HCE Fórum

1517518520522523662

Komentáře

  • Teď už se těžko něco změni…Bartejse vyhodit oknem a místo nej radši Rohana…nechápu, že ho nacpe na presilovku a potom i na powerplay, kterou totálně domrda…k čemu jsme brali toho Kanaďana, když ho necháme hrát ve třetí obraně?
  • Za tři zápasy skóre 3:11…defenzivní styl, kdy defenziva nefunguje
  • upraveno 2. únor
    „V posledních třech dnech jsme pracovali hodně na naší hře a přesilovkách. Potřebujeme zítra podat co nejlepší výkon a získat potřebné body. Do konce základní části zbývá jedenáct utkání. Chceme se v nich prezentovat kvalitní hrou v defenzivě a být co nejvíce nebezpeční v přesilových hrách a hře v útočném pásmu“, říká před nejbližším utkáním asistent Vojta Šik.

    By mě zajímalo co přesně ty tři dny trénovali, protože to co popisují jsem tam za těch 60 minut neviděl.
    Pořád čekám kdy se projeví ty slibované změny, ale GM co chtěla aby lidi makali byla odejita protože těm paprdům co se kolem KV hokeje motají už roky práce nevoní. Stačí se přece udržet. Doufal jsem že nový majitel vymete tyhle brzdy a nastaví moderní a dravý management s jasnou strukturou, místo toho v tom plavou.
    Fandit nikdy nepřestanu (jo vím jsem masochista), ale sere mě to!
    Post edited by Vossy on
  • Dneska jim fanclub dava pekne sezrat
  • Bartejs je domluvenej v Komete, tak ho poslete do Sokolova, tam by 7. beka odehral
  • @LukasCZ fanklub chvalim a jsem opravdu nasranej
  • Tohle uz je megapruser bez jednoduchyho reseni (ale nemel by uplne zustat kamen na kameni). Modlim se, at nechame Bolku pod sebou a tahle sezona bude i tak propadák…
  • Ani Varaďa by nepomohl hele jinak bych taky psal at je jinej trenér...psal jsem to už v tapetě vejš máme marnou a zralou cca půlku kádru na to aby šla...nemají na víc než 11-12 bohužel...ani sebe lepší kouzelník tenhle kádr nezvedne jsou tam šílený díry na X postech!
    Dneska mě ale naštvala hodně jedna věc Bartejs na Powerplay ...no do pr.le to by nenapadlo ale ani trenéra začátečníka! Mikyska,Kanaďan kdokoliv ,ale Bartejs kterej udělal už tolik minel v podobný situaci a ještě je jednou nohou v Brně...to se hodně nepovedlo!
  • Nejlepší hokej za posledních 10 let se tu hrál v sezóně 19/20…to se člověk na ty zápasy těšil…bych čekal, že tak nechutnej hokej jako v sezóně 15/16 už nikdy nezažiju, ale ty vole, vždyť letos to je fakt k zbliti, člověk jde doma na hokej a čeká, že buď padne jeden nebo žádnej gól a hlavně, že odejde nasranej a bez bodu
  • Letosni sezona uz je o nicem.Odpiskana.Hotovo.To ze obcas porazime nejakej tym je zkratka nahoda.Ten hokej je otresnej,nekoukatelnej.
    Jak by rekl Antos-je to hnus
  • A kdy jsme naposledy srovnali při hře v šesti? Letos určitě ani jednou
  • Muzem pomalu zacit spekulovat, jestli nejaky zahranicni tym rozbije prasatko a vyplati Froda ze smlouvy
  • Jak asi vypadá skauting v Olomouci? 190 cm, 1000 kg a ochota prasit 60+ minut. Dneska odcházím v poblitym svetru. Otázka je, proč naše rychlost a technika neplatí na ty neandrtálce. Takovýho Grígera jsem zahlédl jen při nástupu na led.
  • upraveno 2. únor
    @Vossy Na čem jako pracovali?? A Šik u toho byl přítomen, nebo mu to namluvil Bruk??

    Diváci: 3537 - pěkně!

    A těšim se na ty ***** komentáře po zápase od kádru.....
    Post edited by three7 on
  • upraveno 2. únor
    První hodně těžká situace pro nové majitele kačky nasypaly,ale efekt 0 tak jsem zvědav co s tím teď budou dělat nemyslím úplně pro letos tam je to jasný...snad 11 nebo 12 flek a uvidí se ! Ale otázka do příští sezóny je hrozně velká ...
    Za mě letos ještě novej Gm a Sm ,který si to pořádně vyhodnotěj , a pak budou konat ,ale jak tu někdo psal Senkypl je jen majitel,peněženka,občasný divák
    Tobolka má taky svoji práci hokeji rozumí jen trochu rozhodně ne na tolik aby vedl extraligovej klub...
    A Bruk vše dohromady nedává!
    Problém máme jak na hřišti tak ve vedení celkově. Zase tu máme těžký časy jakoby jich po titulu nebylo málo!
    Ale jak psal Vossy já to mám stejně ač mě to taky se.e stejně budu chodit i kdyby hrály baráž taky jsem takovej vůl
    Post edited by maverick on
  • Ja furt nenachazim logickej argument proc to letos nejde a predvedena hra je proste horsi a horsi.Pritom ten kadr(dle jmen) neni spatnej.
    Zadnej atraktivni hokej,nic.At je to jak chce i za toho Pesouta to bylo koukatelny.Nerikam ze byl dokonalej a ze bych ho chtel zpet to vubec ne,jen porovnam.Za to Bruka je to opravdu jedna velka katastrofa.Buhvi jak si vlastne vedou a pracujou s tymem Sik a Eismann…fakt nechapu kde je zakopanej pes
  • upraveno 2. únor
    Kdyby to položil Bruk teď, tak by to stejně k ničemu nevedlo, a ještě ke všemu by to nejspíš vzal Eismann, což by po těch informacích, že v kabině je část proti němu, vedlo k mnohem většímu průseru. Teď máme zápasy, který musíme bezpodmínečně vyhrát, 2x Plzeň, Bolka a Hradec, z toho 3x (jakoby) doma, to musí být 12 bodů, jinak se vážně budu bát, abychom si to předkolo vůbec zahráli. 

    Dost se obávám o ten Klingenthal, při současný formě to docela smrdí průserem...
    Post edited by Xaxxz on
  • @Xaxxz souhlasim, Bruka to nechat dopinkat a pak celej trenerskej tym konec, aspon za me teda
  • Vždyť to píšu.
    Lidi který podepsali už jinde, nestavět.Strasny provedení hokeje.Tohle je konec ve Varech.
    Naprosto neadekvátní,a měli by se stydět Ti, kteří za tohle můžou. HANBA VEDENÍ, BĚŽTE DOPRDELE.
  • A teď jsem se rozhodl,že budu radši jezdit 5 krát za sezónu do Brna na zápasy, fandit jim,vyjde mi to podobně,a budu šťastnější?
    Víte,že se Flekousovi nedivím?
  • Co budeme číst ted?
    Zápas jsme prohráli nedůslednou obranou?
    Nebo nejsme schopni dát gól?
    Ale proč? tvl?
    Proč to tak je? pane Tobolka? To Nám řeknete?
  • Kinkis: Souhlas, nechat dojet sezonu a pak cely realizační tým ať jde o dům dal. Jenže to už by tedka měli řešit, oslovit někoho, ať si sám postaví realizační tým s tím teda, ze mají podepsanyho Mensiho, který se vrací do KV. A pokud odejdou cely realizační tým, tak je podle me blbost, aby Bruk dělal sportovního manažera, tj. v podstatě nadřízeného jinymu trenérovi. Koncepce by byla ta, odvolat Bruka z pozice sportovního manažera, hned ale. Dotáhnout SM, který si postaví realizační tým sám. Jestli to ale cely řídí Tobolka, tak bohužel ….. Osobně si myslím ale, ze jestli v neděli prohrajou v Plzni po nějakým zoufalým výkonu, tak to Bruk položí.
    Zapas dneska hodnotit nebudu🤮jen by me zajímalo co jako ten Bartejs bere za matroš….. neuvěřitelný kiksy a v ty power play naprosto komická situace, zesere to a v situaci 2 na 1, kdy za sebou nemá brankáře brání prihravku 🤦🏻. Jinak na Sokolov v jeho podání zapomeňte, tam by ho nechtěli. Já bych stáhnul Turecka a pane Bartejs děkujeme ….. a už nechoďte.
  • Flaksa34
    Co jinýho,má podepsáno jinde,tím padem jsou mu nějaký Vary u prdele,necetl jsi?

  • Proto jsem psal, hráče kteří mají podepsáno jinde, nestavět už vůbec.
    To je jistý hrob.
  • Nevěřim, že to Bruk položí sám, na to nemá koule
  • Flaska34
    Ano..a jeste misto,aby tam padl do strely,tak mu uhned. A Mensiho tu uvidim opravdu rad.
  • sanchezo: Ja bych se radsi soustredil na to, co (uz delsi dobu) predvadime na lede my. To je nejen k zbliti, ale i k zesrani.....

    Flaksa34: Ted uz budou nejaky striktnejsi podminky na stridavy starty hracu....

    Ja teda od dneska necekal vubec nic, popravde. Takze ani nasranej nejsem. To jsem byl nasranejsi po Liberci nebo Pardubicich.
  • @Flaksa34 tak s Mensim jsi mi uprimne zlepsil dnesni zkazenou naladu, dodnes mam dres s jeho jmenem!
  • Bartejs byl omyl už tehdy a poslední zápasy to akorát potvrzuje, když zrovna není zraněnej, tak hraje jak dorostenec...chybět tady fakt nebude. McFadden docela dobrý, dobrej přehled, příště bych ho dal na přesilovku a do první obrany, Bartejse fakt už nechat doma a po sezóně sbohem
  • Hrůza. Pokud nebudou dávat góly, budeme zpátky na 3000 diváků. Ten tým je psychicky v rozkladu. V případě trochu silovejsiho týmu, se nedostane ke střele ze slotu. Proste strilime od mantaku a před brankářem skoro nikdo není. Špatný …

    Bartejs je zadarmo drahej. Hraje úplný nesmysly. Dneska celkem šel Pluto. U Mykisky trnu , kazdej puk risk, ale dobře bruslí a vždy to nějak nakonec vyjde. Kanaďan bych řekl , ze bude klidnej na puku a nebude vymyslet blbosti. Tak snad OK.

    Letos je to už loterie. Spis mě zajímá co bude příští sezónu. Takže opakuji otázku, kolik novych hracu je podepsáno na příští sezónu. Nevím jaká je dynamika v trenérském týmu, ale možná by ho chtělo třeba aspoň rozšířit . 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters