu/ jejich sedmýho beka Rulíka. Teďka si dovolím zatipovat, ale myslím, že jednou z posil do obrany na příští rok bude právě mladej Rulík ....
  • Ja se ted jen modlim, at ty zmeny fakt po sezone prijdou. Ze je tahle uz odpiskana a dopinka se to s tim, co je, je mi jasny. Ale po sezone se proste ten rez udelat musi. Jestli ne, davaj majitele jasne najevo, ze tomu budto vubec nerozumi, nebo to maj totalne na parku.
  • upraveno 5. únor
    Naprostej souhlas s Flaksou, Eismann fakt není člověk na svým místě. A některý hovna jdou Brukovi na hlavu neprávem, ten naopak s hráči vychází velmi dobře. vono stát i ve stínu neúspěchu je taky snadný..a čekat až na hlavního lodivoda padne kosa na kámen. No modleme se aby se to nestalo a když už tak ať jdou od valu všichni a případný nový trenér ať si přivede svoje asistenty
    Post edited by Screepy on
  • Ja osobně bych Bruka nechal, ale k němu uplne jiny asistenty.....a mozna i novyho kondicniho trenera,me prostě letos prijde,ze bud podcenili letni pripravu nebo spatne trenuji,nebod ve vetsine zapasech jim odchazi vydrz a prostě nestihaji..
  • pokud je to s Fantomasem tak jak popisuje Flaksa a uz vubec nevim jakej je vztah mezi Brukem-Eismanem, tak nejjednudusii vec, ktera se da udelat hned je bud vymenit asistenta nebo doplnit ten trenerskej tym. aspon nejakej inpuls. tak psycho deka je viditelna...
  • No ten kondičák to je taky téma........ slyšel jsem leccos už když přicházel. Eismanovo kámoš .....
    Jinak hráči stojí jednoznačně za Brukem!!! Ten by měl být z pozice sportovního manažera nadřízený Eismanovo, že jo :-) Vím, že se tohle řešilo už na vedení, jakože Eisman půjde pryč, jenže vedení to zamítlo, takže asi takový jsou kompetence Bruka jako SM.
    Každopádně teda, hráči sice stojí za Brukem, nicméně teda nepomáhají mu vůbec, za trenéra se teda za mě hraje jinak, určitě není vidět, že pod nimi hoří led. 
  • Co se kondicaka tyce, psal jsem to uz vicekrat, fanousci Komety byli radi, ze odesel a do nas uz zacinaji popichovat, ze jde prace noveho kondicaka na nas videt, jelikoz zvladneme hrat 1 tretinu a pak jsme mimo
  • Ale,tak kdyz tohle vidime my fanousci,tak to snad musi videt i vedeni ne? Nebo to řešit nechteji? Ale vážně nechat bruka a k nemu novy asistenty co budou mit respekt u hracu a hned to mozna pujde😉
  • @swaty z tehle jmen se obavam, ze nikdo :D 
  • Říčka, Konečný Brno
    Paulovic KHL
    Nosek, Zadina, Langhammer Pardubice
    Špaček Sparta
    Furch Plzeň
  • McFadden má na trenéry asi kliku :D
  • @rumburak cekal jsem Langhammera do Komety kdyz jim mozna utece Furch
  • upraveno 5. únor
    @rumburak 4 jmena si trefil (aspon dle moji nápovědy, ale ani ta nemusi byt spravna) :-)

    Doplním Poura do Hradce, Musil nejspis Liberec a Mandat byl na namluvach v Budejkach i Plzni (tady asi ne kvuli penezum).
    Post edited by HCE_Majkl on
  • No, pokud je to jeste tak rozhadany resp. "manzelstvi z rozumu", tak jedine reseni je to co udelali PCE s Varadou. Proste nelze aby byl jakykoli neklid v muzstvu kvuli tomu, ze ten co nastavuje tvar nema slovo/komptence a pak je tady nejak "protege" jednatele/majitele. tak snad to kluci domlati, ale vse co zatim majitele delaji resp. nedelaji je proste nejak spatne...

    obecne nemam problem, aby kouc junioru byl asistentem u acka (predpoklad, ze tahne nejake svoje hrace za sebou). kazdopadne nevidim ty hrace za nim ...

     
  • Jestli k nám chtějí zase posílat jen ze zahraničí tak je to taky špatně, musí tu být nějaký top hráči i z Česka nebo Slovenska.
  • A mame teda nejaky jmena? Klidne jpp, cokoli😀 jedine ten Kurovsky? To vubec nevim,co si o nem myslet..bojim se dalsiho Hladonika/Kofrone z Trince..
  • Kurovsky je dobrej, je to dříč, s větším prostorem udělá i body, letos 8+8, což je stejně bodů jak Černoch a ještě o 3 góly víc.
  • Je fakt,ze jen tak pro nic za nic nehraje v Trinci 2.lajnu. Asi. A ten je jistej?
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters