HCE Fórum

15758606263623

Komentáře

  • @pOne Ono stačí občas zabrousit k nim na fórum a člověk zjistí, že se toho opravdu moc nezměnilo :)
  • upraveno 25. leden 2018
    @pOne: Thanks!  :)

    EDIT: Maybe sometimes we should play the Boston Bruins style.  B)
    2nd EDIT: See here: http://bleacherreport.com/articles/1321980-boston-bruins-the-11-biggest-and-baddest-players-in-team-history
    I, personally, prefer the more technical style of hockey with an adequate physical approach, but if it must be (because the opponent plays beyond the rules and the referees are looking away) 'my' team should be prepared to win this 'battle' also. 
    Post edited by HawK71 on
  • Nejakej Plutnar z Liberce, vite nekdo co je zac? Da se to brat jako posila?
  • Uvidime, jestli ho daj do tretiho nebo do ctvrtyho utoku. :-) :-) :-)
  • upraveno 25. leden 2018
    @kinkis @pOne Je to sice obránce ale statistiky nemá nic moc. Osobně si myslím, že byl přiveden pouze jako posila obrany po dobu nepřítomnosti Podlipnika s Kovačevičem a pokud by se náhodou chytil mohl by nám třeba i vypomoct dále...
    Post edited by Vosa1 on
  • Ad M. Plutnar: He has the right size, shoots right (and scores at the WSM-Liga level) ... let us see!  B) 
  • Vosa: To ja samozrejme vim. To nic ale na mem postu nemeni. :-)
  • @pOne Už jsem pochopil tu narážku  =)
  • The real plan is to play with four lines by 2 forwards and 3 defenders.  ;)   :)
  • Play off nevyhrava utok, ze jo? :-)
  • Defence wins championships.  :)
    ...but I do not think chaotic experiments doing the same thing.  =)
  • pOne napsal(a):
    Play off nevyhrava utok, ze jo? :-)
    Ano!
    Play off vyhrává Škodovka... :)
  • No tak ropaci poslední,řítí se do baráže.No nebylo by krásný,je poslat uplne dolu?Po tom,co tam po tom nasem poslednim zapase v loňský sezóně prohlašovali,bych si to hodne přál,aby spadli taky.A oni jsou na to zralý stejne tak,jako my loni.
  • @kanis Už se to tady rozebíralo, já osobně s tebou souhlasím, protože za ty nechutnosti co jsem se o nás u nich dozvěděl během předloňské i loňské baráže a vzhledem k tomu jak náš loňský sestup oslavovali, (tím samozřejmě neříkám, že všichni jsou takoví ale většina bohužel ano) jim to opravdu ze srdce přeji. I vzhledem k té jejich aroganci ve stylu "my jsme Litvínov, my máme historii (jako by jí ostatní neměli), my nikdy nesestoupili".
    Ostatní budou samozřejmě argumentovat, že bychom se měli soustředit sami na sebe, že budeme vůbec rádi, když postoupíme do baráže; to jest samozřejmě pravda, avšak koho z vás by postup na úkor Litvínova nepotěšil ještě o to více?
    A proč bych byl ještě rád aby společně s námi byl v baráži i Litvínov? Je to kousek a mají tam dobré klobásy. =)
  • @Vosa1: Presne tak.Ty jejich slova,"" sbohem zkurveny bolševici"",kdyz jsme tam odsud po poslednim loňským zapade odjizdeli,mam porad v uších,a pevně verim,ze na ně dojde taky!!!
  • @kanis @Vosa1

    Nápodobně, nic bych si nepřál víc, než šoupnout dolů místo nás Ropáka.
  • Obsazeni barage je, pro nas, myslim si, uplne snove. Litvinov si to angazovanim gumy na lavku podepsal. Asi není pro varaka nic sladšího nez po letech prelezt v serii přes ropaka a jihlave se pomstit za lonskou barage. Vystribrilo se to uplne krasne, ted uz jen zbyva do ty barage prolezt zespoda:) 
    V elh je to myslim hotovy. 

  • Nerad Vám do těch vašich snů kecám, ale ropáci právě dnes dost posílili:

    http://hokej.cz/litvinov-hlasi-dalsi-nove-tvare-pomoci-maji-mikus-cutta-a-marek-ruzicka/5028376


  • No posílit klidně můžou,ted bude videt,jak moc jim to pomůže.Osobně si myslim,ze jim to moc platný nebude.
  • Barage je nemine s ty "posily" jsou takova panika před potopenim. Vyhodit na lodi kapitana a místo toho nabrat spoustu plavciku to tady myslim si zname docela duverne.

    Hlavne na cuttu sem teda jako hodne zvedavej ten byl tragickej uz před lety nez zmizel nekde v pralese.
  • Vzhledem k tomu, že Čutta rok a půl nikde nehrál, tak nevím, jestli se dá mluvit o posile. 
    A tak vzhledem k tomu, jak se tady rozloučil a jak ho má část zdejšího publika ráda, je to ještě zajímavější  :).
  • Tak jsem si dal tu práci a čistě pro pobavení prolezl litvínovské fórum z období loňské baráže, a pokud se po přečtení tohoto najde někdo kdo jim ten sestup nepřeje, tak fakt nevím, zde je pár "nejlepších" příspěvků:

    21. dub 2017 20:28


    Tak jak se to zpiva???? Jednou jiste prijde den ........... Tak snad 23.4.2017, symbolicky 2 roky po nasem titulu s22s22 Do dvou let a do dne, varani s26 s26 s26







    21. dub 2017 20:34

    vervák


     

    • Jihlava už to má tak by to mohli nechat Perníku a Varani půjdou do s26 

    21. dub 2017 20:40




    Jediné co mi bude chybět je pokřik... Zkurvenýýý Vary, zkurvenááá energiee

    21. dub 2017 20:42


    Škoda Motoru, ale aspoň že Vary už to mají nahnuté a proto v neděli pojedem podpořit Motor, aby je poslali tam kam patří a my se dočkali dle slov jedné písně, že jednou jistě přijde den s5


    22. dub 2017 15:52


    Budějovice v ELH by sice bylo lepší než Jihlava, ale hlavně ať už spadne ten Karlovarskej cirkus, na ten jejich hnus se fakt už nedalo dívat, zápasy u nich už byly spíš povinnost než derby.


    23. dub 2017 09:32


    Avatar uivatele Myk Loket

    Doufám, že dnešní den hrají Vary poslední Extraligové utkání s26
    Pardubice to mají jenom ve svých rukách !!!



    23. dub 2017 18:49



    Já taky gratuluju do Pardubic a Jihlavy...Sice jsem si myslel celou dobu, že tam peníze na el nebudou(v Jihlavě), ale jsou...
    No a Vary? -boží mlýny melou....

    23. dub 2017 20:19


    Domluvil bych s Varama přáteláček, abychom se jim mohli ještě naposled hezky vysmát s9


    23. dub 2017 20:20




    Byl jsem ve Varech ještě s kamarády, abychom je doprovodili na cestě ven. Jsem rád, že jsem tam měl možnost být. Ještě sousedy a je to.



    Co k tomu dodat, snad jen to, že nikde jinde nás takhle neprobírají  =)


  • :-) ty se nudiš :-)
  • No co k tomu dodat.Zazpival bych si,¨JISTE JEDNOU PRIJDE DEN¨A on prijde.Ty by potom myslim si ani na zapas s nama neprisli B)
  • Včerejší hokej se mi líbil,je videt uz zlepšení Vridlovce,vcera zahrál pěkně.Senkerik s přehledem,a i Plutnar to samy.Mohli by byt prinosem.Jinak v tech přesilovkách by mohli strilet víc a ne to porad zkoušet uhrát do prázdný kasy.I tak vcera nich byli 2 flaky,takže celkem dobry procento využití.Vcera za me spokojenost.
  • @kanis

    100% souhlas.
  • No a nesmí se zapomenout na velmi kvalitní vykon Ondry Kuchaře.Tomu tleskam,parádní prace.
  • upraveno 28. leden 2018
    @kanis Jsem hrozně rád, že Ondra dostal konečně příležitost. Rozhodně nezklamal, naopak předvedl velmi kvalitní výkon a jediné, co mě mrzí, je, že se nepovedla ta nula. 
    Post edited by Vosa1 on
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters