HCE Fórum

1417418420422423640

Komentáře

  • Líbí se mi jak vedení okamžitě reagovalo a hned dali do fanshopu Frodlovo dres.
  • Flek: “Jinak jsem byl ale v klubu spokojený, mám tady ještě rok platné smlouvy a lidi mě tedy budou vídat v Brně i dál.”

    Já furt tajně doufám, že se probojuje na MS a někdo mu to laso ze zahraničí hodí :)
  • Takže vlastně Dědek je kámo😅
  • upraveno 5. květen 2023
    Furt to je naprostej kretén, ale tohle je snad jeho nejlepší rozhodnutí za poslední dobu =)
    Post edited by Xaxxz on
  • Za tohle má pár plusových bodů :D
  • Černoch, Beránek a Voženílek, to je radost sledovat...nejvýraznější lajna, kéž by v tomhle složení jela celá na MS
  • Jak řekl Záruba "Karlovarská ocel "
    No,moc krásně se to poslouchá.S takovou chutí hrají ti dva borci :)
  • tak Bery má nakonec vítěznou branku
  • No, reálně si myslím, že pojede jenom Černoch...ale třeba takovej Sedlák se mi vůbec nelíbí, ten měl vyčnívat už v přípravě a často mi přijde neviditelnej
  • Já myslím,že tuhle 4 pětku tam necha celou. To je 4 pětka k nezaplacení.
  • ad Dedek/Frodl/Libe: To je uplne jednoduchy. Nas Dedek nebere jako primou konkurenci. Liberec jo.
  • Tak v tom případě by je bylo nejlepší vyřadit v playoff
  • @pOne na tom určitě něco bude
  • Bery 5KO, asi konečná nadějím na účast na MS
  • Yes!

    Bery a Čeče gratulace! 
  • Tak jsem se netrefil, jedou oba :)
  • inu jsou i chvíle, kdy jsme rádi, že se mýlíme :D
  • Hodně dobrá vizitka pro karlovarský hokej. 👍
  • Byl by blazen,kdyby je s Vozuchem rozdelil.
  • Velká gratulace oboum, je to zasloužený. Když jsem viděl co tam předváděli “větší jména” tak není o cem diskutovat.
  • upraveno 8. květen 2023
    Vojta Tomeček by měl posílit Sokolov a zároveň mít vyřízené střídavé starty do varů
    Post edited by FeryBo on
  • Na tréninku prý byla lajna Bery-Čeče-Flek. To zní moc hezky, že Vary dodaly celou řadu nároďáku
  • Jen jde vidět, že dodáváme jen útočníky a občas gólmana :D ta obrana nám hapruje :D 

  • Pobavil, kluk jeden chomutovskej :D 
  • A pro zajímavost Frk:
    Kde jinde v Evropě o vás byl zájem?

    Pokud jde o Česko, tak z Brna mi volal asistent trenéra Jaroslav Modrý, kterého jsem měl na farmě Los Angeles v Ontariu. Ptal se mě, jestli bych měl zájem jít do Komety, ale v té době už jsem měl podepsáno v Bernu. A nic jiného jsem ani nechtěl. 

    Tak nevím, měli jsme vůbec zájem?

  • Ambice jsme ztratili Lukešovým příchodem
  • "Jednička" kterou přechytala dvojka má hodně velkohubá prohlášení, vzhledem k tomu, že to on měl táhnout super zakroky tým a tím pomoc vyhrát několik zápasů navíc
  • Lukes - ja myslim, ze do komety zapadne dobre. On je skvela dvojka. Pokud na nej nebude tlak a nebude muset mit konstatni vykonnost, tak urcite nejake to skvele utkani predvede. kazdopadne je mu 27 a kazdej uz ted vi, ze je to super dvojka, ale na jednicku nema...
    uvidime co u nas Frodo, ten chce ukazat, ze na nem tym muze stat a ne byt v klubu s ambicemi na stridacce 

    mimochodem, porad nerozumim jeho nominaci na repre kemp. nevim jestli to neni soucasti prestupu do komety, ale myslim, ze ve stejny okamzik byly volni minimalne 3 lepsi golmani a on uz taky neni zadny zajic, ktery by se potreboval otukat v mezinarodnim hokeji... no nic, treba byl jedinej ochotnej prijet...
  • Tu nominaci jsem absolutně nepochopil, to i Habal měl lepší sezónu než on :D 
  • Ten rozhovor s Frkem jsem taky četl! Je ve Švajcu a podle mě tam nákej čas bude i kvůli rodině! Ale překvapilo mě, že když Česko tak to podle toho rozhovoru vypadalo víc na Brno! To bych bral jako dost manažerský selhání! Ale asi zbytečný řešit...
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters